Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte zář 24, 2024 10:38 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob pro 26, 2009 1:22 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Chcem sa uistit, ci som to spravne pochopil. Takze, chloritan sodny je vlastne prasok, ktory pravdepodobne ani nezozeniem, a to co sa predava ako MMS je 28% roztok (destilovana voda 72% obj., chloritan sodny 28% obj.). To co predava Jeff, je teda ten roztok, nie prasok?
Roztok sa da teda skladovat v tmavej flasi aj niekolko rokov? Po aktivacii 10%tnym roztokom kyseliny citronovej vznika chlordioxid, ktory je explozivny a uz sa nemoze skladovat, treba ho dostat rychlo do tela, kde oxiduje vsetko kysle.
Keby som nahodou zohnal prasok, mozem si MMS vyrobit sam proste tak, ze si na digitalnej vahe navazim 720g destilovanej vody, prisypem 280g chloritanu sodneho, zamiesam, a uskladnim v tme?

Este sa chcem opytat, ci je tento lacny sposob zvysenia pH pitnej vody dobry:
http://www.youtube.com/watch?v=Vs751PHS4i4
(do litra vody, ktorej nameral pH tusim nejak 6, dal 3 kvapky MMS, a pH sa zvysilo na 8 , avsak nepouzil aktivator, je to ok?)

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 26, 2009 10:40 am 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Xion píše:
Chcem sa uistit, ci som to spravne pochopil. Takze, chloritan sodny je vlastne prasok, ktory pravdepodobne ani nezozeniem, a to co sa predava ako MMS je 28% roztok (destilovana voda 72% obj., chloritan sodny 28% obj.). To co predava Jeff, je teda ten roztok, nie prasok?
Roztok sa da teda skladovat v tmavej flasi aj niekolko rokov? Po aktivacii 10%tnym roztokom kyseliny citronovej vznika chlordioxid, ktory je explozivny a uz sa nemoze skladovat, treba ho dostat rychlo do tela, kde oxiduje vsetko kysle.
Keby som nahodou zohnal prasok, mozem si MMS vyrobit sam proste tak, ze si na digitalnej vahe navazim 720g destilovanej vody, prisypem 280g chloritanu sodneho, zamiesam, a uskladnim v tme?



Ideální a nejlevnější je koupit 25% ROZTOK chloritanu tady: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1251
(prášek zřejmě neseženeš, kromě toho nebude 100% a je docela nebezpečný- při styku s organickou hmotou může hořet!!! )
Roztok se skladuje v tmavé lahvi potmě. Já to mám ve sklepě a malou lahvičku v bytě v baru.

Po smíšení s 10% kyselinou citronovou v poměru 1 : 4-5 (chloritan : kys. citronové) po 3- 4 minutách aktivace vzniká chlordioxid. Směs se zalije cca 1dcl vody a vypije. Chlordioxid v těle ničí bakterie, viry a plísně.

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 26, 2009 10:43 am 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
Některé nové poznatky o MMS:

Ve věci MMS už se začíná objevovat i hojnost literatury, článků přinášejících tucty rozmanitých úvah, z nichž některé bývají užitečné a drží se logiky. U většiny jiných je to, bohužel, často zavádějící a někdy docela mylné.

... Chlordioxid je jedno z nejslabších okysličovadel s oxidačním potenciálem pouhých 950 milivoltů. Během reakce se oba kyslíkové atomy neutralizují – ztratí svůj oxidační potenciál a nemohou už nic okysličit. Jsou na tom stejně, jako kyslík v kysličníku uhličitém (CO2).

...chlordioxid působí na vnější vrstvu (obal) mikroorganizmů jako neobyčejně efektivní třaskavina. Je mnohem účinnější než stejné množství kyslíku. Chlordioxid zabíjí tím, že v obalu patogenu jednoduše vyrve díru a neexistuje žádný způsob, jak by tomu mikroorganizmus vzdorovat. Dosud nikdo neposkytl vědecky přijatelné vysvětlení, proč chlordioxid hubí pouze patogeny, zatím co si tělu prospěšných bakterií nevšímá; nicméně, tuto skutečnost už tisíce krát prokázaly rozsáhlé pokusy a bohaté praktické zkušenosti. Chlordioxid nejspíš zabíjí patogeny kvůli jedinečným proteinům, které obsahuje jejich plášť.

... Měl bych zde zmínit jisté připomínky, kdy zkušení chemici poukazují na to, že kyslíkové ionty z rozpadlých molekul chlordioxidu jsou extrémně aktivní, ale toto tvrzení není pravdivé. Tyto kyslíkové ionty jsou bez náboje, stejně jako kyslík v kysličníku uhličitém. Kdyby byla teorie o aktivních iontech kyslíku správná, vyskočil by jejich oxidační potenciál na 1300 milivoltů, a to by v těle vyvolalo rozsáhlá poškození. Avšak po celou dobu, kdy iont chlordioxidu okysličuje patogen, oxidační potenciál nepřekročí 950 milivoltů. A jak je uvedeno výše, chlordioxidový iont se během akce rozpadne.

Autoři mnohých příspěvků doporučují brát současně s MMS i antioxidanty, které, podle nich, mají zabránit poškození zdravých tělesných buněk. To není nutné, protože MMS (chlordioxid) je neobyčejně slabé okysličovadlo, které tělesným buňkám nemůže nijak ublížit. Antioxidanty (jako například vitamín C) nijak neškodí, pokud ovšem jsou podávány nejdříve tři hodiny po poslední dávce MMS.

Schopnost způsobit v těle škody oxidací je přímo závislá na oxidačním potenciálu použitého oxidantu. Ten je u chlordioxidu o stovky procent nižší, než u kyslíku a o více než tisíc procent nižší, než u ozonu.
Dostal jsem přes 25 000 emailů z celého světa a vedl na 10 000 telefonních rozhovorů, kdy se rozebíralo snad všechno myslitelné, ale nikdo se nikdy ani nezmínil o tom, že by si povšiml efektů, o nichž rozliční autoři míní, že by k nim mohlo nedoplňováním antioxidantů během užívání MMS dojít. - Jim Humble (z nové knihy)

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob pro 26, 2009 12:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Chcem sa uistit, ci som to spravne pochopil. Takze, chloritan sodny je vlastne prasok, ktory pravdepodobne ani nezozeniem, a to co sa predava ako MMS je 28% roztok (destilovana voda 72% obj., chloritan sodny 28% obj.). To co predava Jeff, je teda ten roztok, nie prasok?
Roztok sa da teda skladovat v tmavej flasi aj niekolko rokov? Po aktivacii 10%tnym roztokom kyseliny citronovej vznika chlordioxid, ktory je explozivny a uz sa nemoze skladovat, treba ho dostat rychlo do tela, kde oxiduje vsetko kysle.
Keby som nahodou zohnal prasok, mozem si MMS vyrobit sam proste tak, ze si na digitalnej vahe navazim 720g destilovanej vody, prisypem 280g chloritanu sodneho, zamiesam, a uskladnim v tme?

Este sa chcem opytat, ci je tento lacny sposob zvysenia pH pitnej vody dobry:
http://www.youtube.com/watch?v=Vs751PHS4i4
(do litra vody, ktorej nameral pH tusim nejak 6, dal 3 kvapky MMS, a pH sa zvysilo na 8 , avsak nepouzil aktivator, je to ok?)

To jste pochopil správně a Jeff to takto opravdu prodává. Ve skle, chladu a tmě to opravdu vydrží i mnoho let. Aktivací vzniká plyn a ten se přirozeně skladuje problematicky, ale určitě by to šlo také nějak vyřešit, je ovšem otázkou jak by se používal. I ten návod z čisté soli chloritanu sodného máte správně, ale já to považuji za zbytečné se s tím takto zabývat, když vhodný roztok se celkem běžně koupí.
Upravovat kyselost vody lze mnoha metodami, přičemž téměř jakákoliv zásada je pro tento účel použitelná. MMS-chloritan sodný je louh a lze ho tedy k tomuto účelu klidně použít, dokonce i autor tohoto postupu, pan Jim Humle, to v některých aplikacích takto používá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 31, 2009 4:51 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Tak, pomaly prijde cas T a idem vyskusat MMS i ja. Jarda, chcem sa s Vami poradit, ohladne vhodnosti kury, ktoru som si naplanoval na cca mesiac. Keby som bral len kvapky, tak asi viem, ako si to naplanovat, ale ja by som rad pravidelne aj kupel, a prave s tym mam ten problem.
Prvy den zacnem 2 kvapkami, jedna rano, druha vecer.
Druhy den, 4 kvapky, rozdelene v priebehu dna.
Treti den, 6 kvapiek, po jednej cely den s odstupom cca 2-3 hodiny.
Stvrty den, 8 kvapiek po cely den, kazde 2 hodiny.
Dalsie dni pridavat po 2 kvapkach, vzdy najprv na rano a vecer, a postupne ich pridavat k tym davkam pocas dna.

Ako s kupelmi? Daju sa kazdy den? Doporucuje sa zacat s miernejsim kupelom a postupne sa dostat az na ten doporuceny (1/5 polievkova lyzica). Kedy lepsie, rano ci vecer?

Kde je rozumne maximum kury, na tych 30 kvapkach rozdelenych pocas dna (napriklad 6x5 kvapiek). Nieje lepsie ist chvilu aj podla stareho receptu, teda 2x vyssia davka kvapiek? Mozno take narazove vlny zase zabijaju ine parazity, oproti stalemu prisunu mensich vln.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 31, 2009 7:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Tak, pomaly prijde cas T a idem vyskusat MMS i ja. Jarda, chcem sa s Vami poradit, ohladne vhodnosti kury, ktoru som si naplanoval na cca mesiac. Keby som bral len kvapky, tak asi viem, ako si to naplanovat, ale ja by som rad pravidelne aj kupel, a prave s tym mam ten problem.
Prvy den zacnem 2 kvapkami, jedna rano, druha vecer.
Druhy den, 4 kvapky, rozdelene v priebehu dna.
Treti den, 6 kvapiek, po jednej cely den s odstupom cca 2-3 hodiny.
Stvrty den, 8 kvapiek po cely den, kazde 2 hodiny.
Dalsie dni pridavat po 2 kvapkach, vzdy najprv na rano a vecer, a postupne ich pridavat k tym davkam pocas dna.

Ako s kupelmi? Daju sa kazdy den? Doporucuje sa zacat s miernejsim kupelom a postupne sa dostat az na ten doporuceny (1/5 polievkova lyzica). Kedy lepsie, rano ci vecer?

Kde je rozumne maximum kury, na tych 30 kvapkach rozdelenych pocas dna (napriklad 6x5 kvapiek). Nieje lepsie ist chvilu aj podla stareho receptu, teda 2x vyssia davka kvapiek? Mozno take narazove vlny zase zabijaju ine parazity, oproti stalemu prisunu mensich vln.

To zamýšlené dávkování je v pořádku, ale s koupelemi to nemá mnoho společného, ty se dají klidně dělat souběžně, jako třeba čištění zubů. Koupele jsou vhodné vždy večer, jednak se po nich člověk dost potí, což v průběhu dne není zrovna vhodné, poté se dostaví celková únava a dobře se tedy spí, to také není v průběhu dne ideální. Zpočátku si párkrát vyzkoušejte dávku 30 aktivovaných kapek do koupele a postupně přejděte na 50 aktivovaných kapek. Toto množství běžně používám a je to zcela vyhovující.
Rozumné maximum, to je otázka, to je velice individuální a naplánovat se to nedá, já jsem již při první kůře vystoupal až na 48 kapek v průběhu dne rovnoměrně rozdělených a na závěr procedury jsem si vyzkoušel 3x15 kapek během hodiny. Nic se nestalo, ale je to docela dost, nyní to občas protočím jako týdenní kůru, kterou začínám v pondělí na 6 kapkách a končím v neděli 20 kapkami 2x za sebou během hodiny. Tímto postupem zajistíte jak dlouhodobost, tak maximálně tvrdé dávkování během jedné kůry.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 05, 2010 1:12 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Este by som sa rad opytal, pri brani kvapiek vela krat denne, ci sa maju uzivat nalacno (chcem to pit s tou jablcnou alebo ananasovou stavou, takze uplne nalacno to nebude). Pretoze, doporucuje sa brat to po jedle, nie nalacno. Co je problem ked jem ovocie, vacsinu casu mam zaludok prazdny.
Je teda lepsie vzdy zjest maly kusok ovocia alebo zeleniny a potom uzit MMS? Napriklad, zjest polku jablka, a zapit to MMS jablcnou stavou.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 05, 2010 7:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Este by som sa rad opytal, pri brani kvapiek vela krat denne, ci sa maju uzivat nalacno (chcem to pit s tou jablcnou alebo ananasovou stavou, takze uplne nalacno to nebude). Pretoze, doporucuje sa brat to po jedle, nie nalacno. Co je problem ked jem ovocie, vacsinu casu mam zaludok prazdny.
Je teda lepsie vzdy zjest maly kusok ovocia alebo zeleniny a potom uzit MMS? Napriklad, zjest polku jablka, a zapit to MMS jablcnou stavou.

To je velice individuální jak to komu vyhovuje, já jsem to běžně bral i ráno nalačno a klidně i 15 kapek. Kromě tepla v žaludku mi to nic jiného nezpůsobovalo a nikdy jsem MMS nezapíjel ničím jiným než 0,5 dcl osmotické vody, bez ohledu na požitou dávku. Nicméně to tak nemusí fungovat u každého, to budete muset opravdu prubnout co bude vyhovovat vám, ale domnívám se, že užívání pouze po jídle není nutné. Alespoň já s tím kamarádem, jsme to tak nedělali a pokud to beru občas nyní, tak to vůbec neřeším zda je to po jídle, nebo nalačno.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 08, 2010 3:32 am 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
Dobrý den,
pročítal jsem toto vlákno dotazů a rozhodl jsem se dát si ozdravnou kůru i s MMS. Pokud jsem to správně pochopil, tak Jeff je z Brna a chtěl jsem se tedy zeptat, jestli by mi prodal MMS, to bych byl velice vděčný.
Předem děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 08, 2010 8:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Bronek píše:
Dobrý den,
pročítal jsem toto vlákno dotazů a rozhodl jsem se dát si ozdravnou kůru i s MMS. Pokud jsem to správně pochopil, tak Jeff je z Brna a chtěl jsem se tedy zeptat, jestli by mi prodal MMS, to bych byl velice vděčný.
Předem děkuji za odpověď

To jste pochopil špatně Jeff je z Prahy a v Brně to prodává Sao. Napište kam to máte blíž a já vám potom, přes soukromou správu, pošlu kontakt.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 08, 2010 9:50 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ake ceny ma Sao, a posiela aj na dobierku?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 08, 2010 10:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Ake ceny ma Sao, a posiela aj na dobierku?

Ceny má stejné jako Jeff a co se týká dobírek, to netuším, ale pokud budete chtít, dám vám kontakt a domluvíte se.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 08, 2010 1:36 pm 
Offline

Registrován: pát led 08, 2010 3:20 am
Příspěvky: 19
Studuji v Brně. Takže bych vám byl vděčný, kdyby jste mi poslal kontakt na Saa. Myslim, že muj email asi vidite pres muj profil.
Ještě mam dotaz ohledne MMS2, četl sem, že už ledaskdo vyrazil do mounfieldu pro desinfekci do bazénu, ale nikde sem se ještě nedočetl zkušenosti s užíváním a výsledky. Nevíte o tom něco?? Princip je stejný jako u MMS1? Účinost by měla být podobná ne?


Přílohy:
Poznámka: MMS2
t_p1010895_207.jpg
t_p1010895_207.jpg [ 27.2 KiB | Zobrazeno 16292 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 08, 2010 4:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
[quote="Bronek":2f8ywte2]Studuji v Brně. Takže bych vám byl vděčný, kdyby jste mi poslal kontakt na Saa. Myslim, že muj email asi vidite pres muj profil.
Ještě mam dotaz ohledne MMS2, četl sem, že už ledaskdo vyrazil do mounfieldu pro desinfekci do bazénu, ale nikde sem se ještě nedočetl zkušenosti s užíváním a výsledky. Nevíte o tom něco?? Princip je stejný jako u MMS1? Účinost by měla být podobná ne?[/quote:2f8ywte2]
Desinfekci do bazénu ano, ale Laguna modrý šíp, ta obsahuje chlornan vápenatý-chórové vápno a po požití a zapití vodou, vytváří v těle kyselinu chloritou. To, co jste nafotil neznám, tak to důkladně prostudujte, co to obsahuje, ať neskončíte ve špitále. Jinak svoje poznatky s užíváním MMS 2 jsem popsal na této stránce

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 08, 2010 11:27 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Maju MMS1 a MMS2 priblizne rovnaky ucinok, alebo su v tele patogeny, ktore jeden nezabija a druhy ano?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz