Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 9:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 8:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
LaSo píše:
Dobry den, jsem diabeticka jiz 9 let s dennim podavanim inzulinu a mam dlouhodobe problemy se zazivanim. Nasla jsem vasi stranku na ruzne ocisty a velice mne nadchla. Muj dotaz spociva v tom, jestli ocistna kura muze mit vliv na prubeh cukrovky (nejaky zavaznejsi) a zda by nynejsi prekazka pro ocistu mohlo mit me tehotenstvi (9.tt). Dekuji moc.

Tak vyčištění jater může mít na cukrovku vliv pouze pozitivní, ale těhotenství se bohužel moc s těmito razantními postupy nemusí, to je na zvážení. Sice se do toho některé těhotné ženy pouštějí, ale já sám to moc nedoporučuji. Máte ovšem mnoho dalších možností jako byliny, nebo glutathion a lecitin, což na těhotenství bude mít vliv spíše pozitivní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 8:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
ehanas píše:
Aj ja sa chystám cez víkend urobiť moju tretiu očistu. Mne bolo po prvej a aj po druhej očiste veľmi zle, bolo mi ťažko na žalúdku a vracala som. Asi neviem stráviť ten olej,použila som olej Kreolis s grepom. Cítila som sa, akoby som mala pokazený žalúdok. Celý deň po očiste mi nechutilo jesť a ani piť. Trápila ma zimnica, vracanie, únava. Nevoľnosť začala v noci a trvala celý nasledujúci deň, ktorý som preležala. Okrem toho ma celú noc znova trápili kŕče v nohách. Prvý klystír som teraz dala po 4 dávke eps.soli.

Rada by som sa týmto nepríjemným pocitom vyhla a preto by ma zaujímalo, či sa môže dať prvý klystír už po vypití tretej dávky Epsomskej soli ráno o 6:00 hod., a či by to relatívne mohlo pomôcť. Alebo je lepšie až po štvrtej dávke. Teraz zmením aj grep a použijem citrón.
Hrubé črevo čistím dlhodobo a týždeň pred očistou denne. Beriem chlorid horečnatý pravidelne každý deň jednu odmerku 3ml+epsom.soľ, 2krát týždenne remineralizačné kúpele, denne čaj chandra piedra a plod pestreca. Strava podľa doporučenia, pitný režim nad 2,5l vody a šťavy denne.
Môj odšťavovač HUROM, mi z jabĺk urobí šťavu, len keď pridám aj mrkvu asi 2-3 ks. Preto mám dotaz, či táto mrkva v šťave nerobí problém.
Budem vďačná, za každú radu, ktorá pomôže zmierniť tie nevoľnosti.
Ďakujem Vám

Tak, ta mrkev dle mého názoru nijak nevadí a pokud jde o ten váš stav po ránu, čím dříve ten bordel z jater ze sebe vyloučíte, tím rychleji se dostanete zase do pohody. Klystýr tedy ihned ráno nevidím jako problém, ten by vám to ulehčit mohl. Ráno se totiž již nic nevylučuje, pouze se ty dvě dávky dávají na vyplavení vyloučeného odpadu a tam urychlení nijak vadit nemůže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 8:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Josef.K píše:
No, jdu provádět poprvé očistu jater, v návodu se píše že potřebuji 60ml epsomské soli, lékárník mně sůl prodal na gramy sypkou, to si všichni tu sypkou sůl měříte na mililitry??
nebo se prodává rozpuštěná epsomská sůl? Lékárník mě vystrašil prý na co to mám a jestli se nechci přiotrávit, tak proto se ptám na to dávkování.

Dobře vám to píše člen Host, nějaká velká přesnost není potřeba, cílem je pouze průjem a těch 60 ml = 60 g.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 8:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="Moravak":38mvzp3d]Pane Jardo.

Chci se poradit ohledně nutnosti další očist jater. Cca před rokem a půl jsem vysadil maso a průběžně upravoval str. režim k obrazu Vašeho příkl. d. jídelníčku. Ještě to není zcela ve shodě, ale jdu cestou postupného pokroku. Za rok a půl jsem zhubl cca 15% své původní hmotnosti, což není žádná sláva (187cm/67 kg), ale cítím se dobře, plný energie. Ráno pijeme se ženou ovozel. šťávy (grep+citron+zázvor, násl. mrkev+zelí), stejně tak odpoledne. Cca půl roku provozuji ranní urinoterapii (150 ml nalačno+ néti). Defekace optimální. Loni jsem provedl 7 kroků očisty dle Dr. Partykové (z toho 4x jaterka). Nejprve kameny šly, při poslední kůře na podzim už skoro nic. V zimě abs. 5ti denní urinový půst, v průběhu roku cca 30 jednotlivých půstů (posl. půl roku již urinových) ve dnech ekadaši. Letos jsem se odhodlal k razantní jaterní očistě, kdy jsem měl v plánu těch cca 12 kol během roku. Vše prováděno zcela dle Vašeho návodu a v souladu s měs. biorytmy dle Malachova. K dnešnímu dni mám za letošek za sebou 3 očisty jater prováděné v průběhu 1,5 měsíce. Napoprvé vyšlo něco málo malých kaménků (do 40ti ks). Napodrhuhé pouze ty vlákénka (popisujete je jako krystalky cholesterolu), napotřetí už vůbec nic. Má cenu se dál trápit touto procedurou při další realizaci urinoterapie, půstů a dodržování zásad zdravé stravy a pitného režimu, kdy tendence vylučovaného nestoupá, nýbrž šla zcela do ztracena, aniž bych něco v postupu "pokaňhal"? Dodávám, že je mi lehce přes třicet, už takřka vůbec alk. nepiju a cítím se fajn \":)\"

Díky za Vaši odpověď.

M.[/quote:38mvzp3d]
Tak, aby byla opravdu jistota, udělal bych si ještě jednu očistu v ideálním termínu, tedy cca dva dny před černým měsícem a pokud ani tak nic nevyloučíte, asi opravdu není co a pak to smysl nemá. Nakonec po tom všem co popisujete, je dost malá pravděpodobnost že by jste měl

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 3:35 pm 
Offline

Registrován: sob dub 14, 2012 12:01 pm
Příspěvky: 36
Jarda píše:
Tak, ta mrkev dle mého názoru nijak nevadí a pokud jde o ten váš stav po ránu, čím dříve ten bordel z jater ze sebe vyloučíte, tím rychleji se dostanete zase do pohody. Klystýr tedy ihned ráno nevidím jako problém, ten by vám to ulehčit mohl. Ráno se totiž již nic nevylučuje, pouze se ty dvě dávky dávají na vyplavení vyloučeného odpadu a tam urychlení nijak vadit nemůže.

Ďakujem Vám za všetky aj predchádzajúce odpovede. Očistu prevediem dnes a budem sa riadiť časom normálnym a nie letným. Skúsim dať klystír ešte pred 6,00 hodinou ráno a dúfam, že to tým mojim nevoľnostiam pomôže. Uvažujem, že tie kŕče bude potom spôsobovať asi nedostatok jódu. Ranné merania sa pohybujú v rozmedzí 36,2-36,4. Začnem ho dopĺňať. Ešte raz ďakujem. Ehanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 3:48 pm 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 3:28 pm
Příspěvky: 8
Dobry den, mozno sa to tu uz niekde pisalo, len to neviem najst, ale rada by som sa spytala - Ked mam v zlcniku zisteny kamen o velkosti asi 1 cm, mozem skusit pecenovu ocistu? Uz druhy mesiac pijem caj chanca piedra, brala som aj kvapky regalen z energy, cistila som si hrube crevo, ale zatial sa mi zda, ze stav sa len zhorsuje, bolesti mam skoro kazdy den vecer. Okrem kamena mam v zlcniku aj zahustenu zlc, blato. Bojim sa, ze sa kamen zasekne v cystikuse, alebo zlcovode, ci v spolocnom vychode s pankreasom, kedy clovek moze dostat akutnu pankreatidu. Alebo je pri takomto kameni vhodna len operacia zlcnika? Chcem to skusit vyriesit, pretoze ma tie bolesti vycerpavaju. Velmi pekne dakujem za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 4:34 pm 
Offline

Registrován: sob dub 14, 2012 12:01 pm
Příspěvky: 36
Jarda píše:
Nejednodušší je rozkousat ty plody a nějaké problémy s tlakem budou asi okrajová záležitost s tím se klientů nesetkávám. Chanca piedra asi raději čaj a také zde nemám zpětnou odezvu na snížení tlaku

Ja tiež riešim vysoký krvný tlak už niekoľko rokov. Od kedy čistím pečeň, tak užívam pravidelne denne Chanca piedra na čaj a Pestrec plody. Zatiaľ som nezbadala zhoršenie stavu. Tlak si kontrolujem pravidelne, niekedy aj 2x denne. Dúfam, že sa to nezmení. Ehanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 8:27 pm 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 8:21 pm
Příspěvky: 7
Jenom stručná poznámka k očistě jater za pomoci Síranu hořečnatého a olivového oleje. Má důvěřivá žena přišla s nápaden na tuhle "očistnou kůru" a já jsem skoro uvěřil, že tahle metoda funguje. Dokonce jsem jí na to sehnal síran horečnatý a začal přemýšlet, že to vyzkouším také. No, tak teď mám 3kg potravinářského síranu hořečnatého a připadám si jako blbec, že jsem na to se svým vzděláním skočil. Takže pro ostatní důvěřivce. Co se to vlastně při té metodě děje? Předchozí dietou se vyčistí trávicí trakt a nashromáždí se zásoba žluči. Pak podstoupíte "očistnou kůru" při které do sebe dostanete olivový olej a síran hořečnatý. Organismus vypudí nashromážděnou žluč, ta emulguje olivový olej a tím zvětší reakční plochu pro další reakce. Dále se do procesu vloží enzym lipáza a ta rozloží olej na glycerol a mastné kyseliny (především kyselinu olejovou). No a dál dojde k reakci kyseliny olejové a síranu hořečnatého za vzniku krásných "kamenů" z oleátu hořečnatého, které na konci drastické kůry poslouží jako důkaz úspěšnosti procedury. ...........ano, kameny vyjdou, ale vytvoříte si je ve střevech z olivového oleje a síranu hořečnatého. Pokud někdo chce potravinářský síran hořečnatý, tak můžu odprodat, já ho už potřebovat nebudu, protože nemám žádný důvod vytvářet si ve střevech falešné kameny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 10:31 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
QNX píše:
Jenom stručná poznámka k očistě jater za pomoci Síranu hořečnatého a olivového oleje. Má důvěřivá žena přišla s nápaden na tuhle "očistnou kůru" a já jsem skoro uvěřil, že tahle metoda funguje. Dokonce jsem jí na to sehnal síran horečnatý a začal přemýšlet, že to vyzkouším také. No, tak teď mám 3kg potravinářského síranu hořečnatého a připadám si jako blbec, že jsem na to se svým vzděláním skočil. Takže pro ostatní důvěřivce. Co se to vlastně při té metodě děje? Předchozí dietou se vyčistí trávicí trakt a nashromáždí se zásoba žluči. Pak podstoupíte "očistnou kůru" při které do sebe dostanete olivový olej a síran hořečnatý. Organismus vypudí nashromážděnou žluč, ta emulguje olivový olej a tím zvětší reakční plochu pro další reakce. Dále se do procesu vloží enzym lipáza a ta rozloží olej na glycerol a mastné kyseliny (především kyselinu olejovou). No a dál dojde k reakci kyseliny olejové a síranu hořečnatého za vzniku krásných "kamenů" z oleátu hořečnatého, které na konci drastické kůry poslouží jako důkaz úspěšnosti procedury. ...........ano, kameny vyjdou, ale vytvoříte si je ve střevech z olivového oleje a síranu hořečnatého. Pokud někdo chce potravinářský síran hořečnatý, tak můžu odprodat, já ho už potřebovat nebudu, protože nemám žádný důvod vytvářet si ve střevech falešné kameny.

KEBY SI SI O TOM VIAC NAŠTUDOVAL, QNX (to je označenie robotickej ovečky ?), TAK BY SI NIKDY NENAPÍSAL TO, ČO SI NAPÍSAL TERAZ.... A prečo ???

Urob si 10 očíst podľa spomínaného návodu, použi vždy rovnaké množstvo olivového oleja a citrónovej či grepovej šťavy, a uvidíš, že každý krát z teba vyjde rôzne množstvo kamienkov, rôzna veľkosť kamienkov, rôzne zafarbenie kamienkov, piesok (ten podľa teba tiež vzniká z reaakcie olivového oleja a síranu horečnatého ???). A nakoniec nevyjde NIĆ, alebo len maličké množstvo kamienkov (pri očiste X, či XY), a pritom použiješ znova rovnaké množstvo oleja a šťavy... Čo na to povieš ??? \":D\" \":P\"

VŠIMOL SI SI TEDA, AKÝ BLBOSŤ SI NAPÍSAL ???

Keby to bolo tak ako hovoríš, tak vždy by z teba vychádzalo také isté množstvo kamienkov, a takej istej farby, lebo chemická reakcia akcie vždy rovnakého množstva dvoch rôznych surovín vytvorí v rovnakom prostredí vždy rovnaký výsledok...Ale keďže vytvorenie kamienkov nie je výsledkom chemickej reakcie síranu horečnatého a olivového oleja, ale jej výsledkom je vypudenie UŽ DÁVNO EXISTUJUCICH kameňov zo žlčníka a pečene, tak výsledok je ten, že raz proste z teba už pri dokonalej očiste pečene na "hrubej úrovni" nepôjde nič, a do toho času bude každú očistu sprevádzať vždy iná "zmes" množstva, farby a veľkosti kamienkov... \":wink:\" ......... Tak sa s tým proste zmier, a uvedom si, že očista pečene od kameňov (hlavne cholesterolových, lebo tie má v podstate každý od určitého mladého veku, nebudem písať že ako sme si ich "zabezpečili"...) za pomoci olivového oleja a šťavy z grepu či citrónu proste FUNGUJE.

Takže nič nevyhadzuj, a s radosťou sa púšťaj do tejto očisty. Už si si prečítal tento môj príspevok (nakoľko si si určite chcel prečítať reakcie na tvoj blud), takže sa už nemôžeš vyhovárať, keď budeš mať problémy s pečeňou či žlčníkom... \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 10:44 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
modrepierko píše:
Dobry den, mozno sa to tu uz niekde pisalo, len to neviem najst, ale rada by som sa spytala - Ked mam v zlcniku zisteny kamen o velkosti asi 1 cm, mozem skusit pecenovu ocistu? Uz druhy mesiac pijem caj chanca piedra, brala som aj kvapky regalen z energy, cistila som si hrube crevo, ale zatial sa mi zda, ze stav sa len zhorsuje, bolesti mam skoro kazdy den vecer. Okrem kamena mam v zlcniku aj zahustenu zlc, blato. Bojim sa, ze sa kamen zasekne v cystikuse, alebo zlcovode, ci v spolocnom vychode s pankreasom, kedy clovek moze dostat akutnu pankreatidu. Alebo je pri takomto kameni vhodna len operacia zlcnika? Chcem to skusit vyriesit, pretoze ma tie bolesti vycerpavaju. Velmi pekne dakujem za odpoved.

ModréPierko, zo mňa vyšiel aj 2cm veľký kameň, hoci cholesterolový, nie ten tvrdý.... Cholesterolový kameň ale tiež nie je "špongia", že sa pri prechode žlčovodom či pri prechode inými cestami "spučí", a potom sa znova "nafúkne".... Takže keď zo mňa vyšiel 2cm veľký kamienok, a NIĆ ma nebolelo, a potom zo mňa vyšla ešte kooopa kamienkov veľkosti 1cm, tak........sa NEBOJ. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2013 10:51 pm 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 8:21 pm
Příspěvky: 7
NOWOCYAN_2: Klidně si ve střevech vyráběj kameny z oleátu hořečnatého, je mi to úplně jedno a dokonce ti na to rád odprodám svůj síran hořečnatý \":-)\"
No a že z tebe vyšel velký kámen a nebolelo to? Bodejď by to bolelo, když se ti vytvořil až ve střevech \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 12:14 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
QNX píše:
NOWOCYAN_2: Klidně si ve střevech vyráběj kameny z oleátu hořečnatého, je mi to úplně jedno a dokonce ti na to rád odprodám svůj síran hořečnatý \":-)\"
No a že z tebe vyšel velký kámen a nebolelo to? Bodejď by to bolelo, když se ti vytvořil až ve střevech \":-)\"

Síran horečnatý znecitliví žlčovod, QNX....... Pozri, mne nejde o to za každú cenu VERIŤ tomu, že "oleát horečnatý" nie je tvorca "žlčníkových kameňov". JA TO VIEM. Keby bol, neboli by kamene od silno tmavej po svetlú farbu, rôznych veľkostí, a tvarov (plochejšie a hranaté, guľaté, podobné ryži, PIESOK ............ Myslíš, že skade je ten ZLATAVÝ PIESOK.... Chlape, je to PIESOK.... PIESOK.......opakujem dva krát. Ty myslíš, že "oleát horečnatý" dokáže vytvárať počas jednej "várky" (teda jednej očisty) viacero druhov kameňov (ak počas očisty vyjde mix kameňov rôznych farieb a veľkostí), alebo si myslíš, že si vyberá, a raz vytvorí kamene maličké a takmer čierne, a raz svetlé zeleno-hnedé, raz tmavohnedé, raz hnedé, raz takmer úplne zelené + ZELENÁ "BREČKA", ktorá je OČIVIDNE zo žlčníka, rovnako, ako aj zlatavý PIESOK (a samozreme aj kamienky, čomu ale ty neveríš) ???
To je môj posledný koment k tvojim drístom, ktoré vyplývajú z nevedomosti, ale nič to nemení na tom, že sú to drísty....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 10:16 am 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Tak mám po očistě, dělala jsem z pátku na sobotu a můj muž ze soboty na neděli. Každou očistu odchází kamenů spousta, nepočítám to, ale je jich pokaždé zhruba stejné množství, stejná barva, na sonu pak mám ty svoje žlučové kameny stále viditelné, takže musím napsat, že podobné úvahy, jako má diskutující nade mnou, mě už také napadají. Delší dobu. I kdybych nešla na sono a kameny neviděla, tak vím, že jsou, protože bolesti v pravém podžebří jsou stále stejné a zažívací problémy, se, bohužel, také neřeší. No, ale .....zase, že by různí léčitelé doporučovali už tolik let něco, co by nefungovalo vůbec? Nevím, snad to tu někdo ještě probere. Mám ale dotaz, přestože jsem po očistě ještě klystýrovala, opakovaně a v sobotu a v neděli jedla jen bylinný čaj s medem a celozrnné pečivo..přesto jsem se dnes vzbudila s břichem jako balón, bolestivým a nadýmavým. Co tam může nadýmat, když tam skoro nic není? Dodám lactobacily, možná, že jsem čistila až moc a vynechám cokoliv sladkého a zkusím i bezlepkovou dietu. Jinak už fakt nevím, co je špatně. Prosím poraďte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 11:43 am 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Prosím, pane Jardo, někde v předchozích příspěvcích jsem četla, že máte a můžete dodat kvalitní lactobacily a nyní to nemůžu najít. Můžete mi nasměrovat? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 11:53 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Jarda píše:
ohnut píše:
zdravím. po té první JO, jsem nechal u kamarádky v labině,z hecu ,protože jsem někde četl, že ty kameny jsou jen sraženiny,udělat rozbor toho největšího šutříku. dneska mě zavolala výsledek. opravdu se jedná o pravé žlučové kameny a nikdo tam prý nechtěl věřit, že šly ven jak šly a ne operací. až dostanu do ruky papír. tak ho sem když tak dám.

Tak to se už těším, konečně tu bude i doklad z razítkem, že tato metoda je vlastně mnohem lepší než to jejich řezání a různé jiné vymyšlenosti za dlouhé peníze a ještě s dírou v břiše. Předpokládám, že to potom přesvědčí i ty skeptické šťouraly a půjdou do toho po hlavě.

A čo hovoríte na tento starší príspevok?Nepresvedčí vás?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz