Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 3:17 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon kvě 28, 2012 12:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
dorka píše:
Dobrý den,

mám dva dotazy k MMS2:
1) pokud z těla vylučuje těžké kovy, tj. Zn, Cu, selen apod., a tyto kovy má člověk před užíváním v rovnováze, je třeba je při užívání MMS2 doplňovat, nebo až po užívání, nebo stačí vhodná strava? Do jaké míry tyto kovy z těla vyhání?
2) funguje MMS2 k odstranění parazitů stejně dobře jako trojčátko, nebo je trojčátko účinnější?

Moc díky.

1)Tyto prvky tělo většinou neuvolní, jde spíše o toxické těžké kovy a vhodná strava by tedy měla stačit.
2)Likviduje jiné skupiny šmejdů, než trojčátko, čili se vzájemně nahradit nedají.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon čer 04, 2012 6:35 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 11, 2012 8:40 pm
Příspěvky: 2
dobry den stala sa mi neprijemna wec s mmskami
zacala som brat 3kvapkuy na nahodu ci mi nebude zle
ale nic sa nedialo.......tak som na druhy den zacala so styrmi nic sa nedialo az na..........dostala som zapchu..dwa dni nic....nedostala som do seba ani klystir....tak som si na wecer dala 5 a stale nic akurat som bola cula.........na treti den wecer vysiel zo mna kamen.....ale citim ze som este plna........preco mam zapchu..........pred mmskowou kurou som sa snazila zit na 80percent vitarianstwo denne urinowe klystiry.......................priprawa intenzivna 4tyyzdne.....pred priprawou som boa uz dlhe roky wegetarianka az veganka...........denne pijem stawy.........vyhybam sa chlebu muke sladkostiam........ph mocu som si posledne tri dni merala v rozmedzi 7.....aj rano.......okolo obeda odchylky......mnej ako 7........dakujem..................takze otazka preco mam zapchu?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 05, 2012 9:33 am 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 7:06 am
Příspěvky: 7
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na pár věcí, jedu teď kůru MMS I (CDS) a MMS II, zatím jsem na 45 kapkách CDS a třech tobolkách MMS II denně, dávku CDS pořád navyšuji a dávky MMS II chci zatím ponechat. Koncentrace CDS - nemám testovací proužky na koncentraci chloroxidu, CDS vyrábím tak, že aktivuji 200 kapek MMS I a nechám chloroxid probublávat (mám akvaristické vzduchovadlo) do 1 litru vody - mám pouze 1 láhev a z tého láhve odvádím přebytečný chloroxid hadičkou z okna ven. Dávkuji si CDS tak, že mám 200 kapek na 1 litr a z tohoto si spočítám denní dávky, když chci 50 kapek, vezmu si 1/4 objemu, tedy 0,25 litru CDSka). Probublávám cca. 40 minut, voda v láhvi je dost žlutá (klasické zbarvení MMS I), ale i po 40-ti minutách, když se mě zdá, že by mohl být roztok hotový - vypnu vzduchovadlo a uzavřu láhev s CDSkem, tak je aktivační sklenici (v té, kde jsem naaktivoval MMS I) stále dost chloroxidu - když jí otevřu, je to dost cítit a směs chloritanu a HCL je stále žlutohnědé barvy.
Zkoušel jsem tedy naaktivovat "pouhých" 30 kapek MMS I a nechal jsem je probublávat do 1 litru vody a asi po 20-ti minutách byla směs chloritanu a HCL čiré, průhledné barvy. Z tohoto usuzuji, že tam již nebylo co reagovat a chloroxid byl již kompletně probublán do nádoby s vodou. Zdá se mě ale poněkud nepraktické (časově náročné) nechat probublávat např. 300 kakek po dobu 200 minut a kontrolovat konec procesu na základě barvy směsi chloritanu a HCL - když bude čirá, je proces u konce.
Dotazy:
1. Jak to prosím děláte Vy? Je tento můj popsaný způsob správný?
2. Jaké koncentrace CDS děláte Vy a jaký čas necháváte probublávat chloroxid do láhve s vodou?
3. Mám si s tím vůbec lámat hlavu? (nestačilo by si naaktivovat třeba 1 000 kapek do 1 litru a toto dávkovat, postupně pomalu denně navyšovat a sledovat reakce těla)
4. Je vhodné při kůře s MMS pomáhat tělu godzillou? (pouštím si denně cca. 15 minut 12 V do nožních elektrod - na chodidlech, toto aplikuju v práci, doma mě k večeru moc času na detoxikační vaničku nezbývá)
Velice Vám všem děkuju za odpovědi ne tyto otázky
S pozdravem
Martin


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 06, 2012 11:01 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Můžu se zeptat jaké zdravotní problémy vás trápí?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 06, 2012 4:09 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Martin.K. píše:
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na pár věcí, jedu teď kůru MMS I (CDS) a MMS II, zatím jsem na 45 kapkách CDS a třech tobolkách MMS II denně, dávku CDS pořád navyšuji a dávky MMS II chci zatím ponechat. Koncentrace CDS - nemám testovací proužky na koncentraci chloroxidu, CDS vyrábím tak, že aktivuji 200 kapek MMS I a nechám chloroxid probublávat (mám akvaristické vzduchovadlo) do 1 litru vody - mám pouze 1 láhev a z tého láhve odvádím přebytečný chloroxid hadičkou z okna ven. Dávkuji si CDS tak, že mám 200 kapek na 1 litr a z tohoto si spočítám denní dávky, když chci 50 kapek, vezmu si 1/4 objemu, tedy 0,25 litru CDSka). Probublávám cca. 40 minut, voda v láhvi je dost žlutá (klasické zbarvení MMS I), ale i po 40-ti minutách, když se mě zdá, že by mohl být roztok hotový - vypnu vzduchovadlo a uzavřu láhev s CDSkem, tak je aktivační sklenici (v té, kde jsem naaktivoval MMS I) stále dost chloroxidu - když jí otevřu, je to dost cítit a směs chloritanu a HCL je stále žlutohnědé barvy.
Zkoušel jsem tedy naaktivovat "pouhých" 30 kapek MMS I a nechal jsem je probublávat do 1 litru vody a asi po 20-ti minutách byla směs chloritanu a HCL čiré, průhledné barvy. Z tohoto usuzuji, že tam již nebylo co reagovat a chloroxid byl již kompletně probublán do nádoby s vodou. Zdá se mě ale poněkud nepraktické (časově náročné) nechat probublávat např. 300 kakek po dobu 200 minut a kontrolovat konec procesu na základě barvy směsi chloritanu a HCL - když bude čirá, je proces u konce.
Dotazy:
1. Jak to prosím děláte Vy? Je tento můj popsaný způsob správný?
2. Jaké koncentrace CDS děláte Vy a jaký čas necháváte probublávat chloroxid do láhve s vodou?
3. Mám si s tím vůbec lámat hlavu? (nestačilo by si naaktivovat třeba 1 000 kapek do 1 litru a toto dávkovat, postupně pomalu denně navyšovat a sledovat reakce těla)
4. Je vhodné při kůře s MMS pomáhat tělu godzillou? (pouštím si denně cca. 15 minut 12 V do nožních elektrod - na chodidlech, toto aplikuju v práci, doma mě k večeru moc času na detoxikační vaničku nezbývá)
Velice Vám všem děkuju za odpovědi ne tyto otázky
S pozdravem
Martin

Ja som skusal vyrabat CDS rovnakym stylom cez akvaristicke bublatko, na test som dal len 20 kvapiek MMS+20hcl a nechal prebublavat asi 15-20 min v 0,5l destilky z lekarne. Vznikla zlta voda a daval som si s toho par poldecakov denne. Celkom to slapalo na to kolko malo kvapiek, ako keby to malo lepsiu vyuzitelnost kyslika. Ale kedze nemam nic na meranie ppm tak som sa na to vykaslal a ked potrebujem dam klasiku .)
Ale celkovo sa mi to zdalo take viac light s rovnakymi ucinkami. Cize doporucujem, zrejme to bude lepsie znasane ako samotne MMS.

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 8:46 am 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 7:06 am
Příspěvky: 7
Alex píše:
Ja som skusal vyrabat CDS rovnakym stylom cez akvaristicke bublatko, na test som dal len 20 kvapiek MMS+20hcl a nechal prebublavat asi 15-20 min v 0,5l destilky z lekarne. Vznikla zlta voda a daval som si s toho par poldecakov denne. Celkom to slapalo na to kolko malo kvapiek, ako keby to malo lepsiu vyuzitelnost kyslika. Ale kedze nemam nic na meranie ppm tak som sa na to vykaslal a ked potrebujem dam klasiku .)
Ale celkovo sa mi to zdalo take viac light s rovnakymi ucinkami. Cize doporucujem, zrejme to bude lepsie znasane ako samotne MMS.

Alexi, prosím Vás, jak jste zjistil, že na těch aktivovaných 20 kapek stačí doba na probublávání 15-20 minut? Měl jste po této době aktivované MMSko čiré barvy, nebo jste si prostě řekl, že už by to mohlo stačit?
Lze tedy z toho vyvodit závěr, že pokud si zatím nechci kupovat testovací papírky na přítomnost chloroxidu (v ČR jsou dost drahé, navíc se stejně teď nemají skladem a ze zahraničí se mě nevyplatí brát jedno balení), měl bych si tedy každý večer připravovat dávku na následují den a čekat zhruba hodinu, pokud chci brát cca. 50 kapek denně - čas probublávání přizpůsobit stavu čiré barvy aktivovaného MMSka. Protože když bych si chtěl udělat do petky směs CDSka se sílou 500 aktivnovaných kapek MMSka, čekal bych asi dost dlouhou dobu, abych si byl jistý, že mám v petce sílu 500 kapek MMSka (víc tam mít nikdy nemůžu, ale když přeruším proces probublávání dříve, mám pak slabší koncentraci).
Takže když pominu testovací proužky na ppm, tak bych měl čekat s procesem CDSka do té doby, dokud nebudu mít v aktivované MMSko čiré barvy?
S pozdravem Martin


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 2:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Martin.K. píše:
Alexi, prosím Vás, jak jste zjistil, že na těch aktivovaných 20 kapek stačí doba na probublávání 15-20 minut? Měl jste po této době aktivované MMSko čiré barvy, nebo jste si prostě řekl, že už by to mohlo stačit?
S pozdravem Martin

Robil som to v podstate koli otestovaniu vsetko od oka, preto som dal aj malu davku aby som vedel zhruba vyratat kolko kvapiek sa moze maximalne skryvat vo vyslednom produkte. A ten cas som tiez urcil instinktivne lebo po 15 min sa farba CDS nejako nemenila ale roztok mms+hcl bol este hnedy ked som to ukoncil, cize urcite by tam este daco bolo len je otazne nakolko bol nasyteny vysledny roztok. Zrejme to chce asi taku pol hodku, neviem ale napriek vsetkemu to fungovalo rovnako ako klasicke MMS.

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2012 1:43 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Dobry den, dekuji za odpovedi...beru MMS2 (Chlor Sok)
uz 65 dni zcela pravidelne 6x vel.0kapsle/kazdy Den (tj. 6 kapsli za den kazde 2hodiny (napr. ve 12-2-4-6-8-10) a kazdou zapijim 0,5l vody- nejdriv prevarene, ted po Vasich odpovedich- bylinkovymi caji (Zlatobyl, Trezalka, Repik, Rebricek na stridacku)- ale zatim nevidim viditelne zlepseni...mozna jen krom toho, ze mi vetsinou staci jen 6HODIN SPANKU, ale to muze byt i letem...tezko rict.
Ruzovka nejdriv trochu vypadala, ze mizi, no mozna to bylo spis psychicke (tezko pupinky pocitat:)- pokud je RUZOVKA zpusobena parazitem-DEMODEXEM- ten ma zivotnost-kratky 60dni, dlouhy90-120dni a reprodukci kazdych 15dni, ale mozna ji zpusobuje bakterie ci imunita...tot research, tak jsem chtela videt, zda to neco udela aspon za tech 60dni, ale bohuzel...docetla jsem se, ze MMS2 by melo byt silnejsi nez MMS1,
ale ani
CYSTYv prsou- nezhoubne do 0,5cm-se vubec nemeni...ani nezmizely...zabira na ne MMS1??? Uz se jich nekdo zbavil?
Jeste jsem to brala kv.herpesu, proto jsem se rozhodla pro MMS2- ale testy na nej mi asi tady nikdo neudela- neni to Emergency hospitalizace pro necesky...
Mohl by mi nekdo poradit, zda mam pokracovat s MMS2 alespon tech 120dni, nebo jak dlouho vlastne clovek muze brat tech 6tablet denne? Na GenesisII to jeden chlapek bral 76dni 6xD na HIV bez testu, ale psal, ze se citi skvele a bude brat uz jen 2tablety udrzovaci davky- bal se pry prestat...Zadny jiny odkaz o tak dlouhem brani jsem nenasla...tak snad nekdo z Vas vi, co jste byli na prednaskach..?
3litry+ denne muze mozna zbytecne pretezovat ledviny...(mene vody nez 0,5l na zapiti vyvolavalo velice neprijemnou plynatost a tlaky, nebo neni mozne, ze preci jen byline caje (nepiji zeleny caj-ten se pry nesmi stejne jako kava- tu jsem ted jedinkrat rano vypila 4hodiny pred prvni davkou MMS2 a jeste po asi 3davce MMS2 mne divne tlacila nejspis mocova trubice v podbrisku- nevite, co to mohlo byt- pak to zmizelo- jeste nikdy jsem to nezazila...tak asi nejaka reakce na me kafe s medem a cukrem...???nebo pozitivni reakce a kafe pomohlo odchodu neceho- obycejne bolest pri kamenech apod...?) likviduje MMS2, kdyz mne bricho netlaci z plynu tak jako to bylo caste s prevarenou vodou, kterou jsem po 50dnech nemohla ani citit a vyvolavala mi tlak az v hrdle...ale asi ta plynatost znamena i jak rikate odumirani patogenu, ale urcite jsou pocity prijemnejsi, kdyz se to zapiji tim pullitrem))?
Jedine obavy mam z tech clanku upramene, ze se MMS2 kumuluje v tele- ja cetla, ze to zmizi za 2hodiny- proto se to taky musi brat kazde 2hodiny!??? ze to vycerpa HCl- ja mam chut k jidlu stale, uz mi to ani nedela tlak v zaludku, po bylinnem caji je to skoro jako nic- po zapiti prevarenou vodou to zpusobovalo vetsi plynatost a tlak az v hrdle- ale jinak jsem od 1niho dne nemela zadne problemy- ani jeden prujem ci zvraceni.
Mozna me probelmy jsou autoimunitni a ne paraziticke- proto to mozna nezabira? Vas nazor/zkusenosti?

Nejmene 1x tydne si delam koupel z 1lzicky na vanu (1lzice mne vysusila moc kuzi-zada doslova praskala ve svech), ale i to mne dost vysusuje (jsem v tom tak 1-2h- je to osvezujici narozdil od normalni koupele), nekdy se mi udela az ekzem/vyrazka...ale zase zmizi. Nikdy v tom nemachat vlasy- zcela je to vylouhuje- mate pravdu-je to louh:) max. smocit ci polit...

Postrehy: prvnich 20min po zapiti je dobre bud lezet na zadech nebo na levem boku (ne pravem)- pokud jsou neprijemne pocity plnosti apod nebo stat, chodit- nikdy NECVICTE, HL.NEPREDKLANEJTE SE, nebehat- nehybat s zaludkem, nestlacovat apod.- vyvola to pocit zvraceni (zapit vodou a ok, ale dost neprijemny).
Nemit plny zaludek...snazit se jist priblizne hodinu pred a po zapiti. Radeji ne na lacno, aby se to pry nedostalo do strev- aspon jablko 15min pred.

Netusim zda reaguje MMS2 take, jako MMS1 s kys. ASKORBOVOU E300 tusim- a zda vadi chleb a pecivo do kterych je v CR pridavana, zda vadi dalsi antioxidanty napr. ve vinnem octe, rozinkach, majolce EDTA?
a co Kys. Citronova v potravinach?

Ctu zazracna vyleceni HIV do 5ti tydnu apod., jake zkusenosti s tim mate Vy?
A bere uz nekdo tu 1 kapsli- udrzovaci kazdy den po zbytek zivota??? Pomaha to?

Asi bych mela aspon zvnejsku potirat -jak casto??? Rosacea-RUZOVKU- na obliceji aktivovanym MMS1 (i kdyz pak neuvidim, zda se lecim zevnitr...zvlaste kdyz to nejspis zvrchu na vselijake vyrazky pry pomaha, nevraci se ?...)??? Mohl by mi nekdo poslat kontakt na nekoho, kdo prodava MMS1 v Praze a za kolik- kolik se ho tak kupuje na rok- koupele, spray, zuby zkusenosti????

Pomohl by mi presny pocet dni na ktere mohu zarucene kapsle naplnit dopredu a nevysusi se- par dni je tezke vycislit...

Predem dik za Vase zkusenosti
a zvlaste jak byste mi doporucil dal postupovat, zda vydrzet a brat dal 6xd (to je max.davka doporucena Jim Humble-m)kv. gen.herpesu,
pridat aspon zevne aktiv.MMS1 na rosacea-vnitrne se mi do toho moc nechce...a jak na ty cysty...?
Selen a jod na stitnou vyzkousim-?gramy, davkovani- mam hypothyroidni- snizenou funkci trosku ne na letrox- jen zvysena tvorba hormonu-mockrat diky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2012 10:00 am 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 7:06 am
Příspěvky: 7
jahoda píše:
Dobry den, dekuji za odpovedi...beru MMS2 (Chlor Sok)
uz 65 dni zcela pravidelne 6x vel.0kapsle/kazdy Den (tj. 6 kapsli za den kazde 2hodiny (napr. ve 12-2-4-6-8-10) a kazdou zapijim 0,5l vody- nejdriv prevarene, ted po Vasich odpovedich- bylinkovymi caji (Zlatobyl, Trezalka, Repik, Rebricek na stridacku)- ale zatim nevidim viditelne zlepseni...mozna jen krom toho, ze mi vetsinou staci jen 6HODIN SPANKU, ale to muze byt i letem...tezko rict.
Ruzovka nejdriv trochu vypadala, ze mizi, no mozna to bylo spis psychicke (tezko pupinky pocitat:)- pokud je RUZOVKA zpusobena parazitem-DEMODEXEM- ten ma zivotnost-kratky 60dni, dlouhy90-120dni a reprodukci kazdych 15dni, ale mozna ji zpusobuje bakterie ci imunita...tot research, tak jsem chtela videt, zda to neco udela aspon za tech 60dni, ale bohuzel...docetla jsem se, ze MMS2 by melo byt silnejsi nez MMS1,
ale ani
CYSTYv prsou- nezhoubne do 0,5cm-se vubec nemeni...ani nezmizely...zabira na ne MMS1??? Uz se jich nekdo zbavil?
Jeste jsem to brala kv.herpesu, proto jsem se rozhodla pro MMS2- ale testy na nej mi asi tady nikdo neudela- neni to Emergency hospitalizace pro necesky...
Mohl by mi nekdo poradit, zda mam pokracovat s MMS2 alespon tech 120dni, nebo jak dlouho vlastne clovek muze brat tech 6tablet denne? Na GenesisII to jeden chlapek bral 76dni 6xD na HIV bez testu, ale psal, ze se citi skvele a bude brat uz jen 2tablety udrzovaci davky- bal se pry prestat...Zadny jiny odkaz o tak dlouhem brani jsem nenasla...tak snad nekdo z Vas vi, co jste byli na prednaskach..?
3litry+ denne muze mozna zbytecne pretezovat ledviny...(mene vody nez 0,5l na zapiti vyvolavalo velice neprijemnou plynatost a tlaky, nebo neni mozne, ze preci jen byline caje (nepiji zeleny caj-ten se pry nesmi stejne jako kava- tu jsem ted jedinkrat rano vypila 4hodiny pred prvni davkou MMS2 a jeste po asi 3davce MMS2 mne divne tlacila nejspis mocova trubice v podbrisku- nevite, co to mohlo byt- pak to zmizelo- jeste nikdy jsem to nezazila...tak asi nejaka reakce na me kafe s medem a cukrem...???nebo pozitivni reakce a kafe pomohlo odchodu neceho- obycejne bolest pri kamenech apod...?) likviduje MMS2, kdyz mne bricho netlaci z plynu tak jako to bylo caste s prevarenou vodou, kterou jsem po 50dnech nemohla ani citit a vyvolavala mi tlak az v hrdle...ale asi ta plynatost znamena i jak rikate odumirani patogenu, ale urcite jsou pocity prijemnejsi, kdyz se to zapiji tim pullitrem))?
Jedine obavy mam z tech clanku upramene, ze se MMS2 kumuluje v tele- ja cetla, ze to zmizi za 2hodiny- proto se to taky musi brat kazde 2hodiny!??? ze to vycerpa HCl- ja mam chut k jidlu stale, uz mi to ani nedela tlak v zaludku, po bylinnem caji je to skoro jako nic- po zapiti prevarenou vodou to zpusobovalo vetsi plynatost a tlak az v hrdle- ale jinak jsem od 1niho dne nemela zadne problemy- ani jeden prujem ci zvraceni.
Mozna me probelmy jsou autoimunitni a ne paraziticke- proto to mozna nezabira? Vas nazor/zkusenosti?

Nejmene 1x tydne si delam koupel z 1lzicky na vanu (1lzice mne vysusila moc kuzi-zada doslova praskala ve svech), ale i to mne dost vysusuje (jsem v tom tak 1-2h- je to osvezujici narozdil od normalni koupele), nekdy se mi udela az ekzem/vyrazka...ale zase zmizi. Nikdy v tom nemachat vlasy- zcela je to vylouhuje- mate pravdu-je to louh:) max. smocit ci polit...

Postrehy: prvnich 20min po zapiti je dobre bud lezet na zadech nebo na levem boku (ne pravem)- pokud jsou neprijemne pocity plnosti apod nebo stat, chodit- nikdy NECVICTE, HL.NEPREDKLANEJTE SE, nebehat- nehybat s zaludkem, nestlacovat apod.- vyvola to pocit zvraceni (zapit vodou a ok, ale dost neprijemny).
Nemit plny zaludek...snazit se jist priblizne hodinu pred a po zapiti. Radeji ne na lacno, aby se to pry nedostalo do strev- aspon jablko 15min pred.

Netusim zda reaguje MMS2 take, jako MMS1 s kys. ASKORBOVOU E300 tusim- a zda vadi chleb a pecivo do kterych je v CR pridavana, zda vadi dalsi antioxidanty napr. ve vinnem octe, rozinkach, majolce EDTA?
a co Kys. Citronova v potravinach?

Ctu zazracna vyleceni HIV do 5ti tydnu apod., jake zkusenosti s tim mate Vy?
A bere uz nekdo tu 1 kapsli- udrzovaci kazdy den po zbytek zivota??? Pomaha to?

Asi bych mela aspon zvnejsku potirat -jak casto??? Rosacea-RUZOVKU- na obliceji aktivovanym MMS1 (i kdyz pak neuvidim, zda se lecim zevnitr...zvlaste kdyz to nejspis zvrchu na vselijake vyrazky pry pomaha, nevraci se ?...)??? Mohl by mi nekdo poslat kontakt na nekoho, kdo prodava MMS1 v Praze a za kolik- kolik se ho tak kupuje na rok- koupele, spray, zuby zkusenosti????

Pomohl by mi presny pocet dni na ktere mohu zarucene kapsle naplnit dopredu a nevysusi se- par dni je tezke vycislit...

Predem dik za Vase zkusenosti
a zvlaste jak byste mi doporucil dal postupovat, zda vydrzet a brat dal 6xd (to je max.davka doporucena Jim Humble-m)kv. gen.herpesu,
pridat aspon zevne aktiv.MMS1 na rosacea-vnitrne se mi do toho moc nechce...a jak na ty cysty...?
Selen a jod na stitnou vyzkousim-?gramy, davkovani- mam hypothyroidni- snizenou funkci trosku ne na letrox- jen zvysena tvorba hormonu-mockrat diky.

Dobrý den, zkusím připojit mé "postřehy"
Myslím si, že by bylo vhodnější brát kombinaci MMS I a MMS II současně (každé likviduje něco jiného a vzájemně se to doplňuje). Místo klasického MMS I vyzkoušejte CDS, je to paráda oproti klasické MMS I. Já se dostal na 50 kapek MMS I a současně na 5 dávek MMS II za den a měl jsem co dělat, protože jsem neřešil žádné zdravotní problémy, přerušil jsem dávkování. Té vody na zapití MMS II se mě zdá moc, mě stačí hrneček (cca. 0,25 l) a když mám nepříjemné pocity v těle (to nebývá tak často, cca. jednou za dva dny), šoupnu tam další hrneček, nebo začnu zvýkat nějaká semínka. Také by bylo vhodné zapíjet MMS II roztokem vody a HCL, pokud máte málo HCL v žaludku, tak jí doplňujte systematicky i mimo zapíjení MMS II. E 300 bych bral nejdříve 2 hodiny po poslední dávce MMS (je jedno jestli je to MMS I, nebo MMS II), E 300 je silný antioxidant a MMSko je oxidant, čili se to vzájemně tluče. Koupele bych dělal jenom s MMS I, je to paráda, vyzkoušejte vystoupat na více kapek (já běžně snáším 600 kapek na vanu, někdy si i přidám), pomalu dávky MMS I zvyšujte, nedělejte "skokové pokusy".
Na Vaše problémy vyzkoušejte Zapper, nebo Godzillu a klasiku - čistit tlusté střevo. Určitě bych ale nekombinoval Zapper a MMS kůru. O stravě nemá smysl psát, o tom je tady toho dost. Při kůře MMS se mě také velice osvědčila detoxikační vanička (bral jsem to navečer).
S pozdravem
Martin


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 09, 2012 7:25 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
zeptám se s dovolením ještě jednou - co vás trápí konkrétně?
v textu jsem si povšimnul, že píšete "žádné zdravotní problémy neřeším"
znamená to, že do sebe cpete MMS 1,2 horem spodem a nic vám není?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 09, 2012 8:31 pm 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 7:06 am
Příspěvky: 7
Vševěd píše:
zeptám se s dovolením ještě jednou - co vás trápí konkrétně?
v textu jsem si povšimnul, že píšete "žádné zdravotní problémy neřeším"
znamená to, že do sebe cpete MMS 1,2 horem spodem a nic vám není?

Dobrý den,
nevěděl jsem, že je Váš první dotaz směřován ke mě. Žádné važné problémy nemám, občas mě nevýznamně pobolívají ledviny (zvláště pravá), stolice nebyla zrovna ideální a bývával jsem dost často unavenej a bez energie. Je mě 37 let a když jsem navštěvoval základní školu měl jsem astma, alerigie skoro na všechno, imunitu na bodě 0 (časté anginy, záněty středního ucha, ...), na střední škole se to trošku stabilizovalo, ale na vysoké škole (když jsem trošku nepochopil mé trapné závody s alkoholem, zvláště trvdým) šel můj zdravotní stav do kytek. Po vejšce jsem začal naplno "podnikat" 12 až 14 hodin denně, soboty a někdy i neděle a todle se dělo asi 8 let. Pak se "něco" stalo, přehodnotil jsem prioroty, zanechal podnikání, začal jsem meditovat a zajímat se o duchovní záležitosti. To jsem ale asi nepatří.
MMSko do sebe necpu pořád, nemám důvod, projel jsem si 2x kůru, s odpstupem roku od první následovala druhá. Můj záměr v té první kůře byl vymlátit se sebe nějaké potvory, které jsem v mládí pochytal a vytvořil, šlo to celkem dobře. Ta druhá kůra přišla spíše spontálně, prostě sem se nějak rozhodl.
Možná Vás překvapím, ale já teď moc fyzické tělo neřeším (ještě před rokem jsem na fyzické těle dost ujížděl, ale kdo nehledá zlatou střední cestu?), všechno má svůj původ a když se mě něco děje, sednu si v metidaci a snažím se zjistit, co dělám špatně, neházím špínu na druhé, beru je jako "své" učitele, kteří mě ukazují co v sobě nemám zpracováno. Někdy mě přijdou takové "odpovědi", které by mě ani ve snu nenapadly, ale když vypnu myšlení a nechám mluvit vnitřní hlas, najednou to celé dává smysl. Někdy se "to" povede hned a někdy to trvá déle. Pak už "jenom" záleží na tom jak to celé zvládám v běžném životě a tam to občas někdy skřípe \":lol:\" .
MMSko jsem chtěl prostě zkusit, to že jsem se dostal na nějaké dávkování (co je hodně a co málo záleží na mnoha faktorech, když má člověk srovnanou psychiku a je v klidu, zvládne určitě větší dávky), tomu nepřikládám žádnou důležitost. Teď si dávám spíše MMSkové koupele, když mám náročný den, zarochním si ve vaně. MMS kůru jsem už několika lidem doporučil, ukázal a vysvětlil co a jak, něktří do MMSka šly a pak se ptají. Když to máte na sobě odzkoušené, můžete jim pak dávat informace jaké byly reakce u mě, kde jsem dělal kopance, ....
S pozdravem
Martin


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 1:23 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
Zdravím,
uvažuju o vyzkoušení MMS. Ovšem jedna paní, která dělá diagnostiku krve přes temné pole mikroskopu tvrdí, že užívání MMS vytváří v krvi agregace, které jsou velmi nebezpečné. Jaký na to máte názor?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 12, 2012 9:36 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 16, 2012 2:55 pm
Příspěvky: 4
Prajem dobrý večer, môže mi niekto vysvetliť, prečo nie je dobré kombinovať zapper a mms kúru. Ďakujem za odpovede.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 13, 2012 10:59 am 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 7:06 am
Příspěvky: 7
Leon píše:
Zdravím,
uvažuju o vyzkoušení MMS. Ovšem jedna paní, která dělá diagnostiku krve přes temné pole mikroskopu tvrdí, že užívání MMS vytváří v krvi agregace, které jsou velmi nebezpečné. Jaký na to máte názor?

Dobrý den,
pokud Vám ta dotyčná paní sdělí jak se k tomuto závěru dopracovala (jakým pozorováním - jak dlouho, jaké koncentrace, časový náběh koncentrací, jak se chová krev před, v průběhu a po vysazení MMS kůry, ............ cokoliv dalšího Vás napadne), kolik lidí takto zkoumala, jaké byly odchylky u jednotlivých lidí, .... Pak si z toho uděláte závěr sám. Nechci nic předvídat ani někomu podsouvat své závěry, ty ať si každý udělá sám.
S pozdravem
Martin


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 13, 2012 11:07 am 
Offline

Registrován: úte led 04, 2011 7:06 am
Příspěvky: 7
boro píše:
Prajem dobrý večer, môže mi niekto vysvetliť, prečo nie je dobré kombinovať zapper a mms kúru. Ďakujem za odpovede.

Dobrý den,
při zappování zahyne v těle dost potvůrek - probíhá silný detox. Při MMS kůře zahyne v těle opět dost potvůrek - probíhá opět silný detox. Když to napálíte oboje najednou, patrně Vám bude velice blbě, pokud o to stojíte tak si to vyzkoušejte. Pokud chcete nějak slušně fungovat, raději si projeďte jednu kůru, dopřejte tělu čas na regeneraci a pak nasaďte druhou kůru.
Domnívám se, že u detoxikační vaničky je situace odlišná od zapperu. Zapper vyrábí frekvence, které cíleně hubí parazity a jiné šmejdy, ale detoxikační vanička, která pracuje na stejnosměrném proudu, ta čistí krev. Proto si myslím, že kombinace MMSka a detoxikační vaničky je vhodná, detoxikační vanička pročistí krev a pomůže tělu s úklidem po MMSku, nebo se pletu? Sdělte prosím své závěry. Děkuju.
S pozdravem
Martin


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz