Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte zář 24, 2024 3:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 12:57 pm 
Offline

Registrován: sob úno 11, 2012 11:32 pm
Příspěvky: 15
No nic, chtěl jsem v dobrý víře vyměnit nějaký rozumný informace, ale bohužel, tady v tý přehlídce logickejch klamů to nepůjde. Kdyby měl někdo zájem o totéž, tak kdyžtak zprávu.

Jen ve zkratce - vševěd: je na tom vidět spousta času, dřiny a potu, o tom žádná, ale tohle je přesně ten typ prorostlý muskulatury slejvající se v jednu velkou masitou plochu... Je to nepřirozený a nehezký. Sice jsem odhadem tak o třicet kilo lehčí než ty, ale už teď vypadaj moje záda a tricepsy líp a zdravěji než tvoje (nejde o žádný chvástání jen mluvim na rovinu). Pro inspiraci zkus mrknout na nějaký kresby figur od daVinciho nebo sochy od Michelangela a pochopíš o čem mluvim.

NOWOCAYN_2 - povídat ti něco o genetice by asi nemělo smysl, tak už snad jen vyjádřim pousmání nad argumentací Hitlerem a Mussolinim (tady je to snad jasný bez vysvětlování) a Lloydem Russellem (hinduismus, budhismus a jim podobné askezi hlásající "víry" nejsou nic jiného než sekty). edit* - možná bych řekl, že i celá kulturistika je tak trochu sekta* edit2** taky nechápu, proč když řešim techniku cvíčení začneš hned řešit vzhled.. Ale to už bych se zase vracel k tý manipulaci časákama s hezkejma lidma**

Jsem s podravem a přeju všem hodně úspěchů při cvičení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 1:48 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
brk píše:
No nic, chtěl jsem v dobrý víře vyměnit nějaký rozumný informace, ale bohužel, tady v tý přehlídce logickejch klamů to nepůjde. Kdyby měl někdo zájem o totéž, tak kdyžtak zprávu.

Jen ve zkratce - vševěd: je na tom vidět spousta času, dřiny a potu, o tom žádná, ale tohle je přesně ten typ prorostlý muskulatury slejvající se v jednu velkou masitou plochu... Je to nepřirozený a nehezký. Sice jsem odhadem tak o třicet kilo lehčí než ty, ale už teď vypadaj moje záda a tricepsy líp a zdravěji než tvoje (nejde o žádný chvástání jen mluvim na rovinu). Pro inspiraci zkus mrknout na nějaký kresby figur od daVinciho nebo sochy od Michelangela a pochopíš o čem mluvim.

NOWOCAYN_2 - povídat ti něco o genetice by asi nemělo smysl, tak už snad jen vyjádřim pousmání nad argumentací Hitlerem a Mussolinim (tady je to snad jasný bez vysvětlování) a Lloydem Russellem (hinduismus, budhismus a jim podobné askezi hlásající "víry" nejsou nic jiného než sekty). edit* - možná bych řekl, že i celá kulturistika je tak trochu sekta* edit2** taky nechápu, proč když řešim techniku cvíčení začneš hned řešit vzhled.. Ale to už bych se zase vracel k tý manipulaci časákama s hezkejma lidma**


Jsem s podravem a přeju všem hodně úspěchů při cvičení.

BRK : dal si odkaz na mužov, ktorí cvičia s vlastnou váhou..... O.K., vypracovali sa tak pri tréningoch s vlastnou váhou. ALE - s dopomocou STEROIDOV. Naviac - kulturistika je dnes tak MORALNE PREHNITY SPORT, že aj v naturáloch sa BEžNE SYPU "BOBULE" (steroidy)... Steroidy sa berú už na VSETKYCH SUTAZIACH (možno s výnimkou mladšieho a staršieho dorastu, hoci aj tam sa nájde jeden-dvaja exotovia na každej súťaži, ktorí si dopomôžu. ... Je to proste REALITA. Preto vlastne už ani nemôžem porovnávať nejakého kamaráta, ktorý ide FAKT NAPLNO (a bez steroidov - to proste VIDIM) s nejakými republikovými alebo kontinentálnymi "naturálmi", ktorí v skutočnosti NATURALMI NIE SU. Na niektoré súťaže sa dokonca nerobí ani DOPING... ...... FINTA JE V TOM, že naturáli sú stále VäCSI A VäCSI...... Prečo ? NIE SU NATURALI...... Stačí, ked si dá dve menšie kúry nejakého slabšieho steroidu za rok, a už má o napr 8kg viac, než by mal bez toho (a potom si to udržuje, alebo mu za pár mesiacov 3kg "vyfučia", ale dalšia malá kúrička ich znova "prifúkne").... O tom to je.......... A o tom je aj "NATURALNA KULUTIRISTIKA"...... Je to obyčajná LOZ...... NA MALE SUTAZE v naturálnej kulturistike (okresná, atd), sa ani NEROBIA DOPINGOVKY..... Ako by aj mohli, ked hlavnou výhrou je veľké vedro proteínového prášku a tričko + nekvalitná trofej...... Proste na dopingovku NEMAJU PENIAZE..... Vo vyšších súťažiach sa dopingovky ROBIA, ale ked ukončí človek kúru možno 1-2 mesiace pred dopingovkou, tak za ten čas vyfučí možno 1 - 3kg (bavíme sa o "naturáloch"), ale vdaka kúram nabral možno 10kg, takže je to vždy 7-9kg PLUS, než by to bolo bez AS.
Je to skrátka REALITA.
Aj ja by som mohol spraviť si kúry..... Nejaké slabšie steroidy s menšími (ale stále veľkými) vedľajšími účinkami....... V lete by som mal namiesto 82kg (toľko mám teraz) kľudne aj 90KG..... VO SVALOCH, bez pribratia tuku...... Ale stojí mi to za to ? ANI NAHODOU.
Fotky budú. Ale - s čím budeš porovnávať ? S fotkami súťažiacich, alebo fotkami ľudí na nete, ktorí o sebe tvrdia že sú NATURAL, ale pritom NIE SU ??? .... No, je to už tvoja vec... Ja len, že potom budeš mať skreslené hodnotenie môjho svalstva, nakoľko budeš porovnávať s tými, čo si myslíš, že "jazdia bez steroidov", pričom je to lož, a steroidy UZIVAJU.

A ked má človek OCI, tak si všimne, že niektorí naturáli majú väčší svalový rozvoj, než niektoré váhové kategorie KLASICKEJ KULTURISTIKY. A tam berie steroidy KAZDY (bez výnimky).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 1:57 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
brk píše:
No nic, chtěl jsem v dobrý víře vyměnit nějaký rozumný informace, ale bohužel, tady v tý přehlídce logickejch klamů to nepůjde.

Uved "logické klamy", o ktorých údajne píšem.
Dalej čo sa týka rozumných informácií - mne prídu nerozumné tvoje, tebe moje. Obaja by sme položili "ruku do ohňa" za to, čo píšeme..... Obaja sme si istí, že máme pravdu (ty svoju, ja svoju).... KTO MA PRAVDU ? Ako to zistiť ? ...... (môj príspevok súvisí so stravovaním, nie s fotkami ľudí ktorých si postol - tí steroidy berú, za to dám do ohňa nie svoju ruku, ale svoju hlavu, a aj hlavy celej mojej rodiny - natoľko som si istý, proste TOTALNE, lebo mám skúsenosti.). A to sa už ani nedá porovnávať so súťažiacimi naturálnej kulturistiky (tie fotky, ktoré si postol), lebo sú hoci väčší (niekedy nepatrne) než tí čo vyhrávajú súťaže naturálov (republikové, kontinentálne, svetové), tak tí "naturáli" nie sú naturálmi.
KULTURISTIKA JE PREHNITE SVINSTVO, posilňovanie bez AS a s rozumom je KRASNE \":)\" ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 2:11 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
brk píše:
No nic, chtěl jsem v dobrý víře vyměnit nějaký rozumný informace, ale bohužel, tady v tý přehlídce logickejch klamů to nepůjde. Kdyby měl někdo zájem o totéž, tak kdyžtak zprávu.

Jen ve zkratce - vševěd: je na tom vidět spousta času, dřiny a potu, o tom žádná, ale tohle je přesně ten typ prorostlý muskulatury slejvající se v jednu velkou masitou plochu... Je to nepřirozený a nehezký. Sice jsem odhadem tak o třicet kilo lehčí než ty, ale už teď vypadaj moje záda a tricepsy líp a zdravěji než tvoje (nejde o žádný chvástání jen mluvim na rovinu). Pro inspiraci zkus mrknout na nějaký kresby figur od daVinciho nebo sochy od Michelangela a pochopíš o čem mluvim.


to je z časů, kdy jsem dělal soutěžní kulturistiku. ale líbí se mi, jak jsi skromný, to ti musím pochválit.
"jsem krásnější, to není žádné chvástání, jen mluvím na rovinu" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 3:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
.... Kriste na nebi...... Zase tu niekto propaguje rastlinný blivajz (nič proti zelenine a ovociu), ktorý je dobrý tak v terapeutických dávkach, a nie na príjem väčšieho množstva bielkovín.... Konopná múka bude už určite "pekne" ZOZLKNUTA..... A aj tak - človek oveľa ľahšie prijíma bielkoviny zo živočíšnych potravín, než zo semien. Ale o.k., nebudem už na tú tému diskutovať.....

Ešte si ale neodpustím....... Zase si idete veci komplikovať..... Prijímať bielkoviny z nejakej rastliny, ktorá tu ani nerastie, a ked hej, tak len veľmi málokde, a ešte ju treba riadne spracovať...... Máte tu možnosť kvalitných vajíčok, kvalitného mäsa, sem-tam strukovina (naša).... Ale vy tým pohrdate, a myslíte si, že nejaké pokakané semiačka sú pre organizmus lepšie.... Je to ale OMYL. Ahojte.

Ono to není tak jednoznačné, existuje mnoho důvodů proč maso nejíst, nebo je jíst v omezené míře, vždy jde o volbu daného jedince.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 5:34 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
Vševěd píše:
to je z časů, kdy jsem dělal soutěžní kulturistiku. ale líbí se mi, jak jsi skromný, to ti musím pochválit.
"jsem krásnější, to není žádné chvástání, jen mluvím na rovinu" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

\":)\" ... tak potom o.k., súťažná kulturistika a "bobule", to ide dokopy, inak to ani nefunguje. Verím, že už bobule neužívaš... Rozhodne to nestojí za to. A to už určite vieš. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 5:45 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
brk píše:
Jen ve zkratce - vševěd: je na tom vidět spousta času, dřiny a potu, o tom žádná, ale tohle je přesně ten typ prorostlý muskulatury slejvající se v jednu velkou masitou plochu... Je to nepřirozený a nehezký. Sice jsem odhadem tak o třicet kilo lehčí než ty, ale už teď vypadaj moje záda a tricepsy líp a zdravěji než tvoje (nejde o žádný chvástání jen mluvim na rovinu).

BRK, nevidím nič neestetického na zadnom postoji Vševeda z jeho "súťažných čias". Je to dosiahnuté bobulami (a samozrejme tvrdým tréningom), ale zle to nevyzerá. Neviem, BRK, videl si ty svoje tricepsy a chrbát v takom postoji - zozadu, a takto zatnuto ? Asi ťažko. Dám ruku do ohňa za to, že takú pozu by si nedokázal urobiť, a pri pästiach zatnutých v bok by si nedokázal takto aktivovať "plachty", ako to vtedy urobil Vševed. Takže - nemáš s čím porovnávať, BRK. V prvom rade aj preto, že nemáš o tých, dajme tomu 30kg viac, než máš teraz, takže zákonite vyzeráš proste inak. ... A hovoríš o tom, že tam Vševed vyzerá ako "typ prorostlý muskulatury slévajíci se v jednou velkou masitou plochu"... Ja tam vidím dobrú definíciu (hoci sa asi nebavíme o súťažnej forme, či ? ...), a nevidím tam v podstate slabinu, navyše aj vzpriamovače chrbta sú na úrovni... BRK, daj si mäsko, ono ti neuškodí, neurobí z teba väčšieho "mluvím na rovinu", než si. Tak čoho sa bojíš ? "Moje záda a tricepsy vypadaj líp a zdraveji než tvoje".... čo tam mal Vševed 60 rokov, že píšeš takú volovinu, že jeho záda a tricepsy vyzerajú "menej zdravo" než tvoje -a to z fotky ??? či vidíš nečistú pokožku na chrbte ? NO A ? Skús cvičiť ako Vševed v tej dobe, a aj keby si si nič nezobol, tak by si nemal chrbát taký, aký máš teraz (kvalita pokožky), ked si mal na mysli kvalitu pokožky (čistotu) na chrbte, lebo tak to býva - otlačenie od strojov, časté potenie sa pri tréningoch (ale samozrejme aj nejaké nevhodné zložky v strave). Dobre, proste si prestrelil príspevkom, BRK, odpúšťa sa ti to.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: sob led 26, 2013 4:46 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Nestojí to za to. Ale cvičení s vlastní váhou k symetrickému rozvoji postavy nestačí...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: ned led 27, 2013 1:43 pm 
Offline

Registrován: pát led 25, 2013 2:06 pm
Příspěvky: 10
Dobry den Jardo,
rad bych take podekoval za tyto stranky, ktere me pritahuji jako magnet - asi to hodne potrebuji.. \":)\"
Jsem teprve na zacatku a ctu a ctu, mam za sebou prvni jaterni ocistu - tim to zacalo na doporuceni kamarada a vygooglovani Vasich stranek - no a hned po vyplate si jdu koupit odstavnovac - uz jen pomysleni na cerstve vymackanou stavu mi dela dobre...

Mam otazku - v tom popisu pisete vyvarovat se umele vytvorenym proteinum...Mate na mysli neco jako syrovatku , kterou piji sportovci po cviceni , tu totiz piji i ja....tak bych rad vedet , v jake forme nejlepe doplnit protein po cviceni...

Diky

David


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2013 2:29 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
syrovátka CFM 80, je OK, má ji i pan Jarda v nabídce zboží : viewforum.php?f=26


Naposledy upravil muflon dne pon kvě 27, 2013 7:15 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2013 7:09 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
[quote="muflon":38mdn0so]Než-li odpoví pan Jarda, možná ke zvážení i toto stanovisko:

Nadbytek proteinů zatěžuje tělo víc než nedostatek...lépe proto proteiny v nejlehčeji stravitelné formě - ve formě potravin s co největším obsahem aminokyselin, kde tělo neztrácí spoustu energie z rozkládáním bílkovin na aminokyseliny...
Např. mezi ROSTLINNÉ nejkomplexnější potraviny s mnoha aminokyselinami (soju bych vynechal), se řadí např.:
Konopné semínko (k dostání v prodejnách zdravé výživy nebo na netu - např. pojednání zde: http://www.dia-potraviny.cz/konopne_semeno.html),
dále zelená řasa spirulina (lépe brát zároveň s vit.C kvůli vstřebání železa),
nebo listy a plody Moringa Oleifera


Naposledy upravil sakul dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2013 7:36 pm 
Offline

Registrován: pát led 25, 2013 2:06 pm
Příspěvky: 10
Dekuji Vam mnohokrate za rady a nasmerovani...

je tady tech temat hodne a vsechna jsou zajimava...

Uplne mi to otevrelo oci, nebudu to asi nikdy dodrzovat ortodoxne , na to jsem moc velky pozitkar, ale zmena jiste bude zasadni a prospesna...

Jsem moc rad za tyto stranky....

Preji hezky vecer

David


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: úte úno 19, 2013 1:06 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 23, 2011 12:42 pm
Příspěvky: 150
Bydliště: slovensko-zlate moravce
nehovor ludom ze je nieco nemozne ked to uz niekto robi \"8)\" \":arrow:\" napr.

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: úte úno 19, 2013 1:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28370
Bydliště: Poděbrady
DavidKrakow píše:
Dobry den Jardo,
rad bych take podekoval za tyto stranky, ktere me pritahuji jako magnet - asi to hodne potrebuji.. \":)\"
Jsem teprve na zacatku a ctu a ctu, mam za sebou prvni jaterni ocistu - tim to zacalo na doporuceni kamarada a vygooglovani Vasich stranek - no a hned po vyplate si jdu koupit odstavnovac - uz jen pomysleni na cerstve vymackanou stavu mi dela dobre...

Mam otazku - v tom popisu pisete vyvarovat se umele vytvorenym proteinum...Mate na mysli neco jako syrovatku , kterou piji sportovci po cviceni , tu totiz piji i ja....tak bych rad vedet , v jake forme nejlepe doplnit protein po cviceni...

Diky

David

Správně vám odpovídá člen muflon a určitě není vhodné valit do sebe spousty proteinů, tím si naděláte jenom problémy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Symbionty, naše soukromé vojsko
PříspěvekNapsal: úte úno 19, 2013 2:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 03, 2012 4:49 pm
Příspěvky: 87
[quote="muflon":111l01ue]Než-li odpoví pan Jarda, možná ke zvážení i toto stanovisko:

Nadbytek proteinů zatěžuje tělo víc než nedostatek...lépe proto proteiny v nejlehčeji stravitelné formě - ve formě potravin s co největším obsahem aminokyselin, kde tělo neztrácí spoustu energie z rozkládáním bílkovin na aminokyseliny...
Např. mezi ROSTLINNÉ nejkomplexnější potraviny s mnoha aminokyselinami (soju bych vynechal), se řadí např.:
Konopné semínko (k dostání v prodejnách zdravé výživy nebo na netu - např. pojednání zde: http://www.dia-potraviny.cz/konopne_semeno.html),
dále zelená řasa spirulina (lépe brát zároveň s vit.C kvůli vstřebání železa),
nebo listy a plody Moringa Oleifera


Naposledy upravil Tom Kořenek dne čtv led 01, 1970 2:01 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz