Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 11:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 1:44 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
babanci píše:
Tak zase já po další očistě. Mám neustále bolesti v pravém podžebří, žlučové kameny malé, to už jsem zde psala. Tyto bolesti trvají už skoro tři roky, za tu dobu jsem zkusila snad úplně všechno /kromě operace/. Gemmoterapii, tradiční čínskou medicínu, dobíjení na biorezonančním přístroji BICOM, piji chanca pietra, užívám ostropestřec, držím přísnou jaterní dietu, vyloučila jsem 5 bílých jedů z potravy, užívám hořčík na hranici průjmu, piji denně šťávu z černé ředkve, dělám jaterní očisty, užívala jsem přípravek GUNA LIVER, o kterém se tvrdí, že je přímo zázračný... a nic, vůbec žádná změna. Situace se nezměnila a co času, energie a v neposlední řadě peněz mě to celé stálo! Přesto jsem se ještě do operace nepřesvědčila. Prosím poraďte, co ještě zkusit. Začátkem listopadu ještě půjdu do jaterní očisty, vždy odejde spoustu zelených kamínků, ale ty, co jsou vidět na sonu, jsou tam stále. A dělají velké problémy. Prosím každého, kdo má nějaký nápad, aby mi ho napsal. Už začínám být nalomená, pečuji totiž o dítě svojí zemřelé dcery a vidím, že když je mi stále zle, že to jde velmi těžko. O psychice ani nemluvím, tam jsem vyřízená nadosmrti.

Babanci, co se tyka jater, tak bych zrychlil ocisty. Byt v tve situaci, tak necekam na zadne uplnky, ale delal bych je klidne jednou tydne. Jeden dr je doporucuje cely tyden kazdy den, tak bych nemel z 1x tydne obavy. Pokud by toho slo malo, tak bych se vratil na 1x za 14 dni. Prvni je, abys jatra vycistila. A jeste bych si dosel nakopat koren pampelisky a lopuchu, pokud neni zima. Hned po ostropestreci to jsou dve nejlepsi byliny na jatra a jsou zadarmo. Koreny ususit nebo z nich udelat tinkturu. A samozrejme zacit brat hned i dokud jsou cerstve. Varit 15 minut a pak pit.

Problem se zazrakama ktery kupujes je, ze tam ty zazraky taky nemuseji byt nebo pestuji zazraky za pomoci pesticidu, aby jich meli vic. A taky jich asi neuzivas dostatecne mnozstvi, protoze jsou drahe. Takovy problem s korenem pampelisky nemas. A co si sama natrhas je urcite lepsi.
A jeste jsi nepsala o ociste strev a o pustech. Pokud poradne nevycistis streva, tak do sebe muzes prat co chces a nemusi to pomoct. A abych nezapomnel, osobne bych preferoval ty koreny pred tvym horcikem. V prirodnim baleni se horcik nelip vstreba a nemuze nic udelat.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 4:32 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Díky moc všem za rady, zkusím všechno. Jsem z Plzně, ale do Prahy jezdím často. Pokud by to šlo, ráda bych si ten přípravek od Vás koupila. Můžeme se domluvit e-mailem na babanci@seznam.cz. Očisty střev dělám pravidelně. Celkově jsem se dost díky tomu pitomému žlučníku ozdravěla, ale pod tím pravým žebrem mě tlačí a bolí pořád. A to docela dost, dá se mi to až divné, že by kameny mohly takovou bolest vyvolávat. Tak vzhůru do očist, stále a znovu, dokud ty potvory neodejdou. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 03, 2012 4:03 pm 
Offline

Registrován: sob lis 03, 2012 3:55 pm
Příspěvky: 1
Zdravím všechny,
včera jsem poprvé zkoušel očistu jater. Během kůry žádný průjem nepřišel a dnes od rána ze mě vychází pouze kašovitá stolice oranžové barvy, což odpovídá stravě s převahou jablkovo-mrkvových šťáv z posledního týdne. Žádné kamínky jsem nevyloučil a při kůře samotné jsem po vypití citronovo-olejového "nápoje" (chutná to teda strašně...) cítil pouze velmi bouřlivé pohyby v břiše. Celkově se cítím dobře. Je to normální?

Ještě se chci zeptat jestli znáte tento článek (http://www.quackwatch.com/01QuackeryRel ... ushes.html) a co si o tom myslíte? Jestli se to tu řešilo, tak se omlouvám, ale 127 stran nemůžu procházet \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob lis 03, 2012 6:45 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="Atriel":2vf4a2oo]Zdravím všechny,
včera jsem poprvé zkoušel očistu jater. Během kůry žádný průjem nepřišel a dnes od rána ze mě vychází pouze kašovitá stolice oranžové barvy, což odpovídá stravě s převahou jablkovo-mrkvových šťáv z posledního týdne. Žádné kamínky jsem nevyloučil a při kůře samotné jsem po vypití citronovo-olejového "nápoje" (chutná to teda strašně...) cítil pouze velmi bouřlivé pohyby v břiše. Celkově se cítím dobře. Je to normální?

Ještě se chci zeptat jestli znáte tento článek (http://www.quackwatch.com/01QuackeryRel ... ushes.html) a co si o tom myslíte? Jestli se to tu řešilo, tak se omlouvám, ale 127 stran nemůžu procházet \</div

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte lis 06, 2012 8:06 am 
Offline

Registrován: pon úno 01, 2010 1:04 pm
Příspěvky: 5
K této očistě jsem se zatím nepropracoval ale kvůli mírně popraskaným konečkům prstů na rukách, fest do krve popraskaným patám a palcům na nohách a tlaku na srdci a za hrudním košem (hodně zřejmě dáno stresy v poslední době ale kdo ví) jsem brutálně zvýšil konzumaci nenasycených mastných kyselin - olivového oleje, vlašských ořechů, rozemletého lnu a rybího tuku (2x denně pilulu Omega 3 kyselin od fy.Silvita).

Stav pokožky na rukách i nohách se rapidně zlepšuje, celkový pocit promaštěnosti kůže přímo báječný (vždy jsem trpěl na suchou kůži, lupy, v mládí fakt děsný akné atd.), srdíčko se též zlepšuje.

Ale kvůli čemu píšu : začal jsem kakat brčálově zelený hovínka \":-)\" s trochou krve. Ta krev mně ani neva, míval jsem hemeroidy, to bude nějak zbytek z toho. Ale ta zelenost hovínek - může, pravda v daleko v menší míře, docházet k podobnému jevu jako u zde popisované procedury - k čištění jater ? Někdy zelený nejsou ale je hodně mastných ok na hladince vody v záchodový míse.

A druhá otázka - nezatěžuje nadměrně zde popisovaná procedura včetně té hořčíkové soli srdce ?

Díky moc za odpovědi !!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte lis 06, 2012 11:39 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 16, 2012 6:43 pm
Příspěvky: 10
Ahojte
Z nedele na pondelok som urobil 2 očistu pečene. Predtým som bral mms a dost ma to preháňalo ale postupne som dopracoval na 3 kvapky za hod. V nedelu už som vynechal mms a sústredil len na očistu. Očista prebehlo v poriadku. Nemal som tolko "kamienkov" ako poprvé ale trošku som sa cítil akoby sa mi trošku točila hlava. Mam trošku bielí jazyk a krkací test pozitívny. \":(\"
Mohlo sa to stať z uvolnení toxických látok z teľa? Stolica dnes ráno bolo v poriadku včera na večer som si dal aj probiotikum pri večeraní. Som mal rozmixovanú stravu Mandle+ kokos + mrkva a ktomu pár lyžíc syrnej patlanici.
Ráno o ôsmej som začal znovu s mms s tromi kvapkami na hod. a na obed už ma prehnalo tak som na dnes to vysadil a zajtra začnem len s pol kvapkou. Zaujímavé je že teraz večer zase sa mi motá hlava trošku.
Po očiste som ešte urobil aj klystýr s urinou okolo 10:30 no som nevedel zadržať asi len pár minut. Mal som asi podráždené čreva a aj hemoroidy sa mi objavili po niekolkých rokoch znova.
MMS som začal brať proti chrípke pomohlo to ale chcem to brať min. 3 týždne. ( môže sa znížiť hladina ph od mms? )
Teraz neviem či nepočkať radšej kým sa zrovná stolica alebo pokračovať v liečení.
Viem že to by som mohol písať aj do iného vlákna ale tak sa mi to zdá že všetko to súvisí a musím na tieto problémi komplexne pozerať. No je to pre mňa dosť zložité. Klystýry robím obden. Jala neti každé ráno a večer. Joj ešte aby som nezabudol. Ph v moči mám moc nízké, po očiste ráno nameral len 5ph ale ani predtým som nikdy nemal viac ako 6,3 ráno a cezden 6,9 . Snažím sa starvovať prevažne zeleninovou stravou. Občas kuracina alebo ryba. Obiloviny obmedzujem na minimum. Cukor som vylúčil. sem tam ak mám chuť na sladké dám si sušené ovocie alebo lžičku medu. No práve sa rozvádzam a stres je na dennom poriadku. \":(\"
Dakujem, že udržujete ten portál. Je tu strašne veľa informáciíí, nestačím to zatiaľ sledovať a srovnať to v hlave \":)\"Mám 47 a ešte by som chcel aj niečo pekné zažiť. Odkedy mám problémi v živote aj v zdravotné tak sa mi nechce nič. Predtým som športoval chodil na túri a aj som organizoval, na MTByku som ročne najazdil 2-3 tisíc. Teraz mám aj nadváhu a neviem sa pozbierať a fungovať tak ako predtým. :/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř lis 07, 2012 1:52 pm 
Offline

Registrován: úte čer 19, 2012 7:18 pm
Příspěvky: 22
Dobrý den,
mám dotaz za mamku. Má Parkinsona a bere léky, které by musela při jaterní očistě tak na 2 dny vysadit a má z toho strach. Osobně si myslím, že by se nic nestalo, kdyby na prášky hned po jaterce najela. Dnes zvládla šanku a vynechala prášky a bylo to v klidu. Ale potřebuje to slyšet od někoho jiného, tak jsem jí slíbila, že se zeptám.
Už jen to, že o jaterní kůře uvažuje, považuju za úspěch. Když jsem s jaterkou začínala já, měla mě za cvoka. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned lis 11, 2012 10:49 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Zdravím všechny:),
pátá jaterka za mnou a průběh nejhorší jaký kdy byl. Silná nevolnost, která trvala dobrých 6 hodin a vždy pak ještě narůstala po vypití každé z posledních 2 dávek soli. Doslova jsem lezla po kolenou a ztrácela vědomí:(. Přitom jsem tentokrát opět nevyloučila nic kromě bláta - kamínek žádný. Začínám v tom pozorovat jistou pravidelnost.Až na první očistu, která proběhla bez problémů se mi střídá průběh tak, že je mi buďto hodně zle a nic nevyloučím nebo mi je skoro úplně dobře a kamenů vyjde dost. Pane Jaroslave prosím Vás, je možné, že v případě těch nevolností se pouze něco utrhne a nevyloučí a při další očistě ten binec vyjde ven? Děkuji za případnou odpověď.

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte lis 13, 2012 11:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
babanci píše:
Tak jsem se dívala, kde se to dá koupit a zírám, že jedno stojí 1 200 korun a druhé 1 400 korun. Opravdu se má brát obojí? Můj první muž byl myslivec, vždy, když něco zastřelil, tvrdil mi, že dal vzorek masa na veterinu ke kontrole, než se jedlo, ale po rozvodu mi řekl, že ho nikdy nedal. \":(\"
Tak, kdo ví, co jsem všechno zbaštila. možná jsem opravdu prolezlá parazity. Jak bych to mohla zjistit a dají se léky předepsat? Už jsem do léčení nahrnula desetitisíce. \":(\"

Tak určitě se dají koupit i dražší, ale i mnohem levnější, pošlete mě email a já vám pošlu kontakt na dodavatele z Thajska, což je celkem za hubičku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte lis 13, 2012 11:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Nick34 píše:
Bohuzel o slozeni vim jen to co je popsano na jejich strankach a na pripravku.
Zakladni slozka pro rozbijeni kamenu je Lysimachia( v cinske medicine Jin Qian Cao ).
Pak je tam jeste Bupleurum. Nejdulezitejsi tam ale je prave ta Lysimachia.
Podobne skvele ucinky ma i na ledvinove kameny.

Tak s tím vám nepomohu, uvedené byliny neznám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte lis 13, 2012 11:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
babanci píše:
Pane Zajíčku, beru MMS, dokáže to něco s parazity udělat? Jsem sice v jiném vlákně, ale v předešlém příspěvku jste mi psal, že by bolesti v podžebří mohly, krom kamenů,způsobovat právě paraziti. Děkuji za odpověď, v nejhorším seženu ty Vámi doporučené přípravky, i když jsem zjistila na netu, že jsou dost drahé. Ale zdraví za to stojí, to já, bohužel, vím až moc dobře.

MMS umí jenom malé šmejdy, ty velké nedovede.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte lis 13, 2012 11:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
prokera píše:
Zdravím všechnny:),
mám za sebou 4.očistu a po 3. neúspěšné byla tato velmi úspěšná jak co se vyloučených kamenů týká, tak hlavně zřejmého vylepšení zraku!! Z toho mám tedy velkou radost \":)\" ! Po předchozí JO se mi dosti zhoršil a je patrné, že to souviselo s posunem kamenů a jejich NEvyloučením. Jakmile se dostaly ven, rázem je to znát \":)\" ! Také je fajn, že mi nebylo ani trochu nevolno:). Začínám mít podezření, že to souvisí s čerstvostí oleje - vždy když jsem načala novou lahev, tak mi zle nebylo a když jsem použila načatou co mi stála ve špajzu (byť byla jen měsíc otevřená), tak mi zle víc nebo míň bylo. Vím, že zrovna olivový olej je dobře trvanlivý, ale tohle je minimálně podezřelá náhoda:)...

Zajímavá informace s tím zrakem, ale ten olej to se mě nezdá, oliváč je velice stabilní olej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte lis 13, 2012 11:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Noel píše:
mám dotaz - před kůrou se doporučuje popíjet jablečná šťáva, zajímalo by mě, jestli má stejný účinek popíjení jablečného octa (samozřejmě zředěného s vodou)

To ne, jde o konkrétní kyselinu a ta je pouze v těch jablkách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte lis 13, 2012 11:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="babanci":31zt5c6t]Tak zase já po další očistě. Mám neustále bolesti v pravém podžebří, žlučové kameny malé, to už jsem zde psala. Tyto bolesti trvají už skoro tři roky, za tu dobu jsem zkusila snad úplně všechno /kromě operace/. Gemmoterapii, tradiční čínskou medicínu, dobíjení na biorezonančním přístroji BICOM, piji chanca pietra, užívám ostropestřec, držím přísnou jaterní dietu, vyloučila jsem 5 bílých jedů z potravy, užívám hořčík na hranici průjmu, piji denně šťávu z černé ředkve, dělám jaterní očisty, užívala jsem přípravek GUNA LIVER, o kterém se tvrdí, že je přímo zázračný... a nic, vůbec žádná změna. Situace se nezměnila a co času, energie a v neposlední řadě peněz mě to celé stálo! Přesto jsem se ještě do operace nepřesvědčila. Prosím poraďte, co ještě zkusit. Začátkem listopadu ještě půjdu do jaterní očisty, vždy odejde spoustu zelených kamínků, ale ty, co jsou vidět na sonu, jsou tam stále. A dělají velké problémy. Prosím každého, kdo má nějaký nápad, aby mi ho napsal. Už začínám být nalomená, pečuji totiž o dítě svojí zemřelé dcery a vidím, že když je mi stále zle, že to jde velmi těžko. O psychice ani nemluvím, tam jsem vyřízená nadosmrti.[/quote:31zt5c6t]
To máte těžké, vyčistit

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte lis 13, 2012 11:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="Atriel":1czw8kds]Zdravím všechny,
včera jsem poprvé zkoušel očistu jater. Během kůry žádný průjem nepřišel a dnes od rána ze mě vychází pouze kašovitá stolice oranžové barvy, což odpovídá stravě s převahou jablkovo-mrkvových šťáv z posledního týdne. Žádné kamínky jsem nevyloučil a při kůře samotné jsem po vypití citronovo-olejového "nápoje" (chutná to teda strašně...) cítil pouze velmi bouřlivé pohyby v břiše. Celkově se cítím dobře. Je to normální?

Ještě se chci zeptat jestli znáte tento článek (http://www.quackwatch.com/01QuackeryRel ... ushes.html) a co si o tom myslíte? Jestli se to tu řešilo, tak se omlouvám, ale 127 stran nemůžu procházet \</div

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz