Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 8:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1091 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Inspirující filmy, knihy a weby
PříspěvekNapsal: úte kvě 22, 2012 7:10 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Jarda píše:
To ano, ale sám jsem se měl možnost ještě za komančů s takovým člověkem mnohokrát setkat a musím říci, že jeho schopnosti tehdy pro mě nebylo možné pochopit. Nyní, při znalostech které mám, bych toho asi pobral více, ovšem prostě to byl dar, který nebyl mnohdy schopen vysvětlit ani on sám.

Nevidel jsem to ale pozor na predavane zkusenosti. Video ktere neni primo ze "zaplombovane" schvalene kamery neni u soudu "primym" dukazem a i takove se pozuzuje z urcitou spolehlivosti, obvzlast v dobe digitalnich editaci. i prime pozorovani neni dukazem. Staci se parkrat podivat na kouzelnicke triky (Magie kouzla zbavena). myslim ze pokud se neco v tomto videu deje nadprirozeneho ze je to jen dumyslna iluze. Mozna mne jeste presvedcite se na to podivat. \":mrgreen:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Inspirující filmy, knihy a weby
PříspěvekNapsal: úte kvě 22, 2012 1:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Petr 2 píše:
Nevidel jsem to ale pozor na predavane zkusenosti. Video ktere neni primo ze "zaplombovane" schvalene kamery neni u soudu "primym" dukazem a i takove se pozuzuje z urcitou spolehlivosti, obvzlast v dobe digitalnich editaci. i prime pozorovani neni dukazem. Staci se parkrat podivat na kouzelnicke triky (Magie kouzla zbavena). myslim ze pokud se neco v tomto videu deje nadprirozeneho ze je to jen dumyslna iluze. Mozna mne jeste presvedcite se na to podivat. \":mrgreen:\"

Asi takhle: http://www.csfd.cz/film/286584-devce-s- ... yma-ocima/

Xeelee ***
Rentgenový oči? Ale jděte. To je přeci detekovatelný a škodlivý záření, se kterým těžko někdo najde třeba nádor, a fyzikálně mi rentgenovej zrak přijde jako totální pitomost. Skeptici z CSI se ale pozastavujou nad tím, že neviděla kovovou destičku v hlavě. WTF? Vždyť proces diagnózy musí fungovat na úplně jiném principu. Navíc skeptici jen vylučovali paranormální schopnosti. I kdyby podle náznaků z interakce s člověkem dokázala diagnostikovat co člověka trápí minutovým pohledem, tak by to bylo úžasný, nemyslíte? Skeptici nezjišťovali co doopravdy umí, ale snažili se vyvrátit, že umí to co si myslí že umí. Je mi putna jestli využívá nějaký paranormální schopnosti nebo ne. Chci vědět, jestli dokáže to co tvrdí a na to mi dokument jasnou odpověď nedal.

Dokument je mizernej a to co se v něm děje IMHO nemá žádnou vypovídající hodnotu. Přitom šlo o tak zajímavej námět... Holka je vážně zajímavá.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Inspirující filmy, knihy a weby
PříspěvekNapsal: pát kvě 25, 2012 8:37 pm 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
šikovne tabulky: http://www.luhacovicepraha.com/clanky/P ... ovaha-ABR/ -celkom dole


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Inspirující filmy, knihy a weby
PříspěvekNapsal: sob kvě 26, 2012 7:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
http://psychoanalyza.com/az-na-dren/

Čeho se to tak bojíme u druhých lidí? Co doopravdy znamená být odosobněný a jaké to má následky? Proč je špinavá hra problém a do jaké míry je to věc svobodné volby? A co to znamená mít nízké sebevědomí? Úvaha o tom, kam až nás může zavést to, že si nejsme jistí sami sebou.

http://psychoanalyza.com/az-na-dren-podruhe/

Proč není snaha o pravdivost funkčním řešením? Jaká past číhá na člověka, který pochopí vlastní systém falešného self? Z čeho se skládá realita a proč si nevystačíme s pravým self? Druhý díl článku o lidském vnímání světa.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Inspirující filmy, knihy a weby
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 4:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Ivan Illich: Limity medicíny
http://www.kosmas.cz/knihy/169650/limity-mediciny/

Medicínský establishment se stal významným nebezpečím pro zdraví. Tak zní úvodní věta publikace, která pochopitelně nejprve neobyčejně pobouřila medicínské profesionály, nakonec však byla na mnoha západních universitách zařazena mezi povinnou literaturu.
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/r ... emid=16522

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Inspirující filmy, knihy a weby
PříspěvekNapsal: stř kvě 30, 2012 9:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Petr 2 píše:
Nevidel jsem to ale pozor na predavane zkusenosti. Video ktere neni primo ze "zaplombovane" schvalene kamery neni u soudu "primym" dukazem a i takove se pozuzuje z urcitou spolehlivosti, obvzlast v dobe digitalnich editaci. i prime pozorovani neni dukazem. Staci se parkrat podivat na kouzelnicke triky (Magie kouzla zbavena). myslim ze pokud se neco v tomto videu deje nadprirozeneho ze je to jen dumyslna iluze. Mozna mne jeste presvedcite se na to podivat. \":mrgreen:\"

V té době nikdo digitální kameru neměl a navíc jsem ho neviděl na kameře, setkával jsem se s ním osobně a nešlo o triky prostě měl tento dar a uměl ho ve prospěch lidí používat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Inspirující filmy, knihy a weby
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2012 12:13 am 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Lidove Lekarstvi Rijen 1923
http://imgur.com/a/VXYZ6#0
Čo na to poviete? \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Inspirující filmy, knihy a weby
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2012 7:58 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Jarda píše:
Petr 2 píše:
Nevidel jsem to ale pozor na predavane zkusenosti. Video ktere neni primo ze "zaplombovane" schvalene kamery neni u soudu "primym" dukazem a i takove se pozuzuje z urcitou spolehlivosti, obvzlast v dobe digitalnich editaci. i prime pozorovani neni dukazem. Staci se parkrat podivat na kouzelnicke triky (Magie kouzla zbavena). myslim ze pokud se neco v tomto videu deje nadprirozeneho ze je to jen dumyslna iluze. Mozna mne jeste presvedcite se na to podivat. \":mrgreen:\"

V té době nikdo digitální kameru neměl a navíc jsem ho neviděl na kameře, setkával jsem se s ním osobně a nešlo o triky prostě měl tento dar a uměl ho ve prospěch lidí používat.

No pokud jde o verohodnost neceho senzacniho jsem bohuzel v ocekavani prirozene skeptickej. Asi tak jak je hlaska v Cisarove pekari: Ja jsem lekar, my lekari si vsechno overujeme, neuverim dokud si ho sam neprohlednu. \":)\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Inspirující filmy, knihy a weby
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2012 11:15 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Nevím, snad to tady už nezaznělo, alei kdyby, zaujalo mne...:

Banky nám kradou duši (J.Dušek)

http://www.novebohatstvi.cz/2012/03/ban ... -dusi.html

...jeden z komentářů pod článkem:
"...... múdrosť života spočíva aj v selektovaní, filtrovaní hlúpostí, porovnávaní, hľadaní ... čo je dobré pre niekoho nemusí byť pre mňa. Stále je tu obava, nestratiť sa v mase, mainstream môže ísť úplne mimo. Čo znamená kliše byť sám sebou, čo znamená byť súčasťou celku? Nemyslím si, že neexistuje ja, bez ja neexistuje ani ty, ani my. Práveže uvedomelé, vedomé ja, je základom celku, jeho krása je v rozmanitom bohatstve každého ja. ok tiež ve skutečnosti nic nevim..."


Naposledy upravil muflon dne ned čer 03, 2012 5:00 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Inspirující filmy, knihy a weby
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2012 4:44 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Na tom předchozím příspěvku Jarda Dušek nemluví jen o penězích...

Např.:

* Myslíte, že teď je ta doba, kdy se tenhle systém hroutí definitivně?

Pro mě se zhroutil už dávno. To, co se děje, beru jen jako iluzi, kterou se někteří lidé rozhodli pořád hrát dokolečka.

* Jak jste se dokázal vymanit ze systému, ve kterém žije většina lidí?

Postavil jsem se k tomu jako ke hře, která se hraje, a rozhodl se, že nebudu podléhat strachu. Například jsem si nevzal hypotéku. Zvykl jsem si, že dělám jen to, na co mám. Nepůjčuju si na věci, na které nemám. Stanovuju si určitou míru. Nechce se mi zamotat se do systému, kde za to, že získám evropský grant, musím pětinu peněz nechat chytrákovi, který mi ten grant přiklepne. Řekl jsem si před lety, že to nechci. Že budu hrát levné divadlo, nepotřebuju ani statisícové kulisy, ani manažera, ani chytráka, ani produkčního, ani sekretářku.

* Myslíte si, že jste se změnil?

Já to nevím. Mně to je totiž jedno. Já jsem to zapomněl. Učím se pohybovat v přítomnosti, nezajímá mě, jaké něco bylo. Smířil jsem se s tím, že já neexistuje, tak vám ani nemůžu říct, jak jsem se změnil. Určitě sebe sama nahlížím jinak než před deseti lety, ale zároveň se to příliš nemění od toho, jak jsem sebe sama nahlížel, když mi bylo deset let.

* Neříkejte mi, že jste zapomněl na to, jaký jste byl dřív.

Když jsem byl mladý, tak jsem se třeba rád hádal. Měl jsem dojem, že mám někoho přesvědčit a že spor má v sobě něco přínosného. A jednoho dne jsem si řekl, že mě nebaví hádat se a dohadovat.

* To jste jen tak ze dne na den přestal? Co na to lidi kolem vás?

Výhoda je, že se vám tím lidé trochu vymění. A ti, co zůstali, se taky přestali hádat.

* Vy vážně nikdy nekřičíte?

Málokdy. Jen když mám pocit, že když mluvím v klidu, je to pro některé lidi pod prahem rozlišitelnosti. A tím, že dělám jen to, co chci a co mě baví, se nedostávám často do situací, ve kterých bych se měl s někým hádat.

* Jak se změnil pod vlivem První dohody váš pohled na výchovu dětí?

Když jsem byl mladý, myslel jsem si, že je dobré být přísný a výchovný.

* A není?

Není. Je dobré být vědomý.

* Jak se to projevuje?

Každý máme v sobě určité složky bytosti, která je automatická. Dokážete třeba odhadnout, jak se zachováte, když se leknete, jste podráždění, něčemu se smějete. Když začnete vědomě pracovat se svojí reakcí, zjistíte, že nemusíte reagovat tak rychle a bezprostředně. Že můžete některé reakce, které by byly třeba přísné, ostré, divoké či zkratovité a afektované, pozdržet. Reakci můžete pozdržet a nic špatného se nestane. Nic nepromarníte. Začnete reagovat vědomě, což znamená, že reakci volíte. Místo abyste reagovali na podnět automatismem v sobě, reakci zvolíte. Získáváte víc času v komunikaci.

* To se vám jen tak přihodí?

Ne, to musíte trénovat jako cokoliv jiného. Je to určitý typ bdělosti, který udržujete, a jeho předstupněm je, že se pro něj rozhodnete. Pak přijde fáze, kdy to ještě nemáte samozřejmé a připadáte si zvláštně.

* Kdy jste se pro tuhle bdělost rozhodl?

Pozoroval jsem to v Peru a v Mexiku u indiánů. Potvrdil jsem si, co říká Jean Liedloffová v knize Koncept kontinua. V situacích, které běloši mají za nebezpečné a reagují leknutím a strachem, indiáni se smějí. Nám tam spadla lavice do bláta. Všichni běloši se vyděšeně polekali, zatímco indiáni vyprskli smíchy. Tam jsem zjistil, že si reakci můžete vybrat. Začal jsem to trénovat.

* Jak vám to šlo?

Zprvu jsem si připadal divně. Upadnul mi hrnek a rozbil se. Moje automatická reakce byla aspoň se leknout. Místo toho jsem se leknul jen vnitřně, neprojevil to a přiměl se zasmát. Chvíli to nejde, ale zvyknete si.

* To je přece děsně nepřirozené. Leknout se je přirozená reakce.

Velký omyl. U dospělých skoro žádná přirozená reakce neexistuje.

* Jak to?

Reakce jsou naučené. Přirozenou reakci projevuje jenom miminko. Celá výchova je založená na tom, že potlačujete přirozenou reakci toho tvora a učíte ho reagovat nepřirozeně.

* Kdy potlačuju přirozenou reakci dítěte?

Třeba když chlapečkovi říkáte, aby neplakal, že kluci nepláčou. Nebo holčičce, že nemůže takhle pohodlně sedět s roztaženýma nohama. Že holčičky tak nesedí. A i když holčičku baví takhle sedět, naučí se sedět s nohama u sebe. Ještě hůř, když uvidí jinou sedět uvolněně, napomene ji nebo si o ní pomyslí, že je sprostá.

* Jak se taková výchova projevuje na dospělém?

Protože si většinu reakcí vycvičíme vlastně nevědomky, potom sami sobě nerozumíme. Lidé brečí a nevědí proč, chodí a nedokážou být veselí a nevědí proč.

* Vy víte proč?

Protože ten systém naučených reakcí je náročný na energii, většinu lidí vyčerpá. Z veselého dítěte se stane smutný člověk. Znali jste ho ve třech letech, kdy to bylo spontánní, divoké a živé dítě, a teď v deseti je to vylekaný, ustrašený a zasmušilý tvor. Potlačili to v něm. Říkali mu, ať nekřičí, nedupe, ať se raději vůbec neprojevuje, protože to není slušné. Takovíhle lidé končí časem někde s depresemi, protože nevědí, co mají dělat. Potlačili svou přirozenost, vyměnili duši za umělý svět. A možná, že o něco hůř jsou na tom ženy.

...atd...viz: http://www.novebohatstvi.cz/2012/03/ban ... -dusi.html


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2012 5:04 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Pri Lačnove v Prešovskom okrese neplatí gravitačný zákon. Nezabrzdené autá aj autobus tam namiesto z kopca idú do kopca. Hore kopcom tečie aj voda. Že nejde iba o očný klam, potvrdili geodeti. (TN Markíza, 27. a 29.4.2011)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2012 10:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
[quote="muflon":1uls1luj]Pri Lačnove v Prešovskom okrese neplatí gravitačný zákon. Nezabrzdené autá aj autobus tam namiesto z kopca idú do kopca. Hore kopcom tečie aj voda. Že nejde iba o očný klam, potvrdili geodeti. (TN Markíza, 27. a 29.4.2011)

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 04, 2012 10:55 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vysel dalsi dil oblibene knihy. Chystam se ji koupit.
Obsah knihy Doba jedová 2
1. Domovy a pracoviště v době jedové
1.1 Překvapení v prachu pod postelí
1.2 Bisfenol A
1.3 Triclosan
1.4 Ftaláty
1.5 Čím nám škodí nonylfenol?
1.6 V čem spočívá nebezpečí hormonálních disruptorů?
1.7 Azbestová hrozba
1.7.1 Azbestová hrozba visí nad tisíci školami i nemocnicemi
1.7.2 Azbest a jeho zdravotní rizika
1.8 Zdravý spánek
1.9 Na co bychom měli dbát v interiérech?
1.10 Pomáhají nám pokojové květiny


2. Zdravé a škodlivé sladkosti
2.1 Cukry
2.2 Umělá nekalorická sladidla
2.3 Xylitol a žvýkačky jako ochrana před zubním kazem?
2.4 Čím si (snad) můžeme osladit?
2.5 Co tedy máme jíst?


3. Nápoje všedních dnů
3.1 Čaj
3.2 Káva
3.3 Mléko


4. Potraviny, které naši předkové neznali
4.1 Jídlo v historické perspektivě
4.2 Potraviny nového typu
4.3 Fytosteroly (rostlinné steroly)
4.4 Netradiční rostlinné produkty
4.5 Netradiční bílkoviny
4.6 Netradiční nebo upravené oleje
4.7 Netradiční sacharidy a jejich deriváty
4.8 Antioxidanty z netradičních zdrojů
4.9 Potraviny připravené z geneticky modifikovaných organismů


5. Kojení – základ zdraví
5.1 Začínáme kojit
5.2 Mateřské mléko
5.3 Imunologický přínos kojení
5.4 Jak dlouho kojit?
5.5 Některé rady pro kojící maminky


6. Proč jíme jedovatá jídla?
6.1 Zaplísněné potraviny a mykotoxiny
6.2 Rudý příliv a jedovaté produkty moře
6.3 Jedovaté sinice
6.4 Jedovatá ryba fugu
6.5 Jedovatá kapradina


7. Nemoci z léčení
7.1 Nežádoucí účinky léků
7.2 Antibiotika
7.3 Americký bestseller Death by Medicine (Smrt způsobená medicínou)
7.4 Také užíváte aspirin?


8. Rakovina – nemoc z životního stylu
8.1 Tabák a kouření
8.2 Pití alkoholu
8.3 Rakoviny způsobené dietními faktory
8.4 Podíl obezity na vzniku rakoviny
8.5 Vliv hormonů na výskyt rakoviny
8.6 Faktory životního prostředí
8.7 Radioaktivní záření
8.8 Čtyřicetiletá válka s rakovinou v USA
8.9 Léčení rakoviny a celosvětová realita
8.10 Incidence rakoviny v ČR


9. Jak začal hliník škodit lidem i přírodě
9.1 Hliník ve vodě a potravinách
9.2 Hliník ve vakcínách
9.3 Kyselé deště
9.4 Cesty hliníku v lidském těle
9.5 Škodí hliník, nebo prospívá?


10. Očkování: kde hledat rady a poučení?
10.1 Pro a proti
10.2 Jak se přesvědčíme o užitečnosti plošného očkování kojenců a batolat?
10.3 Jak selhává účinnost očkování
10.4 Diskuse o bezpečnosti očkování proti rakovině děložního čípku
10.4.1 Nežádoucí účinky HPV vakcín
10.4.2 Výskyt karcinomu děložního čípku v ČR
10.4.3 Důkazy o bezpečnosti HPV vakcín u mužů
10.4.4 Hodnocení NÚ u žen
10.4.5 Kolik stojí prevence karcinomu děložního čípku?
10.5 Novinky roku 2011 o očkování proti chřipce
10.5.1 Snižuje očkování proti chřipce nemocnost?
10.5.2 Očkování dětí proti chřipce
10.5.3 Vakcíny proti chřipce
10.6 Doslov k 10. kapitole


11. Praktické rady rodičům k očkování
11.1 U kterých dětí je zvýšené riziko nežádoucích účinků po očkování
11.2 Základní bezpečnostní opatření při očkování


12. Očkování v pohledu zkušeného pediatra
13. Očkování dětí povinné, nebo dobrovolné?
14. Najdeme lék na všechny nemoci?
14.1 Kam nechodí slunce, tam chodí lékař
14.2 Najdeme elixír života a věčného mládí?
14.3 Kurkumin je dobrá volba
14.4 Astragalus membranaceus - kořen mládí a nesmrtelnosti?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 04, 2012 12:06 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
[quote="Xeelee":2ez2eu8f][quote="muflon":2ez2eu8f]Pri Lačnove v Prešovskom okrese neplatí gravitačný zákon. Nezabrzdené autá aj autobus tam namiesto z kopca idú do kopca. Hore kopcom tečie aj voda. Že nejde iba o očný klam, potvrdili geodeti. (TN Markíza, 27. a 29.4.2011)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 04, 2012 5:15 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Jim Humble o MMS:
http://www.cestyksobe.cz/master-mineral-solution-ad651/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1091 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 73  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz