Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 9:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 10, 2012 10:51 pm 
Offline

Registrován: pon pro 10, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 3
Dobrý večer,
koupil jsem si zde http://www.biozero.cz/index.php/soli/si ... x100g.html epsomskou sůl, ale nejsem si jistý jestli se to dá pozřít, je na tom napsáno hnojivo. Díky za názory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 10, 2012 11:55 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
sichi1971 píše:
Dobrý večer,
koupil jsem si zde http://www.biozero.cz/index.php/soli/si ... x100g.html epsomskou sůl, ale nejsem si jistý jestli se to dá pozřít, je na tom napsáno hnojivo. Díky za názory.

Kdybych to za ty desny penize koupil, 3x 100g za 149,- Kc, tak bych to urcite pouzil \":lol:\" . Ale stejne bych se jich jeste poptal, jestli vedi co vlastne prodavaji. Tedy jestli to je opravdu MgSO4 bez vody nebo MgSO4 + 7H2O, obvykle se pod nazvem Epsomska sul prodava MgSO4 + 7H2O. pouzit lze oboji, ale lisi se pak v davkovani. Kdybys vzal http://www.fichema.cz/siran-horecnaty-h ... p-732.html tak toho mas kilo, vis co to je, tedy MgSO4 + 7H2O, stoji to jen 79 kc vcetne DPH a je to potravinarska kvalita.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 11, 2012 10:08 am 
Offline

Registrován: pon pro 10, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 3
No jo, teď už to také vím. Zadal jsem do googlu epsomská sůl a našlo to jen tohoto prodejce. Kdybych zadal síran hořečnatý, vyleze jich nespočet. Na obalu je tohle:

http://img525.imageshack.us/img525/9366 ... 085706.jpg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 11, 2012 10:17 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
sichi1971 píše:
No jo, teď už to také vím. Zadal jsem do googlu epsomská sůl a našlo to jen tohoto prodejce. Kdybych zadal síran hořečnatý, vyleze jich nespočet. Na obalu je tohle:

http://img525.imageshack.us/img525/9366 ... 085706.jpg

Tak je to aspon normalni epsomka, MgSO4 + 7H2O; takze nemusis prepocitavat davkovani.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 11, 2012 10:27 am 
Offline

Registrován: pon pro 10, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 3
Díky, tak že normálně podle návodu zde na fóru 60 ml.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 11, 2012 12:42 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
sichi1971 píše:
Díky, tak že normálně podle návodu zde na fóru 60 ml.

Jo, normalne podle navodu.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte pro 11, 2012 1:55 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
Zdravím. Chci se zeptat, jak užíváte tekutý lecitin od pana Jardy. Ve vodě se samozřejmě nerozpouští, nejde to dostat (umýt) ze lžičky (dokonce to jde dost těžko i v horké vodě s Jarem). Je to taková naprosto nepoddajná, nezničitelná substance \":)\" Mám trochu obavu to jíst. Nemůže to takhle samotné nějak uškodit, zalepit střeva? Nějak k tomu nemám důvěru. Díky za názor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 16, 2012 8:03 pm 
Offline

Registrován: stř lis 14, 2012 8:32 pm
Příspěvky: 30
ahoj, jsem nahlodaná pochybnostmi...četla jsem na diskusním fóru s tematem Půst, že zelené měkké kameny vzal někdo do laborky, a zjistil, že to je sražený olivák s grapefruitovou šťávou. tudíž žádné cholesterolové kameny, nic takovýho.
vyvraťte to...pls. jinak třetí jaterní detox neproběhne:-/.... \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned pro 16, 2012 10:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
Nagualka píše:
ahoj, jsem nahlodaná pochybnostmi...četla jsem na diskusním fóru s tematem Půst, že zelené měkké kameny vzal někdo do laborky, a zjistil, že to je sražený olivák s grapefruitovou šťávou. tudíž žádné cholesterolové kameny, nic takovýho.
vyvraťte to...pls. jinak třetí jaterní detox neproběhne:-/.... \":(\"

Predpokladam, ze je to klidne mozne. Ostatne zalezi velmi na tom, co v te laborce vlastne analyzovali, protoze to co vypijete pri ociste jater, telo take musi nejak zpracovat. A jak zde jiz nekolikrat zaznelo, pri prvnich ocistach zdaleka nemusi dochazet k vylucovani usazenin z jater ale pouze k jejich posunu v jatrech. Je tu dokumentovano nekolik pripadu, kdy vychazeji nekolika-cencimetrove srazeniny a desitky mensich v ramci napr. 15te nebo 18te ocisty a tam bych si jiz dovolil pochybovat, ze jde pouze o produkt 'spousteciho' napoje. Takze lamat si hlavu s takovymito 'vysledky z laborky' mi prijde naprosto bezpredmetne. Bud nekdo veri, chce opravdu zlepsit svoje zdravi a cisti svoje telo nebo misto toho nedela nic (nebo skoro nic) a hleda duvody proc to ci ono nemuze fungovat...

Protoze jste zde na foru vcelku kratce, dovolim si malou radu - nez zacnete davat dotazy, nebo duleziteji, nez zacnete procedury aplikovat na vlastnim tele, snazte so o problematice zjistit maximum informaci, protoze zdravi mate jenom jedno. Jako minimum bych pokladal procteni celeho souvisejiciho tematu zde ve foru, v tomto pripade tohoto. Hodne zdaru pri dalsich ocistach!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 1:24 am 
Offline

Registrován: stř lis 14, 2012 8:32 pm
Příspěvky: 30
To Firebird:
díky..nemyslím si, že "pouze pochybovat a hledat důvody, proč to nemůže fungovat" je můj případ. řadu let se věnuju józe, hledam způsoby "ideálního" stravování pro své tělo v rámci dnešních možností, žiju dosti střídmě a jsem otevřená jiným názorům. diagnoza DM1 (na inzulínu závislá) je hodně zhruba řečeno o tom, že doposud jsem neobjevila tematiku, ze které by byla patrná sebemenší šance na uzdravení. je to složité, ostatně jako všechno. I jaterní očista, jako jedna z mnoha je složitá, ačkoliv o ní vím minimálně to, co je popsáno ve zdejším fóru (četla jsem třikrát, samozřejmě před praxí). Ale je to jako se vším. Co člověk, to názor, individuum. Vy tvrdíte, že množství "kamenů" se očistami zvyšuje. Na jiném fóru tvrdí několik dalších lidí přesný opak. Pár dalších to zpochybní. Předposlední za to dá ruku do ohně. Není ale nikdo, kdo by věděl zcela vše. A tak je asi nejlepší řídit dle známého "víra Tvá tě uzdraví"..inu ale, ty pochybnosti. kdo je nemá, hoď kamenem ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 7:39 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon dub 16, 2012 3:25 pm
Příspěvky: 79
Nagualka píše:
To Firebird:
díky..nemyslím si, že "pouze pochybovat a hledat důvody, proč to nemůže fungovat" je můj případ. řadu let se věnuju józe, hledam způsoby "ideálního" stravování pro své tělo v rámci dnešních možností, žiju dosti střídmě a jsem otevřená jiným názorům. diagnoza DM1 (na inzulínu závislá) je hodně zhruba řečeno o tom, že doposud jsem neobjevila tematiku, ze které by byla patrná sebemenší šance na uzdravení. je to složité, ostatně jako všechno. I jaterní očista, jako jedna z mnoha je složitá, ačkoliv o ní vím minimálně to, co je popsáno ve zdejším fóru (četla jsem třikrát, samozřejmě před praxí). Ale je to jako se vším. Co člověk, to názor, individuum. Vy tvrdíte, že množství "kamenů" se očistami zvyšuje. Na jiném fóru tvrdí několik dalších lidí přesný opak. Pár dalších to zpochybní. Předposlední za to dá ruku do ohně. Není ale nikdo, kdo by věděl zcela vše. A tak je asi nejlepší řídit dle známého "víra Tvá tě uzdraví"..inu ale, ty pochybnosti. kdo je nemá, hoď kamenem ....

Myslim, ze je zcela normalni, ze kazdy kdo cisti jatra ma jine vysledky. Neni snad ani mozne, aby byly stejne - vzdyt kazdy zanasel sve telo jinak dlouhou dobu a predevsim jinym zpusobem. Ja v zadnem pripade netvrdim, ze se mnozstvi kamenu postupnymi ocistami zvysuje. Jen je tu urcite par pripadu, kdy prvni 2 - 3 ocisty nyvechazelo temer nic, pak se to utrhlo a dotycni se nad mnozstvim vyplaveneho bordelu nestacili divit. Mit pochybnosti je normalni, ale rozhodne lepsi lepsi je delat neco (kdyz vim co), nez se na to vykaslat uplne. A to jeste navic na zaklade nejakych pochybnych vysledku nebo zpravy typu 'jedna pani povidala'. Doporucuji Vam nastudovat si zde popisovanou kuru z ostopercove kasicky, ktera cisteni jater rovnez vyrazne podpori, cisteni provadjte vyhradne v souladu s fazemi mesice (jak je zde popsano) a pri procedure rovnez doporucuji zaradit horkou mineralizacni koupel, se kterou zde maji 'cistici' rovnez velice dobre zkusennosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 12:47 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Ja si robím očistu pečene pravidelne.Tentokrát dva dni pred novom som bola vyslovene zhrozená,čo zo mňa vyliezlo,hlavne po klystýry na druhý a tretí deň.Kamene asi 2.5cm,veľké množstvo,ešte som také nemala.Boli tvrdé,po rozpolení pórovité,krémovej farby,pravdepodobne zvápenatelé.Určite neboli také ako predtým-mäkké a smaragdovo zelené.Takže podľa mňa sa ten bordelík posúva.Je pravda,že som si robila očistu žalúdka rano po očiste pečene,snáď sa tým brušným tlakom ešte niečo vytlačilo/?/.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 1:40 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
janin píše:
Ja si robím očistu pečene pravidelne.Tentokrát dva dni pred novom som bola vyslovene zhrozená,čo zo mňa vyliezlo,hlavne po klystýry na druhý a tretí deň.Kamene asi 2.5cm,veľké množstvo,ešte som také nemala.Boli tvrdé,po rozpolení pórovité,krémovej farby,pravdepodobne zvápenatelé.Určite neboli také ako predtým-mäkké a smaragdovo zelené.Takže podľa mňa sa ten bordelík posúva.Je pravda,že som si robila očistu žalúdka rano po očiste pečene,snáď sa tým brušným tlakom ešte niečo vytlačilo/?/.

Gratuluju. Mohla bys sem dat fotky tech zvapenatelych, vcetne rozpulenych? Na tech je jasne, ze nejsou z olivovyho oleje. A pripadne opet napsat o svych ocistach vic, zda se ze jsi velmi uspesna. Dik

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 1:57 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Škoda,už ich nemám.Ale mala som nutkanie ich odfotiť...Možno nabudúce,ak ešte niečo ostalo.Ja sa vyslovene teším na každú očistu,aj keď pitie oliváku je stále nechutné.Zatiaľ mi ešte nikdy nebolo zle od žalúdka chvalabohu.Na očistu sa pripravím celý týždeň predtým,t.j. živá strava,teplé kúpele /aj v deň očisty okolo 18tej hod,po vypití prvej dávky soli /,samozrejme klystýr aj v deň očisty.No a po kúpeli ,cca od 19tej hodiny teplý termofor na oblasť pečene /mám ho pripevnený dlhým šálom,obviažem sa \":)\" /až do 6 hod rannej.Vodu si priebežne vymieňam,aby bola dostatočne teplá.Spím na pravom boku.No tentokrát to bol fakt "kameňolom".A to som rok a pol prevažne na surovej strave.Nie som ani obézna ani nebolaˇ,skôr naopak,jedla som v minulosti skôr sladké,múčne.Musím však priznať,že u mňa hral veľkú úlohu hlavne stres-hnev,strach...Takže mám ešte čo čistiť.Pre mňa sú odmenou dobré výsledky z odberu krvi.To ma posúva ďalej a posilňuje to moju vieru v uzdravenie.Tak Vás všetkých pozdravujem a prajem pokojný deň. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon pro 17, 2012 2:11 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
No a ešte samozrejme k očiste patrí aj konzumácia- len jabĺk /deň pred očistou / a tiež vypijem cca 2-3l čerstvej jablk.šťavy do 14tej hodiny v deň očisty.Tak,ako je v návode.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz