Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 8:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1091 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 73  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon čer 04, 2012 5:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Jak devítiletá blogerka bojuje se školní jídelnou
http://www.ceskapozice.cz/zahranici/sve ... i-jidelnou

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2012 8:53 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
http://www.youtube.com/watch?v=zw6woFsyjHU

Tohle je moc zajímavé video. Má to 7 minut a doporučuju se podívat. Co si o tom myslíte, je možné aby něco takhle dobře fungovalo ?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2012 10:02 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
smajliss píše:
http://www.youtube.com/watch?v=zw6woFsyjHU

Tohle je moc zajímavé video. Má to 7 minut a doporučuju se podívat. Co si o tom myslíte, je možné aby něco takhle dobře fungovalo ?

Techniky zasahující hluboko do naší psychiky, odstraňující bloky, vyrovnávající hladiny energií a emocí, ty které čisté ve vrstvách naší osobnosti kam nemámě běžně přístup, mají zpravidla obrovský efekt a znamenají průlom v životě člověka.

S EFT mám zkušenost a můj názor je že jde o pomocnou techniku, které může menší bloky vyčistit a má možnost člověku dodat energii na další práci. Ale k tomu, aby člověk vyřešil zásadní problémy v oblasti psyché, které v těle demonstrují v podobě nemocí jako jsou nádory, RS, poruchy imunity apod, tam je potřeba těžká práce, která bez výjimky vždy bolí a stojí hodně slz anebo náhlé duchovní probuzení - přičemž obě varianty se vzájemně prolínají a jedna může vést ke druhé.
V tento moment není kromě karmy důvod, aby člověk nerozpustil jakýkoli problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2012 10:28 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Ano je mnoho věcí které nechápeme proč fungují...

Některé jsou k zasmání, ale kdyby je lidé preventivně dělali pravidelně, ušetřili by si spoustu bolestí:

Chia Mantak (zasmějete se, ale je to míněno naprosto vážně... \":roll:\" )


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 06, 2012 7:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Svět bez peněz. Utopie, nebo budoucnost?
http://ekonom.ihned.cz/c1-55489250-svet ... budoucnost

Jak to má fungovat: http://www.radio1.cz/mp3/porady_2012/Za ... Sebera.mp3

Zapojíte se? http://adato.cz/uvod/

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 1:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Těším se na ekonomickou krizi, říká známý lékař Jan Hnízdil
http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/4651 ... izdil.html

Detoxikační koktejl - začnětě zdravě svůj den
http://suprememastertv.cz/zdraviasport1 ... ejl_cz.flv

Kombinace okurky a celeru:
vznikne velmi zásaditý efekt
spousta bílkovin (celer obsahuje 18 aminokyselin)
vyrovnává hladinu cukru v krvi

petržel - čistič krve
koriandr - pomáhá s těžkými kovy a toxiny
zázvor - protizánětlivý
citron - zásaditý, čistí ledviny

Velmi zásadotvorný nápoj, čistí orgány a krev, detoxikuje. Složky rozmixujte nebo odšťavněte.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 4:42 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
sakul píše:
Techniky zasahující hluboko do naší psychiky, odstraňující bloky, vyrovnávající hladiny energií a emocí, ty které čisté ve vrstvách naší osobnosti kam nemámě běžně přístup, mají zpravidla obrovský efekt a znamenají průlom v životě člověka.

S EFT mám zkušenost a můj názor je že jde o pomocnou techniku, které může menší bloky vyčistit a má možnost člověku dodat energii na další práci. Ale k tomu, aby člověk vyřešil zásadní problémy v oblasti psyché, které v těle demonstrují v podobě nemocí jako jsou nádory, RS, poruchy imunity apod, tam je potřeba těžká práce, která bez výjimky vždy bolí a stojí hodně slz anebo náhlé duchovní probuzení - přičemž obě varianty se vzájemně prolínají a jedna může vést ke druhé.
V tento moment není kromě karmy důvod, aby člověk nerozpustil jakýkoli problém.

A jaké jsou ty další techniky o kterých mluvíte? Vím, že nějaké najdu např. v tématu: Seberozvoj, Vztah spiritualita a tělesné zdraví, ale jistě to nebudou všechny. Mohl by jste aspoň uvést ty, které se zdají býti nejúčinější? Předem děkuji za odpověď.

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 5:24 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Xeelee píše:
Těším se na ekonomickou krizi, říká známý lékař Jan Hnízdil
http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/4651 ... izdil.html

Detoxikační koktejl - začnětě zdravě svůj den
http://suprememastertv.cz/zdraviasport1 ... ejl_cz.flv

Kombinace okurky a celeru:
vznikne velmi zásaditý efekt
spousta bílkovin (celer obsahuje 18 aminokyselin)
vyrovnává hladinu cukru v krvi

petržel - čistič krve
koriandr - pomáhá s těžkými kovy a toxiny
zázvor - protizánětlivý
citron - zásaditý, čistí ledviny

Velmi zásadotvorný nápoj, čistí orgány a krev, detoxikuje. Složky rozmixujte nebo odšťavněte.

Nápoj som si dopriala včera a dnes ráno.Bude asi naozaj hĺbkový čistič.Spustili sa chrípkové príznaky,teplota 38.5°C,je možné,že by to až tak pôsobilo?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 7:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
Nápoj som si dopriala včera a dnes ráno.Bude asi naozaj hĺbkový čistič.Spustili sa chrípkové príznaky,teplota 38.5°C,je možné,že by to až tak pôsobilo?

Tak fungovat určitě bude, je v něm samá dobrota, nicméně jedno upozornění by zde bylo vhodné s petrželí velice opatrně, ve větších dávkách zrovna bezpečná není.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 7:59 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Jarda píše:
Tak fungovat určitě bude, je v něm samá dobrota, nicméně jedno upozornění by zde bylo vhodné s petrželí velice opatrně, ve větších dávkách zrovna bezpečná není.

Ten som si tam práve nedala.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 8:42 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 2:07 pm
Příspěvky: 280
Xeelee píše:
spousta bílkovin (celer obsahuje 18 aminokyselin)
akovéhle "informace" mě vždycky rozesmějou \":-)\"
Jmenujte mi někdo jednu jedinou rostlinu, která neobsahuje 18 aminokyselin... Pokud vůbec existuje, bude to asi něco dost speciálního, rozhodně ne obyčejná zelenina, která samozřejmě vždycky obsahuje 18 aminokyselin \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 7:23 am 
Offline

Registrován: pon čer 11, 2012 6:55 am
Příspěvky: 0
Janin: Nápoj som si dopriala včera a dnes ráno.Bude asi naozaj hĺbkový čistič.Spustili sa chrípkové príznaky,teplota 38.5°C,je možné,že by to až tak pôsobilo?

Je to normální detoxikační reakce. Čím zanesenější organismus, tím mohou být silnější reakce.
Já byla tři dny na zeleninových šťávách a vodě s citronem a spustila se mi třítýdenní hustá rýma a cítila jsem ledviny.
O detoxu hezky vypráví Jericho Sunfire- jakmile přejdete na živou stravu (bez živočišných potravin a nevařenou) tělo se samo začne čistit a spustí všechny stavidla, kterými lze vylučovat jedy a toxiny. Hleny, průjmy, pot, dech...
http://suprememastertv.cz/zdraviasport1 ... ianu_I.flv

Pamatujte u detoxu na klystýr. Uvolní se vám velké množství toxinů, škodliviny odchází zažívacím traktem, pokud ho nepročistíte, toxiny budou vstupovat zpět do těla.

Dr.Gary tak léčil rakovinu už v roce 1928- zeleninové šťávy a klystýry, aby se škodliviny z těla rychle dostaly.


Naposledy upravil merilly dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 11, 2012 9:08 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Ďakujem.Dnes som už v poriadku,určite zabrali aj urinové klystýry.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 9:18 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Filip08 píše:
A jaké jsou ty další techniky o kterých mluvíte? Vím, že nějaké najdu např. v tématu: Seberozvoj, Vztah spiritualita a tělesné zdraví, ale jistě to nebudou všechny. Mohl by jste aspoň uvést ty, které se zdají býti nejúčinější? Předem děkuji za odpověď.

Je toho opravdu hromada.

S čím já mám zkušenosti a co můžete sám praktikovat jsou různé meditace, koncentrace a dechová cvičení. Zančněte například tím že minimálně jednou denně se velmi pomalu a zcela vědomě nadechněte a vydechněte. Časem těchto nádechů přidejte. Aspoň jednou denně se zcela zastavte, nejlépe v práci v rušném shonu a pár sekund zústaňte v mysli zcela nehnutý, pouze pozorujte co se děje kolem vás a ve vás. Tyto jednoduché techniky vás připraví na další práci.

V rámci technik pod vedením terapeutů mám výboroné zkušenosti s holotropním dýcháním, které jde hluboko a daleko do naší minulosti, u nás jsou ale asi jen 3 lidé, s kterými bych tuhle techniku doporučil zkusit.

Naprosto zásadní metodou schopnou vyčistit leccos v našich vztazích jsou rodinné konstalace. Viděl jsem mnoho zásadních proměn životů lidí jen díky několika víkendům při řešení trablí v zamotaných rodinných vazbách.

Odhalit hluboko potlačený problém či blok dokáže regrese. Stejně tak ale dokáže způsobit dost neplechy pokud není vedena schopným terapeutem.

Nijak finančně a duševně náročnou metodou je kineziologie. Přestože občas působí srandovně, je to věc která se mi prokázala jako účinná pomoc především v začátcích.

V rámci pročištění energií jsem absolvoval několik dýchání do čaker, které čistí a aktivizuje energetická centra v těle a je takovou mírnější verzi holotropního dýchání.

Celkově vás může zklidnit a příjemně naladit joga, taiči, mantry, tance atd. Nicméně bez pročištění hloubky naší osobnosti to má často spíše kosmetický efekt. Případně jsem zažil že člověk s mnohým nastřádaným v sobě se při pokusech o meditace a jogu ještě dorazil jako když otevřete něco na co nejste připraveni.

Stejně jako u těla platí i u vnitřního prostoru pravidlo čistit, čistit a čistit. A stejně jako při šankaprakšaláně se při pohledu do toalety divíme co jsme si v sobě nosili tak i při těchto technikám zůstáváme často v šoku, co všechno na nás nevědomky působilo. Úleva je to při obojím nepopsatelná.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 14, 2012 1:04 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
"Bramborové hnutí" hýbe s cenami potravin v Řecku. Obchody musely začít zlevňovat zboží
http://zpravy.ihned.cz/c1-56135900-bram ... ovat-zbozi

Začalo to jako protest proti dovozu brambor z Egypta. Skupina řeckých zemědělců rozdala lidem v Soluni zdarma deset tun brambor a následně v dalším městě zorganizovala přímý prodej za třetinu běžné maloobchodní ceny. Úspěch na sebe nedal dlouho čekat.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1091 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 73  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz