Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 9:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 11:42 am 
Offline

Registrován: ned dub 29, 2012 11:30 am
Příspěvky: 2
Dobrý den,
ráda bych se podělila o svoji zkušenost se Sankhapraksalanou a poprosila o radu. Jsme žena, 24 let.
Poslední tři dny jsem držela monodietu(grep, mrkev, meloun) na zbavení se candidy(nepovedlo se, plivanec šel i dnes ráno ke dnu). Dnes jsem se pokusila si Sankhapraksalanu. Po vypití asi litru první várky slané vody z vrchové lžíce jsem vodu vyzvracela. Namíchala jsem tedy další várku se stejným množstvím soli a opět po vypití asi poloviny dávky nastalo zvracení. Pak jsem dopila zbytek a ten už v sobě udržela. Sifon se ale nedostavil, tak jsem zkoušela nahýbání do stran a masírování břicha. Nic se nedělo tak jsem zkusila druhou dávku se zarovnanou lžící soli. Asi po půl litru jsem opět všechno vyzvracela včetně zbytku minulé dávky. Opět jsem dopila zbytek vody, asi litr a ten v sobě urdžela. Sifon se nedostavil, tak jsem si udělala klystýr. Po něm se mi zdálo, že se sifon snad otevřel, polevil tlak v žaludku, tak jsem vypila další litr a půl vody se zarovnanou lžící soli a za chvíli jsem vodu opět vyzvracela. Zdálo se mi ale , že ne všechnu, tak jsem šla udělat ještě jeden klystýr. Ze střev vychází už jen hnědožlutá voda, ale zdá se mi, že ještě část vody v žaludku zůstala. Na další pokusy už jsem neměla síly, takže jsem šla na čaj a rýži.
Poradíte mi prosím co jsem udělala špatně že se mi sifon neotevřel?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 12:24 pm 
Offline

Registrován: ned dub 29, 2012 12:17 pm
Příspěvky: 3
Jarda píše:
pv33 píše:
Xeelee, klasicka sanka je podlozena tim, ze ji bezpecne absolvovaly miliony lidi. Mistni verzi s vysokymi davkami epsomky absolvovaly desitky lidi a vysledky nic moc, viz Marcela a nejen ona:
Citace:
tak 2.šanku mám s katastrofou za sebou(1.šanka v pohodě). Vše jsem nachystala jako u 1.
Vypila jsem první a rovnou i druhou várku vody(použila jsem epsomku)-voda šla ven spodem i vrchem. Stejně tak to bylo i u třetí a čtvrté várky-zase spodem a něco jsem vyzvracela. Jelikož ze mě stále tekla jemně žlutá voda, tak jsem přidala další 2 litry trochu slané vody. V průběhu jsem udělala klystýr, aby nešla většina vrchem.Nakonec jsem to završila heřmánkovým čajem, který jsem ale bohužel zase vyzvracela. Nakonec jsem ještě zkusila klystýr. Za 3/4h jsem šupla trochu rýže s máslem, ale to už mně bylo dosti blbě a vše šlo zase zvracením ven. Strašně mě bolela hlava, hučelo mi v uších, necítila jsem nohy ani ruce(manžel mě musel vzít do postele).Nakonec jsem přestala úplně vnímat a probrala jsem se až v nemocnici, kde mi doktor řekl, že mě přivezla sanitka v komatózním stavu, že jsem si přivodila otravu slanou vodou a chvilkový otok mozku. Nakonec mi ještě zjistil podstav draslíku, takže nyní dodávám.
Z další šanky mám hrozný strach a nevím, zda se k ní ještě někdy odhodlám(možná s menším množstvím vody).
viz http://www.zdravi-az.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=33&start=1140
A jestli si myslis, ze indove nepouzivaji epsomku, protoze ji nemaji, tak jsi rovnez uz aspon pul stoleti mimo. Kdyz uz dosla az k nam tak v indii je samozrejme rovnez.
Medicina je podvod, ale teoreticky musi byt kazdy lek otestovan a kdyz ma vysledky takove jako mistni verze sanky, tak by asi bez uplaceni neprosel. Tvoje uvahy o tom, ze se nic nemuze stat protoze nastava osmoza nebo ze je epsomka zdrava za vsech okolnosti protoze se telu hodi sira a horcik jsou opravdu hodne naivni. Telo je velice slozity mechanismus a jak vidis na pripadu Marcely, neni to tak jednoduchy. Rozdil mezi lekem a jedem je v davkovani (to nemam ze sve hlavy). Pokud si nekdo namicha epsomku nebo sul a zvraci uz kdyz to vidi, tak je to spatne. Klidne si sam experimentuj, ale tezce nemocnym duverivym lidem by se melo doporucovat jen to co je bezpecne.
Osobne bych radil vratit se k himalajce, nerafinovane soli a pri nejhorsim ke kuchynske soli a brat nejvyse lzicku a pul na litr vody s upresnenim, ze pokud je to moc, tak naredit. Voda ma byt slana, aby se nevstrebala predcasne, ale neni cilem dostat do sebe soli co nejvic.

Tady bych se ani tak nepřel o velké dávky jakékoliv soli, jako o stav vylučovacích orgánů, protože pokud se bavíme o stavu těžkého deficitu draslíku, tak ten se epsomskou solí dá navodit dost obtížně, ten spíše vyvolá běžná kuchyňská sůl.

takze po mojej skusenosti problem bol ze ste vypila vela vody a nepockaly na vylucenie vody. ja som vypil takmer 3 litre a aj som nieco vyvratil, prave koli tomu ze som nepockal po 1,5 L na vylucenie. takze treba vypil 1,5 litra, robit joginska cviky co pomahaju posunu vody v crevach. Ja som zacal vylucovat vodu po takmer 30 minutach. pekne som cvicil az kym to neprislo. potom v pohode, vypije clovek pocka max 5 min a ide to von. nadhera. a pouzil som kuchinsku sol.

takze netreba mat strax to vam len blokuje cakry, je to len o spravnom postupe. dufam ze ste v poriatku.
jogini piju po salkax a cvicia, mozno to by bolo pre vas lepsie ako velke mnozstvo naraz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 12:31 pm 
Offline

Registrován: ned dub 29, 2012 12:17 pm
Příspěvky: 3
Během cvičení dáváme pozor, aby se hlava nedostala pod úroveň břicha.
1) Jako první cvik je vhodné cvičit vytažení se na špičky s dopady na paty.
2) Stojíme s nohama vzadálenýma na šíři ramen, vzpažíme ruce, vytáhneme se z boků a poté
ukláníme trup (nevytáčíme), nejdříve nalevo poté napravo. Opakujeme úklon pětkrát na
každou stranu. Tento cvik napomáhá přechodu vody z žaludku do dvanácterníku.
3) Tento cvik pomáhá pohybu vody v tenkém střevě. Stále stojíme s nohama na šíři ramen a
vytáčíme se za prvou rukou viz. obrázky. Poté následuje vytočení do leva, na každou stranu se
cvik provede pětkrát
4) Zde se voda posouvá dále tenkým střevem a přechází do střeva tlustého. Pozice se provádí
na špičkách, vzdálených na šíři ramen. Kolena a stehna jsou nad zemí. Pohled směřuje do leva
s vytočením trup tak, že vidíme patu pravé nohy. Poté se vytočíme na druhou stranu = pohled
na levou patu. Cvik opakujeme pětkrát na každou stranu.
5) V pátém cviku dochází k posunu vody v tlustém střevě. Ze dřepu, kde jsou chodidla
umístěna na vzdálenost ramen a ruce spočívají na kolenou, umístíme levé koleno ke špičce
pravé nohy a pravým stehnem zatlačíme do břicha, přes dřep přecházíme na druhou stranu.
Opakujeme pětkrát na každou stranu
http://img2.mf.cz/435/752/1-pra1.jpg
http://www.zeny.cz/magazin/detoxikace-t ... -tela.aspx


Naposledy upravil balviforever dne ned dub 29, 2012 1:05 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 12:34 pm 
Offline

Registrován: ned dub 29, 2012 12:17 pm
Příspěvky: 3
Tereza88 píše:
Dobrý den,
ráda bych se podělila o svoji zkušenost se Sankhapraksalanou a poprosila o radu. Jsme žena, 24 let.
Poslední tři dny jsem držela monodietu(grep, mrkev, meloun) na zbavení se candidy(nepovedlo se, plivanec šel i dnes ráno ke dnu). Dnes jsem se pokusila si Sankhapraksalanu. Po vypití asi litru první várky slané vody z vrchové lžíce jsem vodu vyzvracela. Namíchala jsem tedy další várku se stejným množstvím soli a opět po vypití asi poloviny dávky nastalo zvracení. Pak jsem dopila zbytek a ten už v sobě udržela. Sifon se ale nedostavil, tak jsem zkoušela nahýbání do stran a masírování břicha. Nic se nedělo tak jsem zkusila druhou dávku se zarovnanou lžící soli. Asi po půl litru jsem opět všechno vyzvracela včetně zbytku minulé dávky. Opět jsem dopila zbytek vody, asi litr a ten v sobě urdžela. Sifon se nedostavil, tak jsem si udělala klystýr. Po něm se mi zdálo, že se sifon snad otevřel, polevil tlak v žaludku, tak jsem vypila další litr a půl vody se zarovnanou lžící soli a za chvíli jsem vodu opět vyzvracela. Zdálo se mi ale , že ne všechnu, tak jsem šla udělat ještě jeden klystýr. Ze střev vychází už jen hnědožlutá voda, ale zdá se mi, že ještě část vody v žaludku zůstala. Na další pokusy už jsem neměla síly, takže jsem šla na čaj a rýži.
Poradíte mi prosím co jsem udělala špatně že se mi sifon neotevřel?
Děkuji

skuste vypit mensie mnozstvo vody max 1l potom cakat a robit cviky co som napiisal v prispevku vyssie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 4:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Tereza88 píše:
Dobrý den,
ráda bych se podělila o svoji zkušenost se Sankhapraksalanou a poprosila o radu. Jsme žena, 24 let.
Poslední tři dny jsem držela monodietu(grep, mrkev, meloun) na zbavení se candidy(nepovedlo se, plivanec šel i dnes ráno ke dnu). Dnes jsem se pokusila si Sankhapraksalanu. Po vypití asi litru první várky slané vody z vrchové lžíce jsem vodu vyzvracela. Namíchala jsem tedy další várku se stejným množstvím soli a opět po vypití asi poloviny dávky nastalo zvracení. Pak jsem dopila zbytek a ten už v sobě udržela. Sifon se ale nedostavil, tak jsem zkoušela nahýbání do stran a masírování břicha. Nic se nedělo tak jsem zkusila druhou dávku se zarovnanou lžící soli. Asi po půl litru jsem opět všechno vyzvracela včetně zbytku minulé dávky. Opět jsem dopila zbytek vody, asi litr a ten v sobě urdžela. Sifon se nedostavil, tak jsem si udělala klystýr. Po něm se mi zdálo, že se sifon snad otevřel, polevil tlak v žaludku, tak jsem vypila další litr a půl vody se zarovnanou lžící soli a za chvíli jsem vodu opět vyzvracela. Zdálo se mi ale , že ne všechnu, tak jsem šla udělat ještě jeden klystýr. Ze střev vychází už jen hnědožlutá voda, ale zdá se mi, že ještě část vody v žaludku zůstala. Na další pokusy už jsem neměla síly, takže jsem šla na čaj a rýži.
Poradíte mi prosím co jsem udělala špatně že se mi sifon neotevřel?
Děkuji

Představa, že se člověk za tři dny zbaví kvasinky (pokud si ji správně diagnostikoval) je hodně naivní. Obzvlášť, když proti ní bojuje samým sladkým ovozelem, kterým ji akorát živí. Boj s kvasinkou je otázkou minimálně měsíců a přísný diety.

Stačí 5 až 6 gramů soli na litr po celou dobu šanky a je vhodný pít hodně teplou vodu. Vodu můžeš pít klidně po čtvrtlitrových hrncích a vždycky po pití bys měla zopakovat cviky. Hlavně ten první, kterej dostane vodu z žaludku. Prostuduj si návod, kterej mám v podpisu pod příspěvky.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 8:01 pm 
Offline

Registrován: ned dub 29, 2012 11:30 am
Příspěvky: 2
Xeelee
Přiznám se, že sama o candidě nic nevím, plivací test a následnou třídenní monodietu mi naordinavala maminka, která se o tyto věci zajímá.
Jestli ještě najdu odvahu zkusit šanku znova, zkusít tedy menší množství vody a cvičení. Ale s asi třičtvrtě litrem v žaludku jsem to uklánění dělala a voda stejně neprošla. Budu asi muset cvičit déle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned dub 29, 2012 8:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Tereza88 píše:
Xeelee
Přiznám se, že sama o candidě nic nevím, plivací test a následnou třídenní monodietu mi naordinavala maminka, která se o tyto věci zajímá.
Jestli ještě najdu odvahu zkusit šanku znova, zkusít tedy menší množství vody a cvičení. Ale s asi třičtvrtě litrem v žaludku jsem to uklánění dělala a voda stejně neprošla. Budu asi muset cvičit déle.

A dělalas to přesně tak jak se to doporučuje? S propletenými prsty nad hlavou dlaněmi vzhůru? A uklánět do stran se má plynule bez zastavení. Další dva cviky pak popoženou vodu střevy a poslední ji pomáhá dostat ven.

Maminka problematiku zdá se moc nepochopila. Snad nedělá nějaký zásadnější chyby.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 4:15 pm 
Offline

Registrován: úte pro 21, 2010 11:55 am
Příspěvky: 10
Zdravím, Jardo!
Mám dotaz. Někde tady na fóru padlo, že po Šance je možno obnovit ochranný film ve střevě pomocí avokáda, i s ohledem na protikvasinkovou dietu.Je možno to tak udělat? Zkrátka..místo rýže s máslem si dát jen avokádo nebo avokádo s rýží, což už je asi s pohledu kvasinky stejně blbá kombinace, jako rýže a máslo,ale určitě by to člověka tak nezahleňovalo?Já si udělala Šanku v sobotu a ještě teď v pondělí chrchlám a chrchlám...to máslo mi vůbec nesedí.Pokaždé je to stejné.
Díky moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 5:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
boruvka píše:
Zdravím, Jardo!
Mám dotaz. Někde tady na fóru padlo, že po Šance je možno obnovit ochranný film ve střevě pomocí avokáda, i s ohledem na protikvasinkovou dietu.Je možno to tak udělat? Zkrátka..místo rýže s máslem si dát jen avokádo nebo avokádo s rýží, což už je asi s pohledu kvasinky stejně blbá kombinace, jako rýže a máslo,ale určitě by to člověka tak nezahleňovalo?Já si udělala Šanku v sobotu a ještě teď v pondělí chrchlám a chrchlám...to máslo mi vůbec nesedí.Pokaždé je to stejné.
Díky moc.

To byl můj osobní nápad, kterej sem realizoval ve velmi dobrém zdravotním stavu a po dvou měsících striktní protikvasinkový diety, aniž by mi kvasinka způsobovala nějaký problémy. Tenhle experiment rozhodně nedoporučuju někomu kdo si není naprosto jistej co a proč dělá a kdo není ve velmi dobrém zdravotním stavu. To platí pro všechna alternativní jídla po šance. Mrkni se na odkaz v podpisu pod příspěvkem, kde sem shromáždil všechny dostupný informace o šance.

Místo másla bych rozhodně doporučil přepuštěný máslo. Avokádo sem použil jen jednou a to právě po protikvasinkový dietě, kdy sem před procedurou vylučoval chuchvalce čirého hlenu (uvolněné kvasinky) se stolicí.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon dub 30, 2012 6:55 pm 
Offline

Registrován: úte pro 21, 2010 11:55 am
Příspěvky: 10
Díky. Zkusím Ghí. Určo to bude lepší než normal máslo. Jenom vidím a natahuje mě. Jinak jsi docela aktivní,obdivuhodné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte kvě 01, 2012 7:35 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Pane Jardo nemáte nějaký fígl na vytvoření syfonu? Nějak se mi to nedaří. Vždy to vyzvracím. Dneska jsem zkoušela pokračovat po zvracení, ale znovu po šesti skleničkách jsem letěla. Dělala jsem cviky a mačkala břicho jako blbec a furt se mi to nedaří. Měsíc jsem dělala ted v kuse urinové klystýry a chtěla bych se pořádně vyčistit než se vrhnu na jaterní očistu. Tam už dělám šanku při tom. Doufám, že to tak nevadí, když po třetí a čtvrté skleničce eps.solného roztoku vypiji vždy aspoň litr vody na pořádné pročištění.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv kvě 03, 2012 2:57 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Filip08 píše:
Nicméně ty neúspěchy s klasickou solí byli zejména díky mojí nechuti ke klasické slané vodě. Můj třetí pokus s klasickou slanou vodou hodnotím jako nejkurióznější \":-D\" průběh: V den procedury jsem si poctivě před šankou zacvičil, abych si uvolnil břišní svalstvo. Všechno jsem si náležitě připravil, včetně 5l slané vody míchané ve správném poměru, abych se tím nemusel při průběhu zabývat a nalil si první 1,5l hrnek... Jedou jsem si loknul a... Vzdal jsem to \":-D\" No příště zkusím nejdřív tu epsomku, abych spustil sifon a pak sůl himalájskou. A nebo skusím pořádné vychytat ty vývary z pórku a jiné zeleniny, kterou používají v Indii... I když mám zatím samé šílené zkušenosti se šankou, nechci s ní přestat. Však je to dle mého názoru (a myslím, že nejen dle mého) nejdokonalejší očistná metoda.

Ber to takhle, že jsme si aspoň pořádně vyčistili žaludek. Jsem na tom totiž podobně jako ty \":D\" Já naposled teď v úterý šla to vyhodit dvakrát, já to vzdát nechtěla \":)\" Já zkusím himalajskou a o dost míň sole, o hodně míň sole \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát kvě 04, 2012 9:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Tereza88 píše:
Dobrý den,
ráda bych se podělila o svoji zkušenost se Sankhapraksalanou a poprosila o radu. Jsme žena, 24 let.
Poslední tři dny jsem držela monodietu(grep, mrkev, meloun) na zbavení se candidy(nepovedlo se, plivanec šel i dnes ráno ke dnu). Dnes jsem se pokusila si Sankhapraksalanu. Po vypití asi litru první várky slané vody z vrchové lžíce jsem vodu vyzvracela. Namíchala jsem tedy další várku se stejným množstvím soli a opět po vypití asi poloviny dávky nastalo zvracení. Pak jsem dopila zbytek a ten už v sobě udržela. Sifon se ale nedostavil, tak jsem zkoušela nahýbání do stran a masírování břicha. Nic se nedělo tak jsem zkusila druhou dávku se zarovnanou lžící soli. Asi po půl litru jsem opět všechno vyzvracela včetně zbytku minulé dávky. Opět jsem dopila zbytek vody, asi litr a ten v sobě urdžela. Sifon se nedostavil, tak jsem si udělala klystýr. Po něm se mi zdálo, že se sifon snad otevřel, polevil tlak v žaludku, tak jsem vypila další litr a půl vody se zarovnanou lžící soli a za chvíli jsem vodu opět vyzvracela. Zdálo se mi ale , že ne všechnu, tak jsem šla udělat ještě jeden klystýr. Ze střev vychází už jen hnědožlutá voda, ale zdá se mi, že ještě část vody v žaludku zůstala. Na další pokusy už jsem neměla síly, takže jsem šla na čaj a rýži.
Poradíte mi prosím co jsem udělala špatně že se mi sifon neotevřel?
Děkuji

Člen Xeelee vám to píše dobře musíte si problém řádně nastudovat, je vidět, že o tom nic nevíte a zbytečně se pak trápíte. Celý problém bude nejspíše ve špatné přípravě, kdy střevo je plné lepivé pastovité stolice a pak není divu, že sifon nenaskočí. Nepodléhejte představě, že to nepůjde, mistrem se člověk nenarodí, mistrem se stává po spoustě chyb které následně pochopí a odstraní, což se týká pochopitelně i vás.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát kvě 04, 2012 9:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
boruvka píše:
Zdravím, Jardo!
Mám dotaz. Někde tady na fóru padlo, že po Šance je možno obnovit ochranný film ve střevě pomocí avokáda, i s ohledem na protikvasinkovou dietu.Je možno to tak udělat? Zkrátka..místo rýže s máslem si dát jen avokádo nebo avokádo s rýží, což už je asi s pohledu kvasinky stejně blbá kombinace, jako rýže a máslo,ale určitě by to člověka tak nezahleňovalo?Já si udělala Šanku v sobotu a ještě teď v pondělí chrchlám a chrchlám...to máslo mi vůbec nesedí.Pokaždé je to stejné.
Díky moc.

Jak to správně píše člen Xeelee, by asi nebylo moc vhodné experimentovat i když patrně by se nic špatného nestalo, ale zde bych experimenty jako dobrý nápad neviděl. Určitě je vhodné používat máslo přepuštěné, tedy ghí, které patrně žádné potíže vyvolávat nebude a experimenty si nechat až na druhé, nebo třetí jídlo, tam již chyba nepředstavuje zase tak velký problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát kvě 04, 2012 9:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Pane Jardo nemáte nějaký fígl na vytvoření syfonu? Nějak se mi to nedaří. Vždy to vyzvracím. Dneska jsem zkoušela pokračovat po zvracení, ale znovu po šesti skleničkách jsem letěla. Dělala jsem cviky a mačkala břicho jako blbec a furt se mi to nedaří. Měsíc jsem dělala ted v kuse urinové klystýry a chtěla bych se pořádně vyčistit než se vrhnu na jaterní očistu. Tam už dělám šanku při tom. Doufám, že to tak nevadí, když po třetí a čtvrté skleničce eps.solného roztoku vypiji vždy aspoň litr vody na pořádné pročištění.

Jediný fígl je v pochopení toho, kolik si mohu do sebe dovolit té tekutiny nalít, aby mě nebylo zle, což vyžaduje pár neplatných pokusů a s tím nic nenaděláte. Já třeba necvičím vůbec a tekutina protéká opravdu rychle, ale mám to již slušně vychytané, na to musíte prostě postupně přijít. Uvedené nestandardní zakončení ničemu nevadí i tak vás procedura nějakého svinstva zbaví.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz