Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 1:24 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2012 7:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
babanci píše:
No, pokaždé odešlo dost zelených kamínků a pár takových maličkých černých, radovala jsem se, že jsem se zbavila svých žlučových kamenů /údajně mám 4 kousky vel. 0,8 mm/, po čtvrté jaterce jsem šla na sono a málem mě kleplo, když mi jiný lékař řekl, že je ve žlučníku spousta kamenů a hned operace, operace. Tak trochu mě to odradilo. Ale pan Zajíček poradil kameny rozpouštět a tak to dělám. Užívám ostropestřec - semena žvýkám nebo si dělám kašičku, dodávám horčík s B6 na hranici průjmu, držím přísnou jaterní dietu, piji chandra pietra čaj a užívám schizandru čínskou. Rozhodla jsem se, že se jich zbavím, nemám vyloženě žlučníkové záchvaty, měla jsem v minulosti, teď jsem tak příkladná ve stravě, že ani není z čeho, ale mám trvalou bolest v pravém podžebří, tlak, někdy jde až do zad. Trvá tento stav už skoro dva roky, myslím, že každý normální člověk \":D\" už by si ho nechal vyndat. Já jsem jednak posera a jednak si myslím, že tam má být, ale měl by být funkční. Lékař mi dává za příklad lidi, kteří nemají žádný problém, nic je nebolí a při náhodném vyšetření se zjistí žlučové kameny a ti lidé ihned jdou na operaci. Já je teda považuji za blázny, když by mě nic nebolelo, proč bych tam lezla? Navíc, jak jsem četla, pak už to zažívání bez žlučníku, taky extra nefunguje.

Přemýšlíte správně, ono v nás toho není mnoho navíc, co by šlo bez problémů vyndávat, náš konstruktér u své práce evidentně přemýšlel velice dobře, rozhodně mnohem lépe než ti ignoranští lékaři.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 11:38 am 
Offline

Registrován: úte črc 03, 2012 11:35 am
Příspěvky: 3
Zdravíčko Jardo, mám na Vás dotaz, to časování očisty jater od 14.00 platí v letním čase, nebo normálním pásmovém čase vzhledem k orgánovým hodinám. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 1:07 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
Persee píše:
Zdravíčko Jardo, mám na Vás dotaz, to časování očisty jater od 14.00 platí v letním čase, nebo normálním pásmovém čase vzhledem k orgánovým hodinám. \":D\"

v normalnim (zimnim) , v lete zacinas v 15.00 atd

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 9:33 pm 
Offline

Registrován: úte črc 03, 2012 9:15 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den,
plánuji svou první očistu jater a čtu si tak diskusi k tématu, když tu mě napadla jedna otázka, na kterou bych si moc přál znát odpověď.

Trpím keratokonem očí a již jsem absolvoval jeden zákrok (cross linking) s jedním okem a druhý přijde na řadu později... pokud mi jaterní očista nepomůže i stímto problémem. Je to možné?

Také moc nerozumím větě z postupu očisty... "Připravte si Epsomskou sůl. Do 1 litrové nádoby nalijte 720 ml vody, přidejte 60 ml Epsomské soli, zamíchejte a nádobu dejte do ledničky. Po chvilkách, cca 30 minut, promíchávejte slaný roztok, aby došlo k plnému rozpuštění Epsomské soli.

Nemá tam být "60 g"?

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 10:09 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
vmisech píše:
Dobrý den,
plánuji svou první očistu jater a čtu si tak diskusi k tématu, když tu mě napadla jedna otázka, na kterou bych si moc přál znát odpověď.

Trpím keratokonem očí a již jsem absolvoval jeden zákrok (cross linking) s jedním okem a druhý přijde na řadu později... pokud mi jaterní očista nepomůže i stímto problémem. Je to možné?

Také moc nerozumím větě z postupu očisty... "Připravte si Epsomskou sůl. Do 1 litrové nádoby nalijte 720 ml vody, přidejte 60 ml Epsomské soli, zamíchejte a nádobu dejte do ledničky. Po chvilkách, cca 30 minut, promíchávejte slaný roztok, aby došlo k plnému rozpuštění Epsomské soli.

Nemá tam být "60 g"?

Děkuji

ahoj,
pokud pocitas s tim ze udelas jednu ocistu a oko/oci se uzdravi, tak to ani nahodou.
Za prve jeste pred ocistou jater je treba vycistit streva, potom jatra (nevim kolik ti je let, ale myslim ze pod 10-12 procedur ( 1 procedura za 14dni) se nedostanes a spis to bude jeste vice.
Dale je vhodne doplnit do tela vitaminy a mineraly ,ktere chybi.Jatra jen ocistou asi neuzdravis, je treba se naucit ovladat emoce( vztek,zarlivost,zavist apod. jatrum neprospivaji) a po dobu cisteni i po nem uzivat ostropestrec,schizandru apod.
pak by bylo vhodne se take odcervit (v jatrech mas take parazity)
Dale (nebo mozna hned) doporucuji precist knihu Jak se zbavit bryli( zkusenosti hlupaka aneb klic k prozreni autor S.Norbekov) sezenes i na netu treba ulozto.cz
A take je treba zmenit jidelnicek,uz jenom proto aby sis vycistena streva hned zase nezanesl a aby bylo telo dobre vyzivovano
Jinak vsechno to zde je k nalezeni

k te soli - 60g neni 60ml, predstav si sul jako kameni, do 10l kyblu taky nedas 10 l kameni,protoze tam vzdy budes mit mezery (mezi temi sutraky), jinak si stim ale nelam hlavu,on tam moc velky rozdil neni,ale vyrobit si pripadne odmerku na 60ml neni zase takovy problem

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 10:43 pm 
Offline

Registrován: úte črc 03, 2012 9:15 pm
Příspěvky: 3
Děkuji za informace.
Nepočítám, že mi první kůra takto pomůže, má otázka spíše stála tak jako, "je-li to u tohoto onemocnění vůbec možné".

Knihu si s radostí přečtu, ale než se tak stane (než mi přijde poštou), pouze dodám, že mne zajímá možnost obrátit proces zhoršování mého zraku na zlepšování, jak tu u jiných zrakových problémů někteří píší.

Na odčervení jsem zatím nenarazil (nečetl jsem), ale vyčištění střev plánuji.

Má strava není úplně oka, ale již déle jak rok jsem přísným lakto-vegetariánem a velmi přísným abstinentem. Také již přes 8 měsíců nekouřím (tím se nesnažím naznačit, že očekávám, že má

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 10:57 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 9:10 pm
Příspěvky: 143
vmisech píše:
Stále nechápu, kolik té soli mám do těch 720ml vody nasypat, asi je už pozdě večer a nesepíná to.

Zajdi do domácích potřeb, kup tam plastový hrníček s natištěnou stupnicí - odměrku, najdi úroveň 60ml a do ní nasypej epsomku. Podle oka - jiná větší přesnost není zapotřebí. Hlavně si z toho nedělej těžkou hlavu \"8)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 11:01 pm 
Offline

Registrován: úte črc 03, 2012 9:15 pm
Příspěvky: 3
Okay, je to tedy skutečně 60ml. Lupu si na to brát nebudu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 11:10 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
vmisech píše:
Stále nechápu, kolik té soli mám do těch 720ml vody nasypat, asi je už pozdě večer a nesepíná to.

Muzu ti sdelit jak to delam ja, podle jedne knihy. V rade navodu se pise 4 polevkove lzice do tech 720 ml vody, stejne jako v te knize. Na ml nebo gramy to nevim, ale ta lzice na odmereni staci. Postup vlastniho piti si muzes prohlidnout na videu http://www.auria.sk/blog/odstranenie-zl ... m-sposobom. Jestli to chces brat hodne seriozne, tak 6 dni pred vlastni ocistou pit denne aspon 1 litr jablecne stavy (dzusu), upijet postupne v prubehu dne. Ja jsem to pil tak 2 dny predem, ale to neni doporuceni. Nejradeji stavu bio, ale pro ucel ocisty je to jedno. Jde tam o nejakou kyselinu, ktera zmekcuje kameny. A idealne rano v den ocisty dat klistyr na uvolneni strev, a rovnez klistyr den po ociste, aby se cholesterove kameny znovu nevstrebavaly.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 11:36 pm 
Offline

Registrován: úte črc 03, 2012 9:15 pm
Příspěvky: 3
Děkuji. Video bylo velice výmluvné:).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2012 12:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
vmisech píše:
Děkuji. Video bylo velice výmluvné:).

Chýba tam, že oblasť pečene treba po vlezení do postele nahrievať t.j. spať v objatí s fľaškou s horúcou vodou. Najlepšie je ešte pred vypitím grepovej šťavy s olejom vliezť do vane s horúcou vodou, aspoň na 40 minút, aby teplo uvolnilo tie úsady. To nahrievanie je dôležité, inak výsledok nemusí byť žiadny a môže to ľudí odradiť, alebo ostanú v blahej nádeji, že majú pečeň čistú ako ľalia \":D\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř črc 04, 2012 11:06 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
[quote="vmisech":m45mdsp2]Děkuji za informace.
Nepočítám, že mi první kůra takto pomůže, má otázka spíše stála tak jako, "je-li to u tohoto onemocnění vůbec možné".

Knihu si s radostí přečtu, ale než se tak stane (než mi přijde poštou), pouze dodám, že mne zajímá možnost obrátit proces zhoršování mého zraku na zlepšování, jak tu u jiných zrakových problémů někteří píší.

Na odčervení jsem zatím nenarazil (nečetl jsem), ale vyčištění střev plánuji.

Má strava není úplně oka, ale již déle jak rok jsem přísným lakto-vegetariánem a velmi přísným abstinentem. Také již přes 8 měsíců nekouřím (tím se nesnažím naznačit, že očekávám, že má

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 9:54 am 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Chtěla bych se zeptat ještě na jednu věc. Píšete, že očista se může dělat v čtrnáctidenních intervalech, jenže to pak neděláme v tom správném čase,ne? Mám-li provádět nejlépe dva dny před černým měsícem /což teď bude kolem 16. července/, pak to vyjde optimápně jednou za měsíc. Chápu to správně? Jsem blondýna. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 10:56 am 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
babanci píše:
Chtěla bych se zeptat ještě na jednu věc. Píšete, že očista se může dělat v čtrnáctidenních intervalech, jenže to pak neděláme v tom správném čase,ne? Mám-li provádět nejlépe dva dny před černým měsícem /což teď bude kolem 16. července/, pak to vyjde optimápně jednou za měsíc. Chápu to správně? Jsem blondýna. \":D\"

ano, cerny mesic je skutecne jednou za mesic \":)\" jenze pokud mate jatra plne bordelu,tak to je jedno a delejte to proste kazdych 14 dnu, ono to stejne ven poleze, dost tomu pomuzete pokud 3-5 dni pred ocistou nebudete jist zadny tuk, tzn. nejlepsi je jen ovoce, zeleniny malo a ostatni jidlo vubec, pricemz kazdy den to chce vypit alespon litr jablecne stavy,ta kameny nalepta a lepe pak jdou pryc,pricemz doporucuji to jablecnou stavu nepit samotnou ale pridat do ni neco mrkvove ,popr. klidne grepovou apod. protoze jinak se po tom clovek vetsinou solidne podela (dost to projima) ale pri smichani s jinou stavou uz s tim problemy nebyvaji

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 11:23 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Funguje to pravdepodobne u každého ináč.Mňa napríklad piitie jablk.šťavy vôbec nepreháňa, a to vypijem 1-3l. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz