Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 7:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 2:20 pm 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 2:18 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat zda je dobré dělat Sankhpraksalanu třeba v této době. Nemůže výplach střev a tím narušení střevní mikroflóry snížit imunitu organizmu? Chtěl bych svojí první Sankhpraksalanu dělat v sobotu. Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2013 10:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
PavelK píše:
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat zda je dobré dělat Sankhpraksalanu třeba v této době. Nemůže výplach střev a tím narušení střevní mikroflóry snížit imunitu organizmu? Chtěl bych svojí první Sankhpraksalanu dělat v sobotu. Díky

A co je špatné na této době mimo vlády, daní a stálého deště. Proceduru patrně chcete dělat protože stav defekace není ideální. Přemýšlejte, pokud není ideální, můžete tam mít ty správné kultury? Myslíte si že ne, to je správně a pokud jsou tam ty špatné, můžete si jejich odstraněním uškodit? Já si myslím, že odstraněním bordelu se ještě nikomu imunita nesnížila, takový případ neznám. Nenechte se vyděsit a směle do toho, nejhorší smrt je z vystrašení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv led 10, 2013 7:30 am 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 2:18 pm
Příspěvky: 2
Jarda píše:
A co je špatné na této době mimo vlády, daní a stálého deště. Proceduru patrně chcete dělat protože stav defekace není ideální. Přemýšlejte, pokud není ideální, můžete tam mít ty správné kultury? Myslíte si že ne, to je správně a pokud jsou tam ty špatné, můžete si jejich odstraněním uškodit? Já si myslím, že odstraněním bordelu se ještě nikomu imunita nesnížila, takový případ neznám. Nenechte se vyděsit a směle do toho, nejhorší smrt je z vystrašení.

Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát led 11, 2013 1:28 am 
Offline

Registrován: úte pro 04, 2012 1:18 am
Příspěvky: 5
Zdravim
Tento vikend sa pokusim o svoju prvu sanku.Tak ma napadlo.ci by bolo vhodne vecer pred vypit caj zo seny koli rozhybaniu criev?
Citam,ze pokym naskoci sifon,tak to trva nejaku dobu a ked to nejde,zacne ucinkovat psychyka.
Dakujem za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát led 11, 2013 4:05 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 08, 2012 5:27 pm
Příspěvky: 15
Chtěla bych se podělit o úspěšnosti očisty tělních organů podle návodů pana Jardy.Po 2 jaternich očistách,jedné šankce,několika klystýrech a jedné lymfatické očistné kůry jsem dnes ráno vykadila ten hnědočernej sajrajt,který vypadá podobně jako je uveřejněný na fotkách v návodu,jak se má provádět sankhapraksalana a kromě toho také hlenovité chuchvalce,pravděpodobně to mohou být kvasinky.Nebo to můžou být hleny?Jelikož jsem dost zahleněná a helny mi stekají i do krku takzvanou zadní rýmou a je možné,že v noci i nějaký hlen polknu a pak vykadím.Kvasinky mám taky.V podstatě je jedno z čeho byly ty hlenovité chuchvalce ve stolici,důležitější je,že se začíná tlusté střevo čistit a věřím,že až bude střevo dokonale čisté od veškerého sajrajtu a obnoví se imunitní systém, že se zbavim všech ostatních zdravotních potíží a jsem na dobré cestě se uzdravit.Proto chci svým jménem a jménem všech návštěvníků těchto stránek poděkovat panu Jardovi za zveřejnění cených rad a zkušeností, jak se zbavit našich zdravotních neduhů a jsem plná optimismu a naděje v úplné uzdravení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát led 11, 2013 11:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
jojo23 píše:
Zdravim
Tento vikend sa pokusim o svoju prvu sanku.Tak ma napadlo.ci by bolo vhodne vecer pred vypit caj zo seny koli rozhybaniu criev?
Citam,ze pokym naskoci sifon,tak to trva nejaku dobu a ked to nejde,zacne ucinkovat psychyka.
Dakujem za odpoved

Pokud vám chutná, nemůže ničemu vadit a klidně si ho dejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát led 11, 2013 11:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Lazarka píše:
Chtěla bych se podělit o úspěšnosti očisty tělních organů podle návodů pana Jardy.Po 2 jaternich očistách,jedné šankce,několika klystýrech a jedné lymfatické očistné kůry jsem dnes ráno vykadila ten hnědočernej sajrajt,který vypadá podobně jako je uveřejněný na fotkách v návodu,jak se má provádět sankhapraksalana a kromě toho také hlenovité chuchvalce,pravděpodobně to mohou být kvasinky.Nebo to můžou být hleny?Jelikož jsem dost zahleněná a helny mi stekají i do krku takzvanou zadní rýmou a je možné,že v noci i nějaký hlen polknu a pak vykadím.Kvasinky mám taky.V podstatě je jedno z čeho byly ty hlenovité chuchvalce ve stolici,důležitější je,že se začíná tlusté střevo čistit a věřím,že až bude střevo dokonale čisté od veškerého sajrajtu a obnoví se imunitní systém, že se zbavim všech ostatních zdravotních potíží a jsem na dobré cestě se uzdravit.Proto chci svým jménem a jménem všech návštěvníků těchto stránek poděkovat panu Jardovi za zveřejnění cených rad a zkušeností, jak se zbavit našich zdravotních neduhů a jsem plná optimismu a naděje v úplné uzdravení.

Děkuji za uznání, to vždy potěší a není to tak často. Jak vidíte není zase takový problém něco změnit a pokud člověk přímo vidí jaké svinstvo v těle má, tak se již tolik nediví předchozím potížím. Pokud vytrváte, svoje ovoce to určitě přinese, všechno chce svůj čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 2:21 pm 
Offline

Registrován: ned led 06, 2013 11:43 pm
Příspěvky: 7
Zdravim,
tak mam prvy pokus za sebou..zrejme nie celkom uspesny.
Najprv som vypil 1,3 l vody (vrchovata lyzica soli).
Efekt sa nedostavil ani po 5 minutach, ani po cviceni. Potom sice som siel na velku ale to bolo len velmi malo ( a skor klasicka toaleta ako ocakavany efekt).
Tak som vypil dalsi liter (zarovnana lyzica soli), a efekt sa tiez nedostavil, ani pri cviceni.
Samozrejme som mal plne brucho vody a nic sa nedialo, trochu ma to znepokojilo, ze sa nic nedeje, tak som to radsej vyvracal.
Na zaver som si dal 1,5 l pripraveneho caju a prave pri dopiti caju, tak to prislo a caj siel v momente von. Potom som bol par krat este, ale to uz len take male dozvuky. Teraz o 10 minut si dam ryzu. (cize dost akutalne dojmy \":)\" )
Co mohlo sposobit, ze sa efekt nie a nie dostavit..po tom caji, v podstate ked som koncil.
Co nabuduce spravit lepsie.
Dakujem
Peter


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 5:42 pm 
Offline

Registrován: ned led 13, 2013 5:32 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den Jardo,

jako člen sekty, kde obětujeme pravidelně malé děti a dobytek aláhovi. (Pardon, chtěl jsem jenom vypadat zajímavě) ... tak by mě Jardo zajímalo jaký máte názor na fasting neboli v čechách, půst.

Půstařů, kterých je světe div se více než slaných průvanářu, se shodují na tom, že NELZE!!! odstranit všechno, ani půlku a ani čtvrtku usazenin z tlustého střeva jedním úkonem, kde se prolijete vodou. Snadno také... Vezměte si starou, zarostlou hadici ,kterou máte připojenou do rezervoáru na záchodě. Prolijte jí vodou... a...? A...? ... a nic \":)\" a nebo snad připálenej kastrol taky umyjete přelivem slané vody...?

Možná někdo namítne, že střevo není připálenej kastrol... Ale kastrol zase nemá klky, takže 1:1 potažmo 0:0.

Zkoušel jsem ledacos... půst (21 dní )... nepraktické...(a s ohledem na fakt, že Váš oblíbený server http://www.pust.cz vede usvědčený PODVODNÍK a LHÁŘ... pan Pavel Mácha... http://exotopedia.org/wiki/Pavel_M%C3%A1cha , tak pod jeho vedením a radami i NEBEZPEČNÉ !!!!)
klystýr... odzkoušeno, ale neefektivní a pro můj problém nic neřešící (bohužel nadýmání za všech okolností a libovolné zdravé i jiné stravě)
hrnky naklíčené rýže ....odzkoušeno... nic.... system jsem snad ani nepochopil... ( návod z http://www.pust.cz )

.... Proč by tato metoda měla popřít všechno co mám vyzkoušené...?

Děkuji Jardo, otázka není zaměřená proti Vám... jsem přesvědčen že opravdu chcete pomoct každému kdo má zájem.

Pavel Franta

edit: diakritika


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 7:41 pm 
Offline

Registrován: úte pro 04, 2012 1:18 am
Příspěvky: 5
Tak mam za sebou prvu sanku.Caj zo senny som si nakoniec nedal,odradili ma informacie na obale \":)\"
Priebeh takmer vzorovy.Den pred,len ovocie a zelenina.Hned po budicku asi liter cistej vody,potom priprava ryze a harmancekoveho caju.8:15 prva davka 1,5l slanej vody,do 20 min sa nic nedialo,ale spravil som zopar cviceni,zacalo to bublat a potom to uz slo.Nasledovala druha a tretia davka slanej vody.Po stvrtej sla uz len cista voda.Ukoncil som to cajom a za pol hodky neskor som si dal ryzu s mrkovou a maslom.Nesli zo mna cierne kaly,ake su na obrazkoch,Len po tretej davke soli vysiel taky chuchvalec hlienov velmi neprijemneho zapachu.Cele to trvalo asi 1 hodinu a 20 minut.Ta slana voda nebola neprijemna,konzistenciu by som prirovnal k mierne presolenej polievke.Prva stolica poobede na druhy den,mierne tuha,druha cast riedka,zlta s dvoma ciernymi bodkami,mrkva stale viditelna.

Mam 37 rokov,vyska 190,vaha 85,BMI 23.5.Pred dvoma rokmi som mal o 10kg viac a vravel som si ze mozem zjest vsetko.Teraz si na to davam pozor.Snazim sa nekombinovat bielkoviny z uhlohydratmi.Ale aj tak dost casto mavam po jedle nafuknute brucho,stolica riedka,niekedy tuzkovita.Po ranajkach (ovsene vlocky,oriesky,med) mavam neprijemne pachnuce vetry.Ale tie som vraj maval aj hned po narodeni.Posledy rok a pol pocitujem bolest (akoby ma niekto stipal) pod pravym rebrom,asi 10cm od stredu brucha.Bol som na sone,zlcnik mierne zakryveny ale funkcny,ziadne kamene,podla testov by to mohol byt mierny zapal dvanastornika,ale ani to nie je iste.Dostal som kopec liekov,ktore samozrejme nepomohli.Myslel som si,ze mam zanesene creva,preto som tuto kuru absolvoval

Pan Jardo,v prvom rade by som sa Vam podakoval za cas a rady ktore davate na tomto fore.

Ako to vidite Vy a co by ste mi poradili?

Za odpoved dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 8:10 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Pavel.F píše:
Dobrý den Jardo,

jako člen sekty, kde obětujeme pravidelně malé děti a dobytek aláhovi. (Pardon, chtěl jsem jenom vypadat zajímavě) ... tak by mě Jardo zajímalo jaký máte názor na fasting neboli v čechách, půst.

Půstařů, kterých je světe div se více než slaných průvanářu, se shodují na tom, že NELZE!!! odstranit všechno, ani půlku a ani čtvrtku usazenin z tlustého střeva jedním úkonem, kde se prolijete vodou. Snadno také... Vezměte si starou, zarostlou hadici ,kterou máte připojenou do rezervoáru na záchodě. Prolijte jí vodou... a...? A...? ... a nic \":)\" a nebo snad připálenej kastrol taky umyjete přelivem slané vody...?

Možná někdo namítne, že střevo není připálenej kastrol... Ale kastrol zase nemá klky, takže 1:1 potažmo 0:0.

Zkoušel jsem ledacos... půst (21 dní )... nepraktické...(a s ohledem na fakt, že Váš oblíbený server http://www.pust.cz vede usvědčený PODVODNÍK a LHÁŘ... pan Pavel Mácha... http://exotopedia.org/wiki/Pavel_M%C3%A1cha , tak pod jeho vedením a radami i NEBEZPEČNÉ !!!!)
klystýr... odzkoušeno, ale neefektivní a pro můj problém nic neřešící (bohužel nadýmání za všech okolností a libovolné zdravé i jiné stravě)
hrnky naklíčené rýže ....odzkoušeno... nic.... system jsem snad ani nepochopil... ( návod z http://www.pust.cz )

.... Proč by tato metoda měla popřít všechno co mám vyzkoušené...?

Děkuji Jardo, otázka není zaměřená proti Vám... jsem přesvědčen že opravdu chcete pomoct každému kdo má zájem.

Pavel Franta

edit: diakritika

Jen trochu jiny nazor na Pavla Machu. Kdysi mi jeho stranky a pust velice pomohly. A i par mym znamym. A nebyly to jen ty stranky, ale i Pavel osobne. Nekolikrat jsem se na nej obratil mailem a vzdy mi velice rychle odpovedel a jeho rady pomohly. Mam pocit, ze mu toho hodne dluzim, a nejen ja. A tvrzeni, ze jeho vedeni a rady v oblasti pustu a zdravi jsou nebezpecne povazuji na zaklade zkusenosti za nepodlozene (pokud se neco nezmenilo za posledni rok kdy na jeho stranky moc nechodim). Naopak Pavel doporucuje velice bezpecny a opatrny postup podle kalendare, ackoliv vi, ze vetsina lidi by mohla rozjet pusty mnohem rychleji. Ale vychazi z toho, ze jeho stranky ctou i lidi, kteri jsou ve spatnem stavu, a proto je jeho navod tak opatrny a bezpecny.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 9:10 pm 
Offline

Registrován: ned led 13, 2013 5:32 pm
Příspěvky: 4
pv33 píše:
Jen trochu jiny nazor na Pavla Machu. Kdysi mi jeho stranky a pust velice pomohly. A i par mym znamym. A nebyly to jen ty stranky, ale i Pavel osobne. Nekolikrat jsem se na nej obratil mailem a vzdy mi velice rychle odpovedel a jeho rady pomohly. Mam pocit, ze mu toho hodne dluzim, a nejen ja. A tvrzeni, ze jeho vedeni a rady v oblasti pustu a zdravi jsou nebezpecne povazuji na zaklade zkusenosti za naprostou lez (pokud se neco nezmenilo za posledni rok kdy na jeho stranky moc nechodim). Naopak Pavel doporucuje velice bezpecny a opatrny postup podle kalendare, ackoliv vi, ze vetsina lidi by mohla rozjet pusty mnohem rychleji. Ale vychazi z toho, ze jeho stranky ctou i lidi, kteri jsou ve spatnem stavu, a proto je jeho navod tak opatrny a bezpecny.

V tom případě předpokládám že jste nedržel půst na hranici svých možností, tak jako já... Kdy problémy a panika přicházela.. a čím více přicházela tím více Pavel odcházel... Zpravidla v momentech kdy už bylo trapné na všechno jenom odpovídat že tohle i tohle zažil, ale že je to moc obtížné na vysvětlování protože odpověď by byl výtah z průměrně 40ti knih...

Pavel osobně Vám pomohl...? Jsem přesvědčen že jste ho nikdy neviděl/a stejně tak jako můj otec, kterému 11x... JEDENÁCT KRÁT... sliboval osobní setkání a předání know how ohledně tajného startovacího jídla...

To že půlka lidí na jeho půst foru říká ojedinělou spřežku "čiže" Vám asi také uniklo...

A teď bez agrese a zároveň bez sentimentu...

To že půst samotný je věcí extrémní a zároveň věcnou je holý fakt.
To že materiálu je všude kopice a tvářit se chytře pak dovede i člověk bez praxe je další fakt. A s příhlédnutím k jeho vylhané a vypodvodované minulosti nejsem ochoten věřit že o spirituálním vývoji a astrálním cestování ví z praxe, protože člověk dost hluboce prolnutý s vesmírem, vlastním tělem i duchem, prostě nebude jednat sobecky, nebude utíkat, nebude se angažovat pod 76 falečnými nickname ve vlasním foru a psát tam dotazy, chválu sám na sebe a příběhy 100x jinak na jejichž konci je "pavel je king a moc mi pomohl" ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 10:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
rhapsody1 píše:
Zdravim,
tak mam prvy pokus za sebou..zrejme nie celkom uspesny.
Najprv som vypil 1,3 l vody (vrchovata lyzica soli).
Efekt sa nedostavil ani po 5 minutach, ani po cviceni. Potom sice som siel na velku ale to bolo len velmi malo ( a skor klasicka toaleta ako ocakavany efekt).
Tak som vypil dalsi liter (zarovnana lyzica soli), a efekt sa tiez nedostavil, ani pri cviceni.
Samozrejme som mal plne brucho vody a nic sa nedialo, trochu ma to znepokojilo, ze sa nic nedeje, tak som to radsej vyvracal.
Na zaver som si dal 1,5 l pripraveneho caju a prave pri dopiti caju, tak to prislo a caj siel v momente von. Potom som bol par krat este, ale to uz len take male dozvuky. Teraz o 10 minut si dam ryzu. (cize dost akutalne dojmy \":)\" )
Co mohlo sposobit, ze sa efekt nie a nie dostavit..po tom caji, v podstate ked som koncil.
Co nabuduce spravit lepsie.
Dakujem
Peter

Tak ono tam asi ani nebylo nic špatně, pouze zřejmě nebyla na vaší straně dostatečná trpělivost. Ono pokud mě se sifon spustí za 5 minut ještě neznamená že to je tak u každého a pokud je střevo unavené, může jít i o několikanásobek tohoto času, což se patrně stalo u vás. Myslím, že při dalším pokusu si lépe vyhovíte, už víte o co kráčí a problém nebude žádný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 11:11 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Pavel.F píše:
V tom případě předpokládám že jste nedržel půst na hranici svých možností, tak jako já... Kdy problémy a panika přicházela.. a čím více přicházela tím více Pavel odcházel... Zpravidla v momentech kdy už bylo trapné na všechno jenom odpovídat že tohle i tohle zažil, ale že je to moc obtížné na vysvětlování protože odpověď by byl výtah z průměrně 40ti knih...

Pavel osobně Vám pomohl...? Jsem přesvědčen že jste ho nikdy neviděl/a stejně tak jako můj otec, kterému 11x... JEDENÁCT KRÁT... sliboval osobní setkání a předání know how ohledně tajného startovacího jídla...

To že půlka lidí na jeho půst foru říká ojedinělou spřežku "čiže" Vám asi také uniklo...

A teď bez agrese a zároveň bez sentimentu...

To že půst samotný je věcí extrémní a zároveň věcnou je holý fakt.
To že materiálu je všude kopice a tvářit se chytře pak dovede i člověk bez praxe je další fakt. A s příhlédnutím k jeho vylhané a vypodvodované minulosti nejsem ochoten věřit že o spirituálním vývoji a astrálním cestování ví z praxe, protože člověk dost hluboce prolnutý s vesmírem, vlastním tělem i duchem, prostě nebude jednat sobecky, nebude utíkat, nebude se angažovat pod 76 falečnými nickname ve vlasním foru a psát tam dotazy, chválu sám na sebe a příběhy 100x jinak na jejichž konci je "pavel je king a moc mi pomohl" ...

Moje pusty na hranici moznosti nebyly. Ty jsem taky s Pavlem neresil, na to stacily jeho stranky. Ale ty mi velice pomohly, dodaly mi klid a odvahu resit sve zdravotni problemy pomoci pustu a odmitnout vnucovanou celozivotni lecbu. To, ze mi muze pust pomoct jsem vycetl v knize Noela Fuhrmana, ale nebyly tam zadne detaily. Naopak psal, ze to ma byt pod vedenim lekare, coz vypadalo na nase pomery neproveditelne. A diky pust.cz jsem se rozhodl do toho jit, ackoliv v te dobe materialu kopce nebyly nebo jsem je aspon ja nenasel. A jestli ten navod nekde opsal je mi jedno, to je nakonec pozitivni ze cerpal i odjinud. Dotazy jsem daval v dobe kdy jeho pust.cz byl jednou z mala stranek o alternativni lecbe, aspon co jsem nasel, odhadem to je 5-7 let.
Dotazy mailem jsem daval kvuli mym znamym, ktere mozna i na hranici moznosti byly, to uz nelze zjistit. A aspon jedne z nich pust velice pomohl.
Takze jeste jednou, co se mych zkusenosti tyka, plati co jsem napsal. Pavel Macha, pust.cz, mi velice pomohl s problemy mych znamych, ktere jsem ja na pust presvedcil, a jsem mu za to stale vdecny. A spřežku "čiže" nepouzivam. \":lol:\" Vsechno bylo po mailech, vic nebylo potreba, takze osobne jsem ho opravdu nevidel.

Jestlize chtel vas otec startovaci jidlo, znamena to zrejme, ze zvladnul 40. Predpokladam ze podle Pavlova navodu a mozna s jeho pomoci, kdyz od neho chtel startovaci jidlo. Jestli nebyla driv vase 21 nez 40 vaseho otce, tak vam mohl poradit vas otec? A jestli jste nejdriv drzel pust vy a mel jste s Pavel Machou negativni zkusenosti, tak pak je zas divne, ze vas otec delal podle pavlova navodu 40tku.

OK, toto je vlakno na sank praksalanu, tak se omlouvam.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 11:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Pavel.F píše:
Dobrý den Jardo,

jako člen sekty, kde obětujeme pravidelně malé děti a dobytek aláhovi. (Pardon, chtěl jsem jenom vypadat zajímavě) ... tak by mě Jardo zajímalo jaký máte názor na fasting neboli v čechách, půst.

Půstařů, kterých je světe div se více než slaných průvanářu, se shodují na tom, že NELZE!!! odstranit všechno, ani půlku a ani čtvrtku usazenin z tlustého střeva jedním úkonem, kde se prolijete vodou. Snadno také... Vezměte si starou, zarostlou hadici ,kterou máte připojenou do rezervoáru na záchodě. Prolijte jí vodou... a...? A...? ... a nic \":)\" a nebo snad připálenej kastrol taky umyjete přelivem slané vody...?

Možná někdo namítne, že střevo není připálenej kastrol... Ale kastrol zase nemá klky, takže 1:1 potažmo 0:0.

Zkoušel jsem ledacos... půst (21 dní )... nepraktické...(a s ohledem na fakt, že Váš oblíbený server http://www.pust.cz vede usvědčený PODVODNÍK a LHÁŘ... pan Pavel Mácha... http://exotopedia.org/wiki/Pavel_M%C3%A1cha , tak pod jeho vedením a radami i NEBEZPEČNÉ !!!!)
klystýr... odzkoušeno, ale neefektivní a pro můj problém nic neřešící (bohužel nadýmání za všech okolností a libovolné zdravé i jiné stravě)
hrnky naklíčené rýže ....odzkoušeno... nic.... system jsem snad ani nepochopil... ( návod z http://www.pust.cz )

.... Proč by tato metoda měla popřít všechno co mám vyzkoušené...?

Děkuji Jardo, otázka není zaměřená proti Vám... jsem přesvědčen že opravdu chcete pomoct každému kdo má zájem.

Pavel Franta

edit: diakritika

Tak nikdo zde netvrdí, že jedno provedení šankaprakšalány vám střevo vycídí dočista dočista, to je opravdu naivní se domnívat že je něco takového možné a i z tohoto důvodu doporučuji pravidelné opakování. Jinak půsty jsou staré jak lidstvo samo, jde o výbornou techniku očisty těla i ducha, ale musím podotknout, že si myslím, že nejsou pro každého. Jak velký podvodník a lhář je Pavel Mácha nemíním hodnotit, mě osobně nic špatného neudělal, čili nemám důvod po něm plivat. Také si raději zametám před svým prahem než před cizím, což by měl dělat každý rozumný člověk a to mě drží stále docela dost daleko od různých pomlouvačů, závistivců a odpůrců všeho druhu. On totiž každý závidí prachy a majetek, ale je zajímavé, že skoro nikdo vám nezávidí, že můžete 16 hodin denně pracovat. Jinak tato metoda vaše zkušenosti asi nepopře, ale pokud vyčistíte byť sebemenší drtek usazeného bordelu, není to zbytečná snaha. Osobně bych ovšem ve vašem případě spíše řešil HCl v žaludku, problém bude patrně tam.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz