DameChantal píše:
Ano na Kandidu. Slyšela jsem na ten Nizoral velkou chválu, tak jsem to začala brát.. všude je psané, že by protikvasinková dieta měla být doprovázena nějakými dalšími přípravky co působi na kvasinky, na posílení imunity, apod., tak se tím řídím, a už nevím,čemu věřit. Samozřejmě taky hodně sázím na potraviny jako česnek, apod., to je přírodní léčba, doufám že bude taky účinna..
DameChantal, přečti si důkladně nežádoucí účinky Nizoralu, sice se uvádí, že nejsou závažné, což ale povídá klasická medicína,
pokud se tomu organismus brání, určitě to pro něj dobré dobude.
Světlá stolice je uvedena také v možných nežádoucích účincích. No může být způsobena nedostatečnou funkcí jater, poruchou žlučovodů nebo např. zánětem slinivky.
Asi bych nizoral vysadila uplně a začala očistou jater, braním ostropestřecové kašičky, popíjením čajíku chanka piedra, slezinu podpořit enzymy, které dodá např. zelený nápoj, čerstvé šťávy ovocné a zvláště zeleninové, kvašené potraviny, odštavená syrová brambora, ananas, papája, citrusy a také dodávat křemík v podobě třeba bílého jílu. Zvýšit tvorbu kyseliny chlorovodíkové ( HCL ) v žaludku, pokud zvládneš výplachy žaludku, jinak opět dodat věci na tvorbu HCL - zázvor,chilli,oregano,skořice,majoránka ....
Proti kandidě dej půl lžičky až lžičku sody bikarbony do vody a vypít, také pojídání kokosového tuku nemá kandida ráda ( max. 4 lžíce na den ). Já si dělávám sodu+cečko, nechat zreagovat a vypít. Všechno to lze dohledat. Od věci není ani žužlání slunečnicového oleje 20 minut 1 polévková lžíce ( no aby ti množství sedlo na žužlání - přecezování oleje mezi zubama, pak vyplivneš bílou tekutinu a vyčistíš zuby a lehce seškrábneš jazyk třeba lžičkou.
No a ještě možné nežádoucí účinky Nizoralu - docela odstrašující:
Podobně jako všechny léky, může mít i Nizoral nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého.
Někdy můžete pozorovat některé z těchto nežádoucích účinků:
Zažívací obtíže, nevolnost, zvracení, občas se mohou objevit bolesti břicha a průjem, tyto obtíže však obvykle nejsou závažné. Mohou se rovněž vyskytnout bolesti hlavy, závratě, ospalost, světloplachost, citlivost na sluneční světlo, pocit mravenčení, snížení počtu krevních destiček, otok na hrudi, menstruační poruchy nebo u mužů impotence.
Přecitlivělost k přípravku Nizoral je vzácná. Může se projevit např. kožní vyrážkou nebo kopřivkou, svěděním, dýchavičností a/nebo otoky v obličeji. Pokud k těmto projevům dojde, užívání přípravku Nizoral přerušte a vyhledejte neprodleně lékaře.
Poruchy jaterních funkcí jsou rovněž vzácné. K příznakům patří: tmavá moč, světlá stolice, nažloutlá kůže, bolest v břiše, zvýšená únava a/nebo horečka. Při jejich výskytu ukončete užívání přípravku Nizoral a okamžitě vyhledejte svého lékaře (viz rovněž Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Nizoral je zapotřebí).
Velmi vzácně se objevila nedostatečnost nadledvin (malých žláz v blízkosti ledvin).