Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 5:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon led 18, 2010 8:15 pm 
Offline

Registrován: ned pro 20, 2009 8:37 am
Příspěvky: 33
Dobrý den Jardo,
tak jsem držela jaterní dietu, jak jsem Vám psala do meilu (schůzka 3. 1. 2010) a musím říci, že jsem se během těchto dnů cítila velice dobře. Prováděla jsem pravidelně klystýry. 6. den jsem měla ráno šťávu - jablka, mrkev. K obědu jsem si téměř do měkka uvařila rýži - nemám ráda mazlavou - ke konci jsem přidala rajčata a brokolici a jen jemně osolila - oběd. Ke svačině buráky - loupané - nesolené - jen asi 10. K večeři to samé co k obědu a k tomu trochu zeleninového salátu (ledový salát, mrkev, rajče s mandlemi a olivovým olejem. Večer jsem byla velmi unavená. Usnula jsem už ve 20. 30 hodin, vzbudila se v 1. hodinu. Od té doby jsem skoro nespala - bušení srdce, nervozita, zvedání žaludku. Ráno v 5 hodin jsem absolvovala klystýr,během něhož se mi velmi zvedal žaludek - což se mi nikdy před tím nedělo. Asi v 6 jsem vypila 1/2 litru mrkvové šťávy a 1/2 litru vody. Vzala jsem si - vit E, B12,B6 zinek, magnesium, C - dávky dle vašeho doporučení. V práci mi bylo mizerně - unavená, bylo mi stále špatně od žaludku. Během dne se situace stabilizovala, ale není mi moc příjemně.
Udělala jsem nějaké zásadní chyby po jaterní kůře?
Jak mám brát laktobacily - zatím jsem nepoužívala ke klystýru urinu, takže asi nějaké brát musím?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pon led 18, 2010 8:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Nevada píše:
Dobrý den Jardo,
tak jsem držela jaterní dietu, jak jsem Vám psala do meilu (schůzka 3. 1. 2010) a musím říci, že jsem se během těchto dnů cítila velice dobře. Prováděla jsem pravidelně klystýry. 6. den jsem měla ráno šťávu - jablka, mrkev. K obědu jsem si téměř do měkka uvařila rýži - nemám ráda mazlavou - ke konci jsem přidala rajčata a brokolici a jen jemně osolila - oběd. Ke svačině buráky - loupané - nesolené - jen asi 10. K večeři to samé co k obědu a k tomu trochu zeleninového salátu (ledový salát, mrkev, rajče s mandlemi a olivovým olejem. Večer jsem byla velmi unavená. Usnula jsem už ve 20. 30 hodin, vzbudila se v 1. hodinu. Od té doby jsem skoro nespala - bušení srdce, nervozita, zvedání žaludku. Ráno v 5 hodin jsem absolvovala klystýr,během něhož se mi velmi zvedal žaludek - což se mi nikdy před tím nedělo. Asi v 6 jsem vypila 1/2 litru mrkvové šťávy a 1/2 litru vody. Vzala jsem si - vit E, B12,B6 zinek, magnesium, C - dávky dle vašeho doporučení. V práci mi bylo mizerně - unavená, bylo mi stále špatně od žaludku. Během dne se situace stabilizovala, ale není mi moc příjemně.
Udělala jsem nějaké zásadní chyby po jaterní kůře?
Jak mám brát laktobacily - zatím jsem nepoužívala ke klystýru urinu, takže asi nějaké brát musím?
Děkuji

Na tom, co popisujete, mnoho nedostatků nevidím, akorát ty buráky nejezte vůbec, to je opravdu sajrajt a nepíšete čím solíte. Pokud je to kuchyňská sůl, tak taky špatně a začněte používat sůl himálajskou. Nicméně tyto škodliviny v relativně malém množství, by těžko vyvolaly takový stav co popisujete, to vypadá spíše jako nějaká viróza, nebo toxémie z nedostatečného vyprázdnění střevní trakce. Důležité je, aby klystýr člověk dělal až po spontánní defekaci jako opravdovou očistu a ne proto, aby defekaci vyvolal. Laktobacily jsou nejvhodněji dostupné v domácím kozím kefíru, ale klidně je můžete dodávat i formou Lepicolu, který koupíte v lékárně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv led 21, 2010 1:36 pm 
Offline

Registrován: stř led 20, 2010 6:20 pm
Příspěvky: 10
Pane Jardo, chtěla bych se zeptat, proč je všude uváděno, že do střeva se vejde maximálně 2 litry vody, když to není tak úplně pravda. Když jsem začínala s klystýrem, ty 2 litry do mě padly jako nic a byla jsem překvapena, že jsem necítila skoro žádný tlak. Ani očistný efekt po dvou litrech nebyl nic moc. Při daším klystýru za pár dnů jsem proto zkusila 2,5 litru vody a konečně jsem trošičku pocítila tlak vody, ale na pravé straně v místě slepého střeva tam ta voda moc cítit nebyla. Za daších pár dnů jsem si tedy do střeva napustila rovnou 3 litry vody a konečně jsem cítila trochu tlak po celém tlustém střevě. Možná budete namítat, že jsem riskovala, ale vůbec to nebolelo, dávala jsem si pozor, aby to nebylo nepříjemné, jenom jsem prostě cítila slbí tlak, jako to při klystýru má být. Dost možná by se do mě věšlo i tři a půl litru, nebo možná i čtyři litry vody, ale to zkoušet nebudu, protože tři litry mi střevo pročistily dokonale. Jinak, ty tři litry jsem schopna v sobě udržet klidně 15 nebo i 20 minut. Očistný efekt je pak dokonalý a mám suprově splasklé břichu a výborně mi pak funguje trávení. Pro upřesnění uvádím, že nejsem vůbec tlustá, měřím 174 centimetrů a vážím 56 kilo. Není možné, že mám pružnější střeva díky tomu, že jsme poměrně mladá (je mi 20 let)??? Třeba starším lidem střevo víc ztuhne a nedá se pak naplnit, není to možné?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv led 21, 2010 1:38 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Fialka píše:
Pane Jardo, chtěla bych se zeptat, proč je všude uváděno, že do střeva se vejde maximálně 2 litry vody, když to není tak úplně pravda. Když jsem začínala s klystýrem, ty 2 litry do mě padly jako nic a byla jsem překvapena, že jsem necítila skoro žádný tlak. Ani očistný efekt po dvou litrech nebyl nic moc. Při daším klystýru za pár dnů jsem proto zkusila 2,5 litru vody a konečně jsem trošičku pocítila tlak vody, ale na pravé straně v místě slepého střeva tam ta voda moc cítit nebyla. Za daších pár dnů jsem si tedy do střeva napustila rovnou 3 litry vody a konečně jsem cítila trochu tlak po celém tlustém střevě. Možná budete namítat, že jsem riskovala, ale vůbec to nebolelo, dávala jsem si pozor, aby to nebylo nepříjemné, jenom jsem prostě cítila slbí tlak, jako to při klystýru má být. Dost možná by se do mě věšlo i tři a půl litru, nebo možná i čtyři litry vody, ale to zkoušet nebudu, protože tři litry mi střevo pročistily dokonale. Jinak, ty tři litry jsem schopna v sobě udržet klidně 15 nebo i 20 minut. Očistný efekt je pak dokonalý a mám suprově splasklé břichu a výborně mi pak funguje trávení. Pro upřesnění uvádím, že nejsem vůbec tlustá, měřím 174 centimetrů a vážím 56 kilo. Není možné, že mám pružnější střeva díky tomu, že jsme poměrně mladá (je mi 20 let)??? Třeba starším lidem střevo víc ztuhne a nedá se pak naplnit, není to možné?

Navody treba brat len orientacne, prvorada je vlastne intuicia so zdravym rozumom a odhadom, takze podla mna robis dobre, ked sa riadis vlastnymi pocitmi.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 1:54 pm 
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli je možné provádět klystýr tak, že do vody přidám jablečný ocet. Pokud ano, tak v jakém poměru? Může se provádět klystýr vlastní urinou, pokud je zjištěna krev v moči ("písek" v ledvinové pánvičce). A dále bych chtěla vědět jestli je pravda, že klystýr pročístí pouze část střeva, nikoli celé střevo. Díky za odpověd.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 5:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Fialka píše:
Pane Jardo, chtěla bych se zeptat, proč je všude uváděno, že do střeva se vejde maximálně 2 litry vody, když to není tak úplně pravda. Když jsem začínala s klystýrem, ty 2 litry do mě padly jako nic a byla jsem překvapena, že jsem necítila skoro žádný tlak. Ani očistný efekt po dvou litrech nebyl nic moc. Při daším klystýru za pár dnů jsem proto zkusila 2,5 litru vody a konečně jsem trošičku pocítila tlak vody, ale na pravé straně v místě slepého střeva tam ta voda moc cítit nebyla. Za daších pár dnů jsem si tedy do střeva napustila rovnou 3 litry vody a konečně jsem cítila trochu tlak po celém tlustém střevě. Možná budete namítat, že jsem riskovala, ale vůbec to nebolelo, dávala jsem si pozor, aby to nebylo nepříjemné, jenom jsem prostě cítila slbí tlak, jako to při klystýru má být. Dost možná by se do mě věšlo i tři a půl litru, nebo možná i čtyři litry vody, ale to zkoušet nebudu, protože tři litry mi střevo pročistily dokonale. Jinak, ty tři litry jsem schopna v sobě udržet klidně 15 nebo i 20 minut. Očistný efekt je pak dokonalý a mám suprově splasklé břichu a výborně mi pak funguje trávení. Pro upřesnění uvádím, že nejsem vůbec tlustá, měřím 174 centimetrů a vážím 56 kilo. Není možné, že mám pružnější střeva díky tomu, že jsme poměrně mladá (je mi 20 let)??? Třeba starším lidem střevo víc ztuhne a nedá se pak naplnit, není to možné?

Nějak sem vás minule přehlédl a vynechal, tak se omlouvám. Návody se vždy jistí, aby si nějaký nesvéprávný debil nezajistil poškození střeva, což by bylo klidně možné, pokud tam někdo napíše, že se má napustit i 5 litrů. Logika, kterou vy jste snadno pochopila, jasně dá člověku návod kolik se napustit dá a on pak jako vy napustí tolik, kolik potřebuje. Představte si 150 kg vážícího macka, který pokud si udělá šankaprakšalánu naráz shodí i 15 kg. Do takového teřichu se dá napustit i mnohem více vody, než se vešlo do vás, ale ne naráz, nýbrž postupně ten sajrajt uvolnit a na závěr již pročištěné střevo pojme možná i těch 5 litrů, což se vám asi těžko povede, pokud střeva nemáte roztažená. To, že to tak snadno šlo, je známka, že máte střeva celkem v pořádku, tak si to udržujte, ať se to časem moc nezmění.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 5:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli je možné provádět klystýr tak, že do vody přidám jablečný ocet. Pokud ano, tak v jakém poměru? Může se provádět klystýr vlastní urinou, pokud je zjištěna krev v moči ("písek" v ledvinové pánvičce). A dále bych chtěla vědět jestli je pravda, že klystýr pročístí pouze část střeva, nikoli celé střevo. Díky za odpověd.

Teoreticky se dá přidat i to, co by člověk normálně považoval za nepoživatelné, ale střeva to dost vysušuje a jako nejlepší nápad se mi to nezdá. Pokud jde o relativně slabé krvácení, tak v tom nevidím problém, na ten písek nasaďte megadávky hořčíku a šťávu z červené řepy. To záleží na šikovnosti, určitě se dá při správném provedení pročistit nejen celé tlusté střevo, ale i část tenkého.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 6:41 pm 
Ještě otázka. Pokud si budu provádět klystýr, tak jak se píše v článku Kystýr a mikrolyzma, co mohu očekávat? Jak poznám, že je střevo skutečně čisté? Četla jsem příběhy lidí, kteří se ze střeva touto cestou dostali letité nánosy čehosi. Můžu se těšit, že je ze sebe dostanu taky, že je uvidím nebo to tak není u každého, kdo pravidelně klystýr provádí? Díky za odpověd


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 8:22 pm 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
lev píše:
Ještě otázka. Pokud si budu provádět klystýr, tak jak se píše v článku Kystýr a mikrolyzma, co mohu očekávat? Jak poznám, že je střevo skutečně čisté? Četla jsem příběhy lidí, kteří se ze střeva touto cestou dostali letité nánosy čehosi. Můžu se těšit, že je ze sebe dostanu taky, že je uvidím nebo to tak není u každého, kdo pravidelně klystýr provádí? Díky za odpověd


Já jsem žádné viditelné nánosy jako jsou na různých obrázkách nedostal ani klystýrem ani šankprakšalanou. Mám pocit, že je to potřeba provádět nejlépe urinou a to v dostatečním množství a pokud chcete výsledky, tak s urinou odpařenou, která má mnohem vyšší účinnost. A taky pravidelně. Zařadit to do svého života, myslím nejlépe jednou za týden. To je doba vcelku dostačující a nic moc nenarušující běžný život.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 8:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Ještě otázka. Pokud si budu provádět klystýr, tak jak se píše v článku Kystýr a mikrolyzma, co mohu očekávat? Jak poznám, že je střevo skutečně čisté? Četla jsem příběhy lidí, kteří se ze střeva touto cestou dostali letité nánosy čehosi. Můžu se těšit, že je ze sebe dostanu taky, že je uvidím nebo to tak není u každého, kdo pravidelně klystýr provádí? Díky za odpověd

Zlepšení zdraví po všech stránkách. Budete mít dokonale ploché břicho a špičkovou defekaci, žádné nadýmání a další příznaky špatného trávení. Je to možné, ale nemusí se to stát, nikdy jsem vás neviděl a jasnovidectví neovládám. U štíhlého člověka je to méně pravděpodobné a u řádného macka skoro jistota. Cílem ovšem není pozorovat s rozkoší jak ze mě leze dvacetiletý sajrajt, ale získání velikého přílivu zdraví a pocitů, které již léta neznám. Ono totiž není krásnějšího pocitu, než se dokonale vy..at.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 8:50 pm 
Děkuji za Vaše odpovědi. Nemůžu si dát pokoj a mám ještě jeden dotaz. \":)\" Asi před čtrnácti dny jsem najela na zdravou stravu a pohyb, mám nadváhu a chci se jí zbavit. Jenže od té doby jsem zahleněná v krku a to i přes to, že nejsem nachlazená. Někdy je hlen tužší a cítím ho jako takovou překážku v krku. Zároveň se mi v ústech tvoří hustší, napěněné sliny, které mám potřebu vyplivávat. Zkoušela jsem ACC long, piju jablečný ocet, 2 a půl litru tekutin denně, ale nic nezabírá. Naposledy jsem byla takto zahleněná v prvních třech měsících těhotenství a potom to odeznělo. Nedokážu si vysvětlit čím by to mohlo být a tak si říkám, že možná v zanešeném střevu ???? Moc děkuji za odpověd.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: čtv led 28, 2010 9:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Děkuji za Vaše odpovědi. Nemůžu si dát pokoj a mám ještě jeden dotaz. \":)\" Asi před čtrnácti dny jsem najela na zdravou stravu a pohyb, mám nadváhu a chci se jí zbavit. Jenže od té doby jsem zahleněná v krku a to i přes to, že nejsem nachlazená. Někdy je hlen tužší a cítím ho jako takovou překážku v krku. Zároveň se mi v ústech tvoří hustší, napěněné sliny, které mám potřebu vyplivávat. Zkoušela jsem ACC long, piju jablečný ocet, 2 a půl litru tekutin denně, ale nic nezabírá. Naposledy jsem byla takto zahleněná v prvních třech měsících těhotenství a potom to odeznělo. Nedokážu si vysvětlit čím by to mohlo být a tak si říkám, že možná v zanešeném střevu ???? Moc děkuji za odpověd.

Aplikujte křenovou kašičku s citrónem, která hleny naředí. Jinak jde o normální detoxikační reakci a tělo prostě tlačí sajrajt ven kudy může, pokud vyčistíte střeva, tak se to zmírní. Na ty sliny více pít, nad 3 litry, optimálně lehký zásaditý roztok. Vyzkoušet můžete třeba jedlou sodu cca 1-2 g na 0,5 l vody s citrónem, ale ne déle jak týden. To střevo je správná diagnóza a je potřeba ho vygruntovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2010 7:01 pm 
Na písek v ledvinách jte mi zde poradil megadávky hořčíku. Můžu se zeptat kolik mg denně a po jak dlouhou dobu? Díky za odpověd


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2010 7:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned led 31, 2010 7:36 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, jaké je nebezpečí pokud použiji plastovou koncovku a namažuji rostliným olejem? Olej prý ten plast rozpouští nebo s ním nějak reaguje. \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned led 31, 2010 8:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Na písek v ledvinách jte mi zde poradil megadávky hořčíku. Můžu se zeptat kolik mg denně a po jak dlouhou dobu? Díky za odpověd

To já netuším, jak velký máte deficit, pokud si to tady pročtete, tak se dávky stále zvyšují, až do průjmu, což signalizuje předávkování, pak trochu uberete a zbytek je vaše denní dávka. Nutné je i souběžné podávání vitamínu B6.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz