Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob říj 05, 2024 1:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 132  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2012 7:45 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
MMS NA ZUBY-

Dobry den,
zkusila jsem Vasi formuli na zuby- 5kapek MMS + 5 kapek 50%kys. citronove- aktivace 20s (asi spis 40, jelikoz to stale bylo tm.hnede...)
namocila jsem do toho kartacek a zacala cistit- silene kysele a peni to, ale da se to zvladnout- i jazyk cistit?
(jak dlouho tak cistit? a silene jemne kv.sklovine?), pak to vyplachnu vodou
a pak jeste pridam tak 2lzice ke zbytku a tim 2x vyplachnu usta a uz pote nevyplachuji vodou...

PROBLEM:
-zuby jakoby lepi pri stisku na sebe- NENALEPTALA JSEM SI SKLOVINU? (jeste nekolik hodin pote)
-dasne jsou jakoby rozryte- ale po piti na to MMS se opet zaceli...
nesmim jist napr. slede v oleji- to silene palilo na dasnich!
-jsou na nich videt bile skvrnky- hl. na vrchnich prednich 3kach- jako kdyz je clovek nastydly (myslim, ze zubari tomu rikaji FLUOR SKVRNY, ale ja uz asi 4roky pastou s fluorem necistim!? Asi po hodine skvrny zmizi a objevi se opet po dalsim cisteni s MMS¨)
-zatim jsem takto cistila jen 2x po jidle a pred prvni denni davkou MMS (delam 24k denne)

Za jak dlouho se tak muze jist, aby dasne nebolely?
Kdy tak zmizi hnedy kamen- carky- mezi zuby? Musim cistit vicekrat denne nebo jednou staci na odstraneni kamene?
Delam neco spatne?
Mam ubrat na napr. 3aktiv. kapky???


Pokud si nekdy nejsem jista, zda nakapalo 24 nebo 23kapek a o 1ci 2kapky vic druheho ci prvniho (MMS/ 50%kys.citronova)
je v tom nejaky problem- muze to uskodit??? Musi to byt naprosto presne???

Pokud kapu do kys.citronove MMS po dobu asi 20s, tak pak stejne promichavam 20s a pokud je to stale tmave hnede a ne zlutave, mam michat i radeji 40s nez pridam vodu, popr. nez cistim zuby???
Po kolika sekundach aktivace zrusim lecivy potencial MMS? Je napr. 60s prilis???
A jaka je Vase zkusenost s pridanim SODY- davam kolem 300ml do denni 24kapek-lahve. Nerusi to lecive ucinky- uz me po tom nekruci v brise a neboli jako predtim bez sody...? (3dny jsem to vydrzela bez sody, ted 4dny se sodou- novy P1000 Jima Humble)

(s octem t totiz za 3minuty bylo uz zlutave, s citronkou nikoliv, tak je to matouci...)

Nezanesu si telo plastem pokud pouziji lahvicku-kapatko z borove vody (takove ty lehoucke bily pruhledny plast- klasicke do dlane s odskroubovatelnym kapacim vrskem), je to 2-HDLE (ne 4-HDPE- nebo znate nejake kapatko z tohoto plastu?)
Mam sklenenou lahvicku uvnitr s kapatkem, ale neni tam co mackat a kapky jedou bud moc rychle nebo ve dvou (druhym otvorem) apod.
S pipetami je to slozite...a Jim vsude pouziva plast, ale nevim jaky a v lekarnach HDPE nemaji...

Predem dik za vysvetleni
Preji Vam krasny den


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát lis 09, 2012 7:48 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Vlastne jeste,
mate nekdo
nejakou zkusenost s cestovanim s MMS do TROPU apod. BEZ OCKOVANI-
tzn. nebrani MALARIA tablet pred odletem, ani niceho jineho
a pak pripadnou Malarii, tyfus, zlutou zimnici apod. lecit jen pouzitim MMS?
Diky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 17, 2012 7:06 pm 
Offline

Registrován: sob lis 17, 2012 7:00 pm
Příspěvky: 3
Zdravim Vas. Som cerstvym uzivatelom MMS. Zacal som uzivat jednu kvapku rano, jednu vecer a kazdy den jednu pridat. Tak somn to robil 4 dni, dnes som zmenil davkovanie a to, kazdu hodinu po 3 kvapky x 8 hodin denne. Moj prblem spociva v tom, ze ma (pravdepodobne) z MMS bolieva dost znacne hlava. Nikdy ma hlava nebolievala, no teraz ma boli kazdy den. Mate s tym skusenost, preco tomu tak je??? Dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 18, 2012 12:39 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Zkušenosti ano: hlava pobolívá především v čele, jsou přetížené ledviny, můžeš lehce snížit dávkování, abys jim ulevil. Je to známka toho, že MMS1 začalo likvidovat větší množství patogenů \":D\"
Batles


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 18, 2012 1:11 am 
Offline

Registrován: sob lis 17, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den. dozvedel som sa o mms pred mesiacom po uxvahe nad mojimi problemamy som sa rozhodol skusit mms. Problemy: IM zisteny 1998 naUSG nekdy prekonany .lieky na tlak.1992zisteny diabetes2 typu.R. 2000 druhy infarkt na diafragme.Nasledne potiíže s močenim.R.2001 operace prostaty(TUR).Sem tamx balinitid,plísenˇ na nohach a vznikpustuloznej psoriazy. Ruky dlane.nohy podešvy. Liečenie,mastičky, kupele(sol z mrtveho mora).Artitida, kolena,kríže,prave plece.Nevladzem chodiť po 50metroch sa musím zastviť.Posledných 7 rokov na inzulíne 4x denne12.12,12 jednotiek na noc 16 jed..Celkove blbo,´unava apatia-otazka co bude? Tak som mamičke povedal,keby neco tak ahoj.Začal som z24 kapkami CHloritan sodný(24,5%)aktivovane24 kap.50%kys.citronovej v litri štavi zjablk domacich.Rano som zedol pol krajíce chleba s natierkov aplatkom šunky plus 11 tablet liekov. po 2hodinach ,vitaminy-spektrum,Q10,vapnik.zinok.hočík.Bkomplex forte.Na to 3dcl čaju zeleneho plus 3dcl vody.O12,00 som vypil 2dcl jablčnej štavya o 13,00som si dal z termosky priravenu mms s jalkovov štavov. Každu hodinu jeno deci plus pohar vdy z vodovodu.O 22,30 so šiel spať. OPakoval som to každý ďen týžden. SEM TAM MI BOLO TROCHU NEVOLNO OD ZALUDKU.Hnačka nikde.šli sme s pani na prechadku a div sa svete ,šlo sa mi lahko.celý kilometer!!!Tak som zvíšil na34 kap.do litra štavy(prv mms . akt.,štava)Další den 44 kap. další den54 kap..Stolicahezky klzka redšia. medzi tým som objavil na int.,že sa dopredu neda robiť moju zmes. aneb straca učinok.Tak odd deviateho dne som robil 6kap.akt.6kap.50% kys. cit. 10 x.SEm tammedzi dvomi davkami sm nieco začal jesť Další den 7kap. po 4 hodinach 4x 8kap. 11 den 9x 8 kap..12 den 9x8kap.13 den9x8kap.Jedol som tak 3x denne chleba s pomazankou ašunkov.14 den 9x9kap.Rano bola vždy stolica mekka fajn po stolici ulava .16 den9x10kapiek,už som bol3x na vecku.17den 8x10kap.Začalo mibubnovanie v žaludku, vrčanie.2x hnačka,pobolievanie vkrížoch.18den8x8kap pohodine plus 10 minut niekedy.18 den8x7 kapiekbubnovaniev žaludku sem tam trochu nevolnosť.19 den8x6kapiek,3x denne jedlo,krajec chleba scesnakovov pomaz.19den som ale zmenil šťavu na mrkva,červena repa a čierna repa 1/1/1/ dieli.20 denta ista štava len5x6 ,začali mi bolieť ladviny a poriadne. zlakol som sa prerušil som proceduru.trochu som sa najedol.Chleba ,zavinač čaj ovocný sačkový a vnoci to začalo .Do rana 3x .tušim že vezuv vybuchol.od 21 dnˇa som pil len čajičky sedel na zachode 8xdenne,lietali so mňa nejake hrčky asi2,4 dni s hlienom a kapalinou potom už len voda denne4 xmožno 5a zacal ma silne boleť konečník.začal som krvácať zkonečníka stolica bola svtle krvava.ˇšiel som na chirurgiu kde mi pan dok.zistil2mm hlboku 7mmdlhu ranu.hemeroidy chvala bohu nemam ale stých šutrov čo zo mňalietali ma jeden zranil.po čipkoch už nakrvácam,prdel trochu bolí.Ladviny prestali bolieťVlastne ma už nič nebolí aj ranne bolesti lytok prestali.Inzulin som musel znížiť na9 jednotiek lebo mavamuž iba6-7 mol.miesto9-10-11.Joj je mi 70a citim sao 10 menej.Ď.za info.P.den.čau


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 18, 2012 1:33 pm 
Offline

Registrován: sob lis 17, 2012 7:00 pm
Příspěvky: 3
to Batles

Dik moc za info, dufam ze to bude tak, ako pises,lebo uz som sa zacal bat ze mi to nejako skodi....skodi na hlavu \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 18, 2012 9:49 pm 
Offline

Registrován: sob lis 17, 2012 7:00 pm
Příspěvky: 3
Pan Jarda.

Pred casom ste tu boli uviedli ze:
Tělo člověka se brání chlórem proti jakémukoliv neřádu, který do něj proniká. Vše zajišťuje normálně u zdravého člověka kyselina chlorovodíková, ale té má většina lidí katastrofální nedostatek. Z tohoto pohledu se sloučeniny chlóru velice hodí k vyřešení případných nedostatků v těle a MMS není nic jiného, než sloučenina chlóru, tedy ideální a pro tělo neškodný druh látky, navíc s naprosto špičkovou cenou.

Ja som sa o kyseline chlorovodikovej docital nasledovne:
Stres, hluk, hnev, strach a pocity viny, vedú v organizme ku vzniku kyseliny chlorovodíkovej. To môže zapríčiniť gastritídu (zápal žalúdočnej sliznice) a dokonca i žalúdočné vredy.

Tak nejako mi to nepasuje dokopy, pricom MMS lieci prostrednictvom kyseliny chlorovodikovej, a na stane druhej, kyselina chlorovodikova zapricinuje gastritidu.
Viete mi to nejako objastnit, nakolko tomu nerozumiem. Dakujem pekne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 19, 2012 4:22 am 
Offline

Registrován: pon lis 19, 2012 4:10 am
Příspěvky: 4
jahoda píše:
MMS NA ZUBY-

Dobry den,
zkusila jsem Vasi formuli na zuby- 5kapek MMS + 5 kapek 50%kys. citronove- aktivace 20s (asi spis 40, jelikoz to stale bylo tm.hnede...)
namocila jsem do toho kartacek a zacala cistit- silene kysele a peni to, ale da se to zvladnout- i jazyk cistit?
(jak dlouho tak cistit? a silene jemne kv.sklovine?), pak to vyplachnu vodou
a pak jeste pridam tak 2lzice ke zbytku a tim 2x vyplachnu usta a uz pote nevyplachuji vodou...

PROBLEM:
-zuby jakoby lepi pri stisku na sebe- NENALEPTALA JSEM SI SKLOVINU? (jeste nekolik hodin pote)
-dasne jsou jakoby rozryte- ale po piti na to MMS se opet zaceli...
nesmim jist napr. slede v oleji- to silene palilo na dasnich!
-jsou na nich videt bile skvrnky- hl. na vrchnich prednich 3kach- jako kdyz je clovek nastydly (myslim, ze zubari tomu rikaji FLUOR SKVRNY, ale ja uz asi 4roky pastou s fluorem necistim!? Asi po hodine skvrny zmizi a objevi se opet po da.........

Tak nevím ale toto se mi zdá jako dost šílený postup !! Toco popisujete je dost vážné poškození zubů a měla by jste okamžitě přestat ! Pochybuji že by Pan J. radil 5 kapkami neředěného... To je kyselé a koncentrované strašně moc ! To že vám zuby lepí je boužel naleptaná zubní sklovina.. něco podobného jsem zažil také při dlouhodobém pití citronád... tento stav zubů byse rozhodně neměl čistit zuby jsou měkke a sdíráte si zubní sklovinu... Ďásna jsou nejspíš spálene a rozškrábané... že nesmíte jíst sledě.. \":D\" to se divím že v vůbec něco můžete jíst... Opravdu si to moc nedovedu představit.. NA vašem místě... bych těch 5 kapek zředil tak do deci vody a tímto po dobu než se dají zuby dokupy pouze vyplachoval usta... a jinak ta soda cojsem se dočetl tak zkracuje učinnou dobu roztoku tzn že rychleji vyprchava.. ale nejlepší je používat nařezenou HCL . Toť můj názor..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 19, 2012 1:37 pm 
Offline

Registrován: pát črc 22, 2011 8:29 pm
Příspěvky: 627
Postrach píše:
Tak nevím ale toto se mi zdá jako dost šílený postup !! Toco popisujete je dost vážné poškození zubů a měla by jste okamžitě přestat ! Pochybuji že by Pan J. radil 5 kapkami neředěného... To je kyselé a koncentrované strašně moc ! To že vám zuby lepí je boužel naleptaná zubní sklovina.. něco podobného jsem zažil také při dlouhodobém pití citronád... tento stav zubů byse rozhodně neměl čistit zuby jsou měkke a sdíráte si zubní sklovinu... Ďásna jsou nejspíš spálene a rozškrábané... že nesmíte jíst sledě.. \":D\" to se divím že v vůbec něco můžete jíst... Opravdu si to moc nedovedu představit.. NA vašem místě... bych těch 5 kapek zředil tak do deci vody a tímto po dobu než se dají zuby dokupy pouze vyplachoval usta... a jinak ta soda cojsem se dočetl tak zkracuje učinnou dobu roztoku tzn že rychleji vyprchava.. ale nejlepší je používat nařezenou HCL . Toť můj názor..

Podle mne je to take sileny napad, cistit si zuby neredenou kyselinou. Lidi premyslejte trochu, kdyz neco delate, uz po prvnim cisteni Vam muselo dojit, ze je neco hooodne spatne. \":-(\"

MMS je treba rozredit a to dost silne.
I kdyz ho pijete, tak je treba ho doplnit dostatkem vody, jinak si udelate diru do zaludecni steny.

Inzenyr

Jeste doplnim, neuvedla jste duvod Vaseho snazeni. Pokud to je paradentoza, tak by jste mela zacit odstarnenim zubniho kamene. Tam se Vam bakterie schovaji pred jakymkoliv cistenim. Taky jsem si to zazil, az po odstraneni zubniho kamene se dasne vzpamatovaly. Do te doby jsem je cistil vsim moznym, ale nemelo to zadny valny efekt.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2012 3:36 am 
Offline

Registrován: čtv dub 23, 2009 1:36 pm
Příspěvky: 80
Diky za nazor, taky bych rekla, ze byla naleptana...pak uz jsem necistila, jen vyplachovala, a pak cistila roztokem velmi zredenym a ted mi zuby ZTMAVLY...nic katastrofalniho...jakoby mlecnejsi a zluto-hnede-zabarveni (predtim bile) ale totalne bez jakehokoliv povlaku- hladke...nekdo tu psal, ze ty bile nerovna se zdrave...???
Chtela jsem tim prave rozpustit ten KAMEN-tmave slabe carky mezi zuby...nemam paradentozu, ani nic sileneho, jen mirne vylezaji dasne i tam, kde zadny kamen neni...

JARDA DOSLOVA NAPSAL:
...Na čištění zubů dám 5 kapek chloritanu + 25 kapek kyseliny, promíchám a aktivuji 3 minuty, potom do nažloutlé tekutiny strčím kartáček a rovnou tím koncentrovaným roztokem čistím zuby. Na chuť nic moc, ale výsledky jsou skvělé, budete spokojena. Pokud Vám to nebude příliš nepříjemné, tak po čistění ještě zbytek ve skleničce lehce nařeďte vodou a vykloktejte si s tím ústa, pak vyplivnout a nejlépe nevyplachovat, tak to funguje nejlépe.

Uniklo mi neco???
On to pouzival NEREDENE...
akorat ja jsem nepouzila 10% kys,
ale 50%kys citronovou (=druhou stranou-tupou priboroveho noze zarovnam na lzicce kys.citronovou a pak na tu samou lzicku dam vodu= coz by malo byt ok...)
PROBLEM JE, ZE PO 20s (i 60s!!!)
AKTIVACE JE ROZTOK STALE TMAVE HNEDY a silene smrdi a ne zluty s uz slabym zapachem, jak se tomu delo, kdyz jsem aktivovala citronem nebo octem=10%...

Nevite nekdo, zda cekat dele nez tech 20s a kolik max. aby nezmizel UCINEK???(Zvlastni je, ze kdyz aktivuji 16kapek, tak to jeste jakz tak zezloutne, ale pri 24kapkach a vice je to ocividne hnede...)

Take bych rada vedela, zda pokud jednoho ci druheho dam o 1-2kapky omylem vic/min, zda to vadi a nemam to pouzit k piti, nebo zda je to ok...v jednom videu Jim rika, ze nemusime byt tak presni (kdyz kape kapky) ale tezko rict, co tim presne minil...

Zkousel uz nekdo jet do tropu apod. bez ockovani?
A co tetanus-
vystacim si s MMS? (genesis 2 radi nic neockovat...ale nevim, zda jsou realne zkusenosti...napr. u zvirat jde tetanus dost rychle...tezko rict zda by byl vubec cas na MMS)...
Uvitam jakekoliv zkusenosti
Diky, krasny den Vsem!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2012 7:04 am 
Offline

Registrován: pon lis 19, 2012 4:10 am
Příspěvky: 4
jahoda píše:
Diky za nazor, taky bych rekla, ze byla naleptana.. ale totalne bez jakehokoliv povlaku...nekdo tu psal, ze ty bile nerovna se zdrave...???
Chtela jsem tim prave rozpustit ten KAMEN-tmave slabe carky mezi zuby...nemam paradentozu, ani nic sileneho, jen mirne vylezaji dasne i tam, kde zadny kamen neni...

JARDA DOSLOVA NAPSAL:
...Na čištění zubů dám 5 kapek chloritanu + 25 kapek kyseliny, promíchám a aktivuji 3 minuty, potom do nažloutlé tekutiny strčím kartáček a rovnou tím koncentrovaným ro...

No toje jisté to naleptání zažil jsem slabší, a ustoupily dásně, u krčků se udělaly takové hnědé fleky.. a mě bylo navybul... a dáse říct doteď se dávaj zuby dokupy.. a eště dlouho budou... jinač být váma tak bych si zašel k nějakému zkušenému možná i lékaři... at vám poradí co pro zuby udělat.. určitě bych asi se snažil dostat dotěla vápník a minerály.. Dále teĎ taky budou zuby náchylnější ke kazu.. a jeto těžko říct.. kdyby seto stalo mi tak bych asi skončil na psychiatrii \":D\" podle všeho máte odolnější chrup. Možná bych zašel pro názor zubaře... někdy se stane že znich vypadnou i užitečné rady \":D\"
Dále to že jestli psal tak se musel splést nebo potom absolutně nechápu jak vytváří po smíchání mms s kyselinou výsledný koncentrát který není.. .a celkově to nejde pomalu myslím ani na kůži aplikovat neřezené, natož do úst.. To že jste se zabavila nánosu je sice přínos ale málem i zubů a toby byl špatny kšeft \":D\"

Celkem bymě zajímalo vysvětlení pana Jardy jelikož za jeho rady bych dal pomalu ruku do ohně. A veškerým lidem tyto stránky a služby doporučuju... a nerad bych nikomu nechtěně uškodil. Každopádně je to ojedinělá situace která se určitě vysvětlí takže to nemá vliv na počasí \":)\" jen to chce lidi fakt používat logiku a poslouchat co vám říká tělo... nejde se spoléhat a riskovat ty samé postupy co někdo jiný bez bezpečného odzkoušení na sobě.. už proto že Př.: Nějaký pomstychtivý hacker či zoufalá vláda a zdravotnictví se pomátne a bude se nás chtít vybít jako škodnou \":D\" no a převezme kontrolu nad stránkama a bude radit skakat z oken papat jedy a bum toby měli jednoduche kdyby se lidé spoléhali na cizí rady..

Mějte se. A přeji více štěstí a opatrnosti. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv lis 22, 2012 7:16 am 
Offline

Registrován: pon lis 19, 2012 4:10 am
Příspěvky: 4
jahoda píše:
akorat ja jsem nepouzila 10% kys,
ale 50%kys citronovou (=druho.....
PROBLEM JE, ZE PO 20s (i 60s!!!)
AKTIVACE JE ROZTOK STALE TMAVE ....

Nevite nekdo, zda cekat dele nez tech 20s a kolik max..
kz takz zezloutne, ale pri 24kapkach a vice je to ocividne hnede...)

Take bych rada vedela, zda pokud jednoho ci druheho dam o 1-2kapky....
[b]Zkousel uz nekdo jet do tropu apod. bez ockovani?
A co tetanus-
vystacim si s MMS? (genesis 2 radi nic neockovat...ale nevim, zda jsou realne zkusenosti...napr. u zvirat jde tetanus dost rychle...tezko rict zda by byl vubec cas na MMS)...

Kyselinu neřešte tam jste chybu neudělal... jeto normální že jeto tak kyselé
No je tmavý protože je to koncentrovaný roztok jestli to chápu správně nasycený chlordioxidem... čekejte vždy do doby než to dojde do nejtmavši barvy... ikdyž občas experimentuju a snažim se zjistim co je lepší jestli čekat déle či méně.. logicky bych řek že čím toje tmavší a sytější barvy tím toje účinější.. a čím déle to zůstává v koncentrovanem aktiv, stavu tím více se uvolňuje a vyprchava ten Chlordioxid
Ono toje tím že při jedné kapce to nejde poznat tak tmavé jako při 50ti... ale mělo byto být stejné... silné a koncentrované... když dáte jednu méně více.. tak se vůbec nic neděje... já třeba vím že kyseliny se nemusí dávat tolik mnohdy i poloviční množství dostatčně aktivuje. Chceto opatrnost trpělivost a štěstí.. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 10:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
map001 píše:
Nevim jak ostatní s MMS, já se přidám se zatím nic moc pozitivní zkušeností.

Syn (4r.) dostal molusky (takové malé bradavičky, virového původu), podle jakhosi tipu na webu mícháme 3 kapky mms zaktivované kys. citr., plus trosinku kapek filtrované vody => potíráme 2x denně, výsledek skoro po týdnu nic moc, nebo lépe vůbec nic, molusky se šíří po celém těle jako nic.
Pokud si MMS neporadí s moluskou, jak to zmůže horčí problém?

No ještě budeme zkoušet - do víkendu. Pak ještě apíšu jak to dopadlo.

No, nevím zda pouze povrchová aplikace je to pravé, jde o problém z krve a je tedy třeba řešit tu krev.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 10:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
jahoda píše:
MMS NA ZUBY-

Dobry den,
zkusila jsem Vasi formuli na zuby- 5kapek MMS + 5 kapek 50%kys. citronove- aktivace 20s (asi spis 40, jelikoz to stale bylo tm.hnede...)
namocila jsem do toho kartacek a zacala cistit- silene kysele a peni to, ale da se to zvladnout- i jazyk cistit?
(jak dlouho tak cistit? a silene jemne kv.sklovine?), pak to vyplachnu vodou
a pak jeste pridam tak 2lzice ke zbytku a tim 2x vyplachnu usta a uz pote nevyplachuji vodou...

PROBLEM:
-zuby jakoby lepi pri stisku na sebe- NENALEPTALA JSEM SI SKLOVINU? (jeste nekolik hodin pote)
-dasne jsou jakoby rozryte- ale po piti na to MMS se opet zaceli...
nesmim jist napr. slede v oleji- to silene palilo na dasnich!
-jsou na nich videt bile skvrnky- hl. na vrchnich prednich 3kach- jako kdyz je clovek nastydly (myslim, ze zubari tomu rikaji FLUOR SKVRNY, ale ja uz asi 4roky pastou s fluorem necistim!? Asi po hodine skvrny zmizi a objevi se opet po dalsim cisteni s MMS¨)
-zatim jsem takto cistila jen 2x po jidle a pred prvni denni davkou MMS (delam 24k denne)

Za jak dlouho se tak muze jist, aby dasne nebolely?
Kdy tak zmizi hnedy kamen- carky- mezi zuby? Musim cistit vicekrat denne nebo jednou staci na odstraneni kamene?
Delam neco spatne?
Mam ubrat na napr. 3aktiv. kapky???


Pokud si nekdy nejsem jista, zda nakapalo 24 nebo 23kapek a o 1ci 2kapky vic druheho ci prvniho (MMS/ 50%kys.citronova)
je v tom nejaky problem- muze to uskodit??? Musi to byt naprosto presne???

Pokud kapu do kys.citronove MMS po dobu asi 20s, tak pak stejne promichavam 20s a pokud je to stale tmave hnede a ne zlutave, mam michat i radeji 40s nez pridam vodu, popr. nez cistim zuby???
Po kolika sekundach aktivace zrusim lecivy potencial MMS? Je napr. 60s prilis???
A jaka je Vase zkusenost s pridanim SODY- davam kolem 300ml do denni 24kapek-lahve. Nerusi to lecive ucinky- uz me po tom nekruci v brise a neboli jako predtim bez sody...? (3dny jsem to vydrzela bez sody, ted 4dny se sodou- novy P1000 Jima Humble)

(s octem t totiz za 3minuty bylo uz zlutave, s citronkou nikoliv, tak je to matouci...)

Nezanesu si telo plastem pokud pouziji lahvicku-kapatko z borove vody (takove ty lehoucke bily pruhledny plast- klasicke do dlane s odskroubovatelnym kapacim vrskem), je to 2-HDLE (ne 4-HDPE- nebo znate nejake kapatko z tohoto plastu?)
Mam sklenenou lahvicku uvnitr s kapatkem, ale neni tam co mackat a kapky jedou bud moc rychle nebo ve dvou (druhym otvorem) apod.
S pipetami je to slozite...a Jim vsude pouziva plast, ale nevim jaky a v lekarnach HDPE nemaji...

Predem dik za vysvetleni
Preji Vam krasny den

Nezlobte se, ale na takovou smršť dotazů se nedá reagovat, klidně mě zavolejte a já to zodpovím, nicméně naprostá většina zde již zodpovězena je, stačí číst.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte lis 27, 2012 8:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28377
Bydliště: Poděbrady
vojtisek píše:
Dobrý den. dozvedel som sa o mms pred mesiacom po uxvahe nad mojimi problemamy som sa rozhodol skusit mms. Problemy: IM zisteny 1998 naUSG nekdy prekonany .lieky na tlak.1992zisteny diabetes2 typu.R. 2000 druhy infarkt na diafragme.Nasledne potiíže s močenim.R.2001 operace prostaty(TUR).Sem tamx balinitid,plísenˇ na nohach a vznikpustuloznej psoriazy. Ruky dlane.nohy podešvy. Liečenie,mastičky, kupele(sol z mrtveho mora).Artitida, kolena,kríže,prave plece.Nevladzem chodiť po 50metroch sa musím zastviť.Posledných 7 rokov na inzulíne 4x denne12.12,12 jednotiek na noc 16 jed..Celkove blbo,´unava apatia-otazka co bude? Tak som mamičke povedal,keby neco tak ahoj.Začal som z24 kapkami CHloritan sodný(24,5%)aktivovane24 kap.50%kys.citronovej v litri štavi zjablk domacich.Rano som zedol pol krajíce chleba s natierkov aplatkom šunky plus 11 tablet liekov. po 2hodinach ,vitaminy-spektrum,Q10,vapnik.zinok.hočík.Bkomplex forte.Na to 3dcl čaju zeleneho plus 3dcl vody.O12,00 som vypil 2dcl jablčnej štavya o 13,00som si dal z termosky priravenu mms s jalkovov štavov. Každu hodinu jeno deci plus pohar vdy z vodovodu.O 22,30 so šiel spať. OPakoval som to každý ďen týžden. SEM TAM MI BOLO TROCHU NEVOLNO OD ZALUDKU.Hnačka nikde.šli sme s pani na prechadku a div sa svete ,šlo sa mi lahko.celý kilometer!!!Tak som zvíšil na34 kap.do litra štavy(prv mms . akt.,štava)Další den 44 kap. další den54 kap..Stolicahezky klzka redšia. medzi tým som objavil na int.,že sa dopredu neda robiť moju zmes. aneb straca učinok.Tak odd deviateho dne som robil 6kap.akt.6kap.50% kys. cit. 10 x.SEm tammedzi dvomi davkami sm nieco začal jesť Další den 7kap. po 4 hodinach 4x 8kap. 11 den 9x 8 kap..12 den 9x8kap.13 den9x8kap.Jedol som tak 3x denne chleba s pomazankou ašunkov.14 den 9x9kap.Rano bola vždy stolica mekka fajn po stolici ulava .16 den9x10kapiek,už som bol3x na vecku.17den 8x10kap.Začalo mibubnovanie v žaludku, vrčanie.2x hnačka,pobolievanie vkrížoch.18den8x8kap pohodine plus 10 minut niekedy.18 den8x7 kapiekbubnovaniev žaludku sem tam trochu nevolnosť.19 den8x6kapiek,3x denne jedlo,krajec chleba scesnakovov pomaz.19den som ale zmenil šťavu na mrkva,červena repa a čierna repa 1/1/1/ dieli.20 denta ista štava len5x6 ,začali mi bolieť ladviny a poriadne. zlakol som sa prerušil som proceduru.trochu som sa najedol.Chleba ,zavinač čaj ovocný sačkový a vnoci to začalo .Do rana 3x .tušim že vezuv vybuchol.od 21 dnˇa som pil len čajičky sedel na zachode 8xdenne,lietali so mňa nejake hrčky asi2,4 dni s hlienom a kapalinou potom už len voda denne4 xmožno 5a zacal ma silne boleť konečník.začal som krvácať zkonečníka stolica bola svtle krvava.ˇšiel som na chirurgiu kde mi pan dok.zistil2mm hlboku 7mmdlhu ranu.hemeroidy chvala bohu nemam ale stých šutrov čo zo mňalietali ma jeden zranil.po čipkoch už nakrvácam,prdel trochu bolí.Ladviny prestali bolieťVlastne ma už nič nebolí aj ranne bolesti lytok prestali.Inzulin som musel znížiť na9 jednotiek lebo mavamuž iba6-7 mol.miesto9-10-11.Joj je mi 70a citim sao 10 menej.Ď.za info.P.den.čau

To jsou dobré zprávy a inspirace pro ostatní.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1977 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 132  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz