Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 10:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 11, 2012 9:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
dafa píše:
Dobry den,


tak jsem i ja poprve provedl ocistu jater dle navodu na techto strankach. Vse probehlo jako po masle. Prvni prujem jiz 30min po poziti prvni davky epsomske soli. Az k vypiti oleje s citronem cca 8x sezeni na wc. Chut epsomky horka, ale zadny problem s vypitim jsem nemel. To olej s citronem jsem daval na vicekrat. Najednou se mi to nepovedlo. Pro nezkuseneho je to dost silne. Kazdopadne i tuto pochutinu jsem behem max. 2 minut vypil. Pak jsem si sel lehnout s termo polstarem na pravem boku a celou noc jsem nebyl na wc. Pouze jsem se v pulce noci probudil s mirnou nevolnosti zaludku, ale nic zasadniho. Po takove davce (ctyri citrony + olej) bych se spis divil kdyby mi trochu tezko nebylo.

Rano po vypiti treti epsomky uz se to opet rozjelo. Prvni navsteva WC a vyletelo odhadem ke 100ks ruznych drobku (zelenych, okrovych) s nichz nejvetsi mel cca 1cm. S kazdou dalsi navstevou WC jich bylo stale mene a mene. Kazdopadne mezi 7-9 jsem byl v podstate temer porad na wc. Po posledni epsomce jsem prolil hrdlem jeste 1,5l vody.

Ted je 15hod. Citim se jiz fit, dal jsem mensi obed a premyslim, ze napoprve to nebylo asi tak spatne i vzhledem k tomu, ze tusim za dva dny je uplnek, tedy naprosto nevhodna doba. jenze kdo si dnes muze dovolit to delat presne jak si preje Mesic, ze. Ten nam bohuzel vyplatu nedava.

Jeste doplnim, ze kolem poledniho jsem s ananasovou stavou poslal do utrob 2tbl psyllium pro kompletni zastaveni prujmoveho stavu. Nevim zda jsem to udelal tak dobre, ale mel jsem pocit, ze to udelat mam, tak jsem to udelal. a kolem 14hod jsem pridal 2tbl chlorella + 4tbl lactobacillus.

Nevim zda dam tuto akci 6x za prvni rok, ale zkusim. Zase takovy zazitek pro caste opakovani to neni.


Mam jen jeden dotaz: Ocistu jsem udelal v dobe kdy me palil konecnik. Neprijemny stav, ktery se u mne obcas vyskytuje. Prujmova cast terapie je pak trochu ocistec. Nyni po ociste konecnik stale pali (tedy pouze po potrebe - jinak ne). Mam zkusenost, ze pouzivanim psyllia to prejde. Zkousel jsem vsak ted v posledni dobe misto psyllia i zeleny jil a ten mi prave nejak nedelal dobre. Vratim se zpet k psylliu.

Nevite co ono paleni konecniku muze zpusobovat? breberky, prekyseleni, ...??? Jen dodavam, ze bojuji jiz nejakou dobu s ekzemem na nartu nohou. Uz treti mesic se toho nemohu zbavit. Prestal jsem jist temer jakekoliv cukry krome ovoce, prestal jsem v dobe kdy se mi ekzem objevil kourit a obecne se ted stravuji a ziji zdraveji. Zatim vsak nic nepomaha. problemy s ekzemem jsem mel s prestavkami uz od cca 15let. STale stejne misto. Narty nohou + ted se ve vetsi mire pridaly i podkoleni jamky. Na jinych mistech jsem ekzem nikdy nemel.


Dekuji

Konečník pálí od velké kyselosti, což při kůře kulminuje a pálení může být opravdu nepříjemné. Základ je upravit kyselost a obnovit laktobacily ve střevě, tak místo psyllia vyzkoušejte Lepicol. Jinak ten ekzém je od plesnivé krve, čili celkově se snažte řešit hlavně kadění a krev.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 11, 2012 9:34 pm 
Offline

Registrován: sob led 28, 2012 11:25 pm
Příspěvky: 6
Tak už jsem pročetla úplně celé fórum o očistě žlučníku a bohužel jsem nenašla ani jednu zpětnou vazbu ohledně žlučníkových kamenů viditelných na sonu a odvrácení operace díky očistě. Pomohlo to prosím někomu z Vás - rozpustit kameny a očistit se? Zmizely na sonu a nemuseli jste na operaci? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 13, 2012 9:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
MCE píše:
Tak už jsem pročetla úplně celé fórum o očistě žlučníku a bohužel jsem nenašla ani jednu zpětnou vazbu ohledně žlučníkových kamenů viditelných na sonu a odvrácení operace díky očistě. Pomohlo to prosím někomu z Vás - rozpustit kameny a očistit se? Zmizely na sonu a nemuseli jste na operaci? Děkuji.

On je problém, že jakmile se lidé problému zbaví, zpravidla již nepřispívají a tím zpětná vazba chybí, což je problém i na zahraničních fórech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon úno 13, 2012 2:47 pm 
Offline

Registrován: pon úno 06, 2012 3:49 pm
Příspěvky: 4
Dobry den,

Jak to myslite, ze mam resit krev? Nikde jsem tu nevidel zadnou detoxikaci krve nebo neco podobneho...

Jinak ekzem, zda se, jiz po prvnim cisteni jater ustupuje. Nicmene to neponecham nahode a v ocistach budu pokracovat.\</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 12:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="dafa":3ruiovge]Dobry den,

Jak to myslite, ze mam resit krev? Nikde jsem tu nevidel zadnou detoxikaci krve nebo neco podobneho...

Jinak ekzem, zda se, jiz po prvnim cisteni jater ustupuje. Nicmene to neponecham nahode a v ocistach budu pokracovat.\</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 1:27 pm 
Offline

Registrován: úte led 17, 2012 11:30 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,

chci se zeptat jaký jsou ještě jiný druhy chronických onemocnění jater (kromě zánětů), --nebo respektive co ještě způsobuje chron.problémy jater kromě vir.hepatitid,

díky za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 10:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Tomas5555 píše:
Dobrý den,

chci se zeptat jaký jsou ještě jiný druhy chronických onemocnění jater (kromě zánětů), --nebo respektive co ještě způsobuje chron.problémy jater kromě vir.hepatitid,

díky za odpověď

Problémy jater nezpůsobují nějaké hepatitidy, ale zanesení jater kyselým toxickým bordelem. Teprve po jejich oslabení je možné si pořídit hepatitidy a další nemoce jater, jinak to dle mého názoru je prakticky nemožné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 18, 2012 10:41 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
Člen sakul vám to píše správně, pokud je vám blbě od žaludku, na nic nečekat a obsah žaludku vyzvracet, je plný toxinů a zbytečně se zadržováním toho bordelu v těle trávíte a mučíte.

Jen takový postřeh: Když jsem začínal na základních 60/120/180 ml tak jsem míval leda tak křeče v pajšlu, ale žádné jiné problémy. Jak jsem povýšil na 90/180/270 ml tak jsem zatím pokaždé pravidelně kolem 1h ráno musel vytyčkovat zbytek grepo elixíru. Myslel jsem si, že všecek proletí pajšlem až do jater, ale asi ho část zůstane i v žaludku a dělá paseku. I ta epsomka na 90 mě solidně prohání už od 20h a i kolem 22h jsem ještě musel na trůn. Mám ale pocit, že u těch vyšších dávek je vylučování bordelu lepší a vyjde toho víc, takže to za to určitě stojí...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 18, 2012 11:59 am 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2010 12:11 pm
Příspěvky: 25
Ako by sa dala urobit ocista, ked som na protikvasinkovej diete? Tie dva dni na jablkach by telo opat zaniesli sacharidmi... Alebo nie? Kazdopadne je cesta urobit to aj bez jablk? Teda bez sacharidov?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 18, 2012 2:53 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Miroslav píše:
Ako by sa dala urobit ocista, ked som na protikvasinkovej diete? Tie dva dni na jablkach by telo opat zaniesli sacharidmi... Alebo nie? Kazdopadne je cesta urobit to aj bez jablk? Teda bez sacharidov?

Odpoveď nájdete v téme Očista pečene str.24 /12.5.2010/.Pred chvíľou som dopila tretí liter jablk. šťavy,keďže si robím očistu -už 12tu.Tiež som na protikvasinkovej strave.Pitie jablkovej šťavy je dôležité,nakoľko naleptáva úsady.Posledné očisty robím len s jablkovou šťavou a jablkami a výsledok stojí zato.Prajem pekný deň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 9:16 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Jen takový postřeh: Když jsem začínal na základních 60/120/180 ml tak jsem míval leda tak křeče v pajšlu, ale žádné jiné problémy. Jak jsem povýšil na 90/180/270 ml tak jsem zatím pokaždé pravidelně kolem 1h ráno musel vytyčkovat zbytek grepo elixíru. Myslel jsem si, že všecek proletí pajšlem až do jater, ale asi ho část zůstane i v žaludku a dělá paseku. I ta epsomka na 90 mě solidně prohání už od 20h a i kolem 22h jsem ještě musel na trůn. Mám ale pocit, že u těch vyšších dávek je vylučování bordelu lepší a vyjde toho víc, takže to za to určitě stojí...

Ono dávkování je značně individuální a někdo opravdu potřebuje o dost větší dávky, aby kůra dobře fungovala, což není nijak na závadu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 9:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Miroslav píše:
Ako by sa dala urobit ocista, ked som na protikvasinkovej diete? Tie dva dni na jablkach by telo opat zaniesli sacharidmi... Alebo nie? Kazdopadne je cesta urobit to aj bez jablk? Teda bez sacharidov?

Jablka se těžko nahradí, jak správně píše členka janin a je vhodné postup dodržet, ono to kvasinky zase tolik nemnoží, to uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 9:38 am 
Offline

Registrován: úte kvě 03, 2011 11:37 am
Příspěvky: 35
Jarda píše:
Jablka se těžko nahradí, jak správně píše členka janin a je vhodné postup dodržet, ono to kvasinky zase tolik nemnoží, to uvidíte.

Ale dajú sa Jardo nahradiť. Ľudia normálne robia liver flush počas diéty.
http://www.iherb.com/Nature-s-Life-Mali ... 24051?at=0
Osobne dávam 10 toboliek v deň d a výsledky som mal vždy perfektné. Poprípade to berte aj 6 dní pred také 2 tobolky, pokiaľ idete podľa Andreasa Moritza. Ja to robím takto, pretože som lenivý jablká odšťavovať, haha.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 9:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
davoo píše:
Ale dajú sa Jardo nahradiť. Ľudia normálne robia liver flush počas diéty.
http://www.iherb.com/Nature-s-Life-Mali ... 24051?at=0
Osobne dávam 10 toboliek v deň d a výsledky som mal vždy perfektné. Poprípade to berte aj 6 dní pred také 2 tobolky, pokiaľ idete podľa Andreasa Moritza. Ja to robím takto, pretože som lenivý jablká odšťavovať, haha.

Vidíte, to není vůbec špatný nápad, o této možnosti zatím nevím, nemohu vědět všechno a je dobré, že jste se o ní podělil. Tím by se patrně opravdu dalo dobře nahradit pojídání jablek a pití jablečné šťávy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2012 7:25 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Dobrý večer,
pán Jardo dnes som si robila očistu pečene.Sledujem si pH od rána a stále sa drží na hodnote 5.Pravdepodobne je to zbavovaním sa kyselín /včera bolo pri pití jablk.šťavy 7-7.5/ .Je treba užiť v tento deň zásaditú zmes?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz