Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv říj 10, 2024 10:14 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 1:10 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Zalezi estli tak vypadas nebo jsi. Kolik mas vahu a vysku? Zabyvala jsi se taky svoji psychikou, psychosomatikou? netrpis pocity viny,... vis taky jsem si myslel sveho casu ze to musi byt necim jinym a pritom to bylo porad a jen v moji hlave, spatne emocni rovnice, zivotosprava, videlas video?:
http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc

Cetla si knihy?:
Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 1:43 pm 
Offline

Registrován: pát led 20, 2012 10:08 am
Příspěvky: 18
Petr 2 píše:
Zalezi estli tak vypadas nebo jsi. Kolik mas vahu a vysku? Zabyvala jsi se taky svoji psychikou, psychosomatikou? netrpis pocity viny,... vis taky jsem si myslel sveho casu ze to musi byt necim jinym a pritom to bylo porad a jen v moji hlave, spatne emocni rovnice, zivotosprava, videlas video?:
http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc

Cetla si knihy?:
Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum

NEJSEM, pouze tak vypadám, vždycky jsem byla hubená, ale teď je to horší a horší a rodiče mě na téhle stravě prostě odmítají vidět...mám 168cm/45kg...ano, vím, že psychiku nemám teď úplně v pohodě, je to těžké být v pohodě a klidu, když vím, že po čemkoli co sním, mi bude hned zle...snažím se na to nemyslet, ale jde to těžko...prostě s tím jídlem to je těžké, ani nevím co si mám brát s sebou do školy ke svačinám, kromě nějakého zeleninového salátu...neviděla jsem, podívám se, děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 1:57 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Mandy píše:
NEJSEM, pouze tak vypadám, vždycky jsem byla hubená, ale teď je to horší a horší a rodiče mě na téhle stravě prostě odmítají vidět...mám 168cm/45kg...ano, vím, že psychiku nemám teď úplně v pohodě, je to těžké být v pohodě a klidu, když vím, že po čemkoli co sním, mi bude hned zle...snažím se na to nemyslet, ale jde to těžko...prostě s tím jídlem to je těžké, ani nevím co si mám brát s sebou do školy ke svačinám, kromě nějakého zeleninového salátu...neviděla jsem, podívám se, děkuji

Nechci ti to vycitat, zrejme te k tomu privedly zivotni okolnosti, chci ti ukazat cestu, ale vyjit musis sama.
Podle tech cisel co si udala je to podvaha. viz zde vypocitan index BMI i s komentarem tak si to prostuduj:http://www.vypocet.cz/bmi?BMI_Vyska=168&BMI_Vaha=45&submit=Spo%E8%EDtej+BMI&Email=@&Email_Type=HTML

Ty dokumenty co doporucuji mohou byt pro tebe jistym zpusobem deprimujici, pokud se ti dostavi pri jejich studovani neprijemne pocity, prerus studium a prokladej to necim co ti dela dobre na psychiku-cerstvy vzduch nebo nejaka seberealizace...ale precist a pochopit by si to asi mela...podle mne proste a jednoduse trpis vycitkami od sveho okoli...vybuduj si svoje pevne sebevedomi a sebejistotu a nenech si ho nikym, nikdy narusovat!

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Naposledy upravil Petr 2 dne stř led 25, 2012 7:32 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 5:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Mandy píše:
NEJSEM, pouze tak vypadám, vždycky jsem byla hubená, ale teď je to horší a horší a rodiče mě na téhle stravě prostě odmítají vidět...mám 168cm/45kg...ano, vím, že psychiku nemám teď úplně v pohodě, je to těžké být v pohodě a klidu, když vím, že po čemkoli co sním, mi bude hned zle...snažím se na to nemyslet, ale jde to těžko...prostě s tím jídlem to je těžké, ani nevím co si mám brát s sebou do školy ke svačinám, kromě nějakého zeleninového salátu...neviděla jsem, podívám se, děkuji

Tak to musíš jíst hodně tuků. Takový avokádo a vařený vajíčko ke svačině by tě mělo zasytit a když budeš jíst maso do tý doby než se osamostatníš, tak tě to taky nezabije. Kup si dostatek tvrdejch avokád a nech je doma pár dnů dozrát.

Sežeň tibetskou houbu a dělej si domácí kefír. Ideální je nepasterizovaný mlíko z automatu nebo přímo od krávy, ale dá se dělat i z polotučnýho mlíka v Tetrapacku. Je to další zdroj tuků a bílkovin a možná ti i zlepší trávení.

Rodiče snad nebudou mít nic proti vynechání jakejchkoliv cukrů, když budeš jíst kaloricky hodnotná tučná jídla. Co se týká trávení a psychiky, tak zkus každý sousto pořádně rozkousat a myslet na to, jak rozmělněnou stravu žaludek bez problémů stráví. Možná zkus i jíst častějc menší porce a mrkni se tu na dělenou stravu.

Otázka na ostatní: Nemůže bejt problém někde v žaludku nebo v zanesených střevech?

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 8:12 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Xeelee píše:
Tak to musíš jíst hodně tuků. Takový avokádo a vařený vajíčko ke svačině by tě mělo zasytit a když budeš jíst maso do tý doby než se osamostatníš, tak tě to taky nezabije. Kup si dostatek tvrdejch avokád a nech je doma pár dnů dozrát.

Sežeň tibetskou houbu a dělej si domácí kefír. Ideální je nepasterizovaný mlíko z automatu nebo přímo od krávy, ale dá se dělat i z polotučnýho mlíka v Tetrapacku. Je to další zdroj tuků a bílkovin a možná ti i zlepší trávení.

Rodiče snad nebudou mít nic proti vynechání jakejchkoliv cukrů, když budeš jíst kaloricky hodnotná tučná jídla. Co se týká trávení a psychiky, tak zkus každý sousto pořádně rozkousat a myslet na to, jak rozmělněnou stravu žaludek bez problémů stráví. Možná zkus i jíst častějc menší porce a mrkni se tu na dělenou stravu.

Otázka na ostatní: Nemůže bejt problém někde v žaludku nebo v zanesených střevech?

Mozna je to stravou a mozna je to tim ze nema svobodu a okoli se nad ni povysuje.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 9:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28381
Bydliště: Poděbrady
Mandy píše:
já bílou mouku, cukr a mléko vůbec nejím...opravdu jím to kuře, jáhly, pohanku, a zeleninu...a furt mi není dobře....víte, ono to není tak jednoduché, jsem hodně mladá, v podstatě ještě skoro dítě a živí mě rodiče, kteří mě v této stravě nepodporují (protože už teď vypadám jako anorektička) tak to není prostě lehké, když ještě neumím pořádně vařit a nemám na to si kupovat své potraviny...

To máte opravdu těžké a nepochopení ze strany rodičů je obzvláště bolestné. Dobře míněné rady některých členů, včetně té kalkulačky nutričních hodnot, by jste měla využít, to že budete jíst zeleninu jako plnivo, bílkoviny jako stavební látky a tuk jako palivo nemůže tělu škodit a zpravidla se dostane do ideální formy. Projděte si téma kvasinky a pak, pokud tu logiku sama pochopíte, tak se ji snažte zdělit rodičům, což pro ně bude mnohem jednodušší pochopit a přijmout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 12:42 pm 
Offline

Registrován: pát led 20, 2012 10:08 am
Příspěvky: 18
Jarda píše:
To máte opravdu těžké a nepochopení ze strany rodičů je obzvláště bolestné. Dobře míněné rady některých členů, včetně té kalkulačky nutričních hodnot, by jste měla využít, to že budete jíst zeleninu jako plnivo, bílkoviny jako stavební látky a tuk jako palivo nemůže tělu škodit a zpravidla se dostane do ideální formy. Projděte si téma kvasinky a pak, pokud tu logiku sama pochopíte, tak se ji snažte zdělit rodičům, což pro ně bude mnohem jednodušší pochopit a přijmout.

no ono s rodiči je to těžké, podle doktorů mi nic není a jen si vymýšlím, takže tak...už se v tom plácám přes rok, asi před 3 měsíci jsem vysadila lepek, a před těmi 7 týdny jsem nasadila protikvasinkovou dietu, protože už jsem nevěděla kudy kam...slinový test jsem si samozřejmě dělala a je více než pozitivní...ale rodiče na tohle hold nevěří....ale čeho se bojím, tak té bezsacharidové diety, četla jsem, že je to nebezpečné pro tělo...ale ode dneška to zkusím, alespoň nějaký ten týden vydržet...děkuji vám za rady


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 1:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Mandy píše:
no ono s rodiči je to těžké, podle doktorů mi nic není a jen si vymýšlím, takže tak...už se v tom plácám přes rok, asi před 3 měsíci jsem vysadila lepek, a před těmi 7 týdny jsem nasadila protikvasinkovou dietu, protože už jsem nevěděla kudy kam...slinový test jsem si samozřejmě dělala a je více než pozitivní...ale rodiče na tohle hold nevěří....ale čeho se bojím, tak té bezsacharidové diety, četla jsem, že je to nebezpečné pro tělo...ale ode dneška to zkusím, alespoň nějaký ten týden vydržet...děkuji vám za rady

Tělo vydrží desítky dnů nejíst a pít jen vodu, takže nedostatek cukrů ho určitě nerozhází. Prostě se přepne na spalování tuků, když cukry dojdou. Toť vše. Když jich tělu dodáš víc než spálíš, tak bys měla přibrat. Navíc nějaký malý množství cukrů do sebe stejně dostaneš, ale ty by ve tvém případě mělo tělo spálit dřív než se dostanou ke kvasinkám.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 3:42 pm 
Offline

Registrován: pát led 20, 2012 10:08 am
Příspěvky: 18
Xeelee píše:
Tělo vydrží desítky dnů nejíst a pít jen vodu, takže nedostatek cukrů ho určitě nerozhází. Prostě se přepne na spalování tuků, když cukry dojdou. Toť vše. Když jich tělu dodáš víc než spálíš, tak bys měla přibrat. Navíc nějaký malý množství cukrů do sebe stejně dostaneš, ale ty by ve tvém případě mělo tělo spálit dřív než se dostanou ke kvasinkám.

mohla bych tedy jíst ty sýry, např. Gouda je v tabulce 30%, v obchodech vidím jen 48%, to snad nevadí ne? nebo např. sýr Ricotta nebo Mozzarella mohu? jinak vím, že ořechy mají hodně tuku, ale zas ty sacharidy také mají, ale snad ne zas tolik, že...zkusím to vydržet tak alespoň ty dva týdny a uvidím, jestli se to zlepší...pak bych snad mohla zas pomalu přidávat potraviny, nebo jak dlouho myslíte, že bych to měla takhle držet? \":oops:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 3:45 pm 
Offline

Registrován: pát led 20, 2012 10:08 am
Příspěvky: 18
jinak, ještě bych se chtěla zeptat, asi je to hloupá otázka, snad mě za to neukamenujete...Nutridrink http://www.lekarna.cz/nutridrink-neutral-200ml/ asi není vhodný, že


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 5:10 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 5:18 pm
Příspěvky: 5
Môže sa prevádzať Šankaprakšalana počas protikandidovej diéty pri príjme potravín skupiny 0 a 1?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 5:53 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Mandy píše:
mohla bych tedy jíst ty sýry, např. Gouda je v tabulce 30%, v obchodech vidím jen 48%, to snad nevadí ne? nebo např. sýr Ricotta nebo Mozzarella mohu? jinak vím, že ořechy mají hodně tuku, ale zas ty sacharidy také mají, ale snad ne zas tolik, že...zkusím to vydržet tak alespoň ty dva týdny a uvidím, jestli se to zlepší...pak bych snad mohla zas pomalu přidávat potraviny, nebo jak dlouho myslíte, že bych to měla takhle držet? \":oops:\"

Boze res psychiku a ne jaky syr mas jist. S takovym se dostanes akorat do deprese co mas jist a co ne...nikdy se nikomu tady nezavdecis, kazdy ma na to jiny nazor, neohlizej se na ostatni a precti si tu literaturu co doporucuju. Potrebujes mit svou svobodu!

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 6:21 pm 
Offline

Registrován: pát led 20, 2012 10:08 am
Příspěvky: 18
Petr 2 píše:
Boze res psychiku a ne jaky syr mas jist. S takovym se dostanes akorat do deprese co mas jist a co ne...nikdy se nikomu tady nezavdecis, kazdy ma na to jiny nazor, neohlizej se na ostatni a precti si tu literaturu co doporucuju. Potrebujes mit svou svobodu!

ja bych byla v pohode kdyby mi bylo dobře, tak asi nejdřív musim vyřešit jak se zbavit potíží a až se jich zbavim tak budu naprosto v pohode...me celkova protikvasinkova dieta nijak nevadi, ale proc ostatnim je dobre a me porad ne...ja jsem jinak uplne ok, jen kdyby se mi spravilo to zazivani...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 9:56 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Na zlepšení trávení bych zkusil především dodat trávicí kyselinu HCl, to zpravidla velmi pomáhá, zvlášť pokud vám je těžko po bílkovinných jídlech; a také laktobacily (kefír) udělají hodně.
Sýry můžete jíst (nejlepší jsou asi syrovátkové "sýry" - Ricotta a olomoucké syrečky, a kozí a ovčí sýry), pouze si dejte pozor na to množství bílkovin, určitě by v gramech nemělo přesáhnout vaši váhu v kg. Na to můžete použít tu kalkulačku na floře, dával jsem zde už odkaz.
A ten nutridrink je opravdu velké svinstvo a obsahuje hodně sacharidů (maltodextrin) a spoustu dalších hnusů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 10:22 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Xeelee píše:
Sežeň tibetskou houbu a dělej si domácí kefír. Ideální je nepasterizovaný mlíko z automatu nebo přímo od krávy, ale dá se dělat i z polotučnýho mlíka v Tetrapacku. Je to další zdroj tuků a bílkovin a možná ti i zlepší trávení.

Rodiče snad nebudou mít nic proti vynechání jakejchkoliv cukrů, když budeš jíst kaloricky hodnotná tučná jídla. Co se týká trávení a psychiky, tak zkus každý sousto pořádně rozkousat a myslet na to, jak rozmělněnou stravu žaludek bez problémů stráví. Možná zkus i jíst častějc menší porce a mrkni se tu na dělenou stravu.

Otázka na ostatní: Nemůže bejt problém někde v žaludku nebo v zanesených střevech?

Kefír by se měl určitě dělat alespoň z plnotučného čerstvého mléka. Třeba mně z polotučného vůbec nechutnal a trvanlivé UHT mléko bych nezkoušel vůbec, to už je hodně znehodnocené. Jinak domácí kefír, to je z mléčných výrobků to nejlepší.
Pořádné kousání je taky nezbytné k dobrému trávení, no a žaludek - tam je podle mě s největší pravděpodobností nedostatek HCl a pokud jsou kvasinky, tak střeva určitě nejsou čistá..
A pokud jde o četnost jídla, tak já jsem jednoznačně zastáncem delších intervalů mezi jídly (max. 2 denně) a radši dát víc na jedno jídlo, zvlášť na přibrání je to výhodnější. Běžní nutriční poradci bez výjimky doporučují hodně malých porcí, ale je to minimálně nepřirozené.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz