Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 7:16 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 12:12 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
[quote="Jarda":231cpinb]Tak, aby byla opravdu jistota, udělal bych si ještě jednu očistu v ideálním termínu, tedy cca dva dny před černým měsícem a pokud ani tak nic nevyloučíte, asi opravdu není co a pak to smysl nemá. Nakonec po tom všem co popisujete, je dost malá pravděpodobnost že by jste měl

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 12:19 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
QNX píše:
NOWOCYAN_2: Klidně si ve střevech vyráběj kameny z oleátu hořečnatého, je mi to úplně jedno a dokonce ti na to rád odprodám svůj síran hořečnatý \":-)\"
No a že z tebe vyšel velký kámen a nebolelo to? Bodejď by to bolelo, když se ti vytvořil až ve střevech \":-)\"

QNX, jak uz jsem psal do temata slozeni jaternich kamenu, kde se vzaly tyto "kameny" ve vyoperovanych zlucnicich, jejichz obrazku je na netu plno? No jo, pochybovačům by asi nejvíce pomohlo nekoho rozpitvat a videt tam ty kameny v rozrezanych jatrech... Ale mozna se skutecne tvori az z vyloucene zluce spolu s olivovym olejem, ale v tom pripade jde bordel z jater urcite taky. Kdo vyzkousel, vi o cem mluvim, kdo ne, at necha na hlave ... Nikdo nihoho nenuti a o te vire je to urcite taky ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 12:32 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
Mam za sebou 7 JO a mela zase uplne jiny probeh nez ty predesle. Vymenil jsem citron za grep a chut byla skoro lahodna, tak by me zajímalo, co na to reknou ti, co vymenili grep za citron \":-)\" Rano me poradne bolela hlava, tak do oběda, ven sly kameny asi trikrat a moc jich nebylo, ani bahynka, zato byli asi největší co zatím vysly - nektere i přes 1 cm. Posleni ocisty sly spise same malinke a velke mnozstvi. Slabost jsem skoro nepocitoval, klystyrem vyhnal zbytky, vecer koupel se 2 kily soli, v nedeli klystyr... A citim se skvele \":-)\" Takze při srovnatelných podmínkách vždy jiny prubeh, zajimave, ze QNX? Brzy pujdu na odbery, mel jsem vždy problémy s bilirubinem a cholesterolam, tak jsem zvedav ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 9:57 pm 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 8:21 pm
Příspěvky: 7
babanci: Ale já jsem netvrdil, že ta očistná kůra není očistná. Ona opravdu očistná být může. Dokonce i ten písek mohou být opravdové žlučníkové kameny. Já jsem jenom napsal, že ty velké "kameny" vznikají z oleátu hořečnatého a že si je člověk udělá právě díky té reakci olivového oleje a síranu hořečnatého za spolupůsobení žluči a enzymů ve střevech. To co lidi na té kůře dokáže tak ohromit, tedy to množství a velikost "kamenů" je vlastně podvod ........ ale třeba je to dobře, protože pro pár zrnek písku by tu proceduru asi málokdo chtěl podstoupit. Takhle člověk dostane nějaké šidítko a je spokojený. Tolik má informace. Jak s ní kdo naloží, to už není moje starost. Nakonec každý si to může ověřit tím, že do oleje přidá nějaký "značkovač" třeba v oleji rozpustné barvivo, nebo nějaký nestravitelný materiál ....... třeba rozmixované slupky z mandlí (? první dva nápady, moc jsem nad tím nepřemýšlel) ....... na o když ty "kameny vyjdou, tak je může rozkuchat a zjistit, jestli to barvivo/slupky jsou uvnitř nebo ne. Na to není potřeba ani laboratoř. K tomu nadýmání ......... Jak "nic tam není"? Med a pečivo přece jako potrava pro kvasinky postačí a ony už se o výrobu dostatku plynů postarají \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 10:57 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
modrepierko píše:
Dobry den, mozno sa to tu uz niekde pisalo, len to neviem najst, ale rada by som sa spytala - Ked mam v zlcniku zisteny kamen o velkosti asi 1 cm, mozem skusit pecenovu ocistu? Uz druhy mesiac pijem caj chanca piedra, brala som aj kvapky regalen z energy, cistila som si hrube crevo, ale zatial sa mi zda, ze stav sa len zhorsuje, bolesti mam skoro kazdy den vecer. Okrem kamena mam v zlcniku aj zahustenu zlc, blato. Bojim sa, ze sa kamen zasekne v cystikuse, alebo zlcovode, ci v spolocnom vychode s pankreasom, kedy clovek moze dostat akutnu pankreatidu. Alebo je pri takomto kameni vhodna len operacia zlcnika? Chcem to skusit vyriesit, pretoze ma tie bolesti vycerpavaju. Velmi pekne dakujem za odpoved.

Pierko, uz jsem to tu psal nekolikrat. Kamen velikosti 1 cm neni nic moc. Prikladam ti obrazek aspon 2 cm uplne zvapenateleho kamene ktery pri ociste vysel. Velke kameny pry pri prvnich ocistach stejne nevyjdou, nekde psali ze az tak pri desate. Ale mas tam asi jako vsichni spoustu dalsiho sajrajtu ktery vyjde a ktery zpusobuje ty bolesti.
Nekolik autoru jejichz knihy jsem cetl tvrdilo, ze sledovali jedna 500 ocist, dalsi 4000 a dalsi 10 tisic a ze nebyly problemy. A vetsina lidi co dela ocistu si ani nedela sono, takze nikdo nevi, co by mu nasli. A necetl jsem zadny navod, kde by se nekdo zabyval tim, jestli ti neco na sonu nasli. Protoze to neni dulezite.
Jestli si myslis, ze operace zlucnika znamena, ze ti sutr vyndaji, tak jsi asi mimo. Standardne zlucnik uriznou a uz ti samozrejme nedoroste. Pokud si myslis, ze je nebezpecna ocista, tak ver tomu, ze mnohem vetsi riziko spousty zdravotnich problemu je nechat si zlucnik odstanit. problemy nemusi zacit hned, ale nedokonale traveni ma vliv na spoustu nemoci.
Nedavno delala ocistu holka, co mela taky uz delsi dobu bolesti a radu jidel si ani nemohla dovolit. a uz ji cheli zlucnik uriznout. A po pouhe jedne ocisti uz pry zas spokojene ji jak pra..e a bez bolesti.
Je to samozrejme na tobe, ale ja bych dal ocistu co nejdriv. Jinak ze mne taky vyslo nekolik kamenu se zvapenatelou skorapkou, asi pri 5. nebo 6. pokusu, ktere by asi taky byly videt na sonu. Prumer tak 0.8 az 1 cm. Kdyz jsem je zmacnul, tak kruply, skorapka byla tak milimetr. Nebyl s nima zadny problem.
Příloha:
zlucnikovy kame.jpg
zlucnikovy kame.jpg [ 14.4 KiB | Zobrazeno 8506 krát ]

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 08, 2013 11:22 pm 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
No, opravdu čaj s medem a celozrnný kousek chleba se o nadýmání skutečně dostatečně postaraly. Celý den je mi strašně, takové křeče ve střevech a nadmutí... žádný espumisan ani fenyklový čaj nepomáhá. Polkla jsem laktobacily a doufám ve zlepšení. Už nevím ani, co mám jíst, mám alergii na mléko a mléčné výrobky, chleba tedy ne, sladké také ne, luštěniny ne, pak zbývá jen zelenina. Ovšem žlučník mi ještě nebere papriku a okurku. Asi budu na rajčatech a mrkvi. A ráno piji teplou vodu s citronem. Mám jistotu, že nebudu obézní. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 8:13 am 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
babanci píše:
No, opravdu čaj s medem a celozrnný kousek chleba se o nadýmání skutečně dostatečně postaraly. Celý den je mi strašně, takové křeče ve střevech a nadmutí... žádný espumisan ani fenyklový čaj nepomáhá. Polkla jsem laktobacily a doufám ve zlepšení. Už nevím ani, co mám jíst, mám alergii na mléko a mléčné výrobky, chleba tedy ne, sladké také ne, luštěniny ne, pak zbývá jen zelenina. Ovšem žlučník mi ještě nebere papriku a okurku. Asi budu na rajčatech a mrkvi. A ráno piji teplou vodu s citronem. Mám jistotu, že nebudu obézní. \":D\"

A čo tak k tej zelenine pridať mäso, vajíčka, ghí a masť ??? Či sa chceš začať strácať pred očami a nedodávať telu kvakitné tuky a bielkoviny ?..... Mýtus, že mäso, vajíčka a živočíšne tuky sú škodlivé, je už čiastočne vyvrátený aj na tejto - pôvodne skór vitariánskej stránke.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 9:38 am 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 3:28 pm
Příspěvky: 8
[quote="pv33":llq33k7u]Pierko, uz jsem to tu psal nekolikrat. Kamen velikosti 1 cm neni nic moc. Prikladam ti obrazek aspon 2 cm uplne zvapenateleho kamene ktery pri ociste vysel. Velke kameny pry pri prvnich ocistach stejne nevyjdou, nekde psali ze az tak pri desate. Ale mas tam asi jako vsichni spoustu dalsiho sajrajtu ktery vyjde a ktery zpusobuje ty bolesti.
Nekolik autoru jejichz knihy jsem cetl tvrdilo, ze sledovali jedna 500 ocist, dalsi 4000 a dalsi 10 tisic a ze nebyly problemy. A vetsina lidi co dela ocistu si ani nedela sono, takze nikdo nevi, co by mu nasli. A necetl jsem zadny navod, kde by se nekdo zabyval tim, jestli ti neco na sonu nasli. Protoze to neni dulezite.
Jestli si myslis, ze operace zlucnika znamena, ze ti sutr vyndaji, tak jsi asi mimo. Standardne zlucnik uriznou a uz ti samozrejme nedoroste. Pokud si myslis, ze je nebezpecna ocista, tak ver tomu, ze mnohem vetsi riziko spousty zdravotnich problemu je nechat si zlucnik odstanit. problemy nemusi zacit hned, ale nedokonale traveni ma vliv na spoustu nemoci.
Nedavno delala ocistu holka, co mela taky uz delsi dobu bolesti a radu jidel si ani nemohla dovolit. a uz ji cheli zlucnik uriznout. A po pouhe jedne ocisti uz pry zas spokojene ji jak pra..e a bez bolesti.
Je to samozrejme na tobe, ale ja bych dal ocistu co nejdriv. Jinak ze mne taky vyslo nekolik kamenu se zvapenatelou skorapkou, asi pri 5. nebo 6. pokusu, ktere by asi taky byly videt na sonu. Prumer tak 0.8 az 1 cm. Kdyz jsem je zmacnul, tak kruply, skorapka byla tak milimetr. Nebyl s nima zadny problem.[/quote:llq33k7u]
Dakujem za reakciu. Ja len hladam info, aby som mala kompletny prehlad o tom, co sa chystam urobit. Uz samotny Jarda hovori, ze si maju ludia urobit sono brucha, aby vedeli ake velke kamene maju. Ked su velke, mozu sa zaseknut. Niekolko ludi takto uz skoncilo v nemocnici. Totiz kamene v zlcniku maju tu smolu, ze musia prejst najprv cez cystikus, ktory je uzsi nez zlcovody. Prikladam nejake info z americkeho webu.

Are there any risks associated with gallstones and gallbladder flushing?

Risks are small, but 1 out of 150 people with symptomatic gallstones may experience stone stuck inside the cystic duct or stone stuck inside the common bile duct. Source:

Naposledy upravil modrepierko dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
s=21&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 12:20 pm 
Offline

Registrován: úte dub 09, 2013 11:55 am
Příspěvky: 1
Ahoj vsichni, uvodem preji krasne jaro \":)\" . Jsem priznivcem zdraveho zpusobu zivota, studuji jogu a s nadchazejicim jarem bych se take rada zbavila sveho 'bordelu' - prirodni cestou, jsem tedy pevne odhodlana vyzkouset ocistu jater. Nicmene nejsem snilek a po precteni vsech nazoru pozitivnich i negativnich jsem se jala vyhledat vice iformaci o tomto tematu. Zda se, ze nazoru na to, co vyjde po ociste, ze je spise "vysrazeny" olivovy olej, nez opravdove zlucnikove kameny, je vice. Snazila jsem se dohledat, jake kozistence je skutecny kamen, lec nepodarilo se mi to. Pokud nekdo vite kde to najit, poslete prosim odkaz \":)\", dekuji. Obrazky ano, ale je-li mekky, ci tvrdy a zdali plave, to uz ne. Souhlasim, ze kazdomesicni ocista v podobe klystyru, ci sampraksalany je velmi ozdravujici sama o sobe, nemluve o nastoleni 'pozitivniho mysleni' - ver a vira tva te uzdravi - jsou to vynikajici zacatky zdraveho zpusobu zivota. Vliv na jatra to ma urcite take. Muj navrh tedy zni - pane Jardo, kdyz uz se tu takovou dlouhou dobu debatuje o tom, zda ony kameny jsou nebo nejsou prave, mohl byste prosim vy, nebo nekdo jiny podporit sva tvrzeni dokladem z laboratore ? Zas az takovy problem by to byt nemel. Myslim, ze tim by se vse vyjasnilo a nam vsem by bylo jasne, do jake miry provadime sve ocistne kury - zda se skutecne zbavujeme zlucovych kamenu anebo provadime 'pouze' ozdravnou kuru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 12:24 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="modrepierko":c3x7s9r0]Dakujem za reakciu. Ja len hladam info, aby som mala kompletny prehlad o tom, co sa chystam urobit. Uz samotny Jarda hovori, ze si maju ludia urobit sono brucha, aby vedeli ake velke kamene maju. Ked su velke, mozu sa zaseknut. Niekolko ludi takto uz skoncilo v nemocnici. Totiz kamene v zlcniku maju tu smolu, ze musia prejst najprv cez cystikus, ktory je uzsi nez zlcovody. Prikladam nejake info z americkeho webu.

Are there any risks associated with gallstones and gallbladder flushing?

Risks are small, but 1 out of 150 people with symptomatic gallstones may experience stone stuck inside the cystic duct or stone stuck inside the common bile duct. Source:

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
s=21&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 1:07 pm 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 3:28 pm
Příspěvky: 8
pv33 píše:
"Totiz kamene v zlcniku maju tu smolu, ze musia prejst najprv cez cystikus, ktory je uzsi nez zlcovody". To nemusi byt smula, odpovida to tomu, co pise dr Clark, ze ty cesty se neustale rozsirujou, takze se nestane, ze by sutr vyrazil na cesty a pak se mu to zuzilo. Kdyz neprojde na zacatku, na cestu nevyrazi. Clarkova to vidi jako klad.

Dakujem za vas pohlad, mohla by som vas poprosit, poslali by ste mi navod tej ocisty o ktorej hovorite? Viete, jasne ze kazdy kto je v situacii s blbym zlcnikom to ma tazke, rozhodnut sa. A k tomu ja mam v rodine dvoch doktorov, ktori ma neustale bombarduju tym ako sa mi kamene zaseknu a ako ma budu zachranovat na poslednu chvilu, a to su ludia co to studovali roky. Ja som si precitala par info posledne mesiace, cize som absolutny laik.
A moze byt, ze tie kamene sa vytvoria zenam po tehotestvach? Za posledne tri roky sa mi narodili dve deticky, ze vraj plod moze tlacit na zlcmik, zlc sa tam zadrziava a kamene sa formuju. Moze to tak byt?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 1:33 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
modrepierko píše:
Dakujem za vas pohlad, mohla by som vas poprosit, poslali by ste mi navod tej ocisty o ktorej hovorite? Viete, jasne ze kazdy kto je v situacii s blbym zlcnikom to ma tazke, rozhodnut sa. A k tomu ja mam v rodine dvoch doktorov, ktori ma neustale bombarduju tym ako sa mi kamene zaseknu a ako ma budu zachranovat na poslednu chvilu, a to su ludia co to studovali roky. Ja som si precitala par info posledne mesiace, cize som absolutny laik.
A moze byt, ze tie kamene sa vytvoria zenam po tehotestvach? Za posledne tri roky sa mi narodili dve deticky, ze vraj plod moze tlacit na zlcmik, zlc sa tam zadrziava a kamene sa formuju. Moze to tak byt?

Jak je to s kamenama po tehotenstvi nevim, ale ocistu potrebuje temer kazdy, i kdyz tehotny nebyl.
Doktori v rodine jsou fakt smula. Nic neumeji a hrajou si na chytry. Studovali roky, ale neco uplne jineho, ne, jak vylecit nemoc, ale jak na ni co nejvic vydelat jak sobe tak farmacii. Ti chytrejsi to aspon chapou a pro svou rodinu maji uplne jina doporuceni. Ale jsou i taci, co nic nechapou, zrejme mate dva takovy doma \":lol:\" . Nicmene i ti doktori co vas v pripade nutnosti zachraneji, i kdyz s nima pak nebude k vydrzeni, jsou dalsim duvodem ze to lze risknout \":lol:\" .

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 2:19 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
modrepierko píše:
A k tomu ja mam v rodine dvoch doktorov, ktori ma neustale bombarduju tym ako sa mi kamene zaseknu a ako ma budu zachranovat na poslednu chvilu, a to su ludia co to studovali roky.

Podľa "modernej medicíny" ľudské telo nepotrebuje detoxikovať ani čistiť od hrubého nánosu (v pečeni, črevách..), a vraj sa detoxikuje samo od seba, a vraj mu na to stačia vitamíny a minerály, a ešte k tomu z bežnej stravy, len nesmieme fajčiť, piť, a sladkosti nemajú tvoriť 3 jedlá nášho dňa... \":D\" \":D\" \":D\" ...... HA - HA - HA ......... Nepočúvaj dvoch doktorov z Tvojej rodiny. Sú naučení klamstvám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 6:22 pm 
Offline

Registrován: sob dub 14, 2012 12:01 pm
Příspěvky: 36
Milá babanci. Ja po očiste si na desiatu dám banán, na obed uvarím bielu ryžu, nakrájam banán a posypem čučoriedkami z mrazničky. Je to chutné. Na olovrant si dám domáci kefír z kozieho mlieka a večera je uvarená červená šošovica ako na prívarok, ale dám len trocha vody, cesnak, soľ a jeden bobkový list. Na to volské oko z jedného vajíčka resp. uvarené vajíčko - podľa chuti/ a príloha je domáca kyslá kapusta zo suda. Keď nemôžete strukoviny, tak šošovicu by som nahradila cuketou ,tekvicou alebo zemiaky. Možností je veľa. Ja v tento deň potrebujem dať niečo teplé a preto varené. Dobrá je aj jednoduchá mrkvová polievka. Mrkvu nahrubo nastrúham, osmažím na troche oleja s malou cibuľkou, dám len trocha vody, aby bola hustá, varím veľmi krátko. Rozmixujem ponorným mixerom , duchutím a posypem kôprom. Mrkva sa dá nahradiť kalerábom, cviklou, špenátom. Všetko bez mlieka. Môžete pridať rozšľahané vajíčko, alebo varené pokrájať, dochutiť už ako Vám vyhovuje. Sú to veľmi ľahké a jednoduché jedlá. Ten chlieb s medom asi nie je dobrá voľba.
Držím Vám palce. Ehanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 8:34 pm 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 8:21 pm
Příspěvky: 7
Tak abych jenom nekecal o kamenech z oleátu hořečnatého. Dnes jsem zašel do laboratoře a vyzkoušel jsem jak vlastně takový "kámen" vzniká a to v kádince. No a vzníká úplně ukázkově. Stačilo postupně přidávat síran hořečnatý a hned se začala tvořit krásná sraženina, která se mícháním postupně shlukovala do poměrně tuhých hrudek. Vzhledem k tomu, že jsem používal čisté suroviny, tak to bylo bílé, ale to se ve střevech nedá předpokládat. Oleátové kameny ze střev jsou tedy vybarvené jinak. Tvar a struktura byla shodná s tím co jsem viděl na fotkách a videu z jaterní očisty. Závěr je tedy jednoznačný. Při jaterní očistě za použití oleje a síranu hořečnatého skutečně vznikají oleátové kameny, které nepocházejí ze žlučníku ani z jater. Je možné, že při té očistě vyjde i nějaké skutečné zrnko ze žlučníku, je možné, že se žlučník a

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz