Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 3:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 04, 2012 10:52 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
doubleingram píše:
No ono to je takovy zvlastni, vzdycky jsem vic prdel ale posledni dobou je to o dost vic ale jak po cem, coz je mi divny, napr. kruti maso s okurkou = prdim, 0,5 l domaci kefir s 2 mrkvema=minimalne nebo nic, nekdy neodolam a dam si malou lzicku nutely=nic ale treba meloun (coz jsou cukry)=prdim tak nevim no.
Jinak me trapi hlavne to nadymani, stolice neni rozhodne idealni, kozni vyrazky a ekzemy obliceji, prijde mi ze po cukrech horsi, posledni dobou (asi mesic) porad zvysene teploty, unava, slabost, psychika nic moc, bolesti zad, trosku cerveny penis. Jinak povlekly jazyk nemam, sverac me taky temer nepali, obcas zasvedi ale to je podle me jak chodim castejc na zachod. Oci pali spis po delsi praci na PC.

Jinak je to podle me hlavne o psychice a "nahozeni" imunity. Jeste pred par mesici jsem jedl jako vsichni, naopak jsem jedl hodne klasicky varacky, kafe, pivo, vino, sladky, trava a byl jsem v pohode. Pote jsem vysadil po x letech ze dne na den travu a chlast a po par tydnech = psychicky kolaps, deprese jako svin, totalni nespavost. Dostal jsem AD a prasky na spani (AD jsem mel uz driv a huli na ne a pil x let, idiot; prasky na spani uz tet se snazim nebrat), no a po par tydnech zaclo sileny nadymani po vsem, kozni exzemy, a uz to jelo. Tak jsem zacal patrat a nasel kandidu jako moznou pricinu, x priznaku sedelo (penis, nadymani, kozni problemy, nespavost, deprese)

Jinak uzivam lichorerisnici, snedl jsem 200g ostroperstrce v kasicce s olejem, KS, tet i enterosgel, potiram kuzi jodem, B-komplex, selen, horcik, bily jil, MSM, KCL, him. sul, c askorbat, zinek, med, molybden, mangan, k. boritou, na nadledvinky lekorici, b1, b5, rozchodnici, schizandru, snazim se jist protizanetlivy potraviny, SP, rybi tuk, uz fakt nevim co do sebe narvat.

Tet uz to dietou relativne davam ale je to hodne narocny a jak rikam podle me jde o reseni imunity aby to drzela sama, protoze ta dieta dlouhodobe se aspon u me moc neda, neslucuje se to s "normalnim" fungovanim, hrozne me to omezuje v beznejch vecech, nikam uz nechodim, jak nepiju atd tak je to este horsi takze jen prace, domu, a skupinova terapie ale pri vsem padam na hubu, protoze ty teploty a unava me drti, no des bes vam povim.

Za posledniho pul roku se muj zivot otocil o 360 stupnu ale spis k horsimu, obcas uz fakt premejslim, ze si to hodim, trva to nak moc dlouho a je to cim dal spis horsi.

Jinak ten cukrovy test, hledal jsem ale mozna blbe a nenasel, poradite?
Diky

Vitej v klubu! \":mrgreen:\" Pokud te to uklidni, delej cokoliv co te uklidn ia naplnuje dusevne. Nejsi jediny na svete s podobnymi problemy taky sem si tim prosel. A pokud se nezacnu chovat patologicky tak se mi to nevraci.
Pro zacatek ti doporucuju zbytecne se nenervovat a ulevit dusi, bud se vyzpovidat tady nebo v kostele ve zpovednici. Zalezi jaka anonymita ti vyhovuje vice. Dokud se neulevi dusi (srovnat psychiku a emocni rovnice) pochybuju ze ti na to pomuze trvale a zazracne cokoliv jineho. Moje zkusenost = vicemene moje doporucena literatura v podpisu a prispevky zde na foru 3 roky zpatky.
Nejhorsi je ze kdyz si v tom stavu jakem rikas tak je tezke fungovat v beznem zivote natoz abys mohl a mel silu cist chapat odbornou naucnou literaturu nebo prispevky, natoz cist mezi radky.
Mne osobne na uzkostlivost (z ktere to vsechno dost prameni) nejvic pomohla prave tato literatura, seberealizace a diskuze na podobnych forech.
Pro zacatek bych se vymanil z vlivu manipulatoru-nastuduj knihu Nenechte sebou manipulovat, vypinal mobil kdyz ho nepotrebujes, dokud nesnizis uzkostlivost nepil alkohol, dival se na 1.-10. serii Simsonu, venoval se maximalne svemu pohodli a dusi.
Jo a pro dalsi lidi prosim uved kolik ti je let a co jineho si delal 3 roky zpet pred propuknutim, kariera, profese, zivotni styl a rytmus. Spankova a dusevni hygiena.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon čer 04, 2012 2:19 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sněz ráno na lačno dvě-tři kostky cukru. pokud tě to nadýmá, máš candidu.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 06, 2012 1:15 pm 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Petr 2 píše:
Vitej v klubu! \":mrgreen:\" Pokud te to uklidni, delej cokoliv co te uklidn ia naplnuje dusevne. Nejsi jediny na svete s podobnymi problemy taky sem si tim prosel. A pokud se nezacnu chovat patologicky tak se mi to nevraci.
Pro zacatek ti doporucuju zbytecne se nenervovat a ulevit dusi, bud se vyzpovidat tady nebo v kostele ve zpovednici. Zalezi jaka anonymita ti vyhovuje vice. Dokud se neulevi dusi (srovnat psychiku a emocni rovnice) pochybuju ze ti na to pomuze trvale a zazracne cokoliv jineho. Moje zkusenost = vicemene moje doporucena literatura v podpisu a prispevky zde na foru 3 roky zpatky.
Nejhorsi je ze kdyz si v tom stavu jakem rikas tak je tezke fungovat v beznem zivote natoz abys mohl a mel silu cist chapat odbornou naucnou literaturu nebo prispevky, natoz cist mezi radky.
Mne osobne na uzkostlivost (z ktere to vsechno dost prameni) nejvic pomohla prave tato literatura, seberealizace a diskuze na podobnych forech.
Pro zacatek bych se vymanil z vlivu manipulatoru-nastuduj knihu Nenechte sebou manipulovat, vypinal mobil kdyz ho nepotrebujes, dokud nesnizis uzkostlivost nepil alkohol, dival se na 1.-10. serii Simsonu, venoval se maximalne svemu pohodli a dusi.
Jo a pro dalsi lidi prosim uved kolik ti je let a co jineho si delal 3 roky zpet pred propuknutim, kariera, profese, zivotni styl a rytmus. Spankova a dusevni hygiena.

Je mi 31, delam IT, zivotni styl poslednich x let bida, trava, chlast, comp, parby, spal jsem driv hodne tet nic moc, dusevni hygiena bida, neco je popsane i zde http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?p=39911#p39911.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 06, 2012 1:17 pm 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Vševěd píše:
sněz ráno na lačno dvě-tři kostky cukru. pokud tě to nadýmá, máš candidu.

Diky, zkusim a dam vedet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 06, 2012 1:48 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Ok, takze cim viac zistujem o parazitoch a rozmyslam v sirsom ponimani, zacinam mat pocit, ze kandida je obranny mechanizmus tela proti parazitom, hlavne proti prvokom a telo si ju vytvara samo. Preto je aj sucastou zdravej mikroflory, telo si ju tam zamerne ponechava. Prvoky a Kandida su vlastne nepriatelia. Kandida vsak robi podstatne mensie skody, ako by urobili prvoky a asi aj menej vycerpava imunitny system, ktory ju udrzi lahsie pod kontrolou, ako prvoky. Zaroven je menej infekcna pre inych ludi, cysty prvokov su odolnejsie a celkovo vacsia hrozba pre inych ludi.
Inymi slovami, keby nebola kandida, infekcie prvokov by sa v spolocnosti sirili ovela rychlejsie, a znicili by ludsku spolocnost ovela rychlejsie, nez to robi kandida.

Napadlo ma to potom, co popri antiparazitalkach zo mna odchadzaju chuchvalce pripominajuce kandidu, mam ruzovy jazyk, totalne mi zmizla chut na sladke, proste citim sa zbaveny kandidy, a to kandidu nijak neriesim, jem cestoviny, pizzu, atd... predtym som sa snazil vsetko mozne, z kazdeho kusku cukru som mal zly pocit, ale vzdy len co som si dal prvu "zakazanu vec", hned sa zhorsil biely povlak na jazyku, a stale chut na sladkosti.
Je to len hypoteza, taky vnutorny pocit, ze mi to do seba zapada.
Ma niekto podobne "pocity" a hypotezy v sebe o Kandide, alebo som sam?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 06, 2012 1:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Xion píše:
Ok, takze cim viac zistujem o parazitoch a rozmyslam v sirsom ponimani, zacinam mat pocit, ze kandida je obranny mechanizmus tela proti parazitom, hlavne proti prvokom a telo si ju vytvara samo. Preto je aj sucastou zdravej mikroflory, telo si ju tam zamerne ponechava. Prvoky a Kandida su vlastne nepriatelia. Kandida vsak robi podstatne mensie skody, ako by urobili prvoky a asi aj menej vycerpava imunitny system, ktory ju udrzi lahsie pod kontrolou, ako prvoky. Zaroven je menej infekcna pre inych ludi, cysty prvokov su odolnejsie a celkovo vacsia hrozba pre inych ludi.
Inymi slovami, keby nebola kandida, infekcie prvokov by sa v spolocnosti sirili ovela rychlejsie, a znicili by ludsku spolocnost ovela rychlejsie, nez to robi kandida.

Napadlo ma to potom, co popri antiparazitalkach zo mna odchadzaju chuchvalce pripominajuce kandidu, mam ruzovy jazyk, totalne mi zmizla chut na sladke, proste citim sa zbaveny kandidy, a to kandidu nijak neriesim, jem cestoviny, pizzu, atd... predtym som sa snazil vsetko mozne, z kazdeho kusku cukru som mal zly pocit, ale vzdy len co som si dal prvu "zakazanu vec", hned sa zhorsil biely povlak na jazyku, a stale chut na sladkosti.
Je to len hypoteza, taky vnutorny pocit, ze mi to do seba zapada.
Ma niekto podobne "pocity" a hypotezy v sebe o Kandide, alebo som sam?

Zajímavá hypotéza. Nasazením kůry proti parazitům k protikvasinkový dietě se nic zkazit nedá.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 06, 2012 3:54 pm 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Xion píše:
Ok, takze cim viac zistujem o parazitoch a rozmyslam v sirsom ponimani, zacinam mat pocit, ze kandida je obranny mechanizmus tela proti parazitom, hlavne proti prvokom a telo si ju vytvara samo. Preto je aj sucastou zdravej mikroflory, telo si ju tam zamerne ponechava. Prvoky a Kandida su vlastne nepriatelia. Kandida vsak robi podstatne mensie skody, ako by urobili prvoky a asi aj menej vycerpava imunitny system, ktory ju udrzi lahsie pod kontrolou, ako prvoky. Zaroven je menej infekcna pre inych ludi, cysty prvokov su odolnejsie a celkovo vacsia hrozba pre inych ludi.
Inymi slovami, keby nebola kandida, infekcie prvokov by sa v spolocnosti sirili ovela rychlejsie, a znicili by ludsku spolocnost ovela rychlejsie, nez to robi kandida.

Napadlo ma to potom, co popri antiparazitalkach zo mna odchadzaju chuchvalce pripominajuce kandidu, mam ruzovy jazyk, totalne mi zmizla chut na sladke, proste citim sa zbaveny kandidy, a to kandidu nijak neriesim, jem cestoviny, pizzu, atd... predtym som sa snazil vsetko mozne, z kazdeho kusku cukru som mal zly pocit, ale vzdy len co som si dal prvu "zakazanu vec", hned sa zhorsil biely povlak na jazyku, a stale chut na sladkosti.
Je to len hypoteza, taky vnutorny pocit, ze mi to do seba zapada.
Ma niekto podobne "pocity" a hypotezy v sebe o Kandide, alebo som sam?

Ja si taky myslim, ze to neni tak jednoduchy, protoze drzis dietu, stresuje te to, jsi hrozne omezovanej, pak ulitnes a je back. Bude za tim neco vic, jen nevim co a paraziti mi prijdou dost zajimava myslenka, taky uz se chystam na trojcatko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř čer 06, 2012 6:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Xion píše:
Ma niekto podobne "pocity" a hypotezy v sebe o Kandide, alebo som sam?

Ja mam tento pocit uz tiez nejaky cas a rovnako sa mi osvedcilo co tebe...aj ked MMS2 moze likvidovat okrem kvasinky aj parazity preto pomaha aj na kvasinku dlhodobejsie. MMS1 len v podstate po dobu ktoru sa uziva. Podla mna tiez telo vyuziva kvasinku na boj proti vecim parazitom alebo komu je treba nakolko ma nad nou urcitu kontrolu. Potom by teoria s antidepresivami SSRI znamenala ze tieto posobia skor na parazity, kazdopadne funguje na to viac veci. Posledny mesiac som len na MSM +C + trojcatko a bezne tlacim doma napecene buchty a denne chleba a v pohode. Dokonca mam teraz tydzen ze nemam vobec zase chut na maso. Niekedy sa to otoci a zerem len cely tyzden maso a bielkoviny. Ale nikdy to uz nemam tak ze v jeden den si dam aj sladke aj maso. Bud - alebo. A funguje to skvele.

- alebo to bude tak ze paraziti vytvaraju kysle prostredie ktore sa pri "beznej" strave uz stava pre telo nezvladnutelnym preto sa zacina aj kvasinkam darit a premnozia sa. Preto pomaha nejest veci ktore prekysluju, pripadne neutralizacia sodou atd, kedze sa vlastne telu ulahci a znovu je v hraniciach ktore zvlada.

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 5:03 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Este som nasiel zmienku o tom, ze bor pomaha v boji s kandidou, a niektorymi parazitmi. Jeho deficit sposobuje, ze telo sa proti urcitym parazitom horsie brani. Ked sa bor doplni, a prestane byt v nedostatku, telo si vytvori potrebne latky, ktorymi parazity znici, alebo zredukuje. Podla mna to zase bude tak, ze ten bor pomaha proti parazitom, a tie ked ustupia, telo si kandidu z prislusnych miest stiahne, a tym padom sa to javi, akoby bor pomahal proti kandide. Ale je to pritom len dosledok. Celkovy mechanizmus za tym moze byt pritom ovela komplikovanejsi, a pricinou su opat parazity.
V kazdom pripade, organ, alebo tkanivo, ktore zeru parazity, naplneny vlaknami kandidy, bude pre nich asi menej chutne susto. Pokial su skody napachane kandidou mensie, tak nieje o com, a je aj celkom logicke, ze by si ju tam telo dobrovolne pustilo.
Otazka je potom, ci ma vobec zmysel snazit sa ju zlikvidovat priamo - tzv. likvidatory kandidy. Ja osobne som mal z toho odzaciatku zly pocit. Uz z toho spojenia "zlikvidovat kandidu". Vzdy mi vrtalo hlavou, preco je teda sucastou mikroflory, ked tak lahko hrozi, ze sa na cukre premnozi.
Ci si teda jedinec tym "likvidovanim" viac neskodi, hlavne pokial si v tele ponecha premnozene prvoky, ktore mam pocit, maloktory likvidator kandidy riesi. Pritom, staci si precitat knizku Malachova, a vidno, ze z pomedzi vsetkych parazitov su prvoky pomaly najviac nebezpecne a najviac infekcne (ak neratame za parazity virusy).

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 6:40 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
doubleingram píše:
Ja si taky myslim, ze to neni tak jednoduchy, protoze drzis dietu, stresuje te to, jsi hrozne omezovanej, pak ulitnes a je back. Bude za tim neco vic, jen nevim co a paraziti mi prijdou dost zajimava myslenka, taky uz se chystam na trojcatko.

HCl jste uz zkouseli?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 6:47 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
doubleingram píše:

Ja si taky myslim, ze to neni tak jednoduchy, protoze drzis dietu, stresuje te to, jsi hrozne omezovanej, pak ulitnes a je back. Bude za tim neco vic, jen nevim co a paraziti mi prijdou dost zajimava myslenka, taky uz se chystam na trojcatko.

A máš nějaké parazity prokázané? Fascinuje mně jak se tady bojuje proti ATB ale dát si jen tak cvičně veterinární antihelmetika je košér:-)
To už není farmaceutická lobby, to vyrábějí hodní lidé, kteří mají rádi zvířátka \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 6:59 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
K tomu:
Je mi 31, delam IT, zivotni styl poslednich x let bida, trava, chlast, comp, parby, spal jsem driv hodne tet nic moc, dusevni hygiena bida, neco je popsane i zde http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?p=39911#p39911.

jak dlouho delas IT a na jake pozici jake jsou tvoje ocekavani, nebo jaka byla tvoje ocekavani ohledne platu a pracovnim nasazeni? Znas film jachyme hod ho do stroje? Jak tam Sverak se Smoljakem mluvi k uchazecum automechanikum na otocne zidli pred prumyslovymi obrazovkami:

"... nedaji si rict. Takovy chlapec po vyuceni je zvykly zit za 600-700 prijde k nam a bere 6000-7000, co si s tim pocne nevi! takovy chalpec se z toho musi notne zblaznit! A proto i ty si dej pozor abys neskoncil jako mnozi tvoji predchudci na psychiatrickem oddeleni docenta Chocholouska."

Nechci te deprimovat ale historie se opakuje, nektere zivotni zkusenosti jsou neprenosne, rekl bych ze vsechny. Ber to jako velmi dobrou zkusenost dobudoucna. Ja to taky tak beru. Syndrom vyhoreni je normalni vec. Fyzickymi projevy se nezabyvej ztracis tim akorat cas a psychice to moc nepomuze, ta je primarni pricinou. Pretazeny, vycerpany metabolismus jel nejaky cas v cervanych cislech, ale stavy bylo dost a euforie bajecna, endorfiny tlumily a zakryvaly blikajici kontrolky ridiciho panelu, po vystrizliveni je slyset konecne evakuacni sirena. \":wink:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 7:09 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
A máš nějaké parazity prokázané? Fascinuje mně jak se tady bojuje proti ATB ale dát si jen tak cvičně veterinární antihelmetika je košér:-)
To už není farmaceutická lobby, to vyrábějí hodní lidé, kteří mají rádi zvířátka \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

Ja uz nemam silu jim to rozmlouvat, jejich boj. Zoufali lide delaji zoufale ciny. Antihelmetikum nerozumim, neznam jejich toxicitu, nezkousel jsem. Kazdopadne nekterym famam o paratitech verim. Pravda ale muze byt jinde. Spousta parazitu muze byt lidskemu metabolismu prospesna, vyvinuli se a vyvijeji v souladu s lidskou imunitou a genem. je mozne ze nekteri lide jsou hure adaptacne geneticky vybaveni a pak se v nich jisti parazite snaze usazuji (ci pronikaji) a vymykaji kontrole, zpusobuji sekundarni problemy. Ale i pak si nejsem jisty ze to je jen jejich vina. Berme svet jako velke hriste a i stejny parazit stejneho druhu muze mit vice kmenu tedy individualnich exemplaru s jinym genem a schopnostmi tak jak je to i ve svete mikroorganismu i vyssich zivocichu. Silnejsi vyhrava. Adaptace-reprodukce, mutace, selekce vyhodnejsich

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 12:16 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
zde predkladam uryvek z knihy Nenechte sebou manipulovat, zacina to na str. 61., vybral jsem jen to nejdulezitejsi, abych te nepretezoval...ale zbytek bysis mel casem pomalu nastudovat, nerikam precist, ale zamerne nastudovat a pak samozrejme prakticky zkouset, realizovat!
Mne to dost pomohlo. Alespon pro zacatek.

---------------------------------------------
Ze stresu lze onemocnět
Stres není jen pocit tlaku, nervozity, úzkosti nebo strachu. Stres je
reakce organismu na novou situaci. Organismus se snaží přizpůsobit.
Když je však adaptace příliš obtížná, objeví se příznaky reakce
organismu. Čím je stres intenzivnější, tím jsou psychologické
a somatické reakce i změny chování významnější. Proces vždycky
začíná vylučováním hormonů hypothalamu, hypofýzy a nadledvinek.
Nadledvinky vylučují adrenalin (kromě dalších stresovýchhormonů) a glukokortikoidy. Všechny tyto látky působí na srdeční
činnost, dýchání, krevní tlak, svaly,

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video:
http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv čer 07, 2012 5:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 441
Souhlasím s Petrem 2. Nejspíš každý z nás tuší, kde to přehnal a ztratil rovnováhu.
Když jsem v pohodě a nic mě nerozhází, tam můžu jíst skoro všechno. Ale jak se zas dostane dolů psychika, tak je mi blbě po všem.
Tvrdou protikvasinkovou dietu jsem držela rok a půl, v té době mi bylo dobře, ale skutečné uzdravení nepřišlo. Z tak šílené diety jsem měla stres minimálně stejný jako předtím z práce. A když jsem začla trochu jíst, začala jsem hrozně přibírat. Tenhle jojo efekt jasně znamená, že to tělo nebralo jako zdravou očistu, ale zoufalý nouzový stav.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz