Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 8:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 80  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 2:35 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
Přeji dobrý den... Pane Jardo a všichni ostatní, myslíte že je použitelný na trojčátko pelyněk a hřebíček, který jsem kupoval od vás kupoval 2.4.2012? A pokud nevíte tak jak to nejlépe poznat? Celou dobu jsem to měl uzavřené v těch pytlíkách s kterými to dodáváte za teploty cca 20 stupňů. Světlo na to šlo tak 30% uskladněného času. Díky za odpovědi

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 2:46 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 402
[quote="Filip08":3q1orf8t]Přeji dobrý den... Pane Jardo a všichni ostatní, myslíte že je použitelný na trojčátko pelyněk a hřebíček, který jsem kupoval od vás kupoval 2.4.2012? A pokud nevíte tak jak to nejlépe poznat? Celou dobu jsem to měl uzavřené v těch pytlíkách s kterými to dodáváte za teploty cca 20 stupňů. Světlo na to šlo tak 30% uskladněného času. Díky za odpovědi[/quote:3q1orf8t]
Myslím si, že to klidně můžete použít, mělo by to vydržet při správném skladování i několik let. Sám používm pelyněk ještě starší \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2013 12:18 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
axea píše:
chcem sa opýtať... či sa v tej antiparazitnej kúre trojčátkom dá nahradiť palina pravá niečím s rovnako efektívnym účinkom, keďže na palinu mám alergiu. ďakujem

Axea, ničoho sa neboj \":D\" ... Ja osobne mám na palinu tiež alergiu, ALE tá sa nijak neprejavuje vtedy, ked vmiešam suchú pomixovanú palinu (dávku) do dajme tomu 1dcl vody, a vypijem.... Mám za sebou trojčátko (teraz, takmer po roku idem druhú trojčátko kúru, nakoľko som nejak "zabudol" na "udržovaciu dávku 1 krát týždenne", takže pre istotu...), a hoci mám veľkú alergiu na VDYCHOVANIE paliny, tak palina vmiešaná do vody a jej vypitie mi nerobí ZIADNE problémy. A myslím, že určite to nebude robiť problémy ani tebe \":-)\" SKUS, neboj sa.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2013 10:35 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Mimochodom...... môžem si urobiť v priebehu "Trojčátko kúra" shankapraksalanu ? ... Uškodiť tým neuškodím (procesu "odbakterizovania"), však ? ...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2013 3:51 pm 
Offline

Registrován: ned čer 17, 2012 9:11 pm
Příspěvky: 6
Dobrý deň , chcel by som sa spýtať či popri antiparazitálnej kúre, kde používam palinu, môžem piť čaj z ľubovníka a medovky .. Ďakujem \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 10:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
Filip08 píše:
Přeji dobrý den... Pane Jardo a všichni ostatní, myslíte že je použitelný na trojčátko pelyněk a hřebíček, který jsem kupoval od vás kupoval 2.4.2012? A pokud nevíte tak jak to nejlépe poznat? Celou dobu jsem to měl uzavřené v těch pytlíkách s kterými to dodáváte za teploty cca 20 stupňů. Světlo na to šlo tak 30% uskladněného času. Díky za odpovědi

V tom nevidím problém, vydrží minimálně dva roky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 10:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
Mimochodom...... môžem si urobiť v priebehu "Trojčátko kúra" shankapraksalanu ? ... Uškodiť tým neuškodím (procesu "odbakterizovania"), však ? ...

Určitě bez problémů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 05, 2013 10:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
jano píše:
Dobrý deň , chcel by som sa spýtať či popri antiparazitálnej kúre, kde používam palinu, môžem piť čaj z ľubovníka a medovky .. Ďakujem \":)\"

Klidně můžete, to se nijak netluče.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 12:53 am 
Offline

Registrován: stř led 18, 2012 3:47 pm
Příspěvky: 4
Potrebujeme se nutne odcervit cela rodina...zvolime kombinaci oresak, pelynek, hrebicek..vse mam kapsle detske dospele nakoupeno...jediny problem...jsem tehotna 2. trimestr...vim ze pelynek nee...jak je to s hrebickem a oresakem? I kdyz odevsad slysim, ze v tehotenstvi se nemaji zadne detoxy delat..zvazuji co je lepsi...ted cekat tri roky nez po porodu jeste odkojim...???? odcerveni je akutni nalezeno ve stolici malineke 0.5 cm bile jako vlasek tenke hadatka...nevim co to je...ale nechci to mit v tele...takze se budu snazit udelat vsechno abych to ze sebe vykazala.... myslim, ze to mame (v rodine) vsichni...dekuji za rady \":shock:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 8:57 am 
Offline

Registrován: čtv úno 07, 2013 8:22 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,

Pustil jsem se do odparzitování. Hlavním důvodem byly stále častější srdeční arytmie.
Cca před třemi roky jsem byl na ultrazvuku srdce, kde mi doktor řekl, že mám srdce zdravé, že to není nic vážného.
Stavy byly kolísavé, ale poslední dobou už byly arytmie stále častější.

Jak jsem tak hledal, zkoumal, študoval, vyšly mi tři možnosti - buďto tlačit na lékaře kvůli nějakému zákroku (to se mi nechce - je mi 26 a těším se ze života), nebo paraziti anebo nedostatek vitamínů a min. látek (to si ale nemyslím - čerstvého ovoce a zeleniny jím dost).

Asi před 14 dny jsem se pustil do trojčátka. Jedl jsem pelyněk, potom přidal hřebíček (nepořizoval jsem kapsle, ale rozdrtil v hmoždíři a zarovnanou čajovou lžičku), nesehnal jsem lugol - je tam podstatný?
Ještě jsem k tomu jedl třikrát denně dva stroužky česneku a zapíjel vodou s citronem.

Před dvěma dny se mi arytmie šíleným způsobem zhoršili, dnes již vlastně třetí den mám artytmie od rána do večera prakticky každých pět minut. Takže ze strachu jsem přestal i s pelyňkem i s hřebíčkem.

Protože cvičím a běhám, napadlo mě, jestli by to nemohlo být i nějakým vyčerpáním. Pro jistotu jsem vynechal i cvičení a koupil jsem koenzym Q10 a b-komplex. Do neděle chci odpočívat, uvidím jak se to vyvine a pak bych chtěl najet trojčátko znovu, popř. počkat až seženu lugol a dát se do toho natvrdo...

Pokud máte (kdokoliv) nějaký postřeh k tomuto vývoji situace, budu jedině rád za Váš názor.
Děkuji, Petr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 07, 2013 11:16 am 
Offline

Registrován: úte led 17, 2012 10:44 am
Příspěvky: 0
Dobry den

Zial niesom fundovany aby som Vam vedel poradit, ale napisem Vam v skratke moj velmi podobny problem a sposob akym som sa z neho dostal, mozno najdete nejaku podobnost a snad Vam to pomoze a mozno tiez niekto skusenejsi dokaze pripadne zanalyzovat moje liecenie a navrhnut nieco Vam:

Arytmie zacali na jesen ("z nicoho nic") a po dvoch mesiacoch to vyvrcholilo arytmiami typu 2 x uder, 1x vynechanie.
Skusal som klasicku medicinu, holter, ekg, nikto nic nenasiel vsetci tvrdili: srdce je zdrave, krv v norme. Mozne riesenia: Antiaritmika, kardiostimulator.
Samozrejme som sa paralelne snazil zistovat informacie na internete a moznosti alternativnej mediciny a tiez som sa snazil o rozbor krvi v Rakusku na pritomnost parazitov. Zo znamym veterinarom sme pozorovali krv pod mikroskopom a nasli sme bez vacsieho usilia zatocenych malinkych cervickov ale velmi dlhych. (zvacsenie 10x) (mam pekne foto)
Skusal som trojcatko, chemicke lieky (ivermektin, albendazol, praziquantel) Prirodne lieky od www egyptfarma info. Chodil som na plazmu kde mi na diacome zistili rozne parazity a tiez echinokoka a stafilokoka. Liecitelka sa rozhodla nicit najprv tychto dvoch pomocou plazmy. Kupil som si zapper a intenzivne zapperoval.
Bol som tiez na vysetreni u p. Blahover (pristroj salvia) ktora mi tiez potvrdila takmer rovnakych parazitov. (kvapkal som joalis + uz spominane chem. antiparazitika)
Alternativna liecitelka ktora mala plazmu mi vsak nechcela nastavit frekvencie na velke parazity lebo nemala dobre skusenosti.
Vsetko toto som skusal v priebehu par mesiacov, no nic nezaberalo. Arytmie sa ustalili a pocitoval som ich kazdy den, nespocetne mnoho krat. Najviac po fyzickej cinnosti v klude. Skusal som tiez doplnovanie mineralov na radu p. Zajicka (horcik)
Vo viedni mi potvrdili z rozboru krvi ascaris (skrkavku). Testy na dirofilarie imitis a repens sa z krvy nepotvrdili aj ked salvia aj diacom ich ukazovali.
Skusal som tiez koenzim q10 a rozne ine odporucane vitaminy aj cesnak v liehu a pod. Asi si ani teraz narychlo nespominam na vsetko co som skusil.

Nakoniec som sa rozhodol kupit plazmu z darzdravia sk. (bola draha 1000 euro, tak som nad touto moznostou dlhsie vahal a cakal som na nu asi 1 mesiac od objednania)
Nastavil som frekvencie na ascaris, dirofilarie, fluke blood a pod. Pamatam si to ako dnes, ze na druhy den po prvom plazmovani som hral s detmi na dvore fotbal (krasne svietilo prve jarne slniecko) a konecne som zacal citit ulavu. Po fotbale takmer ziadne arytmie! Plazmoval som poctivo spociatku kazdy den, potom menej a menej. Arytmie postupne ustupovali. Nebolo to zo dna na den ale zlom nastal po prvom spominanom plazmovani.

Co arytmiam predchadzalo:
Asi rok pred nastupom arytmii som cielene zacal chudnut a podarilo sa z 85 -> 70 v priebehu tristvrte roka. (behanie, posilovanie, pravidelne jedenie) Tiez rok pred zaciatkom arytmii som prekonaval tazke stresove obdobie. A asi mesiac pred prvymi arytmiami som prekonal zapal hrdla - vylieceny pomocou MMS v priebehu par dni.

Studoval som ako srdce pracuje kto vyraba sinusove vzruchy ake su uspechy klasickej mediciny, operacie a pod. Tazko povedat o co vlastne slo. Moje dohady su ze centrum vyroby el. vzruchov na srdci bol napadnuty bud nejakou bakteriou (borelia, stafilokok, streptokok a pod.) alebo vacsim parazitom -uz spominana ascaris potvrdena mikroskopom a chem. rozborom, avsak prof. z rakuskeho institutu tuto suvislost zamietol (co tiez nic neznamena bol to len jeho nazor) alebo dirofilaria alebo ine - naozaj neviem.

Faktom je ze som zdravy. Uplne. Uz ani nepamatam kedy som poslednu arytmiu mal. Objavi sa mozno jedna za mesiac mozno to ani arytmia nieje, to neviem.
Intenzivne sa zaujimam o zdravu stravu, zivotny styl. Mam 36rokov, 3 deti (v case nastupu arytmii 2deti a tretie na ceste), sedave zamestanie. Momentalne idem druhy krat trojcatko - 14sty den. Ziadne reakcie na uzivanie trojcatka nemam ale z casu na cas pocitujem zasklby svalov, preto som sa rozhodol ze tuto kuru teraz zopakujem.

Uvediem este zopar referencii ktore mi asi najviac pomohli: (v principe google na: parazity, zapper, arytmie a pod.)
http://zapper.revoluce-v-leceni-nemoci. ... na-blahova


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
wllmdyk3


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 10, 2013 1:49 pm 
Offline

Registrován: ned úno 10, 2013 12:50 pm
Příspěvky: 1
Dobry den,
nejak se mi to nedari dohledat, proto moc prosim, zda byste mohl uvest jak trojcatko aplikovat na 4lete dite (vaha 15kg).
Ve skolce maji nektere deti roupy, tak bych rada dceru procistila..
Dekuji!
Soňa Pokorná


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 18, 2013 4:10 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 10, 2011 9:11 am
Příspěvky: 14
zdravim. mam za sebou trojcatko ale nevim jestli mi to pomohlo. nicmene se chci po mesicni pauze vrhnout na dalsi kolo. neni mi ale jeste jasne uplne vse. nevadi mi namlety pelynek a hrebicek polykat s vodou a tak neresim tobolky. tim padem ale nevim davkovani hrebicku . ja se ridil podle jine internetove stranky a po mensich dvakach najel na 1/3 kavove lzicky. u oresaku jsem se ridil davkovanim jako u lugolu. po odjete kure mi ale zbyla skoro cela lahvicka a tak jsem se rozhodl ze v dalsim kole po mensich davkach najedu na doporucene davkovani. pisou kapku na kg telesne hmotnosti rozdelene do tri dnu. tak snad nic nepokazim. myslim ze tak by to mohlo byt spravne. kdyz tak me upozornete pokud by to nebylo dobre. diky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 7:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
TaraSofia píše:
Potrebujeme se nutne odcervit cela rodina...zvolime kombinaci oresak, pelynek, hrebicek..vse mam kapsle detske dospele nakoupeno...jediny problem...jsem tehotna 2. trimestr...vim ze pelynek nee...jak je to s hrebickem a oresakem? I kdyz odevsad slysim, ze v tehotenstvi se nemaji zadne detoxy delat..zvazuji co je lepsi...ted cekat tri roky nez po porodu jeste odkojim...???? odcerveni je akutni nalezeno ve stolici malineke 0.5 cm bile jako vlasek tenke hadatka...nevim co to je...ale nechci to mit v tele...takze se budu snazit udelat vsechno abych to ze sebe vykazala.... myslim, ze to mame (v rodine) vsichni...dekuji za rady \":shock:\"

Tak to máte trochu problém, protože v těhotenství se opravdu nedá nic z odčervovacích postupů doporučit jako jednoznačně bezpečné. Po porodu to již takový problém není, do mléka přeci jen toho nejde tolik. Jinak bych pár jedinců ulovil a nechal vyšetřit, možná vám medicína nabídne konkrétní přijatelné řešení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 02, 2013 7:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
PetrKa píše:
Dobrý den,

Pustil jsem se do odparzitování. Hlavním důvodem byly stále častější srdeční arytmie.
Cca před třemi roky jsem byl na ultrazvuku srdce, kde mi doktor řekl, že mám srdce zdravé, že to není nic vážného.
Stavy byly kolísavé, ale poslední dobou už byly arytmie stále častější.

Jak jsem tak hledal, zkoumal, študoval, vyšly mi tři možnosti - buďto tlačit na lékaře kvůli nějakému zákroku (to se mi nechce - je mi 26 a těším se ze života), nebo paraziti anebo nedostatek vitamínů a min. látek (to si ale nemyslím - čerstvého ovoce a zeleniny jím dost).

Asi před 14 dny jsem se pustil do trojčátka. Jedl jsem pelyněk, potom přidal hřebíček (nepořizoval jsem kapsle, ale rozdrtil v hmoždíři a zarovnanou čajovou lžičku), nesehnal jsem lugol - je tam podstatný?
Ještě jsem k tomu jedl třikrát denně dva stroužky česneku a zapíjel vodou s citronem.

Před dvěma dny se mi arytmie šíleným způsobem zhoršili, dnes již vlastně třetí den mám artytmie od rána do večera prakticky každých pět minut. Takže ze strachu jsem přestal i s pelyňkem i s hřebíčkem.

Protože cvičím a běhám, napadlo mě, jestli by to nemohlo být i nějakým vyčerpáním. Pro jistotu jsem vynechal i cvičení a koupil jsem koenzym Q10 a b-komplex. Do neděle chci odpočívat, uvidím jak se to vyvine a pak bych chtěl najet trojčátko znovu, popř. počkat až seženu lugol a dát se do toho natvrdo...

Pokud máte (kdokoliv) nějaký postřeh k tomuto vývoji situace, budu jedině rád za Váš názor.
Děkuji, Petr

Tak velice fundovaně vám odpověděl člen developer a pokud problém reaguje takto na trojčátko, může opravdu jít o parazity, čili vyzkoušejte třeba zapper, nebo plazmu. Každopádně si také nechte laboratorně zjistit hladinu vápníku, hořčíku, homocystein a vitamín D3, to vše může mít vliv na usazování vápníku a tím pádem i na srdce.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 80  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz