Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 1:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 371 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 3:23 pm 
Offline

Registrován: úte dub 17, 2012 9:38 pm
Příspěvky: 26
Ja sa nebojim.Len mi akosi unika logika.Lutz pisal do 72g.Ten dovod bol ten aby človel fachčil na tukoch.A vedlajším produktom spalovania tukov su ketony v moči.Takže low carb je vždy o ketoze.Inak to nieje noizkosacharidova dieta.Ja sa tukov nebojim práve preto,ze je telo v ketoze práve preto,že pouziva tuky.Prave mi pride,ze ty sa bojis \":wink:\" pretoze sa vsade hovori,ze prekyslenie je zle a chceš byt lowcarb ale nie v ketoze.To mi nedava zmysel.Ono aj paleo guru cordain -ci ako sa vola- sa boji tuku,ešte aj kozu s kurata dava dole.No neodporuca vela tukov,ale to by som robil uplne logicky aj ja keby som nebol v ketoze a prekracoval by som sacharidy tak,ze by ma to vyhadzovalo s ketozy.Prave by som sa bál ...zrat sachre viac,nebyt v ketoze a ZRAT KOPU TUKU!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 4:29 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
fero78 píše:
Ja sa nebojim.Len mi akosi unika logika.Lutz pisal do 72g.Ten dovod bol ten aby človel fachčil na tukoch.A vedlajším produktom spalovania tukov su ketony v moči.Takže low carb je vždy o ketoze.Inak to nieje noizkosacharidova dieta.Ja sa tukov nebojim práve preto,ze je telo v ketoze práve preto,že pouziva tuky.Prave mi pride,ze ty sa bojis \":wink:\" pretoze sa vsade hovori,ze prekyslenie je zle a chceš byt lowcarb ale nie v ketoze.To mi nedava zmysel.Ono aj paleo guru cordain -ci ako sa vola- sa boji tuku,ešte aj kozu s kurata dava dole.No neodporuca vela tukov,ale to by som robil uplne logicky aj ja keby som nebol v ketoze a prekracoval by som sacharidy tak,ze by ma to vyhadzovalo s ketozy.Prave by som sa bál ...zrat sachre viac,nebyt v ketoze a ZRAT KOPU TUKU!

Počkaj počkaj.... práveže LUTZ odporúčal konzumovať PRESNE 72g sacharidov (čo je úsmevné, lebo kto to konzumuje presne), lebo on v podstate NECHCEL, aby sa človek dostal do ketózy, alebo inak povedané, nechcel, aby človek konzumoval sacharidov menej, a tak vytváral glykogén (sacharid) z bielkovín. On tým vlastne chcel povedať, že odporúča rovno tú hranicu, kde už ketóza NEVZNIKÁ, ale logicky sa nebudeme predsa triafať do ROVNÝCH 72 GRAMOV, keď môžeme kľudne pridať.
Určité množstvo sacharidov POTREBUJEME, aby sa zbytočne nemuseli bielkoviny pretvárať tak, aby mohli fungovať za ich pomoci určité chemické procesy v organizme (to sa diať nemusí, ak konzumujeme aj sacharidy, dajme tomu tých 72-85 gramov).
"Miešanie dvoch palív" by nastalo vtedy, keby si konzumoval dajme tomu 300g tukov, a 150,200,250g sacharidov.
Ale ak konzumujem ja bežne (mimo proticandidovú kúru) nejakých 85g sacharidov počas dňa, tak sa to nebude miešať so 450g tuku, lebo kvantitatívny rozdiel je dosť veľký na to, aby sa dalo hovoriť o "miešaní paliva".

Ja som čítal o Lutzovi tieto informácie (ohľadom sacharidov) už neviem na akej stránke... TY NA AKEJ ? Daj mi odkaz, prečítam.
Ja si to pamätám práveže TAK, že tých 72g sacharidov je potrebných na to, aby sme sa nedostali do ketózy, nakoľko ketózu Lutz, a podľa všetkého ani Kwasniewski nedoporučovali, asopň nie z dlhodobejšieho (nad rok) hľadiska.
Xeelee hovoril, že pri ketoacidóze vzniká acetónový pach z úst, a možno aj z pórov pokožky (niečo také si tvrdil ty, Fero, že ťa bolo cítiť za acetónom, keď si držal hladovku a tým pádom bol na "ketoacidóze"). Ak by aj dlhodobá ketóza vytvárala acetónový pách z úst (a nebodaj aj z pokožky...), tak by som NEMAL ZÁUJEM byť v ketóze...ani omylom. Acetónový pach z úst totiž NIE JE NORMÁLNY A ZDRAVÝ JAV, maximálne tak je "normálny" pri hladovkách. Človeku nemá páchnuť z úst, ak má umyté zuby a nehladuje (a nejedol pred tým cesnak a cibuľu). Ja nie som proti telesnému pachu, pokiaľ je ZDRAVÝ, a je príjemný (to oceňuje hlavne opačné pohlavie, že ? Napríklad ja oceňujem prirodzenú vôňu ženy, a napríklad moja prirodzená vôňa sa mi zdá príjemná - som rád, že si nesmrdím, to by bola hrôza...). Ale som proti pachu, ktorý je "patologický", čiže taký, aký byť nemá - a to mozog vie hneď určiť, ak nos zacíti.

Neviem ako je to s ketózou u eskimákov a mongolov. MOŽNO SÚ V KETÓZE, ale rozhodne tá ketóza nevytvára acetónový pach z úst a pokožky. Také niečo spôsobuje ketoacidóza.

A keď náhodou niečo také spôsobuje aj ketóza, tak potom eskimáci a mongoli v ketóze nie sú, lebo bielkoviny ktoré zjedia, sa premenia na glykogén, a ten zabráni ketóze. No myslím si skôr to "po prvé", že ketóza nemá také vedľajšie účinky, ako ketoacidóza.
NEVIEM KDE DOHĽADAŤ INFORÁCIE O TOM, TAK SA MôŽEM LEN DOMNIEVAŤ...

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 6:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
NOWOCAYN píše:
Neviem ako je to s ketózou u eskimákov a mongolov. MOŽNO SÚ V KETÓZE, ale rozhodne tá ketóza nevytvára acetónový pach z úst a pokožky. Také niečo spôsobuje ketoacidóza.

Co máš pořád s těmi eskymáky? To co píšeš sou jen dohady. Nikdo z tohodle fóra netuší, jak to je doopravdy a nemáme si to jak zjistit. Každopádně lehce acetonovej dech se u mě po čase dostavil i během velmi striktní protikvasinkový diety, kdy sem byl v ketóze. Pokud s tím eskymáci nemaj problém, tak je možná příčina v jejich fyziologickém přizpůsobení nehostinejm podmínkám a u kohokoliv jinýho to tak bejt nemusí.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 9:29 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Xeelee píše:
Co máš pořád s těmi eskymáky? To co píšeš sou jen dohady. Nikdo z tohodle fóra netuší, jak to je doopravdy a nemáme si to jak zjistit. Každopádně lehce acetonovej dech se u mě po čase dostavil i během velmi striktní protikvasinkový diety, kdy sem byl v ketóze. Pokud s tím eskymáci nemaj problém, tak je možná příčina v jejich fyziologickém přizpůsobení nehostinejm podmínkám a u kohokoliv jinýho to tak bejt nemusí.

Keď si držal veľmi striktnú protikvasinkovú diétu, koľko gramov tuku si denne konzumoval ?

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 22, 2012 9:42 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
NOWOCAYN píše:
Keď si držal veľmi striktnú protikvasinkovú diétu, koľko gramov tuku si denne konzumoval ?

Nevím, různě podle toho jak moc sem byl zrovna aktivní.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 6:08 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
NOWOCAYN píše:
Kwasnieski to zmenil, lebo si uvedomil, že toľko sacharidov koľko odporúčal bolo MÁLO. Lutz odporúča 72g sacharidov, ale PRAKTICKY je to nemožné (kto zistí, že konzumuje presne 72g sacharidov, a ani o gram viac či menej ? ...). Preto ja sa chcem držať na 80-85g, aj keď prakticky budem kolísať na 70-90g, lebo každé jablko má trochu iné množstvo sacharidov, a aj každá mrkva...
Sám KWASNIESKI písal, že problém by mohol mať čovek na vysokotukovej strave vtedy, keby konzumoval 150, 200 a viac gramov sacharidov denne. 150g sacharidov určil ako hornú hranicu (ale ja považujem za rozumnejšie určiť ako hornú hranicu 100g, a najlepšie 90g, lebo aj Kwasniewski sa mohol mýliť, a na hranici nie je dobré sa zdržiavať...hlavne na tej, čo je na konci, a nie na začiatku..).
Lutz odporúčal 72g sacharidov, ale vieme, že pod 72g už Z DLHODOBÉHO (rok a viac) hľadiska hrozí ketóza (čo neviem či je dobré, alebo zlé...)...
Ja odporúčam 85g sacharidov, lebo nechcem "oscilovať" pri 72g a používať prístroje na meranie sacharidov v presne konkrétnej potraivne... \":D\" ... PRIBLIŽNE 85GRAMOV, v praxi 70-90g.
TAKŽE SA NEBOJ.

\":roll:\"
tyhle obecné doporučení jsou naprosto k ničemu, protože každý člověk má jiný metabolismus, rozdílnou hmotnost, jinou úroveň aktiity. obecně, pokud se člověk chce dostat do ketozy, určitě
toho nedosáhne s více než 30 gramy sacharidů, ale zase je to jenom orientační číslo. chtěl bych vidět někoho, kdo je v ketóze a jí 85 gramů sacharidů. btw. aceton z úst je cítit i při ketóze...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 2:55 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Vševěd píše:
\":roll:\"
tyhle obecné doporučení jsou naprosto k ničemu, protože každý člověk má jiný metabolismus, rozdílnou hmotnost, jinou úroveň aktiity. obecně, pokud se člověk chce dostat do ketozy, určitě
toho nedosáhne s více než 30 gramy sacharidů, ale zase je to jenom orientační číslo. chtěl bych vidět někoho, kdo je v ketóze a jí 85 gramů sacharidů. btw. aceton z úst je cítit i při ketóze...

Tak potom je tu jednoduché vysvetlenie : Eskimáci sú v ketóze LEN TEORETICKY (čiže prakticky nie), lebo prijímajú možno 10g sacharidov denne... celý život. Ale tým, že konzumujú kopu bielkovín, tak určitá časť z tých bielkovín sa mení na glykogén v takom množstve, aby sa zabránilo ketóze.
Je vylúčené, aby exkimáci trpeli "acetónovým dychom"... Je síce pravda, že sa bozkávajú (pokiaľ vieme...) nosmi, ale to preto, lebo v mínusových teplotách sa neoplatí lízať si pery, veď to všetci vieme... \":D\" ale popravde - nechel by som žiť v iglu... je tam vôbec súkromie ? Aký tam môže byť sexuálny život, keď ich je tam kopa ? ... Ale o tom nechcem.... \":)\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 3:08 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
NOWOCAYN píše:
ale popravde - nechel by som žiť v iglu... je tam vôbec súkromie ? Aký tam môže byť sexuálny život, keď ich je tam kopa ? ... Ale o tom nechcem.... \":)\"

no predsa postavis si sukromne iglu, iba na sex. v ustrani! \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 5:19 pm 
Offline

Registrován: úte dub 17, 2012 9:38 pm
Příspěvky: 26
Vševěd píše:
btw. aceton z úst je cítit i při ketóze...

to nieje uplne pravda.cítit ten zápach je len vtedy ked si silnej ketoze.

S ketozou to nieje čiernobiele bud ju mam alebo nemám.Možeš byt v miernej ketoze a silnej ketoze.Zaleží aký podavas fyz. výkon,kolko bielkovín konzumuješ a kolko sachrov konzumujes.Ja si myslím,že práve ketoza pomáha lieciť.Tak ako sa pri hladovke ludia liecia z roznych chorob.Vacsina ludí to skusa práve preto,aby sa telo očistilo aby si vyriesili niejake choroby.A z duchovných dovodov samozrejme.

Takze celá ta obava z ketozy je podla mna zbytocna.A to co sa píše o tom,že ketoza nieje normálny stav.No zatial to tak "mudre"
knižky píšu a lekári sa tak učia podla nich, -len tých chorých ludí akosi furt príbuda a co je horšie už v mladom veku.Ja viem,že prísť s tým "ano zmýlili sme sa sorry a obrátit o 180 je velký problém- http://www.celostnimedicina.cz/velka-ch ... va-lez.htm - v podstate tvrdí to co kwasniewski-problem nieje živočíšny tuk,ktorý to má realne overene.Stále pribudaju nové a nové študie na ludoch v dlhodobej ketoze a všade sa píše o zlepšení zdravotného stavu.

nowocayn a na tých esykmákov sa už vykašli \":wink:\" \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 6:45 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
fero78 píše:
to nieje uplne pravda.cítit ten zápach je len vtedy ked si silnej ketoze.

S ketozou to nieje čiernobiele bud ju mam alebo nemám.Možeš byt v miernej ketoze a silnej ketoze.Zaleží aký podavas fyz. výkon,kolko bielkovín konzumuješ a kolko sachrov konzumujes.Ja si myslím,že práve ketoza pomáha lieciť.Tak ako sa pri hladovke ludia liecia z roznych chorob.Vacsina ludí to skusa práve preto,aby sa telo očistilo aby si vyriesili niejake choroby.A z duchovných dovodov samozrejme.

Takze celá ta obava z ketozy je podla mna zbytocna.A to co sa píše o tom,že ketoza nieje normálny stav.No zatial to tak "mudre"
knižky píšu a lekári sa tak učia podla nich, -len tých chorých ludí akosi furt príbuda a co je horšie už v mladom veku.Ja viem,že prísť s tým "ano zmýlili sme sa sorry a obrátit o 180 je velký problém- http://www.celostnimedicina.cz/velka-ch ... va-lez.htm - v podstate tvrdí to co kwasniewski-problem nieje živočíšny tuk,ktorý to má realne overene.Stále pribudaju nové a nové študie na ludoch v dlhodobej ketoze a všade sa píše o zlepšení zdravotného stavu.

nowocayn a na tých esykmákov sa už vykašli \":wink:\" \":)\"

Som rád, že sa to uberá takým smerom \":)\"
Ale - aj keď sa to dokáže a dostane sa to do povedomia ľudí, tak.... niektorí nikdy nebudú môcť uveriť tomu, že aj človek ktorý konzumuje takmer len živočíšnu stravu, môže žiť "duchovne" založený (psychológia, psychoterapia, vzťahy, ezoterika, príroda, sexuálna komunikácia - tantra, práca s energiou, atď...), resp. tí ľudia si myslia, že konzumácia živočíšnych potravín ZAMäDZUJE človeku žiť duchovne a otvárať v ňom tie možnosti, resp. mu zamedzuje byť "jemnocitným". Ale s tým ja nesúhlasím. Som a vždy budem názoru, že koncentrovaná živočíšna strava plná vitamínov minerálov, tukov a bielkovín - to je prirodzená strava človeka. A k nej ako dodatok ovocie, alebo zelenina (aby sa nepresiahlo dajme tomu 85g sacharidov, alebo možno by ich mohlo byť kľudne menej, možno 30,40.... ale ja sa na to zatiaľ z dlhodobého hľadiska neodvažujem, a možno ani nebude treba...).

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 8:04 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
fero78 píše:
to nieje uplne pravda.cítit ten zápach je len vtedy ked si silnej ketoze.

S ketozou to nieje čiernobiele bud ju mam alebo nemám.Možeš byt v miernej ketoze a silnej ketoze.Zaleží aký podavas fyz. výkon,kolko bielkovín konzumuješ a kolko sachrov konzumujes.Ja si myslím,že práve ketoza pomáha lieciť.Tak ako sa pri hladovke ludia liecia z roznych chorob.Vacsina ludí to skusa práve preto,aby sa telo očistilo aby si vyriesili niejake choroby.A z duchovných dovodov samozrejme.

Takze celá ta obava z ketozy je podla mna zbytocna.A to co sa píše o tom,že ketoza nieje normálny stav.No zatial to tak "mudre"
knižky píšu a lekári sa tak učia podla nich, -len tých chorých ludí akosi furt príbuda a co je horšie už v mladom veku.Ja viem,že prísť s tým "ano zmýlili sme sa sorry a obrátit o 180 je velký problém- http://www.celostnimedicina.cz/velka-ch ... va-lez.htm - v podstate tvrdí to co kwasniewski-problem nieje živočíšny tuk,ktorý to má realne overene.Stále pribudaju nové a nové študie na ludoch v dlhodobej ketoze a všade sa píše o zlepšení zdravotného stavu.

nowocayn a na tých esykmákov sa už vykašli \":wink:\" \":)\"

Když pitvali Atkinsona, přišli na to, že jeho vnitřní orgány jsou v katastrofálním stavu. Ketóza rozhodně není moc zdravá a určitě přetěžuje organismus.
Jenom pro zajímavost, kup si testovací papírky /Diaphan, Ketophan/ a otestuj se, jestli v ketóze opravdu jsi. Lidi jsou překvapení, myslí si že jsou a nejsou.
Ono to není moc příjemný stav a chvilku trvá, než se na to tělo adaptuje. Navíc udržet se v ní není úplně snadné. Upřímně, vsadil bych si na to, že jsi ketózu
ještě nezažil \":oops:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 9:00 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Vševěd píše:
Když pitvali Atkinsona, přišli na to, že jeho vnitřní orgány jsou v katastrofálním stavu. Ketóza rozhodně není moc zdravá a určitě přetěžuje organismus.
Jenom pro zajímavost, kup si testovací papírky /Diaphan, Ketophan/ a otestuj se, jestli v ketóze opravdu jsi. Lidi jsou překvapení, myslí si že jsou a nejsou.
Ono to není moc příjemný stav a chvilku trvá, než se na to tělo adaptuje. Navíc udržet se v ní není úplně snadné. Upřímně, vsadil bych si na to, že jsi ketózu
ještě nezažil \":oops:\"

Kwasniewski varoval pred chybami Atkinsona... Mimochodom, Atkinson konzumoval kopu bielkovín + veľmi málo tukov.... On chcel čerpať energiu z bielkovín, nie z tukov. A to je jeho OSUDNÁ CHYBA. Takže asi toľko k nemu - preto mal orgány v zlom stave. A teraz si spomínam, že Kwasniewski hovoril aj o tom (neviem či to je z knihy, či z poľského fóra - už neviem stránku...), že acetónový dych sa získava pri Atkinsonovej diéte. LEBO JE TAM MÁLIČKO TUKOV.
Takže tak.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 10:10 pm 
Offline

Registrován: úte dub 17, 2012 9:38 pm
Příspěvky: 26
Vševěd píše:
Když pitvali Atkinsona, přišli na to, že jeho vnitřní orgány jsou v katastrofálním stavu. Ketóza rozhodně není moc zdravá a určitě přetěžuje organismus.
Jenom pro zajímavost, kup si testovací papírky /Diaphan, Ketophan/ a otestuj se, jestli v ketóze opravdu jsi. Lidi jsou překvapení, myslí si že jsou a nejsou.
Ono to není moc příjemný stav a chvilku trvá, než se na to tělo adaptuje. Navíc udržet se v ní není úplně snadné. Upřímně, vsadil bych si na to, že jsi ketózu
ještě nezažil

1.Najskor by som rád dostal link, kde si vycital,že atkinson mal orgány v katastrofálnom stave.Ono totiž sa z roznych vegansko ideologicko morálnych dôvodov šíria také klebety ,že zomrel na infarkt a podobne.A ty si daľší kto to vedome,alebo nevedome šíri.

http://lowcarbdiets.about.com/od/atkins ... sdeath.htm

2.Diaphan používam každý deň i keď by som to mal už obmadziť ...už mám len zopár kusov a asi si ich nechám až na test,kedy zjem neplanovane viac sacharidov.

3.Dufam,že sa navsádzaš moc často...s tvojim odhadom prídeš aj o gate. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 10:21 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Vševěd píše:
Když pitvali Atkinsona, přišli na to, že jeho vnitřní orgány jsou v katastrofálním stavu.

Tak sem si našel bližší informace a koukám, že během svýho života prodělal infarkt, měl srdeční problémy, vysokej krevní tlak a byl obézní. Zdravýho člověka si představuju jinak.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 11:08 pm 
Offline

Registrován: úte dub 17, 2012 9:38 pm
Příspěvky: 26
xeelee :

No skús si prečítať toto,ako to bolo udajne s tou chorobou.
http://www.usatoday.com/news/health/200 ... ents_x.htm

Dokážem si predstaviť,že Atkins mnohým veganom za svoju propagáciu konzumácie masa ležal v žalúdku.A nielen im samozrejme.
Pretože to čo tvrdil šlo zásadne proti prúdu a biznisu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 371 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz