Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 08, 2024 8:50 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 9:32 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Před mnoha lety? Když jsme řešili kefír, dal jsem k lepšímu studii o tom, že mléčné výrobky jakožto zdroj probiotických bakterií jsou naprosto nedostačující.
Ty jsi tento fakt, bez toho, že bys to nějak komentoval, očividně vzal na vědomí, protože od té doby doporučuješ laktobacily v množství několik desítek miliard
na den, což jsi do té doby nedělal.

Vzal jsem na vědomí a naučil jsem se a přemýšlel o jiných věcech co jsi psal, nicméně tohle není ono. Střídavě beru laktobacily v množství aspoň 10 miliard už více jak 10 let. V posledních letech jsem procyklil desítky druhů. Několikrát jsem zmiňoval že jdou důležitou součástí (možná ale ne vždy nezbytnou?) léčby. Vždy je doporučuji kombinovat s celými potraivnami které mají další přidané hodnoty kromě pro a prebiotik.
Nevím jak jsi na tohle došel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 9:34 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sakul píše:
Tvoje projevy kandidozy které jsou omezené na jenom průjem jsou velmi vzácné. Nesetkal jsem se zatím s nikým kdo by měl takto prostý a jediný projev. Dobře pro tvoje pohodlí, jelikož i přes zřejmou nepříjemnost tohoto jsou mnohem závažnější projevy problému. Očividně ti to ale neprospělo s ohledem na možnost vidět problém komplexně a sbírat další zkušenosti a informace.

I tvoje náhledy na problemtiku jsou tak úzké, že mi přijde někdy až nepravděpodobné, že bys nešel dál. V tom co píšeš nezmiňuješ v souvislosti s plísněmi problémy s dalšími orgány, zdá se že nemáš tušení o popojení této problematiky se záněty, porušenou hormonální rovnováhou, emočními a psychickými souvislostmi. Myslím že jsem nikde neviděl že bys rozebíral souvislosti dysbakteriozy s poškozenou funkcí jater, nadledvinek, štítné žlázy, účinky na kůži, sliznice, píce a mozek. O hlubších sférách osobnosti už vůbec nemluvím.

Mám podezření že jsi si kdysi nastudoval to co potřebuješ pro sebe a svou manželku a tím to pro tebe skončilo. Ostatně myslím, že jsi zmiňoval že ostatní ti můžou být u prdele a podle toho to nyní možná vypadá. Pokud si z velkého puzzle vezmu jeden kus a budu zírat jen na něj, unikne mi samozřejmě komplexnost celého obrazu, souvislosti a budu mít pocit že nic dalšího už zkoumat nemusím a že tento kousek je celý obraz.

Často jsi tvrdil, že sem hodíš jen proto, abys vyvracel různé nesmysly, pověry a šířil osvětu v této oblasti na nás méně uvědomělé. Nicméně nerozumím tomu, jak to chceš dělat když ti nyní unikají poměrně základní věci a nemáš náhled na důležité souvislosti. Navíc nesleduješ aktuální dění a výzkumy v oblasti. To co píšeš pak prostě ztrácí kredibilitu.

Nemám ani průjem. Nemám už vůbec žádné příznaky, ale byly časy, kdy jsem jich měl mnoho. Pomůže ti když ti je vyjmenuju?
Nebudu se s tebou přetahovat o to, kdo je větší guru, klidně ti ten post přenechám:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 9:38 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Nechci si tu s tebou vyměnovat osobní řešičky kdo co kdy řekl a kdo to pak změnil. Nechci sbírat body za to že ten či onen nachytal toho druhého a nemám chuť dávat energii do zbytečných her ega. Zajímá mě diskuze která posune dál mě a všechny kterých se tahle věc dotýká. Dokážeš na tom konstruktivně spolupracovat? Nebo jaký je případně tvůj opravdový zájem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 9:43 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sakul píše:
Histamin se samozřejmě netvoří jen po kontaktu s alergenem, ale je ve sbírce dárečků, které vcelku produkují í dysbakterie. Je úkolem pozitivní mikroflory a imunitního systému redukovat jeho množství a následky, mezi které patří i alergie a vyrážky. Pakliže se imunitní systém ještě více přetíží vymírajícími plísněmi a acetaldehydem, tak schopnost imunity vyrovnat se s histaminem rapidně klesá a následky jsou silnější a to co se stalo zde je jeden z možných scénářů. Navíc projevy otravy acetaldehydem mohou připomínat reakci na přílišné množství histamínu v těle a často se pletou.

Heleď, zdá se mi to nebo ti poslední dobou unikají některé zásadní informace k této problematice?

Jojo, zásadní informace, po kterých skončí pacient ve špitále:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 9:43 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
sakul píše:
Nechci si tu s tebou vyměnovat osobní řešičky kdo co kdy řekl a kdo to pak změnil. Nechci sbírat body za to že ten či onen nachytal toho druhého a nemám chuť dávat energii do zbytečných her ega. Zajímá mě diskuze která posune dál mě a všechny kterých se tahle věc dotýká. Dokážeš na tom konstruktivně spolupracovat? Nebo jaký je případně tvůj opravdový zájem?

\":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
tak to je moc. Po třech urýpaných příspěvcích máš zájem spolupracovat:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 9:54 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
To je dobře, odžil jsi si s tím taky podle toho co o tobě vím své. Nebyl jsem si jistý že to to vydrží, spletl jsem se naštěstí.

Guru? Stále se v tom rýpu a stále zjišťuji že vím zlomek toho co to obsahuje. Nerozumím většině procesů v těle, jen do nich povrchně nahlížím. A to je ještě poměrně průhledné oblast těla, stravy a celkové výživy. Naprosté mystérium je pak pro mě buněčná paměť a hlubinné vrstvy v nás. Klopím uši a cítím se trapně když mám v tomhle cokoli říct, protože vím že je to jen náhled na povrch věcí bez chápání celého komplexu.

Nicméně aspoň na té první oblasti můžeme spolupracovat. Když se to povede, budu se časem cítit třeba méně trapně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 10:02 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
\":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"
tak to je moc. Po třech urýpaných příspěvcích máš zájem spolupracovat:-)

No dobře, vidím, že moje přání mít s tebou plodnou diskuzi je jak krmit kozu tibetskou houbou, sypat jí na hlavu stévii a chtít po ní aby dojila sladký tibetský kefír. Uvědomuji si že problém není v koze ale v mé představě o ní. Pokusím se tedy polepšit já a nebudu měnit kozu která prostě je taková jaká je.

PS: To máš za ten příměr o praseti z minula:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 10:27 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Dneska ráno jsem dal známému ve fitku, který si stěžoval, že každý den musí mít velkou čokoládu, že je závislý na sladkém,
dal (potom co mi popsal spoustu dalších věcí, které ho trápí, blbá imunita atd) 1 milion IU nystatinu, ať to vyzkouší.
Takže půlku obvyklé denní dávky. Půl hodiny potom jsem ho neviděl, říkal, že mu bylo šíleně blbě /už po cca 10 minutách/,
pak šel prostě na běhací pás a vyběhal to - a říkal, že už je to o hodně lepší...
dostal celé balení a rámcové instrukce o dietě... shodou okolností je tam ještě jeden maník, co do sebe láduje všechno co mu
přijde pod ruku a stěžoval si, že mu dělá hrozně blbě sladké ovoce, hroznový cukr atd. že chodí na velkou dvanáctkrát za den
a jestli prý jeto normální... dostane taky na zkoušku - proč to píšu - protože si myslím, že to ustojí taky, ta reakce je sice
nepříjemná, ale nic strašlivého, co by se nedalo řešit obyčejným lehnutím si na chvilku...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř led 30, 2013 10:43 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
Dneska ráno jsem dal známému ve fitku, který si stěžoval, že každý den musí mít velkou čokoládu, že je závislý na sladkém,
dal (potom co mi popsal spoustu dalších věcí, které ho trápí, blbá imunita atd) 1 milion IU nystatinu, ať to vyzkouší.
Takže půlku obvyklé denní dávky. Půl hodiny potom jsem ho neviděl, říkal, že mu bylo šíleně blbě /už po cca 10 minutách/,
pak šel prostě na běhací pás a vyběhal to - a říkal, že už je to o hodně lepší...
dostal celé balení a rámcové instrukce o dietě... shodou okolností je tam ještě jeden maník, co do sebe láduje všechno co mu
přijde pod ruku a stěžoval si, že mu dělá hrozně blbě sladké ovoce, hroznový cukr atd. že chodí na velkou dvanáctkrát za den
a jestli prý jeto normální... dostane taky na zkoušku - proč to píšu - protože si myslím, že to ustojí taky, ta reakce je sice
nepříjemná, ale nic strašlivého, co by se nedalo řešit obyčejným lehnutím si na chvilku...

Má to obrovské rozměry i podle toho co píšeš. V podstatě kamkoli přijdu tak narážím na lidi, kteří evidentně mají co dočinění se zničenou mikroflorou a přemnožením dysbakterií.
V září jsem začal pracovat s kolegyní, která měl těžké astma léčená naprosto vším a každým. Měla také další příznaky jako hyperaktivní nadledvinky a hypoaktivní štítná žláza a velkově rozhozené naldveniky. I přes silně zásaditou stravu velmi nízké ph jako znak nefunkčního trávení.

To co z ní zařalo lízt po léčbě bylo dost šílené a ještě teď z ní leze bordel pusou i dalšími otvory. Zdá se že nastřádáno měla hodně deka, možná kilo svinstva v těle.Nemohla v prvních týdnech ani vyjít schody. Nikoho ale nenapadlo tahle zřejmá věc, který jí nyní ulevila tak, že už jenom občas vykašle zbytky odpadu. Myslím, že se jedná o epidemii které si medicína není vědomá


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 31, 2013 8:01 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
hej tady je mozna lecba na ty vase problemy:
http://technet.idnes.cz/fekalni-transpl ... 7_veda_mla

ale moc bych tomu zatim neveril ikdyz to vypada uzasne jednoduse. \":mrgreen:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 31, 2013 9:35 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Petr 2 píše:
hej tady je mozna lecba na ty vase problemy:
http://technet.idnes.cz/fekalni-transpl ... 7_veda_mla

ale moc bych tomu zatim neveril ikdyz to vypada uzasne jednoduse. \":mrgreen:\"

Jednoduché a přírodní metody bývají často ty nejlepší. Věřím, že by to mohlo fungovat i proti candidě, pokud by dárce byl zdravý a měl perfektní střevní mikroflóru. Jenže kde najít někoho, kdo je v dnešní době perfektně zdravý? \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv led 31, 2013 11:46 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Ates píše:
Jednoduché a přírodní metody bývají často ty nejlepší. Věřím, že by to mohlo fungovat i proti candidě, pokud by dárce byl zdravý a měl perfektní střevní mikroflóru. Jenže kde najít někoho, kdo je v dnešní době perfektně zdravý? \":-)\"

Zdrava stolice se preci snadno pozna vizualne. Staci se zeptat co jedl v prubehu poslednich 2 stolic aby se zanesl faktor vlivu stravy na zabarveni a jeste je potreba se zeptat co delal jaky mel vydej energie. KDyz vypadne tvarovana jak od miminka tak bych rekl ze je vyhovujici. Staci se zeptat jestli odtycneho trapi podobne problemy. \":lol:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2013 12:29 pm 
Offline

Registrován: úte črc 26, 2011 5:24 pm
Příspěvky: 86
Ahoj Sakule,
příznaky vymírajících kvasinek které tady popisuješ jsem měl a mám taky (šílené deprese, únava, opilost, kožní problémy, padání vlasů). Naštěstí jsem už umírnil antimykotickou léčbu, ptž bych se jinak musel asi fakt oběsit... Jinak jsem si všiml, že řešíte tibetskou houbu. Vzpomínám si, jak jsem ji měl poprvé \":)\" Stavy, které jsem zažíval byly přímo děsivé... Mě se to bohužel vždy projevuje hlavně na psychice - jevím se pak jak psychopat... Dle mého názoru, je asi trošku jiný level vymírání kvas. žena s občasným vaginálním výtokem a třeba já, kterému kvasinky můžou zničit i život \":)\")
Vcelku by mě zajímalo, jakou úspěšnost mají v léčbě kvasinek např. léčitelé či jiní kteří pracují s energiemi. Dost se tomuto tématu z energetického hlediska věnuji, nebo se teda o to alespoň snažím...
Také bych se rád poptal, jaké aintimykotika se ti jeví jako nejúčinější.

Díky Ti za velmi cenné příspěvky.
D.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2013 1:55 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
davidekMTB píše:
Ahoj Sakule,
příznaky vymírajících kvasinek které tady popisuješ jsem měl a mám taky (šílené deprese, únava, opilost, kožní problémy, padání vlasů). Naštěstí jsem už umírnil antimykotickou léčbu, ptž bych se jinak musel asi fakt oběsit... Jinak jsem si všiml, že řešíte tibetskou houbu. Vzpomínám si, jak jsem ji měl poprvé \":)\" Stavy, které jsem zažíval byly přímo děsivé... Mě se to bohužel vždy projevuje hlavně na psychice - jevím se pak jak psychopat... Dle mého názoru, je asi trošku jiný level vymírání kvas. žena s občasným vaginálním výtokem a třeba já, kterému kvasinky můžou zničit i život \":)\")
Vcelku by mě zajímalo, jakou úspěšnost mají v léčbě kvasinek např. léčitelé či jiní kteří pracují s energiemi. Dost se tomuto tématu z energetického hlediska věnuji, nebo se teda o to alespoň snažím...
Také bych se rád poptal, jaké aintimykotika se ti jeví jako nejúčinější.

Díky Ti za velmi cenné příspěvky.
D.

Jsem rád Davide, že sis to ujasnil, protože předtím to tak nevypadalo

davidekMTB píše:
Dobrý den,

nedávno jsem si sehnal kefírovou houbu. Nechal jsem ji v mléce cca 2 dny (mimo lednici), takže byl už pěkný kefír. Po vypití cca 2 dcl se mi udělalo dosti zle (zhoršené vidění, pocit opilosti, únava..). Je to způsobeno vymíráním kvasinek, které houba sejmula, nebo se kefírem kvasinky naopak živí a neměl bych ho už pít...

Díky moc

David

ale přece jen, poprosil bych tě o odpověď na otázku, kterou jsi nejspíš přehlédnul: Jak jsi přišel na to, že candida je čistě psychosomatického rázu?
A jak vysvětlíš její nejčastější spojitost s ATB léčbou? Když jde čistě o problém "v hlavě"?

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2013 3:52 pm 
Offline

Registrován: pát srp 24, 2012 7:07 am
Příspěvky: 53
Už třetí den držím dietu. Dnes mě bolí celý den břicho. Mám křeče. ráno jsem měla jogurt s kiwi, dopoledne dušenou červenou řepu a od té doby mám ty křeče. K obědu zelenina + pohanka a půlku grepu. Copak je špatně?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz