Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 7:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte bře 20, 2012 11:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Benedikt píše:
Přeji dobrý den. Měl bych dotaz, pomohlo někomu MMS na cukrovku typu 2? Jaké to mělo účinky? Rád bych to vyzkoušel, ale bojím se, aby to se mnou zase neseklo po vysazení léků. Děkuji za odpovědi.

Členka Sara vám to píše správně, čili MMS pomůže, ale nevyřeší a uvažujte, cukrovka je porucha kompenzace nadbytečného cukru v krevním řečišti. A nyní otázka, můžu mít cukrovku pokud nejím sacharidy? Nemůžu, prostě nasaďte bezsacharidovou dietu a máte vysokou šanci, že bude po problému.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 22, 2012 5:00 am 
Offline

Registrován: pát kvě 13, 2011 1:50 pm
Příspěvky: 13
Dobrý den, právě jsem dokončila měsíční kůru MMS2 v režimu 1/3 tob. 3x denně 1. den, 1/2 tob. 3x denně 2. den a po dalších 27 dní 1 tob. 3x denně. Něco jsem musela dělat blbě, efekt se dostavil ve velice malé míře. Po čas braní jsem nedodávala laktobacily, až od 26. dne a vrchovatou lžičku vit. C až od 23. dne. Dodávala jsem ráno horčík, občas 10 kapek lugolu + selen. Cílem kůry bylo zmírnit každodenní únavu, potřebu spánku 10h (okolo 9h večer jsem musela jít spát a ráno v 7h vstávala nedospalá). Dělaly mi problémy ruchy v domácnosti, děcka když okolo běhaly, pády různých věcí z jejich rukou a ty následné rány, hluk všeobecně, hlavně pak k večeru od té 19h hodiny. To už jsem byla zralá na samotku do ticha. Úplně mě to vnitřně rozechvívalo. Dále ten adenom na štítné žláze - tady ale neposoudím, jestli se něco pohnulo k lepšímu. Na krku na pravé straně mám (asi) zduřenou uzlinu, mám trochu strach, co za bulku to je, jestli je to opravdu uzlina... Vzhledem k tomu, že v menší velikosti je i na levé straně (obě asi v úrovni ucha ve výšce poloviny krku), usuzuji, že jde o nějakou uzlinu. Dále plíseň na dvou nehtech u nohou a svědivá plíseň na sliznici. Ze stravy jsem ale nevyřadila zcela mléčné výrobky a pečivo. Občas si je dám. Jinak lehká jídla, maso 2x za tu dobu. Výsledkem je, že jsem méně vnitřně rozechvělá, hluk všeobecně v domácnosti mi dělá menší problém. Uzlina (bulka) na pravé straně méně znatelná, ale stále tam je. Potřeba spánku a únava večer o nepatrný chloupek lepší, stačí mi chodit spát v půl 10, ale jsem stále kaput.. Plíseň na nohou nepatrně ustoupila, svědivá sliznice zcela bez zlepšení - usuzuji že jde o plíseń. Nevím jestli vlivem potírání se občas olejem nebo braním MMS2, ale pleť mám stále hebkou sametovou. Oči neshledávám žádné zlepšení, mám astigmatismus, 2 + 1 dioptrie. Po polknutí MMS2 mě pokaždé lehce pálilo za očima. Lehce.. nic výrazného, jen jsem to cítila. Co se ale lehce zlepšilo, jsou "manželské povinnosti". To byla předtím katastrofa, nyní je to o něco lepší. Celkově se cítím, že jsem mentálně jakoby omládla, to ale může být i vlivem dlouhodobé (roční) práce na sobě. Nemám problém dívat se do budoucna a nenahlížet pesimisticky. Jsem celkově uvolněnější a radostnější. Psychika proto lehce poštelována. Podotýkám, že klystýry a šanku jedu už skoro rok, od listopadu trochu hutnější strava (přidáno občas pečivo a ml. výrobky), maso za poslední rok asi 10x.

Co si o tom Jardo myslíte? Je to podle vás dostačující efekt?

MMS2 jsem brala 29 dní, pak jsem skončila, cítila jsem z dechu aceton a začalo se mi dělat po požití dost zle. Vím, že jste říkal dát měsíční kůru a pak pauzu. Měla bych kůru zopakovat? Pokud ano, po jaké době?

A ještě jedna důležitá věc, proto vlastně také píšu. 2x během té doby mě skolila nemoc, to se mi nestává, určitě vlivem likvidace sajrajtů v těle. Nedělala jsem klystýry, tak to šlo jinudy. Poprvé v 2. týdnu jsem lehla na celých 5 dní s rýmou, příšerným suchým kašlem a zároveň bolestí v krku. MMS jsem brala dál, léky žádné. Podruhé od 27. dne šílená vodová rýma, která přetrává dodnes, tedy už 4 dny a skvěle graduje. Z nosu teče a teče voda. Máme ji ale oba s manželem, proseděli jsme povinně sobotu v lehce klimatizované místnosti.... Manžel MMS2 nebere.
Důležitý dotaz pro mě - snižuje MMS2 výrazně tím ničením všemožných buněk a všeho v těle imunitu? Cítím se totiž dost slabá a i jakoby náchylná na onemocnění. Dnes je první dne co jsem bez MMS a přemýšlím, co mám teď vlastně dělat. Jestli nějak ve velkém dodávat laktobacily, vit. C na dobudování imunity, nebo co jiného či dalšího. Cítím se nemocně. Plánuji zase klystýry, zakončit tak po šesti dnech šankou a navázat půstem. Ale v tom stavu pocitu nemocnosti to moc rozumné nevidím... Prosím, co byste mi poradil?

Omlouvám se za délku příspěvku, dotazy se zase nakupily. Díky moc za zodpovězení všech a srdečně zdravím!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 22, 2012 7:25 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Vím, že to nebylo určeno mně, takže pokud Vás to pobuřuje, radši to nečtěte.
Fascinuje mně, jak všichni odsuzují antibiotika, ale neváhají do sebe lejt sajrajt, který vymlátí všechno živé v dosahu, navíc
několik týdnů v kuse, uvěří reklamním žvástům o tom, že laktobacilů si MMS nevšímá a nakonec čumí na drát...
Dyť je to do prdele sprostá dezinfekce, co jste od toho čekala? Není nad tom přijít nad fórum o zdraví a nakonec si ho
dobře míněnýma radama zplundrovat... ani se nedivím, že před tím MMS doktoři varujou... a že to zakazujou, lidi nemají
rozum a nalejou do sebe cokoliv... hlavně když se to podpoří bajkama o zlé farmaceutické lobby, která nám účinné léky
tají, protože by z nich neměla kšeft...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 22, 2012 11:04 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Vševěd píše:
Vím, že to nebylo určeno mně.....
Fascinuje mně, jak všichni odsuzují antibiotika....

Problém je, když člověk nemá základní znalosti o lidském těle a MMS a papouškuje debilní teorie...

Co mi tahle věta sakra připomíná? \":lol:\"
Hezké dny, Batles \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 23, 2012 7:51 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Batles píše:
Problém je, když člověk nemá základní znalosti o lidském těle a MMS a papouškuje debilní teorie...

Co mi tahle věta sakra připomíná? \":lol:\"
Hezké dny, Batles \":D\"

asi jsem se do toho neměl vměšovat. Ambienta napsala stejně vše potřebné, bylo zbytečné to komentovat \":wink:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 10:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Ambienta píše:
Dobrý den, právě jsem dokončila měsíční kůru MMS2 v režimu 1/3 tob. 3x denně 1. den, 1/2 tob. 3x denně 2. den a po dalších 27 dní 1 tob. 3x denně. Něco jsem musela dělat blbě, efekt se dostavil ve velice malé míře. Po čas braní jsem nedodávala laktobacily, až od 26. dne a vrchovatou lžičku vit. C až od 23. dne. Dodávala jsem ráno horčík, občas 10 kapek lugolu + selen. Cílem kůry bylo zmírnit každodenní únavu, potřebu spánku 10h (okolo 9h večer jsem musela jít spát a ráno v 7h vstávala nedospalá). Dělaly mi problémy ruchy v domácnosti, děcka když okolo běhaly, pády různých věcí z jejich rukou a ty následné rány, hluk všeobecně, hlavně pak k večeru od té 19h hodiny. To už jsem byla zralá na samotku do ticha. Úplně mě to vnitřně rozechvívalo. Dále ten adenom na štítné žláze - tady ale neposoudím, jestli se něco pohnulo k lepšímu. Na krku na pravé straně mám (asi) zduřenou uzlinu, mám trochu strach, co za bulku to je, jestli je to opravdu uzlina... Vzhledem k tomu, že v menší velikosti je i na levé straně (obě asi v úrovni ucha ve výšce poloviny krku), usuzuji, že jde o nějakou uzlinu. Dále plíseň na dvou nehtech u nohou a svědivá plíseň na sliznici. Ze stravy jsem ale nevyřadila zcela mléčné výrobky a pečivo. Občas si je dám. Jinak lehká jídla, maso 2x za tu dobu. Výsledkem je, že jsem méně vnitřně rozechvělá, hluk všeobecně v domácnosti mi dělá menší problém. Uzlina (bulka) na pravé straně méně znatelná, ale stále tam je. Potřeba spánku a únava večer o nepatrný chloupek lepší, stačí mi chodit spát v půl 10, ale jsem stále kaput.. Plíseň na nohou nepatrně ustoupila, svědivá sliznice zcela bez zlepšení - usuzuji že jde o plíseń. Nevím jestli vlivem potírání se občas olejem nebo braním MMS2, ale pleť mám stále hebkou sametovou. Oči neshledávám žádné zlepšení, mám astigmatismus, 2 + 1 dioptrie. Po polknutí MMS2 mě pokaždé lehce pálilo za očima. Lehce.. nic výrazného, jen jsem to cítila. Co se ale lehce zlepšilo, jsou "manželské povinnosti". To byla předtím katastrofa, nyní je to o něco lepší. Celkově se cítím, že jsem mentálně jakoby omládla, to ale může být i vlivem dlouhodobé (roční) práce na sobě. Nemám problém dívat se do budoucna a nenahlížet pesimisticky. Jsem celkově uvolněnější a radostnější. Psychika proto lehce poštelována. Podotýkám, že klystýry a šanku jedu už skoro rok, od listopadu trochu hutnější strava (přidáno občas pečivo a ml. výrobky), maso za poslední rok asi 10x.

Co si o tom Jardo myslíte? Je to podle vás dostačující efekt?

MMS2 jsem brala 29 dní, pak jsem skončila, cítila jsem z dechu aceton a začalo se mi dělat po požití dost zle. Vím, že jste říkal dát měsíční kůru a pak pauzu. Měla bych kůru zopakovat? Pokud ano, po jaké době?

A ještě jedna důležitá věc, proto vlastně také píšu. 2x během té doby mě skolila nemoc, to se mi nestává, určitě vlivem likvidace sajrajtů v těle. Nedělala jsem klystýry, tak to šlo jinudy. Poprvé v 2. týdnu jsem lehla na celých 5 dní s rýmou, příšerným suchým kašlem a zároveň bolestí v krku. MMS jsem brala dál, léky žádné. Podruhé od 27. dne šílená vodová rýma, která přetrává dodnes, tedy už 4 dny a skvěle graduje. Z nosu teče a teče voda. Máme ji ale oba s manželem, proseděli jsme povinně sobotu v lehce klimatizované místnosti.... Manžel MMS2 nebere.
Důležitý dotaz pro mě - snižuje MMS2 výrazně tím ničením všemožných buněk a všeho v těle imunitu? Cítím se totiž dost slabá a i jakoby náchylná na onemocnění. Dnes je první dne co jsem bez MMS a přemýšlím, co mám teď vlastně dělat. Jestli nějak ve velkém dodávat laktobacily, vit. C na dobudování imunity, nebo co jiného či dalšího. Cítím se nemocně. Plánuji zase klystýry, zakončit tak po šesti dnech šankou a navázat půstem. Ale v tom stavu pocitu nemocnosti to moc rozumné nevidím... Prosím, co byste mi poradil?

Omlouvám se za délku příspěvku, dotazy se zase nakupily. Díky moc za zodpovězení všech a srdečně zdravím!

Tak pokud se vůbec něco zlepšuje a u vás toho je zlepšeného dost, tak asi dobrý efekt a určitě bych po nějaké pauze pokračoval, také to MMS2 vidím jako dobré, ale vždy se má při užívání MMS dávat večer velká dávka céčka, což imunitu tolik nesráží s tělo na MMS celkově lépe reaguje. Určitě dodat ve velkém laktobacily a popsaná opatření vidím jako správná.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 1:55 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 13, 2011 1:50 pm
Příspěvky: 13
Vševěd píše:
Vím, že to nebylo určeno mně, takže pokud Vás to pobuřuje, radši to nečtěte.
Fascinuje mně, jak všichni odsuzují antibiotika, ale neváhají do sebe lejt sajrajt, který vymlátí všechno živé v dosahu, navíc
několik týdnů v kuse, uvěří reklamním žvástům o tom, že laktobacilů si MMS nevšímá a nakonec čumí na drát...
Dyť je to do prdele sprostá dezinfekce, co jste od toho čekala? Není nad tom přijít nad fórum o zdraví a nakonec si ho
dobře míněnýma radama zplundrovat... ani se nedivím, že před tím MMS doktoři varujou... a že to zakazujou, lidi nemají
rozum a nalejou do sebe cokoliv... hlavně když se to podpoří bajkama o zlé farmaceutické lobby, která nám účinné léky
tají, protože by z nich neměla kšeft...

Vševěde, vaše reakce je na místě, od toho tu je. Notabene bavíme-li se o oficiálně laboratorně neprozkoumaných typech léčiv jako právě MMS2. Kritika bez oponentní rady ale není úplná. Takže....? \":)\"

A teď dotazy zpět. Mohl byste mi konkrétně říci, jaké reklamní žvásty - jak píšete - máte na mysli? Jakým jsem uvěřila? O žádných totiž nevím, reklamu na MMS2 jsem bohužel zatím nikde neviděla. Soudně říkám, že nejsem odborník, ale mám zdravotní problémy a do užívání MMS2 jdu od počátku s vědomím, že něco mohu udělat i špatně. Stejně tak jsou na tom ostatní. Nejde o lék z laboratoří ověnčený bůhvíjakými (nepravdivými) potvrzeními o účincích. Doposud mi žádné léčivo nepomohlo ani tak malým účinkem jako MMS2, i když pravda - necítila jsem se nemocná. Dnes je sobota, již 4. den neberu MMS2, rýma zcela odezněla, beru lactobacily, B12, vit. C, pangamin. Stav je zcela stabilizován a cítím se výborně. Zcela to vystihuje pojem mladých "hooodně v pohodě". To už jsem dlouho, skoro několik let, nezažila..

A druhý dotaz. Výše jsem popsala všechny své zdravotní problémy. Co byste mi tedy poradil vy, když ne MMS2? A nemluvte mi o čištění střeva... jak jsem již napsala, na tom pracuji, tomu se věnuji. Zajímá mě souhrn opatření. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 3:21 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jak pan Jarda přiznal (beru to za své malé vítězství) MMS a MMS2 (nejsem odborník je to pro mně prakticky totéž) jsou pouhá dezinfekce. V podstatě fungují
naprosto přesně jako širokopásmová antibiotika. Ten největší sajrajt, který vám doktor může předepsat.
Nerozumím tomu, proč lidé, kteří hledají zdravý životní styl a vyhýbají se třeba éčkům v potravinách, do sebe ládujou chlorid hořečnatý nebo zinečnatý nebo
sulfid amonný nebo jak se ty blbosti jmenujou /Petr2 si teď zgustne a vysvětlí mi to/. Jak se můžu vyhýbat chemickým lékům a přitom do sebe cpát sajrajt
na čištění podlah? Dává to nějakou logiku?
Proč mluvím o reklamní žvástech? No protože pan Humble na podporu svých mouder sepsal nějaké knihy, ve kterých mimo jiné tvrdí, pokud jsem to správně
pochopil /nečetl jsem je, přiznávám/ že MMS umí poznat, které bakterie jsou špatné a které prospěšné. A to je svým způsobem reklama. Samozřejmě, z prodeje
těch úžaných preparátů nemá nic, ale přinesly mu "slávu" a "uznání". Ale to jsem odbočil. Opravdu věříte tomu, že nějaká chemikálie za pár korun oplývá
"superinteligencí", kterou nemají ani léky vyvíjené roky v laboratořích a zkoušené v klinických zkouškách?
Ptáte se co Vám doporučím na Váš zdravotní stav? Vypadáte, že jste zaplísněná, spoustu těch příznaků znám z dob, kdy jsem měl candidu nepěkně rozlezlou.
Protiplísňovou dietu a přírodní antimykotika, pokud se nechcete orientovat na chemické léky /které jsou ovšem, podle všeho, účinnější/. Přestat kouřit, pít
alkohol, kávu (třeba to neděláte, pak jako bych to nenapsal). Nedělat klystýry, tím si vymýváte mikroflóru. Copak pračlověk si strkal něco do zadku, aby z něho
vyšly hovínka? Objednal bych se na hydrokolon, kdybych chtěl mermomocí začít "očistou", ten je alespoň důsledný. Ale osobně jsem si vyzkoušel co to udělá
s člověkem s candidou, měl jsem trávení jak v posledním stádiu rakoviny.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 6:04 pm 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
Vševěd píše:
Jak pan Jarda přiznal (beru to za své malé vítězství) MMS a MMS2 (nejsem odborník je to pro mně prakticky totéž) jsou pouhá dezinfekce. V podstatě fungují
naprosto přesně jako širokopásmová antibiotika. Ten největší sajrajt, který vám doktor může předepsat.
Nerozumím tomu, proč lidé, kteří hledají zdravý životní styl a vyhýbají se třeba éčkům v potravinách, do sebe ládujou chlorid hořečnatý nebo zinečnatý nebo
sulfid amonný nebo jak se ty blbosti jmenujou /Petr2 si teď zgustne a vysvětlí mi to/. Jak se můžu vyhýbat chemickým lékům a přitom do sebe cpát sajrajt
na čištění podlah? Dává to nějakou logiku?
Proč mluvím o reklamní žvástech? No protože pan Humble na podporu svých mouder sepsal nějaké knihy, ve kterých mimo jiné tvrdí, pokud jsem to správně
pochopil /nečetl jsem je, přiznávám/ že MMS umí poznat, které bakterie jsou špatné a které prospěšné. A to je svým způsobem reklama. Samozřejmě, z prodeje
těch úžaných preparátů nemá nic, ale přinesly mu "slávu" a "uznání". Ale to jsem odbočil. Opravdu věříte tomu, že nějaká chemikálie za pár korun oplývá
"superinteligencí", kterou nemají ani léky vyvíjené roky v laboratořích a zkoušené v klinických zkouškách?
Ptáte se co Vám doporučím na Váš zdravotní stav? Vypadáte, že jste zaplísněná, spoustu těch příznaků znám z dob, kdy jsem měl candidu nepěkně rozlezlou.
Protiplísňovou dietu a přírodní antimykotika, pokud se nechcete orientovat na chemické léky /které jsou ovšem, podle všeho, účinnější/. Přestat kouřit, pít
alkohol, kávu (třeba to neděláte, pak jako bych to nenapsal). Nedělat klystýry, tím si vymýváte mikroflóru. Copak pračlověk si strkal něco do zadku, aby z něho
vyšly hovínka? Objednal bych se na hydrokolon, kdybych chtěl mermomocí začít "očistou", ten je alespoň důsledný. Ale osobně jsem si vyzkoušel co to udělá
s člověkem s candidou, měl jsem trávení jak v posledním stádiu rakoviny.

Nazdar,

pouzival si niekedy mms (z tej poslednej vety mi to nieje jasne :> )? mne to pomohlo excelentne (jasne ze som mal obavy co to zrobi ale ked je clovek zufaly tak vies ze urobi vsetko a pre zdravie detto), avsak po pol roku a porusenia stravy som si to pokazil a diagnostikovat sam seba, chapej- co je praca panov v bielom ktori skumaju kk...iny a nezaujem pomoct cloveku ho vyliecit ale iba podporovat ten ich vyj...any system, nieje take lahke a asi to nikto za nas/mna nezrobi a trva to nejaky cas a skusania , este ze existuju ludia ako p. Jarda ktori to tahaju, skusaju, vymyslaju a hlavne pomahaju ( to je az na medailu ) dalsim inak by sme boli v takej <> ze ,,,stale ked idem z nemocnice treba mi zvracat z toho pristupu ( fakt cest vynimkam) ....tie lieky a klinicke skusky vieme ake su ze, je to prehnity svet a jedine co pre nich ma zmysel su tie spinave prachy a pokial to bude na 1 mieste tak nikdy medicina tu nebude pre ludi ale pre prachy a je to tak vsade , co iste vies.... Inak s tym predkom mas pravdu ale nas predok myslim ze nezil v takej s**j konzumnej dobe ako dnes-> asi nebolo co cistit...aj ked je pravda ze prehanat sa to najskor nema,tiez mam podozrenie ze vela vyplachov nieje ideal....
sry za nadavky ale trosku ma to sere no :>


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 6:26 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
laco píše:
Nazdar,

pouzival si niekedy mms (z tej poslednej vety mi to nieje jasne :> )? mne to pomohlo excelentne (jasne ze som mal obavy co to zrobi ale ked je clovek zufaly tak vies ze urobi vsetko a pre zdravie detto), avsak po pol roku a porusenia stravy som si to pokazil a diagnostikovat sam seba, chapej- co je praca panov v bielom ktori skumaju kk...iny a nezaujem pomoct cloveku ho vyliecit ale iba podporovat ten ich vyj...any system, nieje take lahke a asi to nikto za nas/mna nezrobi a trva to nejaky cas a skusania , este ze existuju ludia ako p. Jarda ktori to tahaju, skusaju, vymyslaju a hlavne pomahaju dalsim inak by sme boli v takej <> ze ,,,stale ked idem z nemocnice treba mi zvracat z toho pristupu ( fakt cest vynimkam) ....tie lieky a klinicke skusky vieme ake su ze, je to prehnity svet a jedine co pre nich ma zmysel su tie spinave prachy a pokial to bude na 1 mieste tak nikdy medicina tu nebude pre ludi ale pre prachy a je to tak vsade , co iste vies.... Inak s tym predkom mas pravdu ale nas predok myslim ze nezil v takej s**j konzumnej dobe ako dnes-> asi nebolo co cistit...aj ked je pravda ze prehanat sa to najskor nema,tiez mam podozrenie ze vela vyplachov nieje ideal....
sry za nadavky ale trosku ma to sere no :>

Zkoušel, dvakrát. Už druhý den velké zhoršení trávení... a to i přes to, že jsem doplňoval laktobacily. Co je ale zajímavější, že se nekonalo žádné velké die-off kvasinek...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 6:36 pm 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
Vševěd píše:
Zkoušel, dvakrát. Už druhý den velké zhoršení trávení... a to i přes to, že jsem doplňoval laktobacily. Co je ale zajímavější, že se nekonalo žádné velké die-off kvasinek...

ako dlho a ako si to uzival ? ja som to skusil "len tak" na skusku ale az neskro som zistil ze toto bol hlavny bod ktory mi pomohol, samozrejme na 95% surovej strave..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 6:40 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
No vzhledem k tomu, že už druhý den přišlo velké zhoršení, tak dýl ne... Uznávám, že si trošku kálím do huby, když někomu nadávám za to, že to užívá,
sám jsem to taky vyzkoušel \":oops:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 6:55 pm 
Offline

Registrován: čtv led 28, 2010 9:54 pm
Příspěvky: 195
Vševěd píše:
No vzhledem k tomu, že už druhý den přišlo velké zhoršení, tak dýl ne... Uznávám, že si trošku kálím do huby, když někomu nadávám za to, že to užívá,
sám jsem to taky vyzkoušel \":oops:\"

\":)\" , dobre je na tom ze o tom vies \":)\" , skus dlhsie , ja to uz fakt nemozem citit \":(\" ...velka skoda....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 7:03 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
laco píše:
:) , dobre je na tom ze o tom vies \":)\" , skus dlhsie , ja to uz fakt nemozem citit \":(\" ...velka skoda....

já mám odzkoušeno, že když mi něco nedělá dobře hned ze začátku, po čase už je to jenom horší:-) takže děkuji ne \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 24, 2012 8:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Vševěd píše:
Jak se můžu vyhýbat chemickým lékům a přitom do sebe cpát sajrajt na čištění podlah? Dává to nějakou logiku?

Ahoj Vševěde, no v tématu MMS máš opravdu díry - sajrajt na čištění podlah, jo?
Co říkáš na tohle:
Odkaz: http://www.euroclean.cz/dezinfekce-vody
Generátor chlordioxidu EuroClean oxcl s dávkovacím zařízením, řízeným průtokem nejúčinnější metoda eliminace bakterií legionella v rozvodech tuv
dezinfekce pitné vody............
Oxid chloričitý je dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví 293/2006 Sb.
a vyhlášky 409/2005 Sb., paragraf 14, bod „i“, schválený způsob dezinfekce jak pitné, tak teplé vody.

Oxid chlořičitý=Chlordioxid=kysličník chlořičitý=CLO2= produkt z MMS1.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz