Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 10:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte led 01, 2013 9:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:

Ne, to není ironie, podívejte se jak ta rovnice zněla a pokud ji u sebe srovnáte, tak je tam i výsledek. Nakonec máte dvě možnosti, buď si trvat na svém, nebo to vyzkoušet a třeba to bude fungovat i když kdo ví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2013 7:20 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jardo, to je Vaše nejoblíbenější fráze: "výsledek se dostaví, pokud.... musíte být úspěšná, candida nebude..." atd.
Jen nějak neregistruju nikoho, na koho by to platilo.

Je tu někdo, komu pan Zajíček pomohl od candidy?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2013 10:28 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Nechapu co porad resite, copak to ma smysl? Multifaktorialni psychosomatiku nemuzete bez dokonaleho porozumeni coz je prakticky nemozne nikdy jednoduse lecit mavnutim kouzelneho proutku. Cernou labut jste necetli ze? Panove napada mne kdyz jde o pocetnou solventni klientelu proc se o zakazniky pretahovat a skodit si navzajem? dejte hlavy dohromady spojte usili a muzete se na tom spolecne napakovat. A nez na to nekdo prijde budete na Bahamach. \":)\") Vseved bude spravovat diskuzni forum, v tom je vybornej, rypat, urazet, promazavat nevhodne prispevky,v tom se vyziva asi mu to psychosomativky pomaha, zeby nizke sebevedomi? a pan jarda by komunikoval osobne a ja jako chorobny kleptoman podle Vseveda bych delal spolehliveho pokladnika. \":)\") Co rikas Vsevede? \":)\") Placneme si?

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2013 10:50 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Petr 2 píše:
Nechapu co porad resite, copak to ma smysl? Multifaktorialni psychosomatiku nemuzete bez dokonaleho porozumeni coz je prakticky nemozne nikdy jednoduse lecit mavnutim kouzelneho proutku. Cernou labut jste necetli ze? Panove napada mne kdyz jde o pocetnou solventni klientelu proc se o zakazniky pretahovat a skodit si navzajem? dejte hlavy dohromady spojte usili a muzete se na tom spolecne napakovat. A nez na to nekdo prijde budete na Bahamach. \":)\") Vseved bude spravovat diskuzni forum, v tom je vybornej, rypat, urazet, promazavat nevhodne prispevky,v tom se vyziva asi mu to psychosomativky pomaha, zeby nizke sebevedomi? a pan jarda by komunikoval osobne a ja jako chorobny kleptoman podle Vseveda bych delal spolehliveho pokladnika. \":)\") Co rikas Vsevede? \":)\") Placneme si?

Petře, když má někdo tiky, píše "na kopitech" a ještě nezakusil rozkoše s ženou, nemůže být u mně zaměstnán jako pokladník. To jsou základní předpoklady, a ty je nesplňuješ \":lol:\"
Tu občasnou zlodějinu bych ti odpustil, kdo nekrade, ten okrádá sám sebe, to je přece jasný...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2013 12:47 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Vševěd píše:
Petře, když má někdo tiky, píše "na kopitech" a ještě nezakusil rozkoše s ženou, nemůže být u mně zaměstnán jako pokladník. To jsou základní předpoklady, a ty je nesplňuješ \":lol:\"
Tu občasnou zlodějinu bych ti odpustil, kdo nekrade, ten okrádá sám sebe, to je přece jasný...

NO jak myslis ja to s tebou myslel dobre. \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2013 12:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Jardo, to je Vaše nejoblíbenější fráze: "výsledek se dostaví, pokud.... musíte být úspěšná, candida nebude..." atd.
Jen nějak neregistruju nikoho, na koho by to platilo.

Je tu někdo, komu pan Zajíček pomohl od candidy?

Tak zde mluvíte jako správný Čech u kterého je téměř základním smyslem života soustavná "objektivní" kritika čehokoliv, co dělá někdo jiný a který ví naprosto přesně jak se to má udělat správně, ale skutek utek. Sám patrně budete vědět, že kandidu má v sobě každý a tudíž se jí zbavit nelze, dá se pouze udržet na uzdě, aby vám neškodila. Spouštěčem může být i psychika a když se podíváte na svůj přístup, zdá se vám dost pozitivní, možná že ten problém bude i zde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2013 7:28 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Jarda píše:
Tak zde mluvíte jako správný Čech u kterého je téměř základním smyslem života soustavná "objektivní" kritika čehokoliv, co dělá někdo jiný a který ví naprosto přesně jak se to má udělat správně, ale skutek utek. Sám patrně budete vědět, že kandidu má v sobě každý a tudíž se jí zbavit nelze, dá se pouze udržet na uzdě, aby vám neškodila. Spouštěčem může být i psychika a když se podíváte na svůj přístup, zdá se vám dost pozitivní, možná že ten problém bude i zde.

Mně skutek neutek. Dneska už ani Vás nikomu nenapadne radit, ať si dá banánovou dietu na léčbu candidy. Takže moje slova padla na úrodnou půdu,
i když je Vám to proti srsti. Dneska v podstatě říkáte to, co jste předtím zuřivě popíral. Obrátil jste o 180 stupňů, a stal se z Vás apoštol mojí víry:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2013 9:03 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 01, 2011 10:04 pm
Příspěvky: 76
Vševěd píše:
Mně skutek neutek. Dneska už ani Vás nikomu nenapadne radit, ať si dá banánovou dietu na léčbu candidy. Takže moje slova padla na úrodnou půdu,
i když je Vám to proti srsti. Dneska v podstatě říkáte to, co jste předtím zuřivě popíral. Obrátil jste o 180 stupňů, a stal se z Vás apoštol mojí víry:-)

Milý Vševed, odporúčam sa zamyslieť nad tým čo tu vlastne chceš dokázať! Chceš mať zdravé telo? Chceš nám ukázať aký je p. Zajíček omylný a že nikomu vlastne nepomohl s liečbou? Chceš si tu liečiť svoje ego? Alebo čo presne? Prosím, prezraď nám úprimne tvoj zámer, lebo prinajmenšom mne je tvoje správanie a tvoj zámer vcelku nejasný. Potom ti snáď my ostatní budeme schopný nejako pomôcť. Ovšem ak budeš mať o pomoc záujem. Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2013 11:07 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
bombay píše:
Milý Vševed, odporúčam sa zamyslieť nad tým čo tu vlastne chceš dokázať! Chceš mať zdravé telo? Chceš nám ukázať aký je p. Zajíček omylný a že nikomu vlastne nepomohl s liečbou? Chceš si tu liečiť svoje ego? Alebo čo presne? Prosím, prezraď nám úprimne tvoj zámer, lebo prinajmenšom mne je tvoje správanie a tvoj zámer vcelku nejasný. Potom ti snáď my ostatní budeme schopný nejako pomôcť. Ovšem ak budeš mať o pomoc záujem. Ďakujem.

Tak na začátek, v množném čísle mluví jen osoby nejisté si samy sebou. Cítí se pak silnější.

Oč mi jde? Dovolil jsem si poukázat na naprosto zjevný nesmysl, kterých je tady víc. Jen tak namátkou, už ani nevím kde jsem tu četl doporučení pana Zajíčka osobě s autoimunitním
onemocněním, aby posílila imunitu, že tak se vyléčí. Zjevně mu není známo, že autoimunitní onemocnění jsou nejčastější právě u osob s velmi silnou imunitou, kdy se tato obrátí
proti nim samotným. U nich není problém s tím, jak silná imunita je, u nich je problém s jejím chybným fungováním, což je oříšek, který se doposud nepodařilo rozluštit žádným vědcům.
A proto je neumíme léčit. Nicméně, doporučení posílit imunitu třeba u nemocného s roztroušenou sklerózou znamená velmi silně zhoršit průběh nemoci. U těchto nemocných se naopak
imunita snižuje. A takových záseků je tady spousta.
Jestli jsem ti šáhl na tvého boha, tak se omlouvám \":roll:\"
V topicu o EAN čárových kódech je vidět, jakým způsobem pan zajíček přistupuje k informacím. Někdo vytáhne nějakou pičovinu s prominutím, pan Jarda to posvětí a na jiném místě
internetu se člověk dočte, že pan léčitel Zajíček doporučuje odrušovat čárové kódy a že bez toho se z kandidózy nelze vyléčit:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2013 2:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Vševěd píše:
Tak na začátek, v množném čísle mluví jen osoby nejisté si samy sebou. Cítí se pak silnější.

Oč mi jde? Dovolil jsem si poukázat na naprosto zjevný nesmysl, kterých je tady víc. Jen tak namátkou, už ani nevím kde jsem tu četl doporučení pana Zajíčka osobě s autoimunitním
onemocněním, aby posílila imunitu, že tak se vyléčí. Zjevně mu není známo, že autoimunitní onemocnění jsou nejčastější právě u osob s velmi silnou imunitou, kdy se tato obrátí
proti nim samotným. U nich není problém s tím, jak silná imunita je, u nich je problém s jejím chybným fungováním, což je oříšek, který se doposud nepodařilo rozluštit žádným vědcům.
A proto je neumíme léčit. Nicméně, doporučení posílit imunitu třeba u nemocného s roztroušenou sklerózou znamená velmi silně zhoršit průběh nemoci. U těchto nemocných se naopak
imunita snižuje. A takových záseků je tady spousta.
Jestli jsem ti šáhl na tvého boha, tak se omlouvám \":roll:\"
V topicu o EAN čárových kódech je vidět, jakým způsobem pan zajíček přistupuje k informacím. Někdo vytáhne nějakou pičovinu s prominutím, pan Jarda to posvětí a na jiném místě
internetu se člověk dočte, že pan léčitel Zajíček doporučuje odrušovat čárové kódy a že bez toho se z kandidózy nelze vyléčit:-)

Pokud je něco zjevný nesmysl pro vás, to ještě vůbec neznamená že o nesmysl skutečně jde. Také dezinformace v duchu, že se dosud žádným vědcům nepovedlo něco rozluštit, vůbec neznamená že máte pravdu. Pokud vím tak roztroušenkou se na vysoké úrovni zabýval Klenner, který toho věděl určitě více než vy a co na to doporučoval si jistě dohledáte. Kupodivu na základě zjevného nesmyslu vyléčil mnoho lidí, prostě se to povedlo i proti vašemu přesvědčení a proti vší "vědecké" logice. Navíc se na základě zmíněného nesmyslu z tohoto problému dostal minimálně jeden člen tohoto fóra, což mě třeba jako odpověď stačí. Možná se ozve sám, já nikoho jmenovat nebudu, od toho toto fórum není, aby vyvracelo bludy někomu kdo ví všechno nejlépe. Také je zcela moje věc co uznávám a co ne, to je moje právo tuším že se tomu říká "svoboda projevu" a pokud mě jí nebere zákon, tak od vás si ji rozhodně korigovat nenechám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2013 2:48 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Máte na mysli Klennerův protokol? Ten dříve nebo později spolehlivě zlikviduje ledviny. Zkoušel jste ho s někým?
Já ano, ty dávky Niacinu, které předepisuje mají za následek masivní překrvení, které silně zatěžuje ledviny. Krom toho,
Klennerův protokol není určen na podporu imunity, jeho logika spočívá v tom, že masivním překrvením se dostanou B-vitamíny
až k nervům, které jsou už víceméně odumřelé. Ovšem, jestli to stačí na obnovu myelinu okolo nervových zakončení, to je spíš
teorie než praxe. Krom toho, ty svědectví o jeho účinnosti jsou asi tak podložené jako když Ing. Bláhová tvrdí, že dostala spoustu
lidí z invalidního vozíku zase do života. Hledal jsem nějaké svědectví od lidí co ho vyzkoušeli a výsledky byly spíš placebo efekt,
navíc nevalný.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Candida
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2013 3:50 pm 
Offline

Registrován: úte led 01, 2013 2:27 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den, měl bych pár otázek ohledně protikvasinkové dietě. Vím, že bych pravděpodobně našel všechny odpovědi na foru, ale vzhledem k tomu, že je forum už poněkud rozsáhlě, zvolil jsem raději přímo dotaz.

1) Lze ihned v první fázi diety jíst polévky z vývarů (všechny druhy masa kromě vepřového) ?

2) Lze v první fázi jíst jogurt (Selský jogurt HOLANDIE -bílý s živými kulturami) ? Chuťově je skvělý, pokud se osladí stévií v prášku. Ve výsledku to chutná podobně jako Activia sladká od Danone. Pokud ano ,jaké je denní přijatelné množství ?

3)Lze jíst maso osmažené na extra panenském olivovém oleji ?

4)Je pravda, že během kvasinkové infekce by se člověk měl výhýbat veškerému pečivu, ať je vyrobeno z jakékoliv mouky ?

5)Lze již od první fáze jíst celozrnnou rýži ?

Dále bych prosil, zda by jste zhodnotil můj nýnějčí stravovací režím a popřípadě mi poradil ,anebo navrhl nějakou jinou alternativu.

Ráno: Snídani mám založenou čistě na zelenině (ředkcičky; všemožné druhy salátů -rocula,římský,atd . .;okurka);vejce ;k pití si dávám buď Vincentku,maté,Anti-kandin čaj od "dr Popov" . . .pro lepší chuť ochucené stévií a citronem
-dále se snažím jíst domácí kysané zelí
-teprve nedávno jsem z jídelníčku vyloučil mrkev, rajčata, červená paprika, grep,pomeranč a než jsem se rozhodl vám napsat také i bílý jogurt s kulturami ochucený stévii

Svačina1: Většinou mám připravenou polévku čistě ze zeleniny bez všemožných ochucovadel ,poté pokud nejsem dostatečně nasycen si dávám kysané zelí
-protože jsem se doposud bál vývarů, tak se jedná opravdu čistě pouze o zeleninové polévky jako např: česnečka, porková,atd

Vsuvka: Svůj boj jsem zatím kromě vyloučení pečiva a cukru založil na zázvorovém čaji ,domácím kysaným zelí od dědy a také na česneku z obchodu (nejsem schopen sníst ho v normální podobě, tak jsem zvolil alternativu, že česnek rozmačkávám , následně zaleji vlažnou vodou a poté piji. Tímto způsobem jsem schopen sníst denně kolem 100 gramů česneku). V průběhu dne se snažím dělat ,co nejvíce čajů maté a Anti-kandin (dodržuji maximální denní dávkování). . .celkově denně vypiji nejméně 3 litry vody
Zároveň používám probiotika ->Biopron 9 /mám zároveň Probiotik psyllium, ale nevím zda je vhodně kombinovat
Oběd:
Většinou se skládá z vařeného masa (vyjma vepřového), popřípadě pečené ryby bez koření +zeleninová obloha (ředkvičky, saláty,okurky)

Svačina2: Buď pouze povolená zelenina ,anebo i maso (vařené,pečené) nebo vejce (záleží, co je zrovna po ruce) ,popřípadě zeleninová polévka a kysané zelí

Večeře: Buď pouze povolená zelenina ,anebo i maso nebo vejce (záleží, co je zrovna po ruce) ,popřípadě zeleninová polévka a kysané zelí

Zajímalo by mě, zda takto složený jídelníček je přijatelný a může mě dovést až k úplnému vyléčení? Dočetl jsem se, že je také vhodné střeva proplachovat, ale to mi přijde už moc drastické, popřípadě četl o různých přípravcích pro doplnění stravy, které jsou pro mě ale příliš drahé. Proto bych se chtěl zeptat, zda existuje nějaký účinný ,který je i zároveň cennově přijatelný ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2013 4:38 pm 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 3:15 pm
Příspěvky: 38
Mám jednu otazku na členov fora počitaju sa do jedalnička
aj sacharidy z kyslej kapusty do celkoveho primu denneho sacharidou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2013 5:38 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
adrian píše:
Mám jednu otazku na členov fora počitaju sa do jedalnička
aj sacharidy z kyslej kapusty do celkoveho primu denneho sacharidou.

Ano, samozřejmě. U kyselého zelí je výhoda v tom, že obsahuje laktobacily. Viděl jsem jednoduchý
a přitom geniální program pro osoby se špatným trávením a přizpůsoboval jsem ho svým potřebám.
Je založený na tzv. přerušovaném hladovění.

Každý den začínáš jíst až kolem 13-14 hodiny nejdřív. Potom si dáš porci kyselého zelí, a následně
nějaké maso, plus třeba ořechy. Laktobacily v zelí způsobí, že to jídlo strávíš úplně fantasticky.
Další jídlo následuje za cca 2-3 hodiny později a je v podobném stylu. Na večeři už si dáš třeba
jen vařená vejce. To bude kolem 20. hodiny.

Tím, že dáš trávení prostor, aby si oddechlo, bude fungovat úplně perfektně. Doplň tenhle jídelníček
ještě fungicidními látkami a uvidíš, že to pomůže.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2013 5:48 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 09, 2012 7:29 pm
Příspěvky: 73
Givener píše:
2) Lze v první fázi jíst jogurt (Selský jogurt HOLANDIE -bílý s živými kulturami) ? Chuťově je skvělý, pokud se osladí stévií v prášku. Ve výsledku to chutná podobně jako Activia sladká od Danone. Pokud ano ,jaké je denní přijatelné množství ?

Izolovanou odpověď na tuto jednu otázku:
Vykašlete se na Holandii. Mimo regionální potraviny, tedy jediný celostátně distribuovaný produkt, který se dá označit za vhodný, je Jihočeský jogurt, distribuuje Madeta, vyrábí AgroLa Jindř. Hradec. Z nepasterizovaného a nehomogenizovaného mléka. Bohužel, je špatně k sehnání právě bílý (s ovocem není moc vhodné a při candidě už vůbec) + je hodně drahý (k dosažení benefitu z fermentovaných mléčných produktů je zapotřebí je jíst denně, což v tomto režimu znamená 600 měsíčně).
Lepší řešení je mléko od soukromníka či z mlékomatu a jogurty či kefír si dělat sám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz