Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 5:21 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 132  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: mms mm2 pro ti rakovine
PříspěvekNapsal: pon dub 23, 2012 8:25 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
antoni2 píše:
dobry den menuji se tonda a sem s ciziny chcu se zeptat kde koupit vsecko potrebne pro mms a mm2 rikase ze pro mms 2 se da pouzity normalni stava s citronu a mms1 se pouziva krystalicka kyselina citronova kde muzu obednat jestli muzete popsat podrobneji jak to mam vsecko pripravit a chtel buch zakoupit tobolky s tou specialni strikackou 2 ml jeste jeden dotas do jedne tobolky kolik musim striknout toho pripravku

Vše o MMS najdeš na těchto stránkách http://www.czmms.net/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: mms
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 3:19 pm 
Offline

Registrován: pon dub 23, 2012 3:18 pm
Příspěvky: 4
chcu se zeptat kde muzu koupit krystalickou kyselinu citronovou sem s ciziny a jeste priprava mms2.a Aktivátor - 50% nebo 10% roztok kyseliny citronove jeto samu sem trosku zmateny dekuji predem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: mms2
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 3:39 pm 
Offline

Registrován: pon dub 23, 2012 3:18 pm
Příspěvky: 4
nemuzu najit postup mms2je CHLORNAN VÁPENATÝ s cim se to zredi ada dotobolek dekuji moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mms2
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 8:26 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
antoni2 píše:
nemuzu najit postup mms2je CHLORNAN VÁPENATÝ s cim se to zredi ada dotobolek dekuji moc

Vše o MMS2 zde http://www.czmms.net/index.php/mms-2


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2012 2:58 pm 
Offline

Registrován: pát dub 27, 2012 2:46 pm
Příspěvky: 12
falkon píše:
O mms je tu toho napisane naozaj dost. 3-4 volne dni na prestudovanie tohto fora a fora u pramene som si zatial nenasiel.

Dufam ze mi budu k jeho uzivaniu stacit informacie, ktore mam. a sice:

MMS roztok:
-Chloritan sodny zmiesany vo vode. 1 lyzicka chloritanu sodneho, 9 lyziciek vody. -Aktivujem to kyselinou citronovou 10% roztok.
tj: Roztok mms 1 kvapka + 5 kvapiek kyseliny citronovej. pockam cca tri minuty.
-Uzijem
otazky:
1) 10% kyselina citronova bude zrejme ta co je bezne dostat v lekarni pripadne potravinach?..................ANO
2)Musi byt ta voda ktoru pouzijem destilovana? Predpokladam ze je to nanajvys vhodne..........................NE
3) V com ten roztok skladovat a akej nadobe.....................................................................DLOUHODOBĚ VE SKLE, JINAK PLASTOVÉ FLAŠTIČKY S KAPÁTKEM
4) Ako si to rozrabate v com, kedze sa jedna o kvapky pouzivate kvapkatko predpokladam..................DÁVKU NA 1 DEN SI DĚLÁM DO LITROVÉ PETKY
5) Zacinam s jednou kvapkou povedzme 3x denne. A potom kazdy den zvysujem o jednu kvapku. Pozorujem reakcie tela. Som opatrny \":)\"................................TO JE STARÝ POSTUP MÉNĚ ÚČINNÝ
6) Je nieco velmi dolezite o mms co by som mal este vediet?.....................................JESTLI SI NAJDEŠ HODINU, TADY JE VŠECHNO VYSVĚTLENÉ A NÁZORNĚ PŘEDVEDENÉ.........http://www.youtube.com/watch?v=u5l0oqkS5uc

dakujem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 28, 2012 1:46 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
zdravim vas, prave som na cestach po indii a vcera som chytil niaky virus z jedla a je mi docela blbo ale ked som bol u doktora tak mi predpisal na 5 dni dva druhy antibiotik a to ja do seba ladovat nemienim, nastastie tu mam mms a potrebujem poradit kolko denne si to mam davat aby som sa z toho dostal? urcite to tu niekde je ale mam obmedzeny pristup na net tym padom nemam cas to tu hladat, za radu dakujem, dnes som si dal kazdu pol hodinu jeednu aktivovanu kvapku po dobu 3 hodin do obeda a xcem to zopakovat ted na vecer, popripade ako mam ist na to?? vdaka, bohuzial neviem nazov toho vyrusu lebo tuto s tymi doktormi je to tazko...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mms mm2 pro ti rakovine
PříspěvekNapsal: sob dub 28, 2012 9:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
antoni2 píše:
dobry den menuji se tonda a sem s ciziny chcu se zeptat kde koupit vsecko potrebne pro mms a mm2 rikase ze pro mms 2 se da pouzity normalni stava s citronu a mms1 se pouziva krystalicka kyselina citronova kde muzu obednat jestli muzete popsat podrobneji jak to mam vsecko pripravit a chtel buch zakoupit tobolky s tou specialni strikackou 2 ml jeste jeden dotas do jedne tobolky kolik musim striknout toho pripravku

Členka Dagmara vám odpověděla správně a jinak celé toto vlákno, které jste evidentně nečetl, se tím zabývá, čili není důvod zakládat nesmyslně tři vlákna další.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 28, 2012 10:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
falkon píše:
O mms je tu toho napisane naozaj dost. 3-4 volne dni na prestudovanie tohto fora a fora u pramene som si zatial nenasiel.

Dufam ze mi budu k jeho uzivaniu stacit informacie, ktore mam. a sice:

MMS roztok:
-Chloritan sodny zmiesany vo vode. 1 lyzicka chloritanu sodneho, 9 lyziciek vody. -Aktivujem to kyselinou citronovou 10% roztok.
tj: Roztok mms 1 kvapka + 5 kvapiek kyseliny citronovej. pockam cca tri minuty.
-Uzijem
otazky:
1) 10% kyselina citronova bude zrejme ta co je bezne dostat v lekarni pripadne potravinach?
2)Musi byt ta voda ktoru pouzijem destilovana? Predpokladam ze je to nanajvys vhodne
3) V com ten roztok skladovat a akej nadobe.
4) Ako si to rozrabate v com, kedze sa jedna o kvapky pouzivate kvapkatko predpokladam
5) Zacinam s jednou kvapkou povedzme 3x denne. A potom kazdy den zvysujem o jednu kvapku. Pozorujem reakcie tela. Som opatrny \":)\"
6) Je nieco velmi dolezite o mms co by som mal este vediet?

dakujem

Není mě jasné z čeho děláte to ředění 1:9, chloritan sodný se normálně dodává v koncentraci cca 25 %, čili to je nějaké divné.
1)Ano.
2)Ne.
3)Jaký roztok?
4)Co je myšleno?
5)Ano.
6)Patrně si to budete muset opravdu přečíst, vaše otázky jsou nelogické.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 28, 2012 10:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
zdravim vas, prave som na cestach po indii a vcera som chytil niaky virus z jedla a je mi docela blbo ale ked som bol u doktora tak mi predpisal na 5 dni dva druhy antibiotik a to ja do seba ladovat nemienim, nastastie tu mam mms a potrebujem poradit kolko denne si to mam davat aby som sa z toho dostal? urcite to tu niekde je ale mam obmedzeny pristup na net tym padom nemam cas to tu hladat, za radu dakujem, dnes som si dal kazdu pol hodinu jeednu aktivovanu kvapku po dobu 3 hodin do obeda a xcem to zopakovat ted na vecer, popripade ako mam ist na to?? vdaka, bohuzial neviem nazov toho vyrusu lebo tuto s tymi doktormi je to tazko...

Ideální je to brát každou hodinu a tolik, kolik snesete bez zvracení a průjmů, většinou se dají aplikovat hodinově tři kapky, cca 10 x denně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 9:28 am 
Offline

Registrován: pon dub 23, 2012 3:18 pm
Příspěvky: 4
Batles píše:
Ahoj Vševěde, zkusím v krátkosti vysvětli, proč je MMS z mého hlediska tak jedinečné!
Já jsem velkým zastáncem MMS1 a to proto, že přesně před třemi lety jsem uzdravil syna z rakoviny. Byl to šok!
Musel na operaci, ale chemo odmítl. Nátlak od doktorů byl obrovský, škoda povídat. Můj syn byl k smrti vyděšený, ale já vzal plnou zodpovědnost za jeho život a šel do MMS1 a MMS2.
Neptej se mne proč, snad vyšší poznání, já prostě nevím. V té době neexistoval vůbec nikdo, s kým bych se mohl poradit, nebo psát do diskuzí, nikdo neexistoval (v ČR). Syn má tři malé děti! Všeho jsem si byl plně vědom a byl jsem naprosto klidný, jako kdybych věděl, co mám přesně dělat.........
Dnes je mi naprosto jasné, že jsem udělal dobře, protože jeho tři spolupacienti nepřežili dva roky, všichni ti mladí chlapi prošli chemoškou! To je hrozný!
Již na první komplexní kontrole syna, se doktorka s úsměvem zeptala, co že na onkologii dělá chlap s tak zdravou krví.....
O MMS vyšlo 5 knih, všechny je mám podrobně nastudované a nejen to.
Na závěr ti musím říct, že v této chvíli vedu svými zkušenostmi a radami 8 lidí z rakoviny všech druhů. Meilujeme a telefonujeme kdykoli je potřeba. Nikomu neodmítnu pomoc.
Při léčbě raka je pro mne prvořadé změnit prostředí těla do acidob. rovnováhy, mám vypracovaný a ověřený postup, aby člověk do sebe dostával okolo 36 minerálů plus další důležité doplňky, ale hlavním léčebným a nosným programem na zničení rakov. virů BX je MMS1 a MMS2.
Střevní floru MMS1 neničí, to je prokázané labolatorně, osobně mnohokráte ozkoušené a abych se vyvaroval těch nejběžnějších chyb při léčbě život ohrožujících chorob (včetně Hepatitidy typu C), mám podrobný postup atd. 90% všech potíží uživatelů MMS1,2 pochází jen a pouze z nesprávného dávkování, to je vše.
No, já osobně mám za ty tři roky opravdu mnoho zkušeností, osobně mám asi tak přes dva tisíce dávek MMS1 i 2 v sobě a "těžko uvěřit" jak se ve svých 61 letech cítím dobře a jaké všechny potíže zmizely...
No, tak to na vysvětlenou, proč u mne absolutně vítězí MMS a proč na něj nedám dopustit.
Samozřejmě, že svoje tři malá vnoučata hlídám pomocí MMS1 a jsou zdravá, bez chřipek atd, pokud se něco objeví, během dvou dnů je vše vyřešeno.
Proto mi vadí chemické léky z farmacie, protože to nejsou léky, ale svinstva, která jen člověka udržují v závislosti na nich, o vedlejších účincích nemluvě.....
Syn je ženatý v Brně, já od něj 35 km, takže vnoučata vidí jednou za 14 dní a popřípadě několika malými dávkami je doladím....
Měj se hezky a MMS si nastuduj a hlavně prověř účinky.
Přeji ti samé hezké a báječné dny.

dobry Batles chcu se zeptat na vas pribech ze synem poslal sem vam sz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 2:24 pm 
Offline

Registrován: ned led 08, 2012 11:50 pm
Příspěvky: 31
Aby som to upresnil. Mam chloritan sodny v prasku zlozenie:

vzorec: NaClO2
kvalita: 80% techn.
zlozenie:
min 80% Chloritan sodny
max 1% Chlorecnan sodny
max 17% Chlorid sodny
max 1% Volne alkalie (ako NaOH pri ph4)
max 1% Uhlicitan sodny
max 2% Voda (podla K.F)
Vzhlad: biela tuha latka


Otazky:
1. Je to zlozenie v podriadku na vyrobu mms?
2. Ako si teda z tohto 80% prasku spravim 25% roztok mms?
3. Krystalicka kyselina citronova je ta v prasku co mam z lekarne?
4. Je vhodne pozuivat 1:1 kvapke 25% mms roztoku vs 50% kys. citronovej roztoku ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 02, 2012 11:58 am 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
cize 10x denne 3kvapky a kolko dni? citim ze ten problem mam hlavne v crevach, mam tak take divne stavy, mms ucinkuje aj v crevach_?
ten moj problem alebo virus co mam zevraj z potravy mi sposobuje hnacky samy o sebe, teplotu a v crevach mam taky neprijemny pocit...
myslite ze predsa nemam ist doktorovi_?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 02, 2012 4:07 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 23, 2012 9:37 pm
Příspěvky: 7
falkon píše:
Otazky:
1. Je to zlozenie v podriadku na vyrobu mms?
2. Ako si teda z tohto 80% prasku spravim 25% roztok mms?
3. Krystalicka kyselina citronova je ta v prasku co mam z lekarne?
4. Je vhodne pozuivat 1:1 kvapke 25% mms roztoku vs 50% kys. citronovej roztoku ?

1. Snad ano, nikdy to nebude apsolutně čisté.
2. Řekl bych, že zředit v poměru 3:10 [1:3.3] (chloritan:voda)
3. Ano, dá se koupit i v potravinach.
4. Je to vhodne, 10% kyselina už se nedoporučuje


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv kvě 03, 2012 12:33 pm 
Offline

Registrován: pát dub 02, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 78
vyzera to tak ze mam brusny tyfus, mms mi moc nezabera


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát kvě 04, 2012 11:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
falkon píše:
Aby som to upresnil. Mam chloritan sodny v prasku zlozenie:

vzorec: NaClO2
kvalita: 80% techn.
zlozenie:
min 80% Chloritan sodny
max 1% Chlorecnan sodny
max 17% Chlorid sodny
max 1% Volne alkalie (ako NaOH pri ph4)
max 1% Uhlicitan sodny
max 2% Voda (podla K.F)
Vzhlad: biela tuha latka


Otazky:
1. Je to zlozenie v podriadku na vyrobu mms?
2. Ako si teda z tohto 80% prasku spravim 25% roztok mms?
3. Krystalicka kyselina citronova je ta v prasku co mam z lekarne?
4. Je vhodne pozuivat 1:1 kvapke 25% mms roztoku vs 50% kys. citronovej roztoku ?

1)Složení je dle mého názoru patrně správné.
2)Nikdy jsem to takto nedělal a vždy doporučuji kupovat kapalnou variantu, je s tím méně blbnutí.
3)Ano, případně ji mají i v potravinách, nebo drogeriích.
4)Ano, to vyhovuje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz