Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř říj 09, 2024 5:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob říj 13, 2012 7:11 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vsevede nejvic mne fascinuje kdyz vsechno vis lepe nez sam ja. Jako tentokrat. \":)\") jeste ze te mame. Ano akutni priznaky kandidozy po lecbe chemoterapeutiky v roce 2006 sem mel po par mesicich srovnane ale rozhozeny metabolismus z patologicke psychosomatiky dale ne a ne se srovnat.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob říj 13, 2012 10:07 pm 
Offline

Registrován: sob čer 26, 2010 9:09 am
Příspěvky: 32
Jardo, bol som schvalne na vysetreni na Oberone a nasledne aj na Salvii, aby som si mohol vysledky porovnat. Salvia mi okrem vseobecneho konstatovania ohladne mierne oslabenej oblasti pecene nezistila nic, Oberon vsak vykazal silne zaplesnenie hrubeho a tenkeho creva, hlavy, a zlčníka. Obidva pristroje vsak svorne VYLUCILI premnozenie Candidy a pritomnost parazitov.

Plesne, ktore mam, nesu ine nazvy, jedna sa o kozne plesne Microsporum Canis a Pityrosporum Orbiculare+ kozna bakteria Epidermophyton floccosum.

Moje otazky:

1) je strategia na likvidaciu inych typov plesni (napr. mnou uvedenych) totozna ako pri Candide? Myslim tym hlavne na zlozenie stravy.
2) v pripade, ze sa od pravidiel boja s Candidou lisi, co by ste mi na tieto plesne a bakteriu konkretne odporucili robit?

Dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 14, 2012 3:36 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
Vsevede nejvic mne fascinuje kdyz vsechno vis lepe nez sam ja. Jako tentokrat. \":)\") jeste ze te mame. Ano akutni priznaky kandidozy po lecbe chemoterapeutiky v roce 2006 sem mel po par mesicich srovnane ale rozhozeny metabolismus z patologicke psychosomatiky dale ne a ne se srovnat.

Petře ty jsi mistr překrucování - a ano, lhaní. V tom příspěvku píšeš, že ses uzdravil díky návratu k přírodě. O psychosomatice tam není ani čárka. Teď, po cca 2 letech je všechno jinak?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 14, 2012 3:40 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
bombay píše:
Čítaj znova a znova, vedel som, že tomu nepochopíš...
I to moje zdanlivo jednoducho vyzerajúce riešenie je v skutočnosti komplexné, náročné a dlhodobé riešenie. Musíš ísť viacej do hĺbky...I keď s tvojím obmedzeným myslením,..neviem, neviem...

Edit: původně jsem tu napsal reakci ve které jsem tě pokládal za partnera se kterým mohu diskutovat, či polemizovat, pak jsem si přečetl tvoji ovocnou dietu na vyléčení
candidy, zasmál jsem se a... no nic. omlouvám se, mám omezené myšlení a nejsem hoden s tebou rozmlouvat. pěkný den:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned říj 14, 2012 7:31 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Petře ty jsi mistr překrucování - a ano, lhaní. V tom příspěvku píšeš, že ses uzdravil díky návratu k přírodě. O psychosomatice tam není ani čárka. Teď, po cca 2 letech je všechno jinak?

Kua Vsevede mel bysis v tom uz konecne udelat poradek. \":)\") Jeste se musis hodne ucit! \":)\")))

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 15, 2012 2:21 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
ano Petre. je fascinujici jak dva roky pote co ses uzdravil hledas stale nove vysvetleni
toho zazraku:) a pripadne zajemce nikdy nezarmoutis a vzdycky jim doporucis neco
noveho, co je zarucene uzdravi. poslednim hitem je sex za uplatu ale kdo vi co prijde
za mesic? to je jako ptat se jaky strih kalhot bude modni pristi jaro \":wink:\"
pratele narazili jste na skutecneho guru a nevahejte se vlozit do jeho rukou!

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 15, 2012 7:02 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
ano Petre. je fascinujici jak dva roky pote co ses uzdravil hledas stale nove vysvetleni
toho zazraku:) a pripadne zajemce nikdy nezarmoutis a vzdycky jim doporucis neco
noveho, co je zarucene uzdravi. poslednim hitem je sex za uplatu ale kdo vi co prijde
za mesic? to je jako ptat se jaky strih kalhot bude modni pristi jaro \":wink:\"
pratele narazili jste na skutecneho guru a nevahejte se vlozit do jeho rukou!

Fasinujici je ze ti ani po tak dlouhe dobe nedoslo ze je to komplexni reseni co mi dlouhodobe pomaha. Aplikace konkretnich opatreni v soucinnosti vsech. Tak abych se citil dobre a nedeprimovany. Ovsem mam pro tebe smutnou zpravu: tobe uz nic nepomuze. \":lol:\" \":lol:\"
Hlavne ze pripoustis ze se musis jete hodne ucit. \":lol:\" To te omlouva. \":lol:\"
MImojine vsiml sis Vsevede ze pres prazdniny a vubec v lete je mene nemocnych? Nebo alespon trpicich? Cim to asi muze byt? Sezoni dostupnosti internetu? Mozna. Ale ja mam dostupnost stejnou jak v lete tak v zime. Spis bych rekl ze na to asi ma podstatny vliv i rocni cyklus Slunce. Je to asi o psychice.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 15, 2012 7:30 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Komplexní řešení, jež je souhrnem všech hovadin, které tě aktuálně napadají (včetně investic do utopenců a placeného sexu, toho prvního je znatelně víc vzhledem k omezeným
finančním možnostem:-) Komplexní řešení, které nacházíš ještě dva roky poté, co jsi dávno vyléčený. A potom geniální myšlenky typu, že v létě je míň nemocných než v zimě.
A to už se letos Nobelovy ceny rozdaly. Taková škoda \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 15, 2012 1:29 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Komplexní řešení, jež je souhrnem všech hovadin, které tě aktuálně napadají (včetně investic do utopenců a placeného sexu, toho prvního je znatelně víc vzhledem k omezeným
finančním možnostem:-) Komplexní řešení, které nacházíš ještě dva roky poté, co jsi dávno vyléčený. A potom geniální myšlenky typu, že v létě je míň nemocných než v zimě.
A to už se letos Nobelovy ceny rozdaly. Taková škoda \":lol:\"

Ja po nobelovce za paradigma neprahnu, ale divim se ze na tebe zapomneli??? Nebo uz jednu doma mas?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 15, 2012 6:47 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Dostal jsem jenom ty prize money \":wink:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon říj 15, 2012 9:33 pm 
Offline

Registrován: sob čer 26, 2010 9:09 am
Příspěvky: 32
Jardo, kedze moja otazka zapadla medzi frekventovanu "vymenu" kolegov z fora, vkladam to sem este raz. Ak mi mozete prosim odpovedat, bol by som vdacny. Dakujem.

"Jardo, bol som schvalne na vysetreni na Oberone a nasledne aj na Salvii, aby som si mohol vysledky porovnat. Salvia mi okrem vseobecneho konstatovania ohladne mierne oslabenej oblasti pecene nezistila nic, Oberon vsak vykazal silne zaplesnenie hrubeho a tenkeho creva, hlavy, a zlčníka. Obidva pristroje vsak svorne VYLUCILI premnozenie Candidy a pritomnost parazitov.

Plesne, ktore mam, nesu ine nazvy, jedna sa o kozne plesne Microsporum Canis a Pityrosporum Orbiculare+ kozna bakteria Epidermophyton floccosum.

Moje otazky:

1) je strategia na likvidaciu inych typov plesni (napr. mnou uvedenych) totozna ako pri Candide? Myslim tym hlavne na zlozenie stravy.
2) v pripade, ze sa od pravidiel boja s Candidou lisi, co by ste mi na tieto plesne a bakteriu konkretne odporucili robit?

Dakujem."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2012 7:34 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Zappy píše:
Jardo, kedze moja otazka zapadla medzi frekventovanu "vymenu" kolegov z fora, vkladam to sem este raz. Ak mi mozete prosim odpovedat, bol by som vdacny. Dakujem.

"Jardo, bol som schvalne na vysetreni na Oberone a nasledne aj na Salvii, aby som si mohol vysledky porovnat. Salvia mi okrem vseobecneho konstatovania ohladne mierne oslabenej oblasti pecene nezistila nic, Oberon vsak vykazal silne zaplesnenie hrubeho a tenkeho creva, hlavy, a zlčníka. Obidva pristroje vsak svorne VYLUCILI premnozenie Candidy a pritomnost parazitov.

Plesne, ktore mam, nesu ine nazvy, jedna sa o kozne plesne Microsporum Canis a Pityrosporum Orbiculare+ kozna bakteria Epidermophyton floccosum.

Moje otazky:

1) je strategia na likvidaciu inych typov plesni (napr. mnou uvedenych) totozna ako pri Candide? Myslim tym hlavne na zlozenie stravy.
2) v pripade, ze sa od pravidiel boja s Candidou lisi, co by ste mi na tieto plesne a bakteriu konkretne odporucili robit?

Dakujem."

Podle mně je nesmysl mít přemnožené plísně ve střevech a přitom nemít přemnožení candidy. Candida albicans a její kmeny jsou ty nejvíce zastoupené ve střevech. Kožní plíseň se ti nemůže
přemnožit ve střevech. K zmiňovaným přístrojům jsem skeptický, jestli je to ten nesmysl, co používá šarlatánka Bláhová, tak ten mi našel snad i tuberkulózu. Dieta pro vyléčení z přemnožených
plísní ve střevech /ať tedy učiním za dost tvému případu/ bude pořád stejná, rozličná antimykotika mají různou citlivost pro různé kmeny plísní, je na to přesná tabulka, ale mluvím o lécích,
ne o přírodních antimykotických přípravcích. Tam pokud vím nikdo takhle přesně citlivost nestanovil.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2012 12:47 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Dostal jsem jenom ty prize money \":wink:\"

Takze bez prace zase kolace? To by te ani netesilo vzdyt si Vseved? \":wink:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vito píše:
Rozumiem, irigator mi iba zajtra dorazi, kedze u nas v SR toho nie je moc na vyber. Klystyr akeho druhu? Vsade na stranke citam ze najucinnejsie je urinou, alebo odporucate niecim inym? A vseobecne co sa tyka klystyru, tak ktory bude co sa tyka v pravidelneho pouzivania najvhodnejsi?? Nakolko aj Sakul ako vhodny spomina MMS.

Tak MMS určitě ano, ale zpočátku to bude asi dost silné, čili urina mě připadá vhodnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2012 10:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
kenotaurus píše:
Zdravím všetkých, chcel by som sa spýtať, je tu niekto komu sa podarilo zbaviť kandidy? myslím tým úplne, pretože ako čítam, niekto drži bezsacharidovu dietu aj vyše rok a hoci mu ťažkosti ustúpili, úplne sa jej nezbavil, preto je tu niekto komu sa to naozaj podarilo? ak ano ako to dosiahol. Vďaka.

Tak to vás zklamu, kvasinka je přirozenou součástí střevní flóry a zbavit se jí nelze, je ovšem možné ji dostat pod kontrolu, o což zde primárně jde.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz