Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 3:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 12:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Xeelee píše:
I bahna bylo řekl bych málo. Hrozilo by něco, kdybych si při první očistě po 21denním půstu (celkově třetí očista) dal hned 90 ml epsomky, 180 ml oleje a 270 ml šťávy? Osobně myslím, že obzvlášť po tom půstu by to neměl být problém, ale nechci zbytečně riskovat. Co by se mohlo stát? Vyplavilo by se moc sajrajtu a moh by se někde ucpat?

Není z toho jasné jak dlouho po tom půstu, ale pokud budete kompletně po návratovce, nevidím problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 12:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
TomIn píše:
Mám za sebou čtvrtou jaterní očistu, celkem úspěšnou v tom, kolik toho ze mě vyšlo, ale je to pro mě stále více náročné, jsem pořád víc unavený v den očisty a hlavně podruhé se mi stalo, že jsem v ten den skoro ohluchl na pravé ucho. Samozřejmě v tom hodlám pokračovat do úplného očistění a pak pravidelně dál, ale už ne jednou měsičně, jen mě překvapilo, co se vše a jak čistí a co se během toho procesu vůbec vše děje v těle. Když mě viděli rodiče, jak jsem z toho zničený, tak mi radili, abych už to příště nedělal \":-)\" Máte někdo obdobnou zkušenost s ušima?

Nedivte se, prostě z těch zabordelených jater vyplavíte kupu jedovatých sajrajtů a rada, aby jste to nedělal, je směšná, jenom kompletní vyčištění těla vás přivede postupně ke zdraví. Více zahnojení lidé při tom dokonce i běžně ztrácejí vědomí, čili jste na tom ještě relativně dobře. Pokud jde o ty uši, asi nějaký parazit a pak by bylo rozumné projet nějakou odčervovací kůru, třeba alespoň trojčátko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 12:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
hdm píše:
Dobrý den,
mám za sebou druhou očistu. U obou jsem po třetí dávce soli vždy zvracela.Slo by třetí a čtvrtou dávku vynechat a hned od rána klystýrovat?

Děkuji za odpověď

Tak určitě ano, ale i tak hodně pít, třeba vlažnou vodu, ta je také dost projímavá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 30, 2012 12:25 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
Jarda píše:
Nedivte se, prostě z těch zabordelených jater vyplavíte kupu jedovatých sajrajtů a rada, aby jste to nedělal, je směšná, jenom kompletní vyčištění těla vás přivede postupně ke zdraví. Více zahnojení lidé při tom dokonce i běžně ztrácejí vědomí, čili jste na tom ještě relativně dobře. Pokud jde o ty uši, asi nějaký parazit a pak by bylo rozumné projet nějakou odčervovací kůru, třeba alespoň trojčátko.

Spíš mě napadlo, jestli nemám tu candidu všude, včetně uší, protože ji mám určitě i v očích - pálení, citlivost na slunce i vítr a navíc na bělmu "něco" vystouplého je. Jinak v očistách, včetně jaterní, budu samo pokračovat, do očí kapu koloidní stříbro.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2012 10:17 am 
Offline

Registrován: pát srp 31, 2012 10:02 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, dnes jsem si podruhé dělala jaterní očistu. Napoprvé vše dopadlo ukázkově (až na ranní nevolnosti, které jsem ale přečkala), vyloučila jsem spoustu kamenů i menších kamínků. Teď po měsíci jsem se rozhodla nadšená proceduru zopakovat, avšak po vypití citronovo-olejové směsi mi nebylo moc dobře a kolem půl třetí ráno jsem téměř celou dávku vyzvracela. Teď je deset ráno, piju hodně vody a epsomskou sůl, zatím nemám potřebu jít na záchod. Chtěla bych se zeptat, zda i přes vyzvracení proběhla alespoň částečně očista, jestli se mám dále pokoušet vyloučit kameny, a nebo raději začít jíst. A také, jestli nemáte na nevolnost nějaký recept (popř. nějakou ne tak drastickou verzi očisty, kterou zvládne i žaludek). Píšete, že když se jednou dají kameny do pohybu, měla by se celá procedura několikrát opakovat, já toho asi po dnešku ale nebudu schopná, navíc se pořád cítím hrozně. Děkuji za případnou odpověď, s pozdravem Adéla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2012 11:11 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
A.M. píše:
Dobrý den, dnes jsem si podruhé dělala jaterní očistu. Napoprvé vše dopadlo ukázkově (až na ranní nevolnosti, které jsem ale přečkala), vyloučila jsem spoustu kamenů i menších kamínků. Teď po měsíci jsem se rozhodla nadšená proceduru zopakovat, avšak po vypití citronovo-olejové směsi mi nebylo moc dobře a kolem půl třetí ráno jsem téměř celou dávku vyzvracela. Teď je deset ráno, piju hodně vody a epsomskou sůl, zatím nemám potřebu jít na záchod. Chtěla bych se zeptat, zda i přes vyzvracení proběhla alespoň částečně očista, jestli se mám dále pokoušet vyloučit kameny, a nebo raději začít jíst. A také, jestli nemáte na nevolnost nějaký recept (popř. nějakou ne tak drastickou verzi očisty, kterou zvládne i žaludek). Píšete, že když se jednou dají kameny do pohybu, měla by se celá procedura několikrát opakovat, já toho asi po dnešku ale nebudu schopná, navíc se pořád cítím hrozně. Děkuji za případnou odpověď, s pozdravem Adéla.

Za prve urcite pookracovat a do vecera bys nemela jist nebo jen nejake ovoce nebo salat, protoze tim bys to stopla. Je realny predpoklad, ze se cast oleje s citronovou stavou vstrebala a ze se neco vylouci. Ze zatim nechodis na zachod je jedno, ono to prijde, pripadne muzes udelat klystyr. Pokud se ti vylouci kameny tak to za to stoji, i kdyz ti je blbe.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 03, 2012 9:07 pm 
Offline

Registrován: pon zář 03, 2012 9:02 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den, chci se zeptat,mám strasbismus( šilhání, jsem po operaci obou očí ) ale nosím brýle bez brýlí šilhám sice mírněji než před operací ale šilhám, myslíte si že by to taky mohlo být

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 03, 2012 9:30 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="favourit":cwi8iwn2]Dobrý den, chci se zeptat,mám strasbismus( šilhání, jsem po operaci obou očí ) ale nosím brýle bez brýlí šilhám sice mírněji než před operací ale šilhám, myslíte si že by to taky mohlo být

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 03, 2012 9:31 pm 
Offline

Registrován: pon zář 03, 2012 9:02 pm
Příspěvky: 5
pv33 píše:
o silhani nic nevim, ale na tachykardii nebo co mas by opakovane ocisty mohly pomoct a nemely by vadit. A pak samozrejme pryc od zivocisnych bilkovin a smer syrova strava, mam na to nekde knihu od Andrease Moritze a Ion Barrona.

Takže to jako tachykardii může být i od jater?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 03, 2012 10:06 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
favourit píše:
Takže to jako tachykardii může být i od jater?

tachykardie jako vsechno je od celkove blbyho stavu organizmu. Takze kdyz se vycistis a budes to periodicky opakovat a zlepsis stravu a idealne prestanes jist zivocisny bilkoviny, tak se toho zbavis, jako vseho, tedy nevim jak silhani. a podstatne pomaha i hloh a kajensky pepr (ten prokrvuje).
Tady pise opet Andreas M: I’ve not found any health problem or chronic illness that is not related to blockage of the bile ducts of the liver,
Tedy: nenasel jsem jediny zdravotni problem nebo chronickou nemoc ktere nemaji vztah k blokaci zlucovych cest.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 07, 2012 9:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
TomIn píše:
Spíš mě napadlo, jestli nemám tu candidu všude, včetně uší, protože ji mám určitě i v očích - pálení, citlivost na slunce i vítr a navíc na bělmu "něco" vystouplého je. Jinak v očistách, včetně jaterní, budu samo pokračovat, do očí kapu koloidní stříbro.

Tak i to je možné nicméně úpravou stravy a čištěním se dá odstranit prakticky všechno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 07, 2012 9:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
A.M. píše:
Dobrý den, dnes jsem si podruhé dělala jaterní očistu. Napoprvé vše dopadlo ukázkově (až na ranní nevolnosti, které jsem ale přečkala), vyloučila jsem spoustu kamenů i menších kamínků. Teď po měsíci jsem se rozhodla nadšená proceduru zopakovat, avšak po vypití citronovo-olejové směsi mi nebylo moc dobře a kolem půl třetí ráno jsem téměř celou dávku vyzvracela. Teď je deset ráno, piju hodně vody a epsomskou sůl, zatím nemám potřebu jít na záchod. Chtěla bych se zeptat, zda i přes vyzvracení proběhla alespoň částečně očista, jestli se mám dále pokoušet vyloučit kameny, a nebo raději začít jíst. A také, jestli nemáte na nevolnost nějaký recept (popř. nějakou ne tak drastickou verzi očisty, kterou zvládne i žaludek). Píšete, že když se jednou dají kameny do pohybu, měla by se celá procedura několikrát opakovat, já toho asi po dnešku ale nebudu schopná, navíc se pořád cítím hrozně. Děkuji za případnou odpověď, s pozdravem Adéla.

Ale budete schopna, dva, tři dny si odpočinete a vidina plného zdraví vás požene i přes tuto negativní zkušenost k dalším krokům. Jak správně píše člen pv33, není jediná nemoc za kterou nestojí problém jater a střev. Věřte tomu, že to za nějaké ty nepříjemnosti opravdu stojí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 07, 2012 9:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="favourit":1otsb3nx]Dobrý den, chci se zeptat,mám strasbismus( šilhání, jsem po operaci obou očí ) ale nosím brýle bez brýlí šilhám sice mírněji než před operací ale šilhám, myslíte si že by to taky mohlo být

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 08, 2012 11:17 am 
Offline

Registrován: sob zář 08, 2012 11:13 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné zbavit se kamene o velikosti2,5 cm, který je uhnízděn ve žlučníku. Viditelný na sonu mám pak ještě jeden, 1,5 cm veliký, který je zaklíněný v krčku žlučníku a zlobí. \":(\" Nemel byste nejaky tip, jak zaklineny kaninek z krcku zlucniku uvolnit? Bolest pretrvava uz 7 dnu, z toho 6 dnu v nemocnice, v podstate bez ulevy. Jen mi davali injekce a kapacky proti bolesti. Ta pretrvava do dnes \":(\" Jim dietne, stare pecivo, piskoty, polevku bez zaprazky, jidla bez tuku..

Taky mě napadlo, myslíte, že bych kamínek mohla uvolnit roztažením žlučovodu pomocí Epsomské soli?

Děkuji za odpověď.


Naposledy upravil hapa dne pon zář 10, 2012 10:25 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 08, 2012 12:46 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 05, 2012 9:36 am
Příspěvky: 20
Tak včera jsem dělal svou první očistu a chci se podělit s fotkou a průběhem. Vše uděláno podle návodu a proběhlo hladce.
Dnešní výsledek dokazuje fotka. Bylo celkem cca 100ks a největší asi jako nehet ukazováčku. Jen malinko pokračuje průjem a trochu bolest hlavy.

Za 14 dnů budu pokračovat.


Přílohy:
kamenky1.jpg
kamenky1.jpg [ 19.51 KiB | Zobrazeno 4882 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz