Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte říj 01, 2024 1:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 03, 2013 12:15 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
vs77 píše:
Zdravím všechny,
mám za sebou dnes velmi úspěšnou očistu jater a tak nějak mi nedá, abych se nepochlubil \":-)\"

historie mých očist od začátku roku:
1. nic nebylo
2. pár malých zelených "kamínků" 1-3mm (to bylo radosti \":-)\" a hlavně ten věčný pochybovač vevnitř měl před sebou jasný důkaz \":-)\"
3. pár desítek malých zelených "kamínků"
4. to už byly stovky (pár největších mělo k 5mm)
5. zase málo tak pár desítek
6. dnes - odhadem tak pár tisíc zelených a žlutých "kamínků" z toho tak stovka kolem 5mm a několik víc jak 1cm (zajímal mne taky celkový objem proto jsem si z nich nakonec udělal kuličku \":-)\" s průměrem 5cm - docela příjemný pocit, že už není součástí mého těla \":-)\"

Držím všem palce.

Vláďa

.....A ešte mi povedz, že si tú guličku vymodeloval prstami, s kožou prstov rovno na to svinstvo..... \":D\" ... To sto krát radšej urobiť guličku z čerstvej stolice, ako z niekoľkoročných pečeňových/žlčníkových kameňov... ... Či ako si to vymodeloval ? ... No, už máš základňu pre "pečeňovokameňového snehuliaka", už chýbajú len dve guličky, a nos "zlatozelenéhotmavohnedého" snehuliaka môže byť nejaký cholesterolový "sajrajt" tvaru paličky. No, pozor pri manipulácii, nech sa nezlomí, zlepiť by sa to asi nedalo... \":D\" \":D\" \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 03, 2013 12:27 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Tak jsem koukala do kalendáře, příští víkend je ideální na očistu. Dva dny před černým měsícem. Takže jdu do toho, jen bych se chtěla zeptat pana Jaroslava, jestli mohu trošku ubrat na oleji. Poslední dvě očisty jsem myslela, že to prostě nedám, žaludek mi "kopal" a jak si vzpomenu, že bych měla zase pít olej, už mi zase kope. Někdy si prostě myslím, že ten poslední hlt už nepozřu. Jinak se snažím rozpouštět ty moje šutráky podle Vašeho návodu - ostropestřec, chanca pietra, horčík, ještě jsem přidala urinoterapii. Bolest v pravém podžebří mě , bohužel, provází stále a také to večerní nadýmání. Co se týká stravy, jsem téměř dokonalá. \":)\" Píšu téměř, protože, bohužel, někdy oblíznu něco sladkého. Sice málokdy, ale někdy ano. Snažím se s tím bojovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 04, 2013 8:38 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
babanci píše:
Tak jsem koukala do kalendáře, příští víkend je ideální na očistu. Dva dny před černým měsícem. Takže jdu do toho, jen bych se chtěla zeptat pana Jaroslava, jestli mohu trošku ubrat na oleji. Poslední dvě očisty jsem myslela, že to prostě nedám, žaludek mi "kopal" a jak si vzpomenu, že bych měla zase pít olej, už mi zase kope. Někdy si prostě myslím, že ten poslední hlt už nepozřu. Jinak se snažím rozpouštět ty moje šutráky podle Vašeho návodu - ostropestřec, chanca pietra, horčík, ještě jsem přidala urinoterapii. Bolest v pravém podžebří mě , bohužel, provází stále a také to večerní nadýmání. Co se týká stravy, jsem téměř dokonalá. \":)\" Píšu téměř, protože, bohužel, někdy oblíznu něco sladkého. Sice málokdy, ale někdy ano. Snažím se s tím bojovat.

Ahoj, Babanci. Čo sa týka stravy, a jej zrovnávania s dokonalosťou.... Kde berieš tú istotu ? \":wink:\" ... Nezabúdaj, že je X druhov stravovacích smerov, a každý z nich sa "bije" s inými za to (teda, jeho predstavitelia), že práve ten je správny.... Myslíš, že tá skutočná výživa pre človeka sú ovocie, zelenina, oriešky, sírna patlanica, kefír, a nejaká jedna,dve "superpotraviny" ? Rýchlo na to zabudni... \":wink:\" .... Píšem to do tohto fóra preto, že nie je vylúčené, že Tvoj žlčník a pečeň proste nedostávajú správne živiny. A tak isto celé Tvoje telo. Konkrétny "návod" Ti dávať nebudem, lebo by som za to bral zodpovednosť (hoci aj keby si tvrdila, že ju berieš Ty)... Prajem Ti rýchle uzdravenie pečene a žlčníka + ich totálne prečistenie. Ahoj. (nemusíš odpísať).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 04, 2013 11:02 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
NOWOCAYN_2 píše:
Ahoj, Babanci. Čo sa týka stravy, a jej zrovnávania s dokonalosťou.... Kde berieš tú istotu ? \":wink:\" ... Nezabúdaj, že je X druhov stravovacích smerov, a každý z nich sa "bije" s inými za to (teda, jeho predstavitelia), že práve ten je správny.... Myslíš, že tá skutočná výživa pre človeka sú ovocie, zelenina, oriešky, sírna patlanica, kefír, a nejaká jedna,dve "superpotraviny" ? Rýchlo na to zabudni... \":wink:\" .... Píšem to do tohto fóra preto, že nie je vylúčené, že Tvoj žlčník a pečeň proste nedostávajú správne živiny. A tak isto celé Tvoje telo. Konkrétny "návod" Ti dávať nebudem, lebo by som za to bral zodpovednosť (hoci aj keby si tvrdila, že ju berieš Ty)... Prajem Ti rýchle uzdravenie pečene a žlčníka + ich totálne prečistenie. Ahoj. (nemusíš odpísať).

NOWOCAYN_2, tu zodpovědnost jsi přebral i tím, že jsi pohanil Babanci víru v to, co dělá pro sebe a podle sebe můžu konstatovat, že se dala správným směrem. Ze srdce nesnáším nezodpovědné lidi a tak si se právě projevil, nechápu, co tu pohledáváš, snažíš se mařit snahu druhých, kteří na sobě chtějí pracovat, aniž bys jim byl v něčem ku prospěchu svými radami, za které nechceš nést zodpovědnost. Nechtěla jsem na tebe reagovat už ve více příspěvcích, ale ted prostě musím \":!:\" \":twisted:\"
Babanci, držím ti pěstičky a věř, že to co děláš, děláš pro sebe v dobré víře a prospěch se určitě objeví a když vypiluješ ještě ty občasný úlety s lízanci sladkého, bude to super, pokud si budeš věřit, zvládneš i to \":!:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 04, 2013 11:11 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
NOWOCAYN_2
pozri si sukromnu spravu. Silvia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 10:24 am 
Offline

Registrován: sob dub 14, 2012 12:01 pm
Příspěvky: 36
Silvia píše:
NOWOCAYN_2
pozri si sukromnu spravu. Silvia

Aby som mala v tom jasno. V pondelok 11.marca je NOV-čierny mesiac. Olej s grepom pri očiste pečeni sa pije večer v piatok 8. marca, alebo v sobotu 9. marca. Nie som si istá. Ďakujem za odpoveď a držím všetkým palce, ktorí sa chystajú využiť tento termín. Ehanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 11:16 am 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Myslím, že jestli v pátek nebo v sobotu, že to nehraje takovou podstatnou roli. Já do toho půjdu v pátek. Znamená to tedy, že od středy se budu krotit v jídle, budu jíst netučnou stravu, bezmasou, hodně ovoce a zeleniny, chleba, med. Večer klystýrovat. V pátek pít jen jablečnou šťávu, co si udělám doma na odšťavňovači. Minulou očistu jsem se krotila v jídla moc, pak jsem v pátek měla úděsný hlad, takže tentokrát to nebudu tak hrotit. A místo grapefruitu byl asi použila citronovou šťávu, prý to nevadí, může se i ta. Zkusím přehlušit tu pachuť oleje nějakou jinou chutí než obvykle. Držím palce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 12:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát dub 01, 2011 7:27 pm
Příspěvky: 50
babanci píše:
Tak jsem koukala do kalendáře, příští víkend je ideální na očistu. Dva dny před černým měsícem. Takže jdu do toho, jen bych se chtěla zeptat pana Jaroslava, jestli mohu trošku ubrat na oleji. Poslední dvě očisty jsem myslela, že to prostě nedám, žaludek mi "kopal" a jak si vzpomenu, že bych měla zase pít olej, už mi zase kope. Někdy si prostě myslím, že ten poslední hlt už nepozřu. Jinak se snažím rozpouštět ty moje šutráky podle Vašeho návodu - ostropestřec, chanca pietra, horčík, ještě jsem přidala urinoterapii. Bolest v pravém podžebří mě , bohužel, provází stále a také to večerní nadýmání. Co se týká stravy, jsem téměř dokonalá. \":)\" Píšu téměř, protože, bohužel, někdy oblíznu něco sladkého. Sice málokdy, ale někdy ano. Snažím se s tím bojovat.

Jestli můžu poradit s olejem, tak si kupte olivový olej Minerva. Ten já osobně necítím vůbec. Prodávají ho v Tescu, v Albertu nebo v Bille.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 12:37 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Marťan píše:
Jestli můžu poradit s olejem, tak si kupte olivový olej Minerva. Ten já osobně necítím vůbec. Prodávají ho v Tescu, v Albertu nebo v Bille.

Doporučuji vyzkoušet řecké olivové oleje (Kreolis, Minerva, Lyrakis...) nejsou tak výrazně štiplavé jako oleje španělské nebo italské.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 2:09 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Děkuji za tip. Rozhodně si ho koupím. Nemyslela jsem si, že budu taková pihnička, dokonce, když jsem to četla někdy na diskuzi, že to někdo nemůže dát, divila jsem se. Můj šéf, který s očistami začal, mě říkal, že má problém i s epsonkou, natož s olejem a to jsem říkala, že chlapi nic nevydrží. Teď, jenom, jak o tom píši, už se mi zvedá žaludek. Musíme myslet na výsledek - jak budeme mít spousty energie, imunitní systém bude makat na dvěstě procent a ještě budeme krásně vypadat. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 6:03 pm 
Offline

Registrován: sob dub 14, 2012 12:01 pm
Příspěvky: 36
babanci píše:
Myslím, že jestli v pátek nebo v sobotu, že to nehraje takovou podstatnou roli. Já do toho půjdu v pátek. Znamená to tedy, že od středy se budu krotit v jídle, budu jíst netučnou stravu, bezmasou, hodně ovoce a zeleniny, chleba, med. Večer klystýrovat. V pátek pít jen jablečnou šťávu, co si udělám doma na odšťavňovači. Minulou očistu jsem se krotila v jídla moc, pak jsem v pátek měla úděsný hlad, takže tentokrát to nebudu tak hrotit. A místo grapefruitu byl asi použila citronovou šťávu, prý to nevadí, může se i ta. Zkusím přehlušit tu pachuť oleje nějakou jinou chutí než obvykle. Držím palce.

Babanci , ďakujem za radu. Idem robiť prvý krát a trocha sa obávam, aby to všetko dobre dopadlo. Držte mi palce. Ehanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 8:15 pm 
Offline

Registrován: pon říj 01, 2012 9:14 pm
Příspěvky: 39
[quote="Jarda":2i15hxoo]Tak, je otázkou, jak vám fungují

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 05, 2013 10:38 pm 
Offline

Registrován: pon pro 26, 2011 12:15 am
Příspěvky: 124
Bydliště: Košice
babanci píše:
Tak jsem koukala do kalendáře, příští víkend je ideální na očistu. Dva dny před černým měsícem. Takže jdu do toho, jen bych se chtěla zeptat pana Jaroslava, jestli mohu trošku ubrat na oleji. Poslední dvě očisty jsem myslela, že to prostě nedám, žaludek mi "kopal" a jak si vzpomenu, že bych měla zase pít olej, už mi zase kope. Někdy si prostě myslím, že ten poslední hlt už nepozřu. Jinak se snažím rozpouštět ty moje šutráky podle Vašeho návodu - ostropestřec, chanca pietra, horčík, ještě jsem přidala urinoterapii. Bolest v pravém podžebří mě , bohužel, provází stále a také to večerní nadýmání. Co se týká stravy, jsem téměř dokonalá. \":)\" Píšu téměř, protože, bohužel, někdy oblíznu něco sladkého. Sice málokdy, ale někdy ano. Snažím se s tím bojovat.

...ahoj babanci - spolubojovnicka....ja sa tiez chystam teraz v piatok na svoju 11. ocistu...ja nastastie nemam problem s olejogrepom, ale ked ho vypijem a lehnem si, tak mi tak zacne buchat srdce (od vzrrusenia a ocakavania)...predychavam to a za 1-2 min. sa to upokoji, je to taky zvlastny pocit....tak nam vsetkym prajem bezproblemovu, uspesnu a pohodovu ocistu....Silvia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 06, 2013 10:52 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Jéjej dámy \":)\" - to jsme na tom podobně. Teď půjdu na 8. očistu, ale směs grep/olej je pro mě už skoro zabijácká \":lol:\" . Kde jsou ty časy, kdy mi chutnala \":shock:\" .... Držím vám palce:)!

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv bře 07, 2013 2:15 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
ehanas píše:
babanci píše:
Myslím, že jestli v pátek nebo v sobotu, že to nehraje takovou podstatnou roli. Já do toho půjdu v pátek. Znamená to tedy, že od středy se budu krotit v jídle, budu jíst netučnou stravu, bezmasou, hodně ovoce a zeleniny, chleba, med. Večer klystýrovat. V pátek pít jen jablečnou šťávu, co si udělám doma na odšťavňovači. Minulou očistu jsem se krotila v jídla moc, pak jsem v pátek měla úděsný hlad, takže tentokrát to nebudu tak hrotit. A místo grapefruitu byl asi použila citronovou šťávu, prý to nevadí, může se i ta. Zkusím přehlušit tu pachuť oleje nějakou jinou chutí než obvykle. Držím palce.
Babanci , ďakujem za radu. Idem robiť prvý krát a trocha sa obávam, aby to všetko dobre dopadlo. Držte mi palce. Ehanas

Ja jem ešte v deň pred očistou pečene kľudne 350g živočíšneho tuku.... A očisty na mňa pekne zaberajú, aj počas ôsmej išli kamienky preč (najviac išlo asi počas šiestej, a dokopy vyšo asi 2dcl kamienkov + 2dcl piesku).... A na druhý deň (keď dopíjam posledné dve dávky epsomskej) si dám ako prvé "jedlo" jablkovú šťavu, a potom ešte 3 jedlá živočíšneho pôvodu (medzi tým pohyb, aby som vyhladol na 3 jedlá, alebo si dám len dve), tiež s kopou tuku - 200-350g (podľa toho, či zjem 2 alebo 3).... A FUNGUJE MI TO, a nie je mi ani zle, ak si odmyslím, že mi býva zle, keď si dám 250ml citr. šťavy + 250ml oliv. oleja (zápasím s tým, aby som nezvracal po 2 hodinách od vypitia tejto zmesy). Ale jednoduché riešenie, zmenším objem na 150ml + 150ml, a už určtie bude PRE MŇA OSOBNE všetko fajn, tak, ako to bolo počas prvých očíst, keď som nedával "pol litra olivolimonády", ale len 1,5 + 1,5 = 3dcl.
Týmto príspevkom som chcel povedať, že absolútne nemusím dodržiavať obmedzovanie tuku v deň pred a v deň po očiste pečene (keď počítame ako očistu len ten prvý deň, čo pijeme tú oleovošťavovú zmes), a všetko FUNGUJE.
TAKŽE VY, ČO STE NARÍKLAD NA PALEO VÝŽIVE, NEOBMEDZUJTE SA V TUKU ANI V DEň PRED ANI V DEŇ PO OČISTE, NETREBA, aby vám nebolo zbytočne zle, asi tak, ako by bolo zle vitariánom, či vegánom, ktorý by zrazu jedli kopu tuku miesto sacharidov (lebo by neboli zvyknutí). ....Samozrejme v deň očisty nič nejedzte, pite len jablkovú šťavu, najlepšie liter, a kľudne aj viac.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz