Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 1:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 18, 2013 11:40 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
[quote="Vševěd":1yztf03y]inkriminovaný příspěvek je zde, kdyby ses k tomu chtěl vyjádřit ještě dodatečně \":wink:\"


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1yztf03y


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 18, 2013 12:29 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
VIdím, že ani v jednom případě jsem se přímé odpovědi nedočkal, jenom okecávání a uhýbání...
máš pravdu, taky nemám zájem s tebou diskutovat.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv dub 18, 2013 12:38 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Vševěd píše:
VIdím, že ani v jednom případě jsem se přímé odpovědi nedočkal, jenom okecávání a uhýbání...
máš pravdu, taky nemám zájem s tebou diskutovat.

Dobře, je příjemné se na něčem shodnout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2013 9:32 pm 
Offline

Registrován: úte říj 30, 2012 11:31 pm
Příspěvky: 40
Janka píše:
Včera už jsem si tedy nedala ani sýr, ani zeleninu a cítím se fakt o dost líp \":)\"

Můj dotaz bude asi spíš pro Vševěda, sakula či kohokoliv, kdo má s ketózou dlouhodobější zkušenost: energie i lepší nálada může příjít už po jediném dni, kdy se tělo dostane do ketózy? Nebo je třeba se nejdříve poněkud zadaptovat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát dub 19, 2013 10:35 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 29, 2011 9:32 pm
Příspěvky: 182
To záleží. Třeba lidi, který půstují budou ketózu zvládat lépe, pač jsou na ní zvyklí. U někoho ketóza nastane poprvé v životě a to tělo je možná trochu v šoku. Ale postupně se to bude zlepšovat. Ale stejně nečekej, že budeš moct při ketogenní dietě běhat maratony :- ) .. to opravdu nejde .. já zkoušel jezdit na kole a byla to dost bída \":P\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 7:39 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Je to individuální, ale trvá to spíš dýl a někomu to přijde hodně krušný, ale není to tak strašný. Aerobní aktivity se dají,ale spíš o nižší intenzitě, tělo to energeticky
"nestíhá". Jezdil jsem na lyžích ale při větším záběru jsem měl mžitky před očima...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 6:02 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1971
Jak to tady tak čtu, tak je nás dost lidí, kterým běžné sacharidy, za naprostého nezájmu medicíny a dobře placených lékařů, zničily život a někteří následkem jejich konzumace nemají daleko k invalidnímu důchodu. V podstatě by se dalo říct, proč nadále vydržovat armádu doktorů a zdravotnického personálu, když požádat o pomoc jdeme na zdravi-az.cz nebo upramene.cz.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 8:33 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Tak to není, u zdravého člověka cukr nepředstavuje žádný problém, je na to nějaká studie, teď jsem ji někde zahlédnul. To, co nám dělá problémy
jsou špatné indikované antibiotika, a prachmizerná informovanost o tom, jak postupovat při obnovování mikroflóry.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon dub 22, 2013 4:00 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Alopat píše:
Jak to tady tak čtu, tak je nás dost lidí, kterým běžné sacharidy, za naprostého nezájmu medicíny a dobře placených lékařů, zničily život a někteří následkem jejich konzumace nemají daleko k invalidnímu důchodu. V podstatě by se dalo říct, proč nadále vydržovat armádu doktorů a zdravotnického personálu, když požádat o pomoc jdeme na zdravi-az.cz nebo upramene.cz.

Protoze nekteri z tech doktoru se mohou hodit pri stabilizaci traumatickych jevu-jinak receno na urazy. Ale na lecbu civilizacnich nemoci by byly uspesnejsi mozna lazne, mozna respekt okoli. \":wink:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 6:04 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Alopat píše:
Jak to tady tak čtu, tak je nás dost lidí, kterým běžné sacharidy, za naprostého nezájmu medicíny a dobře placených lékařů, zničily život a někteří následkem jejich konzumace nemají daleko k invalidnímu důchodu. V podstatě by se dalo říct, proč nadále vydržovat armádu doktorů a zdravotnického personálu, když požádat o pomoc jdeme na zdravi-az.cz nebo upramene.cz.

Ano, přebytek sacharidů zničil zdraví už mnoha lidem. Právě proto mafie v bílých pláštích doporučuje lidem jíst sacharidů co nejvíc. Zájem doktorů a farmaceutického průmyslu není, aby lidé byli zdraví, protože na zdravém člověku by nezbohatli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2013 10:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
bianca2 píše:
Dobry den prajem, pan Zajicek a clenovia fora. Zatial som stihla precitat 24 uvodnych stran fora a budem pokracovat dalej. Moj hlavny problem je candida, mam 33 rokov, trva to uz zhruba 10 rokov, s prestavkami. Moja hlavna otazka je: mam 14 mesacnu dcerku, kojim ju stale a rada by som vedela co vsetko mozem aplikovat v boji proti kandide vzhladom ku kojeniu (mozme volit rapidnu dietu, klystiry a MMS?,ake doplnky?). Candida sa mi opat obnovila po porode asi 2-3 mesiace a trva to doteraz. Som si vedoma ze som si ju zapricinila sama mojou zavislostou na sladkom, najma cokolade, kedze v niektorych obdobiach jej zjem az prilis vela. AJ teraz je pre mna tazke odolat ale ked nejem tak nejem. Doma varim podla makrobiotiky ale zaradujeme aj vyssi podiel zivej stravy, po vzhliadnuti filmu Fakta o potravinach nas to nastartovalo smerom k vitarianskej strave a tak sme sa aj dostali na vase stranky - moj manzel. Z mojej strany je potrebne candidu riesit, kedze sa mi tento stav zhorsuje, neustale palenie v oblasti pod bruchom, niekedy neviem kvoli tomu spat, predpokladam teda ze zenske veci. ked jem makrobioticky,mam to pod kontrolou, ked polavim hned je to spat.liecena zenskou lekarkou som bola len raz, predpisala mi rosalgin, po tom som mala rok pokoj cca, az kym som si to prilis vela cukrom opat nepokazila po porode.Okrem palenia mam malu plesen na druhom nechte na jednej nohe, vacsi necht som si preliecial makrobiotikou, na tomto mi este kusok ostalo.Len hlavny problem su tie zenske veci, kde mi lekarka povedala ze mam oslabenu imunitu, neviem na zaklade coho tak usudila,ale tak mi to uviedla.neviem ci ked by som presla 100% na vitariansku stravu nebol by to sok pre dcerku pocas kojenia ci to mozem takto nahle, ale zhruba mesiac sa snazim stravovat 50 na 50 zivou stravou a varenou avsak uprednostnujem vegansku stravu bez masa,mlieka,vajec. Pickles si robime pravidelne.Kupila osm si kokosovy tuk.Okrem toho beriem vitamin C 500 mg a calibrum mami. MMS a klystyr som v zivote nevyskusala, ani neviem ako sa to pouziva a ci to mozem teraz aplikovat.Co by ste mi doporucovali?Ako zacat?Mozem pritvrdit a ist na vsetko zostra ako uvadzate (dieta o kyslejsom ovoci doobedu a zelenine na obed a vecer)? Obavam sa ze ked zo mna pojdu tie chuchvalce kandidy a toxiny budu v krvi,aby to neovplyvnilo tvorbu a kvalitu mlieka pre dcerku.Dakujem velmi pekne za odpoved.

Tak změny stravy bych se nebál, ale snažte se sledovat tvorbu mléka a pokud by klesala ubrat v utahování stravy. Vhodné je dostat do těla i množství bílkovin a minerálů, ale prakticky bych na nějakou dobu vynuloval sacharidy. Tím nic nepokazíte a myslím, že vám bude lépe než na té makrobiotice, to plísně přímo pěstuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2013 10:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28378
Bydliště: Poděbrady
smajliss píše:
Vševědův způsob podle mojich zkušeností funguje velmi dobře .. možná je až moc extrémní, ale zato velmi rychlý .. ono je opravdu velký rozdíl jíst 60g sacharidů podle Jardy a nebo cca nějakých 5g přes ketogenní stravu .. to už druhý, třetí den má člověk břicho jako modelka, což se nedá říct o tom prvním způsobu, který může být velmi zdlouhavý a náchylnější na chyby

Máte sice plnou pravdu, ovšem je pouze málo lidí kteří mají takovou vůli, aby došlo k plnému uříznotí od sacharidů. Většinou to vydrží dva dny a pak sežerou cokoliv s cukrem co je v jejich dosahu a tyto excesy většinou řeší mírný příjem sacharidů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: čtv dub 25, 2013 8:34 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Osobně to mám právě naopak. Nedělá mi problém nulový příjem, ale jakmile si začnu "povolovat" skončím tak, že sežeru všechno v dosahu...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 26, 2013 12:28 am 
Offline

Registrován: úte led 08, 2013 8:52 pm
Příspěvky: 292
Jaký mají na candidu vliv fazole ? Někde píšou že je to snad výživa pro dobré bakterie, že mají hodně vlákniny. A ty bakterie se živí i candidou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: pát dub 26, 2013 3:05 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Kachně píše:
Jaký mají na candidu vliv fazole ? Někde píšou že je to snad výživa pro dobré bakterie, že mají hodně vlákniny. A ty bakterie se živí i candidou.

Luštěniny opravdu fungují prebioticky, nicméně také mají velké množství sacharidů a jsou hůře stravitelné, což je také věc ke zvážení, vzhledem k tomu, že většina lidí s tímto problémem má větší či menší problémy s trávením. Asi nejméně problematické jsou zelené fazolky, které je možné zkusit opatrně začleňovat ve fázi 2-3. Je možné také někdy experimentovat s hráškem. Ostatní luštěniny bych přidal až po úplném vymizení příznaků ve fázi 3 či později


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz