Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 4:17 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 12:31 am 
Offline

Registrován: ned pro 30, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 18
Děkuji všem za rady, některé jsou hodně povzbudivé. \":D\" Nemáte někdo zkušenost s candidou u malého dítěte? Ještě nemáme udělaný testy, ale u mĕ z plivaciho testu tam je a bohužel malý má ten stejný pach z pusinky co já a také by se tim mnohé vysvětlio ( zadni ryma, opruzeny zadek ač uz dlouho nenosi pliny, suchá svĕdivá místa, červená předkožka, horší imunita než u ostatních dětí i když byl kojenej a živenej zdravěji než některé děti). Bohužel mi zatim žádný doktor nechce udělat komplexni vyšetření ani u mĕ ani u malýho tvrdí, že stačí vytĕr z úst, krku. Dĕkuji za Vaše zkušenosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 11:27 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
André píše:
Děkuji všem za rady, některé jsou hodně povzbudivé. \":D\" Nemáte někdo zkušenost s candidou u malého dítěte? Ještě nemáme udělaný testy, ale u mĕ z plivaciho testu tam je a bohužel malý má ten stejný pach z pusinky co já a také by se tim mnohé vysvětlio ( zadni ryma, opruzeny zadek ač uz dlouho nenosi pliny, suchá svĕdivá místa, červená předkožka, horší imunita než u ostatních dětí i když byl kojenej a živenej zdravěji než některé děti). Bohužel mi zatim žádný doktor nechce udělat komplexni vyšetření ani u mĕ ani u malýho tvrdí, že stačí vytĕr z úst, krku. Dĕkuji za Vaše zkušenosti.

Vyhledejte si více o GAPS dietě a kupte si knížku od N. Campball Syndrom trávení a psychologie (je ve slovenštině).

Obojí je zaměřeno primárně na malé děti s poškozenou mikroflorou a střevní dysbakteriozou a má velmi slušné výsledky u řešení autismu, poruch učení a dalších psychických problémů, u poruch imunity a kožních problémů jako jsou ekzémy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 1:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
André píše:
Poradi mi někdo co můžu v prvních týdnech diety při candidĕ jíst vydatného, tak abych neztrácela již tak nízkou váhu 52 kg při 170 cm a energii. Používám chlorellu, jim spousty zeleniny s olivovym ol., cibuli, česnek s kokos.olejem, skoro žádný celozrnný chléb a když tak třeba jen půl čtverečku za den, pár kousků hov.masa co jsem vylovila v polivce s vývarem bez nudlí. Caj lapacho, maté a ostropestřec marianský, kapky grepavit, vodu s citronem, solim himalajsou solí a jim dost domácí vejce cca 4 za den. Doplňuji vit. C v čišté formě, ale nevim kolik na obale není uvedeno dávkování a nechci plítvat ani brát mizivé množství. Udělala jsem asi už dost chyb. Kefir, b.jogutr z obchodu hned na začátku diety později pořídím houbu. Naklíčená cizrna i mungo fazole prý také ne. Protikvasinkovou tabulku jsem četla, ale začátek je dost těžký. Pokud ještě někde dělám chybu napište prosím. Zitra budu mít ždibec pečeného kuře s quinoou, tak snad to mužů. Děkuji. Jo a"šánku" jsem provedla před zahájením diety a HCl už jsem taky sehnala.

Víceméně souhlasím s tím co vám napsal člen sakul s jedinou výhradou. Nezdá se mě ten počet jídel v průběhu dne, zde zastávám názor, že méně znamená více a stále zatěžované trávení není schopno poskytnout dostatečný výkon, který potřebujete k dokonalému zpracování stravy. Můj názor je používat maximálně tři jídla denně a raději pouze dvě, přičemž hlavní dávka by se měla dát na maximu trávicích schopností, tedy v poledne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 1:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
adrian píše:
Ako dlho môžem a bezproblemov byť na takejto diete že telo my funguje na tuky?
Čitam tu rôzne informacie.

Nějaká konkrétní doba není dána, vždy se je třeba řídit dle stavu těla a výsledků při řešení konkrétních zdravotních problémů. Jak vám píše člen sakul z dlouhodobého hlediska vysoká hladina ketonů moc zdravá není i když i tento stav se dá celkem slušně vybalancovat třeba pomocí odkyselovačů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 1:30 pm 
Offline

Registrován: ned pro 30, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 18
Nevím jestli je to normální, nebo něco dělám špatnĕ. Jím proměně dost a cítím se hroznĕ slabĕ. Ráda bych dala na Vaše rady pene Jardo, ale mám pocit, že to už bych nezvládla nic jiného než jen ležet v posteli a to s dítětem nejde. Je možné že tohle dělá náhlý nedostatek cukru? Chodím na prochazky, ale s námahou. Dĕkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 1:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
André píše:
Děkuji všem za rady, některé jsou hodně povzbudivé. \":D\" Nemáte někdo zkušenost s candidou u malého dítěte? Ještě nemáme udělaný testy, ale u mĕ z plivaciho testu tam je a bohužel malý má ten stejný pach z pusinky co já a také by se tim mnohé vysvětlio ( zadni ryma, opruzeny zadek ač uz dlouho nenosi pliny, suchá svĕdivá místa, červená předkožka, horší imunita než u ostatních dětí i když byl kojenej a živenej zdravěji než některé děti). Bohužel mi zatim žádný doktor nechce udělat komplexni vyšetření ani u mĕ ani u malýho tvrdí, že stačí vytĕr z úst, krku. Dĕkuji za Vaše zkušenosti.

Tak chápu, že v tom vidíte obrovskou potíž, když vám medicína nemůže, nebo nechce pomoci, ale zde si opravdu budete muset pomoci hlavně sama. Vyzkoušejte třeba dietu, kterou vám doporučuje člen sakul, ale hlavně pokud možno na nějakou dobu zásadně omezte sacharidy ve stravě a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 1:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
André píše:
Nevím jestli je to normální, nebo něco dělám špatnĕ. Jím proměně dost a cítím se hroznĕ slabĕ. Ráda bych dala na Vaše rady pene Jardo, ale mám pocit, že to už bych nezvládla nic jiného než jen ležet v posteli a to s dítětem nejde. Je možné že tohle dělá náhlý nedostatek cukru? Chodím na prochazky, ale s námahou. Dĕkuji.

V počátku velkou únavu zaznamenává každý, jde o první moment kdy vymírá nejvíce kvasinek a člověk je vlastně přiotrávený. Je třeba se odkyselit, třeba i jedlou sodou a nemusíte s ní šetřit, prostě dáte lžičku a za 30 minut změříte pH moče, pokud nebudete mít 7,5-7,8 pH dáte další lžičku a tak stále až do požadovaného pH. Počítejte s tím, že tento postup může vyvolat silnou laxírku, kdy se tělo průjmem zbaví bordelu, ale prakticky ihned se člověku uleví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 3:30 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Nic není jen špatné a nic jen dobré. Stejně tak ketóza. Člověk je ve stavu, kdy spotřebovává jako zdroj energie ketony, ne glukózu.
To značí - nulová šance pro candidu. Doplněno antimykotiky není potřeba být v ketóze déle než dejme 4-6 týdnů, což podle mého
stačí k znatelnému zlepšení či úplnému vyléčení.
Pokud se ketogenní dietou léčí autismus či jiné psychické nemoci, o kterých se soudí, že jsou příbuzné s candidou, potom nemůže
být ketóza úplně špatná. Nicméně to co zmiňuje pan Jarda - a sice vybalancování pH - to jde proti sobě. Ketóza je stav, kdy je pH
v určitých hodnotách - nechce se mi hledat v jakých - a pokud se např. jedlou sodou nebo citrónem z těchto hodnot "vymaníte",
tělo přestane používat ketony a začne se znovu orientovat na glukózu jako zdroj energie, kterou si vyrobí ze svalové tkáně. Takže
nic, oč by se dalo stát.
Nicméně - při půstu je pH taky šílené a přece Vám ho nikdo radit něčím vyrovnávat. Zdá se, že za určitých okolností pH nemusí být
tak důležité...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 6:14 pm 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 3:15 pm
Příspěvky: 38
Jarda píše:
Nějaká konkrétní doba není dána, vždy se je třeba řídit dle stavu těla a výsledků při řešení konkrétních zdravotních problémů. Jak vám píše člen sakul z dlouhodobého hlediska vysoká hladina ketonů moc zdravá není i když i tento stav se dá celkem slušně vybalancovat třeba pomocí odkyselovačů.

Pochopil som to spravne ,chvilu to necham v ketoze a potom začnem dvihat ph,alebo ho dvihat okamžite,alebo podla stavu ?zatial sa citim docela v pohode
až na kolisanie nalad raz v pohode inokedy nervozita.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned led 13, 2013 9:48 pm 
Offline

Registrován: ned pro 30, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 18
S pomocí u lékaře nepočítám, jen jsem si chtěla nechat udělat komplexní, abych se ujistila, že je to opravdu candida a vyléčím se sama s Vaší pomocí. Koncem ledna jsem ještě objednaná na EAV testy, takže když to neodhali doktorka, tak tam se to snad ukáže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 8:53 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
André píše:
Nevím jestli je to normální, nebo něco dělám špatnĕ. Jím proměně dost a cítím se hroznĕ slabĕ. Ráda bych dala na Vaše rady pene Jardo, ale mám pocit, že to už bych nezvládla nic jiného než jen ležet v posteli a to s dítětem nejde. Je možné že tohle dělá náhlý nedostatek cukru? Chodím na prochazky, ale s námahou. Dĕkuji.

Rek bych ze to bude timto. Zkus striktne dodrzovat cirkadialni rytmy, cas vstavani a usinani v souladu se zdravym rozumem, snidane a jidla, telo nelze systematicky neustale zatezovat nocnim vstavanim k diteti, anebo lze ale je to vykoupeno timto stavem, holt takovy je udel matky, kazda si to musi zkusit, chlapi chodi zase na vojnu, nebo maji vojnu v praci nocni smeny atd... \":wink:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Naposledy upravil Petr 2 dne pon led 14, 2013 9:25 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 9:06 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
André píše:
Nevím jestli je to normální, nebo něco dělám špatnĕ. Jím proměně dost a cítím se hroznĕ slabĕ. Ráda bych dala na Vaše rady pene Jardo, ale mám pocit, že to už bych nezvládla nic jiného než jen ležet v posteli a to s dítětem nejde. Je možné že tohle dělá náhlý nedostatek cukru? Chodím na prochazky, ale s námahou. Dĕkuji.

začalo to když jsi začala držet dietu? potom to jednoznačně souvisí s tím. tělu chvilku trvá, než se adaptuje na jiný druh paliva.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 3:10 pm 
Offline

Registrován: ned pro 30, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 18
Předtím jsem byla taky unavená, ale co držím dietu jsem zeslablá. Kde bych jindy schody vyběhla bez problémů, tak v půlce už mám problém. A to spaní taky není žádná hitparáda - garsonka, ditĕ, přítel, který se chce dívat na televizi. Co prosím znamená tmavĕ zelená stolice? Je to asi v důsledku jiné stravy. Ale napadlo mĕ jesi to nemůže být vycházející odumřelou candidou. Poučí mĕ nĕkdo? DĚKUJI


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 6:30 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
To značí, žes měla špenát. Ano, nedostatek energie je způsobený nízkosacharidovou dietou. Můžeš se na ni vykašlat a dát si čokoládu nebo buchtu.
Bude to pak lepší? Přítel co se chce dívat na televizi a ty ho nezajímáš je bezva...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 7:08 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
André píše:
Předtím jsem byla taky unavená, ale co držím dietu jsem zeslablá. Kde bych jindy schody vyběhla bez problémů, tak v půlce už mám problém. A to spaní taky není žádná hitparáda - garsonka, ditĕ, přítel, který se chce dívat na televizi. Co prosím znamená tmavĕ zelená stolice? Je to asi v důsledku jiné stravy. Ale napadlo mĕ jesi to nemůže být vycházející odumřelou candidou. Poučí mĕ nĕkdo? DĚKUJI

    Možná jsou Tvoje problémy způsobeny hlavně přetížením organismu. Úplně sama se musíš starat o dítě, zatímco přítel-sobec se dívá na televizi. Takový "přítel" může být klidně příčina.


    Nahoru
     Profil  
     
    Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
    Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236 ... 355  Další

    Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


    Kdo je online

    Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


    Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
    Nemůžete odpovídat v tomto fóru
    Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
    Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
    Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

    Hledat:
    Přejít na:  
    Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
    Český překlad – phpBB.cz