Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 7:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 9:32 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="QNX":k4nqntlu]Tak abych jenom nekecal o kamenech z oleátu hořečnatého. Dnes jsem zašel do laboratoře a vyzkoušel jsem jak vlastně takový "kámen" vzniká a to v kádince. No a vzníká úplně ukázkově. Stačilo postupně přidávat síran hořečnatý a hned se začala tvořit krásná sraženina, která se mícháním postupně shlukovala do poměrně tuhých hrudek. Vzhledem k tomu, že jsem používal čisté suroviny, tak to bylo bílé, ale to se ve střevech nedá předpokládat. Oleátové kameny ze střev jsou tedy vybarvené jinak. Tvar a struktura byla shodná s tím co jsem viděl na fotkách a videu z jaterní očisty. Závěr je tedy jednoznačný. Při jaterní očistě za použití oleje a síranu hořečnatého skutečně vznikají oleátové kameny, které nepocházejí ze žlučníku ani z jater. Je možné, že při té očistě vyjde i nějaké skutečné zrnko ze žlučníku, je možné, že se žlučník a

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 9:55 pm 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 8:21 pm
Příspěvky: 7
pv33: co a jak vzniká při použití jiných receptů nevím, neřešil jsem to. Řešil jsem jenom ten recept se síranem hořečnatým a olejem a tam vznikají "kameny" z oleátu hořečnatého. Když budu 10x opakovat pokus za stejných podmínek v kádince, tak dostanu 10x stejný výsledek. Když budu desetkrát opakovat pokus ve střevech, tak dostanu deset rozdílných výsledků ..... tělo není tak jednoduché jako kádinka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 09, 2013 10:10 pm 
Offline

Registrován: úte dub 09, 2013 9:31 pm
Příspěvky: 1
QNX děkuju Ti za příspěvky, taky jsem se tím nechal unést a připravoval se na kůru...ale pořád jsem si říkal že to může být ta reakce síranu. Myslím, že takové množství kamenů na jednom místě by muselo nějak bolet nebo tlačit. Možná že by bylo cítit i hmatem. Jinak myslím, že lidem asi pomahá ten menší půst s projímadlem a pak ten šok pro žlučník, když mu tam pošleš ten olej \":)\"
Do toho síranu asi nepůjdu, mám ještě slepák a nerad bych, aby se tam usadil nějakej kamínek \":)\"...raději na detox jater použiju ostropestřec a na detox střeva carbofit \":!:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 12:40 am 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 8:21 pm
Příspěvky: 7
LadaV: No, tak jak to je s výrobou oleátových kamenů a slepákem, to netuším. Vzhledem k poloze žlučníku a slepáku bych předpokládal, že kolem slepáku už jdou hotové kameny. Když ten kámen vzniká, tak je to taková hnusně patlavá a lepivá hmota ze které si střeva postupně uhnětou ty kameny. To co se nespojí do větších celků pak dělá tu drobotinu. Jak moc se to ve střevech může usadit a jak to organismus dokáže odbourat netuším také. Bezpečně bych se při této očistě rozhodně necítil. No, ale kdo si chce hrát na kádinku nebo kamenolom ........ lidé dělají i horší věci a vzhledem k tomu, že nás tady už je víc než 7 OOO OOO OOO, tak když bude o pár kádinek méně, tak se snad nic moc nestane.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 7:59 am 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
QNX píše:
LadaV: No, tak jak to je s výrobou oleátových kamenů a slepákem, to netuším. Vzhledem k poloze žlučníku a slepáku bych předpokládal, že kolem slepáku už jdou hotové kameny. Když ten kámen vzniká, tak je to taková hnusně patlavá a lepivá hmota ze které si střeva postupně uhnětou ty kameny. To co se nespojí do větších celků pak dělá tu drobotinu. Jak moc se to ve střevech může usadit a jak to organismus dokáže odbourat netuším také. Bezpečně bych se při této očistě rozhodně necítil. No, ale kdo si chce hrát na kádinku nebo kamenolom ........ lidé dělají i horší věci a vzhledem k tomu, že nás tady už je víc než 7 OOO OOO OOO, tak když bude o pár kádinek méně, tak se snad nic moc nestane.

Hm, zajímavé výsledky, ale tímto svým posledním příspěvkem jsi to definitivne pos*al a ukázal jsi, jaký jsi morální chudák, je mi te líto ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 8:19 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
QNX píše:
pv33: co a jak vzniká při použití jiných receptů nevím, neřešil jsem to. Řešil jsem jenom ten recept se síranem hořečnatým a olejem a tam vznikají "kameny" z oleátu hořečnatého. Když budu 10x opakovat pokus za stejných podmínek v kádince, tak dostanu 10x stejný výsledek. Když budu desetkrát opakovat pokus ve střevech, tak dostanu deset rozdílných výsledků ..... tělo není tak jednoduché jako kádinka.

Dobre, tak to, ze nejsou stejne zelene kameny oleat horecnaty, kdyz se epsomka nepouzije, je asi jasny. Ale jeste k tvemu pokusu s Jardovym navodem. Mozna zapominas na casovou souslednost. ocista se dela s dost cistymi strevy. a pije se pri ni hodne vody, "cim vic vypijete tim lip". A epsomka se vypije v 6 a v 8 vecer, pak spousta vody (nebo i ne, ja po 14. hodine nepiju) a olej az v 10 (22). A dalsi epsomka az rano. Myslis, ze ta epsomka bude v zaludku nebo ve strevech na ten olej cekat, aby se smichala na ten oleat? Ja si myslim, ze za ty 2 hodiny nez prijde olej uz tam epsomky moc nebude.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 5:23 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Dá se nějakým "domacím" testem zjistit, jak sou na tom moje

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř dub 10, 2013 10:10 pm 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 8:21 pm
Příspěvky: 7
pv33: nevím, to jsem se zjistit nepokoušel. On by to sice nebyl problém zjistit, protože změřit množství síranu hořečnatého v tom co stihneš vyloučit, odečíst to od toho co jsi do sebe dostal .... to je docela snadná úloha. Stejně tak by nebyl problém udělat rozbor těch "kamenů" ........ ale někdo musí dělat pokusného králíka, někdo musí věnovat čas a peníze na ty rozbory. Je mi líto, já nebudu dělat ani jedno. Netvrdím, že jsem všechno vysvětlil, objasnil a zodpověděl. Jenom jsem ověřil to, že z olivového oleje a síranu hořečnatého můžou vznikat "kameny" ...... Jak s tou informací kdo naloží už neovlivním, ale minimálně na zamyšlení to podle mého názoru je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 8:12 am 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
Žlučové kameny:


Naposledy upravil TomIn dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
oq=%C5%BElu%C4%8Dov%C3%A9+kameny&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 11:36 am 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 8:21 pm
Příspěvky: 7
TomIn: Ty dokážeš používat google, gratuluji........... ale ono to vůbec nic nedokazuje, chápeš? Já jsem pokusem pouze dokázal, že olivový olej a síran hořečnatý jsou látky, které postačí pro vytvoření kamenů nápadně podobných těm co lidé ukazují jako důkaz fungování jaterní očistné kůry. Vůbec nezpochybňuju existenci skutečných "kamenů" v žlučníku. Dokonce nezpochybňuju ani to, že nějaký ten kamínek může při očistné kůře odejít ze žlučníku. Jsou lidé obdaření rozumem a pro ty jse tu informaci psal. Pak jsou lidé obdaření vírou ........ a těm nemám co nabídnout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 12:24 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
QNX píše:
TomIn: Ty dokážeš používat google, gratuluji........... ale ono to vůbec nic nedokazuje, chápeš? Já jsem pokusem pouze dokázal, že olivový olej a síran hořečnatý jsou látky, které postačí pro vytvoření kamenů nápadně podobných těm co lidé ukazují jako důkaz fungování jaterní očistné kůry. Vůbec nezpochybňuju existenci skutečných "kamenů" v žlučníku. Dokonce nezpochybňuju ani to, že nějaký ten kamínek může při očistné kůře odejít ze žlučníku. Jsou lidé obdaření rozumem a pro ty jse tu informaci psal. Pak jsou lidé obdaření vírou ........ a těm nemám co nabídnout.

QNX, ja se tady nechci s nekym hadat. Cenim si toho, ze jsi zapremyslel a vytvoril svou hypotezu a jeste jsi ji zkusil prakticky overit. Ale povazoval bych za seriozni, kdybys uznal, ze tvoje hypoteza neodpovida realite vzhledem k tomu, ze ani pri jardove navodu neni moc jiste, ze se siran a olej potkaji ve strevech diky dvouhodinovemu odstupu mezi vypitim siranu a oleje, a jeste jsem te upozornil, ze stejne "kameny" vychazeji i kdyz se siran nepouzije a pres to nejede vlak. Takze mi to pripada, ze bud tu stale svou hypotezu uvadis protoze "Kdyz jsem rek tak jsem rek" a nebo mas nejakou motivaci odradit od teto ocisty lidi a nahnat je zpatky doktorum.
Kdybys tu vypravel ze ty kameny vznikaji nejakou reakci ve strevech z olivoveho oleje, tak mi to bude stale jedno, protoze jsem videl pripady kdy ocista lidem pomohla a neresim jak, a uznam, ze muzes mit se slozenim pravdu. Ale myslim, ze hypoteza se siranem je opravdu nesmyslna, predevsim kdyz se siran nepouzije. Ale presto, kdyz to tu budes dal uvadet, tak rada lidi ti uveri a misto teto ocisty si necha zlucnik zbytecne uriznout.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 12:28 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
QNX: No taky věřím, že takové "kameny" lze vyrobit asi z milionu sloučenin ...
Nicméně přesto doporučuji proceduru vyzkoušet a zažít, pak je řeč o něčem jiném...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 1:39 pm 
Offline

Registrován: úte říj 30, 2012 11:31 pm
Příspěvky: 40
Jarda píše:
To se již probíralo mnohokrát, prostě nic nevymýšlet a jet očistu normálně, případně se dají koupit tabletky s názvem Malic acid.

Děkuji za odpověd. Je mi jasné, že nejlepší variantou je držet se osvědčené cesty, ale na druhou stranu přepínat organismus, ač krátkodobě, na jiné palivo a pak zase zpátky, asi taky zdraví zrovna dvakrát nepřidá, proto mě zajímá, zda neexistuje alternativa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 11, 2013 5:03 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Jaterní očistu jsem provedl 5x. Je mi úplně jedno jak a nebo z čeho se vyloučené "kameny" vytvořily, dokonce je ani nelovím ani nepočítám. Podstatné pro mně je, že se po provedených očistách cítím lépe a lépe. Proto v nich budu pokračovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 12, 2013 3:21 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
pokora píše:
Děkuji za odpověd. Je mi jasné, že nejlepší variantou je držet se osvědčené cesty, ale na druhou stranu přepínat organismus, ač krátkodobě, na jiné palivo a pak zase zpátky, asi taky zdraví zrovna dvakrát nepřidá, proto mě zajímá, zda neexistuje alternativa.

Skús si dávať každý deň (4dni pred očistou a piaty deň - začiatok očisty) po takom množstve jablkovej šťavy, aby obsahovala 30-35g sacharidov (a na iné zdroje sacharidov v tie dni zabudni), a v samotný deň očisty ju piť tiež v takom množstve...... A JE CELKOM MOŽNÉ, že ju ani nebudeš potrebovať piť, lebo keď si na nízkosacharidovej a zároveň vysokotukovej strave, tak tvoja pečeň (a tak isto aj moja) môže mať iné potreby, a jablková šťava (hoci je chutná.... \":)\" ) sa nebude musiť použiť... Skús, rozhodne sa nič "nezasekne"... Maximálne nevyjde nič... Ak robíš prvú očistu, nemusí vyjsť nič... Ak ich máš za sebou už viac, tak určite niečo vyjde... \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz