Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 3:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2012 10:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
ovekyska píše:
ovekyska píše:
po 8 ci 9 ocistach mi zacali na rukach a tvari vyskakovat pecenove skvrny, ako si to mam vysvetlit?
domnievala som sa,ze by sa prave moj stav mal zlepsit. mam na mysli travenie atd.
nic sa nezlepsilo.
teraz ocisty nerobim, chystam sa opat zacat.

opakujem svoju otazku, nejako zapadla...

Nebojte se nezapadla, jenom jsem řešil jiné problémy něž fórum a vždy se k rozpracovanému tématu vracím a beru to stále odshora dolů, čili je prakticky nemožné něco vynechávat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2012 10:23 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Jarda píše:
Ono patrně půjde o to jaké kameny, cholesterolové má prakticky každý a zvápenatělé asi mají lidé v uvedeném počtu, čili zde může být ten rozpor.

Áno, myslím, že máte pravdu pán Jarda. Ale ako zároveň Gennadij vravel, oba typy kameňov sú v podstate rovnako nevhodné celkovo pre organizmus a trávenie... Akurát vznikajú z iných príčin...
Takže už rozumiem.. \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2012 11:23 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Jarda píše:
Některé druhy jsou dost odolné, ne vždy mají kameny stejné složení. Nicméně se domnívám, že každý druh se postupně rozpustí, jen to chce svůj čas. Ostatně pokud vám je celkově lépe, tak jste na dobré cestě. Laser to nevím slyšel jsem o ultrazvuku, ale ani to neznám a nemohu tedy komentovat.

Zdravím vás p. Jarda a dakujem za odpoved...som vam vdacna za tieto stranky, su pre mna inspiraciou, vela som sa uz naucila a to som este neprecitala vsetko, zasnem nad vasimi radami, ktore su logicke a v principe jednoduche, aj ked musim priznat, ze kym si to clovek vsetko zrovna v hlave ma co robit, aby to spravne pochopil...ja napr. pred kazdou ocistou si znova precitam toto vlakno a zaujimave je, ze vzdy tam najdem nieco, co som minule opomenula...ano citim sa ovela lepsie a som trpezliva...ale bola by som stastnejsia, keby ten kamienok uz tam nebol...chystam sa totiz na dalsie ocisty a dalsie procedury - tych neduhov mam este dost, ktore chcem postupne riesit...na tie zvapenatene kamienky vraj zabera aj stava z ciernej redkvicky...Malachov doporucuje pit stavu po jedle najprv zacat 1 kavovu lyzicku a postupne navysovat 2x-3x denne a Trebenova zase pit 1 dcl na lacno rano a tiez navysova az do 4 dcl... co by ste p. Jarda doporucil? Este raz velka vdaka vam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2012 11:28 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
Jarda píše:
Tak urina a navíc odpařená rozpouští kde co, čili i zde ba měla fungovat, ale konkrétní dávkování a způsob aplikace v průběhu dne bohužel neznám.

Takze pokracujem:)...kedze neviem kolko pit a kedy, tak si zatial odparenu urinu davam ako obklad na zlcnik kazdy den...ma to aj tak ucinok? Inac urinu pijem kazdy den - rano hned po prebudeni...potom raz v priebehu dna a v noci okolo 2-3 hod. Robim si aj urinove klystiyri. Dakujem za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon zář 24, 2012 3:57 pm 
Offline

Registrován: pon zář 24, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 1
Dobrý deň!
Od kamarátky som sa dozvedel o tejto očistnej kúre keď som čerstvo prekonal žlčníkový záchvat (pri vyšetrení zistili drobné kamene). Len situáciu komplikuje to, že záchvat je sprevádzaný aj zápalom. V nemocnici som dostal antibiotiká na liečenie zápalu, a lekár navrhol po 6. týždňoch odstrániť žlčník laparoskopicky. Po prečítaní Vašej detoxikačnej kúry pečene som sa rozhodol s operáciou počkať, a skúsiť odstránenie kamienkov vašou metódou. Momentálne mám obavy sa pustiť do tejto kúry, nakoľko ma lekárka upozornila na možné komplikácie od zhoršenia stavu žlčovodov po zápale. Som momentálne bezradný. Čo odporúčate vy? Mám počkať mesiac-dva na regeneráciu žlčníka po zápale a potom skúsiť detoxikačnú kúru? Koľko mám počkať? Nie je tu veľké riziko prasknutia žlčníka?
Poradte prosím, som bezradný! Ďakujem!
BL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv zář 27, 2012 2:10 pm 
Offline

Registrován: sob dub 30, 2011 3:08 pm
Příspěvky: 273
...koupil jsem si v lékárně epsomskou sůl a na obalu je napsáno neužívat vnitřně.Tak mě to mate jak je to s použitím při očistě jater...

_________________
Pokud nejsi připraven změnit svůj život,není ti pomoci.
HIPPOKRATES(460-377 PŘ.KR.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv zář 27, 2012 4:06 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
RaDu píše:
...koupil jsem si v lékárně epsomskou sůl a na obalu je napsáno neužívat vnitřně.Tak mě to mate jak je to s použitím při očistě jater...

Někdo sem házel fotku, kde bylo to samý napsaný na lahvičce s rybím olejem \":)\" Prostě to ignoruj. Očistu bez epsomky neuděláš a při postupování podle návodu se ti nemůže nic stát.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv zář 27, 2012 5:57 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
lbognar píše:
Dobrý deň!
Od kamarátky som sa dozvedel o tejto očistnej kúre keď som čerstvo prekonal žlčníkový záchvat (pri vyšetrení zistili drobné kamene). Len situáciu komplikuje to, že záchvat je sprevádzaný aj zápalom. V nemocnici som dostal antibiotiká na liečenie zápalu, a lekár navrhol po 6. týždňoch odstrániť žlčník laparoskopicky. Po prečítaní Vašej detoxikačnej kúry pečene som sa rozhodol s operáciou počkať, a skúsiť odstránenie kamienkov vašou metódou. Momentálne mám obavy sa pustiť do tejto kúry, nakoľko ma lekárka upozornila na možné komplikácie od zhoršenia stavu žlčovodov po zápale. Som momentálne bezradný. Čo odporúčate vy? Mám počkať mesiac-dva na regeneráciu žlčníka po zápale a potom skúsiť detoxikačnú kúru? Koľko mám počkať? Nie je tu veľké riziko prasknutia žlčníka?
Poradte prosím, som bezradný! Ďakujem!
BL

Cekani je zbytecny a stejne zbytecny je projednavat to s doktorkou. Jedine riziko je ze ocistu neudelas a pak ti to budou cistit skalpelem \":lol:\" . Pro ocistu je dobry kdyz druhy den muzes byt doma, tak ted je idealni doba. Moje rada zni: Cim driv tim lip. Ocista jater je urcite bezpecnejsi nez vetsina leku od doktorky vcetne tech ATB. Tam te asi ani nenapadlo precist si vedlejsi ucinky a tady jsi bezradny, ze bys mel vypit pres deci olivovyho oleje s grepovou stavou \":lol:\" . OK, delej jak myslis. \":D\"

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob zář 29, 2012 8:30 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jardo, zajímalo by mě co se přesně děje v pajšlu po vypití olejovo-grepového driáku? Tento elixír je jen "provokatér" mající za účel rychlé vyloučení žluče ze žlučovodů v játrech a ze žlučníku? Do jaké míry záleží na množství vypitého objemu? Jde mi o to, že už se mi u max. dávek 180ml olej+270ml grep párkrát stalo, že mi to uplně ideálně asi nesedlo a kolem půlnoci to ze mě letělo vrchem. Jindy mi ale vyexování stejného množství (vždy během cca půlminuty) neudělá sebemenší problém a nápinky na zvracení nemám. Je pak čistka, kdy to neudržím "méněcenná" nebo tam skutečně záleží jen na těch prvních cca 20 minutách po vypití, kdy to vylučování šutříků probíhá nejbouřlivějí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 11:08 am 
Offline

Registrován: ned zář 30, 2012 10:50 am
Příspěvky: 2
tak jsem tenhle víkend provedl očistu jater zkombinoval jsem postup Malachova a tady ze stránek. Zvolil jsem díky delšímu víkendu dvojitou očitu a dobře jsem udělal. Po páteční očistrě toho ze mne moc nevyšlo jen pár drobounkých kamenů a bylo mi pěkně i blbě a slabo a bolely mne

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 8:34 pm 
Offline

Registrován: pát srp 24, 2012 7:07 am
Příspěvky: 53
Dobrý den, chtěla bych zkusit tuto očistu, ale bohužel nemám možnost si doma udělat čerstvou šťávu. Mohla bych koupit nějakou v obchodě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned zář 30, 2012 10:50 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
panka píše:
Dobrý den, chtěla bych zkusit tuto očistu, ale bohužel nemám možnost si doma udělat čerstvou šťávu. Mohla bych koupit nějakou v obchodě?

uz to tu bolo niekolkokrat riesene a zda sa mi, ze tu par ludi pilo pri ociste tzv jemne pasterizovanu jablcnu stavu z obchodu, u nas som ju kedysi kupovala v bille, stala vtedy okolo 2€


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon říj 01, 2012 9:45 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Ahoj,
tak v neděli jsem ukončila návratovku a rovnou jsem udělala i jaterku, protože jsem nechtěla propásnout úplněk. Na to, že jsem dělala asi 15.očistu, tak ze mě vyšlo plno větších kamenů-kolem 1cm. Dříve to bylo plno drobnějších. Ale je vidět, že je pořád co čistit. Boule pod žebrem stále je, takže bohužel žádný zázrak ještě nenastal a to jdu už ve čtvrtek k doktorce. Za 14dní udělám další jaterku a ode dneška za 3týdny se chystám na další 7-10denní půst.Po něm vždy pozoruji, že mám pleť čistější, takže se tělo aspoň trochu pročistí. Stále ale ještě pokašlávám,takže je vidět, že se tělo pořád brání a brání.
Držte mi palečky. Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2012 1:04 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Mám silný pocit, že po poslední JO (při které se nic moc nevyloučilo) se mi docela zhoršil můj už tak bídný zrak \":(\" . Teď jen doufám, že v průběhu dalších očist dojde ke zlepšení, ale kdo ví - je to dost obtěžující a moje sklivcové zákalky mě už začínají omezovat i v běžném životě. Je to hrozně nepříjemné až deprimující \":(\" . Stalo se někomu něco podobného po očistách ? Nějaké změny v tomto směru (ať už k horšímu nebo k lepšímu)?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2012 2:16 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
prokera píše:
Mám silný pocit, že po poslední JO (při které se nic moc nevyloučilo) se mi docela zhoršil můj už tak bídný zrak \":(\" . Teď jen doufám, že v průběhu dalších očist dojde ke zlepšení, ale kdo ví - je to dost obtěžující a moje sklivcové zákalky mě už začínají omezovat i v běžném životě. Je to hrozně nepříjemné až deprimující \":(\" . Stalo se někomu něco podobného po očistách ? Nějaké změny v tomto směru (ať už k horšímu nebo k lepšímu)?

mne sa po roku, co som robila asi 8 ci 9 ocist zhorsila kratkozrakost.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz