Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 10:29 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2012 10:08 am 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
Vševed hoď niektoré konkretne rady čo ti pomohlo. Dík.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2012 4:24 pm 
Offline

Registrován: úte čer 19, 2012 7:18 pm
Příspěvky: 22
Tyto příznaky rozhdoně ano: infekce, suchá kůže, padání vlasů, pocit na omdlení, bolesti hlavy, dutiny, pálení kůže a konečníku.

Ony zatuhlosti bych přičítal spíše potížím v oblasti psychiky, nedostatku pohybu a relaxace, případně parazitům.

Udělejte si testy které jsem tu mnohokrát popisoval. Pokud budete přecházet na bezsacharidopvou tak nejprůkaznější test je že se během několik dnů, max týdnů dostaví vymírání kvasinek. Všechny problémy s kavasinkou související se zhorší a bude vám dost blbě. Rozhodně bych však před dlouhodobou dietou provedl přípravná opatření které jsem tu také již popisoval[/quote]

Pálení konečníku nemám, to jsem se asi upsala. Ta zatuhlost souvisí s pálením, pálí mě teda i svaly. Cvičení je jsem zkoušela, chodila jsem na terapie a poctivě jsem cvičila půl roku každý den, ale strašně se to zhoršilo a pak jsem měla pocity zkracování svalů a to i v noci, musela jsem s cvičením úplně přestat. Ani plavání se mi neosvědčilo, kvůli rukám. Nejvíc mám zatuhlý krk, šíji, horní část zad včetně ramen a dost často nemůžu na ruce. Občas to tak bolí, že mi dělá problémy i chodit. Připadá mi to jako zánět svalů nebo tak něco. Ale to asi candida nebude, že...? Borelka a anaplasma je hraniční, tak že by tohle...Nebo ten parazit, to je fakt... Asi to bude všechno dohromady. No zkusím dietu, očisty a asi i to MMS
Můžeš mi napsat, jak se to přípravné opatření jmenuje, už si to najdu.[/quote]

Především postupný přechod na protikvasinkovou dietu vyřazováním některých potravin a mezitím očista těla a orgánů, aby tělo bylo připraveno na fázi vybíjení kvasinek. Nutná je také masivní suplemetnace deficitních látek, které při boji s kvasinkou bude tělo ještě více potřebovat a ztrácet.

Pokud budete chtít použit tabulku v mém podpisu tak ihned vynechetjte potraviny skupiny 4 a 5 a začnete s očistami, suplementací a chlorelou. Pokud budete postupovat rychle, můžete být během měsíce či dvou připravena na přísnou fázi na potravinách 0-1. Tady musíte vydržet do odeznění příznaků a přečkat nejtěžší fází značného vybíejní kvasinek a zpracovaání jejich odpadů. Poté můžete přidat potraviny 0-2 a zde vydržet nejdéle do naprostého odeznění všech příznaků. To je otázka mnoha měsíců nebo i pár let.

Pokud jste si dělala vlas. analýzu a máte deficitní molybden, začnete jej ihned dodávat. Může být účinný při fázi vymírání kvasinek a celkově vám bude míň blbě[/quote]

Aha, tak potraviny ze 4 a 5 jsem začala postupně vynechávat už tak před 2 měsíci (ani mi vlastně nic moc nechutná, takže to není zas až taková hrůza), jedu podle Vaší tabulky. Očisty už provádím tak přes měsíc. Včera jsem dokončila 3 jaterní očistu, dále jsem čistila lymfu,ledviny, 2krát proběhla Šanka, žaludek čistí necelých 14 dní a klystýr provádím denně.
Dneska jsem byla na kontrole na Bicomu. Už jsem tak byla po čvtvrté. Mám potvrzenou candidu, plus borelie, chlamydie, plasmodium a anaplazmu. Zalezlo to podle všeho pod kůži a pouští toxiny, takže proto to pálení a křeče ve svalech atd. Borelky, anaplazmu a chlamky mám potvrzené i z imunologie. Plasmodium a candidu pravděpodobně nedělají. Na vlasovou analýzu jsem se ještě neodhodlala, nejsem si jistá její spolehlivostí,no uvidíme. Jinak doplňuju Solanku, Mg, Zn, Se, Jód... Béčka, C, atd. a budu se asi častěji koupat v MMS
Díky moc za info! \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2012 6:06 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
[quote="Renka":1yocyv45]Vševed hoď niektoré konkretne rady čo ti pomohlo. Dík.[/quote:1yocyv45]



_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2012 7:01 pm 
Offline

Registrován: stř črc 11, 2012 7:42 am
Příspěvky: 6
..."rysovačka" :
http://www.posilnovanie.sk/viewtopic.php?t=2632


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2012 8:43 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
jo, sluníčko mně vyléčilo. škoda, že až po deseti letech. a co ty? můžeš teď jíst taky co tě napadne? Je přece léto. teď nikoho candida netrápí. sluníčko ji zabilo.


Musím se vyjadřovat nějak nejasně, protože normálně chápeš velmi bystře a jsi schopen dohledat kdo co kdy řekl s neuvěřitelnou přesností.

Tedy ... celé minulé léto jsem jedl kvalitní stravu s bohatými dávkami cukrů především z ovoce. Pil jsem hromady šťáv z melounu, ananasů, hrušek apod. Byl jsem zároveň stále venku na slunci. Vzhledem k tomu že mám blízko k vinařskému kraji tak jsem si v září dal opravdu značné množství burčáku. Byl jsem 99 doby bez příznaků. Jediné horší zhoršení byl jak byly svátky cyrila a metoděje, tedy před rokem touhle dobou, to se udělalo na týden škaredě a zalezlo slunce (pamatuji si to protože jsem byl na chatě a nedokázal jsem si vysvětlit proč takové náhlé zhoršení).
Rapidní zhoršení přišlo s prvním podzimním dny a koncem slunečného období. Bleskově se rozjely všechny příznaky ve velkém.
Tohle jsem si nevymyslel nyní, snadno to tu zpětně dohledáš, vše jsem tu v té době popisoval. Tady pomohlo slunce, ale jakmile přestalo působit, vlivem stravy plné cukrů se problémy okamžitě vrátily

Proto jsem v říjnu najel na protikvasinkovou, v listopadu a prosinci si odbyl dost divoké období vybíjení kvasinky (měl jsem tak zarudlé oči že jsem vpadal jako bych se maloval, po celém těle byla vyrážka, v noci jsem se budil s tím že jsem si do krve škrábal tělo o hranu stolu a budil jsem se z ničeho nic v noci a nemohl spát). Větší zlepšení přišlo až po přitvrzení někdy v únoru a březnu. Tady pomohla dieta.

V březnu kdy ještě nebylo tolik slunečných dní jsem se pokusil o přechod a začal začleňovat některé ovoce. Popisoval jsem zde že to skončilo katastrofou a musel jsem si vzít dovolenou abych se z toho dostal. Strava s cukrem a ještě vlhké studené počasí způsobily naprostý masakr v mém těle.

Před pár týdny, když jsem se zde pokusil o 811 na ovoci, jsem se sice necítil dobře, ale kvasinka se i přes obrovské nápory cukru projevovala v překvapivě malé míře. Vysoký nápor cukru pomohlo tlumit už slunečné počasí a následky nebyly zdaleka tak vážné jako v březnu

Nyní jak byly svátky a extrémně horké dny, jedl jsem nejen ovoce ale velké množství průmyslových cukrovinek, piva a dalších při candidě nemyslytelných věcí. Zároveň jsem byl ale minimálně 10 hodin na prudkém slunci bez opalovacího krému (vypadám teď jako bych žil někde na rovníku). Nejenže se kvasinka nezhoršovala ale všechny příznaky se začaly zlepšovat a ještě před vikendem naprosto zmizely. Nepamatuji, kdy bych byl zcela a naprosto bez jakýchkoli projveů byť jeden den a navíc při takto příšerné stravě. Vše jsem zde již popisoval. Dlouhý pobyt na slunci rozhodujícím způsobem zatočil s kvasinkami

Myslel jsem že to vydrží a proto od tohoto pondělí jsem sice omezil sladkosti ale dál jsem jel ovoce a občas nějaké pivo. Vše bylo OK do úterý, kdy bylo ještě hezky, ve středu se stav začal mírně zhoršovat jak se zhoršilo počasí a dnes jsem zpátky kde jsem byl. Se středně vážnými problémy s kvasinkou a na protikvasinkové dietě. Zcela evidentně můj stav odpovídal množství slunečních paprsků, které dopadaly na mé tělo

Je to jasné, nad slunce jasné, že slunce působí jako extrémně silný fungicid Dokládají to také výpvědi řady lidí na zahraničních severech a vědecké studie. Není o tom pochyb.
Pro mě platí, že k dobrému stavu potřebuji buď správné stravování a psychickou pohodu nebo slunce a psychickou pohodu. Pokud aspoň jedno mám můj stav se zlepšuje nebo je téměř ideální, ale pokud pomine, příznaky se vrací. Předpokládám tedy, že potřebuji obojí - dobré stravování, slunce a k psychickou pohodu, která jde se slunečným obdobím ruku v ruce k úplnému vyléčení.

Je možné že v tvém případě je to jinak. Je ale také možné, že léto tráviš na motorce v kombinéze a helmě anebo v klimatizované posilovně. A tady je nutné dodat, že samotné slunečné období nestačí, je nutné se slunci také vystavit - tedy jít ven, hýbat se, opalovat se, plavat, běhat atd atd atd

Krásné i když bohužel podmračené dny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2012 9:11 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
vidí to někdo tady takhle?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 14, 2012 8:14 am 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Tak souvislost s letnim pocasim a dostatkem slunce asi nejaka bude ale je to zase individualni a je otazka, jestli je to primo sluncem, neb jen dostatkem svetla a psychikou, nebo necim uplne jinym.
Chce to podle me spis prijit na to, PROC mame vubec tyto problemy s kandidou, pokud je to vubec vzdy kandida. CO k tomu vede, jak to zacalo; resit sileny diety, kdy se to po male nebo vetsi chybe vraci v plne sile podle me neni poradne reseni, je to jako u doktora, neco se potlacuje ale vetsinou neresi pricina.
Proc to vetsina lidi nema, a my jsme to take driv nemeli?
Co k tomu vedlo?
A hlavne, jaka je prava pricina; paraziti, duse, imunita?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 14, 2012 11:15 am 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
sakul píše:
Vševěd píše:
jo, sluníčko mně vyléčilo. škoda, že až po deseti letech. a co ty? můžeš teď jíst taky co tě napadne? Je přece léto. teď nikoho candida netrápí. sluníčko ji zabilo.


Musím se vyjadřovat nějak nejasně, protože normálně chápeš velmi bystře a jsi schopen dohledat kdo co kdy řekl s neuvěřitelnou přesností.

Tedy ... celé minulé léto jsem jedl kvalitní stravu s bohatými dávkami cukrů především z ovoce. Pil jsem hromady šťáv z melounu, ananasů, hrušek apod. Byl jsem zároveň stále venku na slunci. Vzhledem k tomu že mám blízko k vinařskému kraji tak jsem si v září dal opravdu značné množství burčáku. Byl jsem 99 doby bez příznaků. Jediné horší zhoršení byl jak byly svátky cyrila a metoděje, tedy před rokem touhle dobou, to se udělalo na týden škaredě a zalezlo slunce (pamatuji si to protože jsem byl na chatě a nedokázal jsem si vysvětlit proč takové náhlé zhoršení).
Rapidní zhoršení přišlo s prvním podzimním dny a koncem slunečného období. Bleskově se rozjely všechny příznaky ve velkém.
Tohle jsem si nevymyslel nyní, snadno to tu zpětně dohledáš, vše jsem tu v té době popisoval. Tady pomohlo slunce, ale jakmile přestalo působit, vlivem stravy plné cukrů se problémy okamžitě vrátily

Proto jsem v říjnu najel na protikvasinkovou, v listopadu a prosinci si odbyl dost divoké období vybíjení kvasinky (měl jsem tak zarudlé oči že jsem vpadal jako bych se maloval, po celém těle byla vyrážka, v noci jsem se budil s tím že jsem si do krve škrábal tělo o hranu stolu a budil jsem se z ničeho nic v noci a nemohl spát). Větší zlepšení přišlo až po přitvrzení někdy v únoru a březnu. Tady pomohla dieta.

V březnu kdy ještě nebylo tolik slunečných dní jsem se pokusil o přechod a začal začleňovat některé ovoce. Popisoval jsem zde že to skončilo katastrofou a musel jsem si vzít dovolenou abych se z toho dostal. Strava s cukrem a ještě vlhké studené počasí způsobily naprostý masakr v mém těle.

Před pár týdny, když jsem se zde pokusil o 811 na ovoci, jsem se sice necítil dobře, ale kvasinka se i přes obrovské nápory cukru projevovala v překvapivě malé míře. Vysoký nápor cukru pomohlo tlumit už slunečné počasí a následky nebyly zdaleka tak vážné jako v březnu

Nyní jak byly svátky a extrémně horké dny, jedl jsem nejen ovoce ale velké množství průmyslových cukrovinek, piva a dalších při candidě nemyslytelných věcí. Zároveň jsem byl ale minimálně 10 hodin na prudkém slunci bez opalovacího krému (vypadám teď jako bych žil někde na rovníku). Nejenže se kvasinka nezhoršovala ale všechny příznaky se začaly zlepšovat a ještě před vikendem naprosto zmizely. Nepamatuji, kdy bych byl zcela a naprosto bez jakýchkoli projveů byť jeden den a navíc při takto příšerné stravě. Vše jsem zde již popisoval. Dlouhý pobyt na slunci rozhodujícím způsobem zatočil s kvasinkami

Myslel jsem že to vydrží a proto od tohoto pondělí jsem sice omezil sladkosti ale dál jsem jel ovoce a občas nějaké pivo. Vše bylo OK do úterý, kdy bylo ještě hezky, ve středu se stav začal mírně zhoršovat jak se zhoršilo počasí a dnes jsem zpátky kde jsem byl. Se středně vážnými problémy s kvasinkou a na protikvasinkové dietě. Zcela evidentně můj stav odpovídal množství slunečních paprsků, které dopadaly na mé tělo

Je to jasné, nad slunce jasné, že slunce působí jako extrémně silný fungicid Dokládají to také výpvědi řady lidí na zahraničních severech a vědecké studie. Není o tom pochyb.
Pro mě platí, že k dobrému stavu potřebuji buď správné stravování a psychickou pohodu nebo slunce a psychickou pohodu. Pokud aspoň jedno mám můj stav se zlepšuje nebo je téměř ideální, ale pokud pomine, příznaky se vrací. Předpokládám tedy, že potřebuji obojí - dobré stravování, slunce a k psychickou pohodu, která jde se slunečným obdobím ruku v ruce k úplnému vyléčení.

Je možné že v tvém případě je to jinak. Je ale také možné, že léto tráviš na motorce v kombinéze a helmě anebo v klimatizované posilovně. A tady je nutné dodat, že samotné slunečné období nestačí, je nutné se slunci také vystavit - tedy jít ven, hýbat se, opalovat se, plavat, běhat atd atd atd

Krásné i když bohužel podmračené dny


este si zabudol napisat, ze protirakovinova dieta Budwigovej vyrazne vyuziva tiez zazracnu silu slnka, pricom ako vieme rakovina je casto pokrocile stadium candidy...
kazdopadne je podla mna rozdiel, ci ma niekto problemy s pokozkou alebo s prostatou...v prvom pripade verim, ze luce slnka maju priam zazracny vplyv na tento problem, v druhom pripade si myslim, ze az tak vyrazne to nebude...
napriklad u mna je to tak, ze ani dlhodobi pobyt na slnku neprinasa zazraky...ano, aj u mna ma vplyv pocasia na candidu, ale skor zo psychickej stranky...napriklad oblubujem sneh, dazd, pripadne slnecno, vtedy su priznaky ovela mensie....ale ak je zamracene alebo zima, bez toho aby sprchlo alebo snezilo (teda take typy pocasia neznasam), tak aj moj zdravotny problem sa lahsie ohlasi...
ale najvacsi vplyv ma asi aj tak strava a zivotny styl...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 14, 2012 11:28 am 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
doubleingram píše:
Tak souvislost s letnim pocasim a dostatkem slunce asi nejaka bude ale je to zase individualni a je otazka, jestli je to primo sluncem, neb jen dostatkem svetla a psychikou, nebo necim uplne jinym.
Chce to podle me spis prijit na to, PROC mame vubec tyto problemy s kandidou, pokud je to vubec vzdy kandida. CO k tomu vede, jak to zacalo; resit sileny diety, kdy se to po male nebo vetsi chybe vraci v plne sile podle me neni poradne reseni, je to jako u doktora, neco se potlacuje ale vetsinou neresi pricina.
Proc to vetsina lidi nema, a my jsme to take driv nemeli?
Co k tomu vedlo?
A hlavne, jaka je prava pricina; paraziti, duse, imunita?


cely problem candidy je problem vybocenia z rovnovahy, jak z psychickej, tak aj v celkovom zivotnom style (napr. jednostranne a neprirodzene stravovanie). a samozrejme ked trpi dusa a aj telo, tak je to urcite poznat aj na oslabenej imunite...ved nastolenie idealneho pH nie je nic ine priblizenie sa k rovnovahe a to nejde bez psychickej pohody...
napriklad v mojom pripade mi najviac skodia veci, ktore podporuju vytvaranie acetaldehydu (kava, alkohol, cigarety...), ci mastne jedla s nezdravymi tukmi, ci sladene napoje...ostatne veci ani zdaleka nie tak ako tieto spominane...ked sa pozriem spatne, tak vsetky menovane som predtym konzumoval v nadmernych davkach, cize nejako som sa vyklonil z pomyselneho stredu a po ich poziti mi to aj davaju o to viac znat...
v auguste idem skusit ketogennu dietu a som zvedavy, co to so mnou spravi, pretoze je zname, ze tuky na prostatu nie je to prave orechove...tak som zvedavy, ci ma to posunie o kusok vpred, aj ked si osobne myslim, ze kazdy sa dokaze vyliecit inym sposobom...ked jednoho vyliecila ketogenna dieta, druheho vobec nemusi....presne plati, ze co u jedneho je liek, u druheho to moze byt jed...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 14, 2012 2:56 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
ty máš zánět prostaty způsobený candidou? potom jednoznačně fluconazol, tři měsíce á 150 mg denně a máš po problému

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob črc 14, 2012 8:40 pm 
Offline

Registrován: stř bře 14, 2012 9:31 pm
Příspěvky: 52
Bydliště: P4 Dvorce
Je tu nekdo, kdo se kandidy opravdu nadobro zbavil (ne pomoci diety)? A pokud ano, jakou cestou?
Diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 15, 2012 7:53 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jen takové zamyšlení. Kdyby bylo slunce skutečně fungicidní /což stoprocentně není/ stačilo by vzít si dovolenou na měsíc nebo dva a pak se vrátit zpátky. Pokud se ale situace u Sakula
radikálně zhorší poté, co slunce zajde:-) potom je zcela jasné, že to maximálně může být něco jako molybden, tj. záležitost, která umí dočasně oblbnout metabolismus, ale ve skutečnosti
žádné léčebné účinky nemá. V podstatě jde o "léčbu symptomů" což je věc, za kterou by Petr 2 nikoho nepochválil.
Mimochodem fungicidní = zabíjející, spousta léků je jen fungistatických, tj. zabraňujících dalšímu růstu mykózy...
Každopádně, tady v Brně slunce nesvítí a mně je pořád dobře \":wink:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 15, 2012 8:50 am 
Offline

Registrován: stř črc 11, 2012 7:42 am
Příspěvky: 6
...takto prebehol ďalší serpicov deň v boji s Candidou (?) :
14.7.2012.....SO včera cca 17.00 slabosť, akoby 2-jité videnie chvíľku ?...a únava ako fras....cca 20:00 posteľ a do 23:30 spánok...a oddýchnutý...a do 02:00 práca, spánok do 5:30..oddýchnutý, plný energie !!!
6:00...stolica polotuhá, formovaná, na konci redšia ako na začiatku, farba svetlejšia nepomerne ako pri strave onehdy (vtedy tmavšia tvrdšia klobása)
Ph 5,5
7:00 1 citrón v 2 dcl H2O cca 10 minút činky jednoručky a kliky ...v šírke ramien 3x22 a 33 na záver...bez únavy
...cítim svrbenie vo vtáku ?
8:00.....kefír mlieko z Tibet huby (mlieko polotučné cca 2 dcl, laň semená rozmix, 2 str. cesnak, škorica-1 čj, 1 PL kokos strúhaný, 10 malín, stévia
8:30....4 tbl. Lepicol, 1 tbl B-komplex, 1 tbl Kapucínka väčšia,...po hygiene rozkrok potretý Oregáno olejom (za studena lisovaný)
9:00.....Chia semeno Bio (šalvia hispanica) 1 čj chia po 10 min. konzum , čaj ostropestrec
10:30.....1 krajíček chlieb opražený cesnakom potretý, podusená na ryžovom oleji na cibuľke huba uchovec bazový (Judáš ucho) cca 100 g v surovom stave (je hutná, neznižuje sa okato hmotnosť dusením, do toho pórik, zeler, cesnak 2 str., a paprika a uhorka cca 50 g ... cca 200 g jediva
12:00 kvalitný sex
13:30 čaj z Vŕbovka malokvetá
Žihľavový čaj
Praslička
Zlatobyľ obyčajná
Stavikrv vtáčí
14:30 Ph..6,5 zeleninová polievka 0,33 l so zelerom, petržlenom, menej mrkvou, kalerábom a 1 str. cesnaku
16:00 ½ Grepu
18:00 150 g jahňacie pečené na cibuľke a cesnaku, 1 uhorka
18:30 4 tbl. Lepicol, Kapucínka, B-komplex 1 tbl.
19:00 cca 3 dcl kefír z Tibet huby
20:30 čaj Ostropestrec
21:00 Ph 7,5 celý deň som sa cítil výborne, aktívny, hlava čistá, chvíľku som odpoludnia poležal a oddychoval, cítil som sa ľahučký a plný energie, podarilo sa mi vyskúšať recept na "serpico oblátky slané syrové z ražnej tmavej múky"...a nebývalo sa mi darili a sú výborné (môžem uspokojiť ďalšiu várku stále narastajúcej klientely "serpico trúbeľok a oblátok" ...nebývalé uvoľnenie počas dňa, aj sila sa mi začína vracať, zatnem biceps a „je to tam“ !!!....exém v rozkroku skoro nevidno, ale i tak sem tam akoby hrýzol, natieram Oregáno olej...aj 3x3 kv. orálne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 15, 2012 9:27 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Serpico, ty jsi narcis jak vyšitý \":roll:\" to mluvení o sobě v třetí osobě, to vystavování se... nejsi na to už trochu starý?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned črc 15, 2012 9:40 am 
Offline

Registrován: stř črc 11, 2012 7:42 am
Příspěvky: 6
Vševěd píše:
Serpico, ty jsi narcis jak vyšitý \":roll:\" to mluvení o sobě v třetí osobě, to vystavování se... nejsi na to už trochu starý?

...Vševed, keďže som sa rozhodol, že sa 100-ky veku dožijem, aj v 100-ke si nepoviem starý, ale "skúsený" (hi ! hi !)...možno aj trošku "kvietok" som, ale ja by som poprosil názor na stravnú jednotku...a vopred ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz