Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát říj 18, 2024 10:38 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1817 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 122  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: pon led 25, 2010 9:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28383
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Lze srovnat Omega-3 hladinu i samotným denním používání cca 1 čajové lžičky lněného nebo 1 polévkové lžíce konopného oleje do salátů? Nebo je to dávka, která sotva pokrývá "udržovací" hladinu, ale na vyrovnání deficitu je stále malá?
Ony ty saláty/rostlinná strava asi mají nadbytek Omega-6 takže to ještě spíš přispívá k nežádoucímu zvýšení poměru Omega-6 vůči Omega-3 nebo se pletu? Chtěl bych zkusit zimomřivost (studené nohy+ruce) tou suplementací Omega-3 poléčit jak už tu někomu Jarda doporučoval. Sirná patlanina je nejrychlejší cesta?

Do salátů používejte panenský olej řepkový, který má velice dobře vyvážený poměr Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin. Nedá se tedy tak snadno předávkovat jako olej lněný, či konopný a hlavně se ani v pokojové teplotě nijak nekazí, což je u salátů výhodnější. Jinak jakmile lněný olej napojíte na sirné proteiny, tak jak vám psal Xion, se stane ve vodě rozpustný a využitelnost extrémně narůstá, zatím co negativní vlastnosti velkých dávek se prakticky vytrácí. Pokud jde o vhodné množství, tak kýbl asi ne, ale když vám to bude chutnat, tak denně i celou tu dávku. Já sám tuto běžnou dávku sním za 2-3 dny v naprosté většině případů ke snídani.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 8:47 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 486
Bydliště: Nové Město na Moravě
Ještě jsem se chtěl optat ohledně konzumace SP. Vy si ji, Jardo, dáváte do ranního ovosalátu. Na tom mi "nesedí" právě ta kombinace. Mléčné výrobky se nesnesou s ničím, proto se mají jíst výhradně samotné (a když už je člověk vyžaduje, tak raději navečer, ale ne ráno či dopoledne). Totéž platí pro ovoce - má se jíst nalačno a hlavně s ničím jej nekombinovat, to už jsem četl u více autorů.
Již jste tu jedné paní v odpovědi psal, že SP je po reakci s olejem již něco jiného a nemá se považovat za mléčný výrobek. Budiž, toto bez problému beru, takže potud OK. Ale zbývá to ovoce. Ovoce se má jíst samotné, Vy (a já také \":-)\") jej ale kombinujete se SP, čili ovoce není konzumováno samostatně.
Opravdu to nějak extra nevadí? Nebude to v žaludku kvasit nebo tak něco...? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 11:18 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jindra píše:
Ještě jsem se chtěl optat ohledně konzumace SP. Vy si ji, Jardo, dáváte do ranního ovosalátu. Na tom mi "nesedí" právě ta kombinace. Mléčné výrobky se nesnesou s ničím, proto se mají jíst výhradně samotné (a když už je člověk vyžaduje, tak raději navečer, ale ne ráno či dopoledne). Totéž platí pro ovoce - má se jíst nalačno a hlavně s ničím jej nekombinovat, to už jsem četl u více autorů.
Již jste tu jedné paní v odpovědi psal, že SP je po reakci s olejem již něco jiného a nemá se považovat za mléčný výrobek. Budiž, toto bez problému beru, takže potud OK. Ale zbývá to ovoce. Ovoce se má jíst samotné, Vy (a já také \":-)\") jej ale kombinujete se SP, čili ovoce není konzumováno samostatně.
Opravdu to nějak extra nevadí? Nebude to v žaludku kvasit nebo tak něco...? Děkuji.

Ja som sa nad tym tiez zamyslal, a konieckoncov mas vlastne dve moznosti... bud zjest SP samostatne, alebo s ovocim. Skusil som oboje, v oboch pripadoch sa mi SP stravila az za 3 hodiny (opustila zaludok), celu tu dobu som bol syty, no ked som ju zjedol s ovocim (bananom), tak som mal viac energie, ako ked som ju zjedol samostatne. Ten banan som uz po nejakej hodine v zaludku necitil, iba SP. Neviem ako je to mozne, ale mam pocit, akoby sa to ovocie stravilo aj popri SP a nemam pocit, ze by tam nieco kvasilo. Takze ja ju konzumujem s ovocim. Ale robim to skor naopak, zjem celu dennu davku SP a k tomu nejaky banan alebo dva, a to mam ako hlavne jedlo, vacsinou obed, ktory ma zasyti za 3 hodiny a mam pocas tej doby vela energie. Naopak som to este neskusal, teda vela ovocia a na to trochu SP. Ale predpokladam, ze sa to bit tiez nebude.
Tie doporucenia ohladne ovocia su hlavne na zeleninu, s ktorou sa ovocie fakt vacsinou neznasa a na varenu stravu. Varena strava to je vacsinou tepelne upravena zelenina, obiloviny, maso, vajcia, mliecne vyrobky... casto nevhodne pokombinovane, a s tymi sa to fakt neznasa. Ale SP vyzera byt na vynimku.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 12:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28383
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Ještě jsem se chtěl optat ohledně konzumace SP. Vy si ji, Jardo, dáváte do ranního ovosalátu. Na tom mi "nesedí" právě ta kombinace. Mléčné výrobky se nesnesou s ničím, proto se mají jíst výhradně samotné (a když už je člověk vyžaduje, tak raději navečer, ale ne ráno či dopoledne). Totéž platí pro ovoce - má se jíst nalačno a hlavně s ničím jej nekombinovat, to už jsem četl u více autorů.
Již jste tu jedné paní v odpovědi psal, že SP je po reakci s olejem již něco jiného a nemá se považovat za mléčný výrobek. Budiž, toto bez problému beru, takže potud OK. Ale zbývá to ovoce. Ovoce se má jíst samotné, Vy (a já také \":-)\") jej ale kombinujete se SP, čili ovoce není konzumováno samostatně.
Opravdu to nějak extra nevadí? Nebude to v žaludku kvasit nebo tak něco...? Děkuji.

Vidím, že mě předběhl Xion, ale můj názor je prakticky shodný, ano také ji jím ráno přímo s ovocem, většinou jablka, banán, pomeranč a již jsem to zde psal. To zda jste, nebo nejste schopen něco i ve velice nezvyklé kombinaci strávit, naprosto nezávisí na informacích z jakékoliv učené brožury. Vždy bude reakce na stejnou potravinu různá u různých lidí a je potřeba sledovat hlavně prdíky a stolici. Pokud mě to začne nadýmat, či se nějak bude měnit stav stolice, tak to znovu nedělám, nebo nejdříve opatrně vyzkouším menší množství, protože mnohdy jsou naše potíže pouze z holého přežrání. Naprostá většina lidí, na rozdíl i od domácího prasete, prostě nemá instinkt, že má dost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 7:41 am 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den Jardo. Začla jsem si měřit pH i když tak nějak nepravidelně. Jsem teď v lednu opravdu vytížená a mimo domov, takže doufám, že alespoň z těch minimum hodnot, které posílám e-mailem můžete vyjít a poradit a já se budu moci konečně odpíchnout. Únava se trošku zlepšila, začla jsem doplňovat větší množství vitamínů, dokonce jsem si všimla, že když jsem si dala dvakrát večer po sobě pohanku se zelím, že to bylo lepší. I když jsem si to mohla vsugerovat \":-)\"
Z nedostatku času jím klasické ovocné a zeleninové saláty, denně 1 l šťávy. Ořechy sem tam sezobnu. Možná jsem fakt unavená jen z práce, vstávám ráno v 5 a chodím domů tak v 18 hodin a znáte to nesmyslné papírování hlavně počátkem roku. Třeba moje potíže souvisí opravdu jen z přepracování. Motolice mám pořád, začla jsem si měřit tlak, mám tak 89-93/60-63, což mi taky spoustu věcí vysvětluje. Takže budu ráda, když se mi podíváte na tu tabulku hodnot pH a poradíte. Co se týká slin jsem měřila tak, aby to nebylo dřív jak půl hodiny po jídle. Časy měření jsou uvedeny plus mínus hodina. Děkuji moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: pát led 29, 2010 9:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28383
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobrý den Jardo. Začla jsem si měřit pH i když tak nějak nepravidelně. Jsem teď v lednu opravdu vytížená a mimo domov, takže doufám, že alespoň z těch minimum hodnot, které posílám e-mailem můžete vyjít a poradit a já se budu moci konečně odpíchnout. Únava se trošku zlepšila, začla jsem doplňovat větší množství vitamínů, dokonce jsem si všimla, že když jsem si dala dvakrát večer po sobě pohanku se zelím, že to bylo lepší. I když jsem si to mohla vsugerovat \":-)\"
Z nedostatku času jím klasické ovocné a zeleninové saláty, denně 1 l šťávy. Ořechy sem tam sezobnu. Možná jsem fakt unavená jen z práce, vstávám ráno v 5 a chodím domů tak v 18 hodin a znáte to nesmyslné papírování hlavně počátkem roku. Třeba moje potíže souvisí opravdu jen z přepracování. Motolice mám pořád, začla jsem si měřit tlak, mám tak 89-93/60-63, což mi taky spoustu věcí vysvětluje. Takže budu ráda, když se mi podíváte na tu tabulku hodnot pH a poradíte. Co se týká slin jsem měřila tak, aby to nebylo dřív jak půl hodiny po jídle. Časy měření jsou uvedeny plus mínus hodina. Děkuji moc

Co se týká únavy vhodné jsou dvě věci, jednak dostatek vitamínu C, minimálně 6000 mg denně, ideálně nejvyšší snesitelná dávka před průjmem. Druhá možnost je nedostatek draslíku a to jde zkusit srovnat fazolemi, čočkou, případně bramborami. Fazole vařené, ale před tím 12 hodin máčené, čočka může být syrová, ale klíčená a brambory ideálně syrové, v nejhorším pečené ve slupce v troubě. Ty hodnoty v tabulce jsou u moči dobré pouze první den, jinak je to vlastně zcela obráceně, než by to mělo být a sliny máte špatně stále, což ovšem může také dost rozhazovat i stres. Stres se snažte eliminovat hořčíkem a pH moče klidně přes den můžete pošťouchnout jedlou sodou. Dává se cca 5 g na 4 dcl teplé vody a vypít. Zpočátku je naprosto běžné, že se to takto hádá, zvláště, když dosud neovládáte stres a neumíte rovnat pH citlivě vhodnými potravinami. Chce to vydržet, sledovat si hodnoty a snažit se je vybalancovat. Postupně to takto lítat nebude, až se tělo trochu srovná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2010 3:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 445
Mám zlaté lněné semínko prodávané ve 300g balení. Po otevření sáčku je nutné i semínko skladovat v nějakých extra podmínkách nebo stačí pokojová teplota a tmavší kout? Rozemleté asi jen v mrazáku max. jak dlouho?
Kolik vody je vhodné dát do SP? Já jsem namixoval polotučný 20% tvaroh 250g + 100ml oleje + 4 polévkové lžíce najemno rozemletého semínka a "zakápl" to cca 100ml vody, ale příjde mi to asi zbytečně řídké. Medu se tam eventuelně dává kolik? Může být (v případě nedostupnosti toho 10-20% tvarohu) i "nečistý" tvaroh např. s příměsí bylin (z nichž některé mají síru také - cibule, pažitka...) popřípadě plnotučný tvaroh se 40% tuku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2010 5:26 pm 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Díky za rady, ještě otázku - za těchto potíží můžu nasadit MMS, nebo mám raději počkat, až se tělo trochu srovná. Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2010 7:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28383
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Mám zlaté lněné semínko prodávané ve 300g balení. Po otevření sáčku je nutné i semínko skladovat v nějakých extra podmínkách nebo stačí pokojová teplota a tmavší kout? Rozemleté asi jen v mrazáku max. jak dlouho?
Kolik vody je vhodné dát do SP? Já jsem namixoval polotučný 20% tvaroh 250g + 100ml oleje + 4 polévkové lžíce najemno rozemletého semínka a "zakápl" to cca 100ml vody, ale příjde mi to asi zbytečně řídké. Medu se tam eventuelně dává kolik? Může být (v případě nedostupnosti toho 10-20% tvarohu) i "nečistý" tvaroh např. s příměsí bylin (z nichž některé mají síru také - cibule, pažitka...) popřípadě plnotučný tvaroh se 40% tuku?

Semínko v původním stavu nijak zkáze nepodléhá a není ho třeba nijak speciálně skladovat. Rozemleté, pouze v mrazáku a také ne moc dlouho, tak do třech týdnů, lepší je vždy čerstvé. Vody jen nezbytně nutné množství, třeba pár lžic, já do kefíru nedávám vodu vůbec. Medu dle chuti, třeba 3-4 lžíce. Ani jedna varianta není na závadu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2010 7:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28383
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Díky za rady, ještě otázku - za těchto potíží můžu nasadit MMS, nebo mám raději počkat, až se tělo trochu srovná. Díky

To na nasazení MMS nemůže mít jakýkoliv vliv a nic tomu tedy nebrání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: pon úno 01, 2010 11:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř pro 09, 2009 5:11 pm
Příspěvky: 50
Bydliště: Zlín
muze SP (delam ji s kozim kefirem dle doporuceni) zpusobovat plynnatost? pac ja v poslednich dnech "uchazim" opravdu intenzivne a nevonave... \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: úte úno 02, 2010 1:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28383
Bydliště: Poděbrady
haddock píše:
muze SP (delam ji s kozim kefirem dle doporuceni) zpusobovat plynnatost? pac ja v poslednich dnech "uchazim" opravdu intenzivne a nevonave... \":roll:\"

Teoreticky může, pokud se jí ve velkém množství a ve špatných kombinacích. Také v případě oslabené slinivky může být velká dávka i zdravého oleje celkem na závadu. Vyzkoušejte ji jíst v nějakém rozumném množství. Druhá možnost je, že kefírky zabíjejí kvasinky a to se potom prdí opravdu smrdutě a intenzivně. Trvá to tak 14 dní a pak je klid na dlouhou dobu, než si je zase nějak vypěstujete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 5:14 pm 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den Jardo, prosím Vás, jakou knížku by jste doporučil o acidobazické rovnováze? Chtěla bych se pokusit nějak to pH srovnat, ale nevím jak na to. Zeptám se asi blbě, za jak dlouho, když se najíte, rozpoznáte na papírku, jestli Vás to okyselilo či ne. Včera jsem měla odpoledne vařené rizoto a večer půl pytlíku brambůrků, už mi nenapadlo čím jiným bych to mohla srazit a dnes mám po celý den nad 7,5 pH moče. Se slinama se s bídou dostanu na 7 a to jednou za den. Nerozumím tomu, že by pH moče a slin bylo tak rozdílné, jaké hodnoty tedy pak vypovídají o stavu organizmu? (nerada bych zase do sebe začla cpát ty nezdravé potraviny, člověku je po nich pěkně blbě \":-)\" Díky za trpělivost.P.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 5:41 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Petra píše:
Dobrý den Jardo, prosím Vás, jakou knížku by jste doporučil o acidobazické rovnováze? Chtěla bych se pokusit nějak to pH srovnat, ale nevím jak na to. Zeptám se asi blbě, za jak dlouho, když se najíte, rozpoznáte na papírku, jestli Vás to okyselilo či ne. Včera jsem měla odpoledne vařené rizoto a večer půl pytlíku brambůrků, už mi nenapadlo čím jiným bych to mohla srazit a dnes mám po celý den nad 7,5 pH moče. Se slinama se s bídou dostanu na 7 a to jednou za den. Nerozumím tomu, že by pH moče a slin bylo tak rozdílné, jaké hodnoty tedy pak vypovídají o stavu organizmu? (nerada bych zase do sebe začla cpát ty nezdravé potraviny, člověku je po nich pěkně blbě \":-)\" Díky za trpělivost.P.

Petra, a ako to suvisi so sirnou patlaninou? Nechces to radsej presunut do vhodnej temy? Takto tu bude uplny gulas. A dobra knizka je Omladzujuce Odkyselenie od Teperweina.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sirna patlanina
PříspěvekNapsal: stř úno 03, 2010 8:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28383
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobrý den Jardo, prosím Vás, jakou knížku by jste doporučil o acidobazické rovnováze? Chtěla bych se pokusit nějak to pH srovnat, ale nevím jak na to. Zeptám se asi blbě, za jak dlouho, když se najíte, rozpoznáte na papírku, jestli Vás to okyselilo či ne. Včera jsem měla odpoledne vařené rizoto a večer půl pytlíku brambůrků, už mi nenapadlo čím jiným bych to mohla srazit a dnes mám po celý den nad 7,5 pH moče. Se slinama se s bídou dostanu na 7 a to jednou za den. Nerozumím tomu, že by pH moče a slin bylo tak rozdílné, jaké hodnoty tedy pak vypovídají o stavu organizmu? (nerada bych zase do sebe začla cpát ty nezdravé potraviny, člověku je po nich pěkně blbě \":-)\" Díky za trpělivost.P.

Nejrychleji to porovnáte vývarem z vepřového masa, to co popisujete je pravděpodobně alkalóza a nějakou dobu se to rovná, rozhodně minimálně několik dní. V té knize, co vám doporučil Xion, je to slušně popsáno, ale váš problém to neřeší o alkalóze se tam nikde nemluví, pokud si to dobře pamatuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1817 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 122  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz