Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon říj 07, 2024 11:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 1:45 pm 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Já jsem nakonec Vševědovu dietu po 7 dnech ukončila kvůli zácpě.(Stolice bez projímadel prišla stejně až po 20 dnech, teď už je to naštěstí ok) Zařadila jsem:okurky, brokolici, květák,kapustu,ředkvičky,kedlubnu,saláty,zelí,cibuli, česnek dýňová,lněná a slunečnicová semena,ostropestřec, para ořechy, nápoj z pampeliškových listů, vejce, maso a sýr jen vyjímečně. Brzy to bude měsíc a povlak na jazyku mi v poslední době příjde, že je ještě horší, antimikotika užívám, čím to může být?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 2:26 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
tak to čumím. chodím jednou denně, každé ráno... není toho moc, ale se zácpou problém nemám.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 4:15 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Petr 2 píše:
Jim to co mam rad - ceskou kuchyni, ale hlavne to musi byt pripraveno s laskou, rekl bych ze ta informace je dost podstatna a ze se to na jidle projevi, na vzhledu to ani nemusis poznat ale ta informace tam je, je skryta a muze ti pomoci a nemusi to byt zrovna reklama, reklamy nesnasim! Jak jsem tady jiz nekolikrat tvrdil lidske telo funguje symbioticky. Od te doby co jsem vylepsil psychicke rovnice, precetl jsem nejake knihy, viz. podpis, tak nemam problem i zhresit a obcas ikdyz to vlastne ani v dnesni dobe neni mozne jinak do sebe nacpu nejake ecka a konzervanty, to jidlo mi ale musi chutnat a mit z nej pozitek. Telo se stim snad dobre vyporadava. Ale je pravda ze jsem jeden cas uzkostne hlidal vsechna ecka a stejne to memu vykonu moc nepridalo.

A mels taky premnozenou kvasinku? Je mi jasny, ze bez dobre psychiky to nepujde. Ale na druhou stranu me zase prave strasne pomaha, kdyz vidim, ze se moje telo lepsi - ono akne a vaginalni vytoky ti moc pohody nepridaji, takze ted zazivam trosku euforii a doufam, ze mi to vydrzi. Jinak s tebou naprosto souhlasim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 4:25 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
Janka píše:
Já jsem nakonec Vševědovu dietu po 7 dnech ukončila kvůli zácpě.(Stolice bez projímadel prišla stejně až po 20 dnech, teď už je to naštěstí ok) Zařadila jsem:okurky, brokolici, květák,kapustu,ředkvičky,kedlubnu,saláty,zelí,cibuli, česnek dýňová,lněná a slunečnicová semena,ostropestřec, para ořechy, nápoj z pampeliškových listů, vejce, maso a sýr jen vyjímečně. Brzy to bude měsíc a povlak na jazyku mi v poslední době příjde, že je ještě horší, antimikotika užívám, čím to může být?

Ahoj,
ja se tedy zatim snazim, i kdyz taky ne na 100%. Ted uz asi tyden jim pouze: maso (kureci a ryby), vyvary - kureci a hovezi, vajicka, salatovou okurku, cibuli, cesnek, a sem tam mandle se slunecnicovymi a dynovymi semeny s kokosovym olejem. Ale se stolici mam taky problem, proto - jak jsem psala o trochu vyse - planuji byt jen na vyvarech a uvidim, co to udela. Dnes rano jsem mela stolici po 5 dnech. Na tvych 20 to tedy zdaleka nema, ale i tak zadna slava. :/ Nevim, cim to urychlit. Vcera jsem to uz nevydrzela a dala si zeleny caj, ktery by mel trosku projimat, ale taky uvazuji o zarazeni kysaneho zeli...ale porad vaham, protoze zase u me ty vysledky jsou docela dobry - vytok uz temer vymizel (po vice nez 10 letech!) - i kdyz teda porad je, ale zmena je fakt videt a stejne tak i plet. Povlak na jazyku jak kdy - ale rikam si, ze holt ty mrchy jeste treba vymiraji a tak nekudy musi ven, kdyz stolici to nejde. :/ Ale mozna je to kravina.
Drzim palce a napis, jak to pokracuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 4:38 pm 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Já si proti zácpě začala dělat mixované "drinky" (lněné semeno, česnek, vlažná voda a trochu oleje)na lačno moc chutné to pravda není, ale třeba to nechutná ani kvasince, pak epsomskou sůl a taky jsem dělala "jelení cvik" viz vlákno zácpa. Teď už "chodím" taky naštěstí pravidelně \":wink:\". Lněné semeno přidávám do jídla pořád.

Jen by mě zajímalo: Sakule píšeš, že dlouhodobější ketóza by mohla kvasince naopak prospět, já jsem však v ketóze pořád i přesto, že už jím prakticky jen zeleninu. Je vůbec možné jíst přísnější protikandidovou dietu a nebýt v ketóze? Jak se toho dá docílit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 7:22 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Eva83 píše:
Ahoj,
ja se tedy zatim snazim, i kdyz taky ne na 100%. Ted uz asi tyden jim pouze: maso (kureci a ryby), vyvary - kureci a hovezi, vajicka, salatovou okurku, cibuli, cesnek, a sem tam mandle se slunecnicovymi a dynovymi semeny s kokosovym olejem. Ale se stolici mam taky problem, proto - jak jsem psala o trochu vyse - planuji byt jen na vyvarech a uvidim, co to udela. Dnes rano jsem mela stolici po 5 dnech. Na tvych 20 to tedy zdaleka nema, ale i tak zadna slava. :/ Nevim, cim to urychlit. Vcera jsem to uz nevydrzela a dala si zeleny caj, ktery by mel trosku projimat, ale taky uvazuji o zarazeni kysaneho zeli...ale porad vaham, protoze zase u me ty vysledky jsou docela dobry - vytok uz temer vymizel (po vice nez 10 letech!) - i kdyz teda porad je, ale zmena je fakt videt a stejne tak i plet. Povlak na jazyku jak kdy - ale rikam si, ze holt ty mrchy jeste treba vymiraji a tak nekudy musi ven, kdyz stolici to nejde. :/ Ale mozna je to kravina.
Drzim palce a napis, jak to pokracuje.

No hlavně musíš mít z čeho:-) což vývary asi nebudou. Já dávám Lepicol, většinou jako prášek, dvakrát denně slušnou porci. cca 50 gramů denně mám určitě. Když tak si dej zelený salát, ten je lepší než okurka,
má víc vlákniny.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 7:24 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Janka píše:
Já si proti zácpě začala dělat mixované "drinky" (lněné semeno, česnek, vlažná voda a trochu oleje)na lačno moc chutné to pravda není, ale třeba to nechutná ani kvasince, pak epsomskou sůl a taky jsem dělala "jelení cvik" viz vlákno zácpa. Teď už "chodím" taky naštěstí pravidelně \":wink:\". Lněné semeno přidávám do jídla pořád.

Jen by mě zajímalo: Sakule píšeš, že dlouhodobější ketóza by mohla kvasince naopak prospět, já jsem však v ketóze pořád i přesto, že už jím prakticky jen zeleninu. Je vůbec možné jíst přísnější protikandidovou dietu a nebýt v ketóze? Jak se toho dá docílit?

Sice nejsem Sakul, ale xylitol tě z ketózy dostane. I když ketóza candidě určitě neprospívá, ketony prostě candida metabolizovat neumí.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 7:25 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
A málem bych zapomněl, ostropestřec projímá a změkčuje stolici. Semena žvýkat...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 9:37 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
[quote="Vševěd":2slrhdtt]No hlavně musíš mít z čeho:-) což vývary asi nebudou. Já dávám Lepicol, většinou jako prášek, dvakrát denně slušnou porci. cca 50 gramů denně mám určitě. Když tak si dej zelený salát, ten je lepší než okurka,
má víc vlákniny.[/quote:2slrhdtt]
\":D\" Taky jeste nejsem jenom na vyvarech. \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát kvě 03, 2013 9:40 pm 
Offline

Registrován: stř čer 29, 2011 11:46 am
Příspěvky: 55
[quote="Eva83":3djfdl8z] \":D\" Taky jeste nejsem jenom na vyvarech. \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 04, 2013 6:53 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Přesně tak, ničemu nevadí.
Jenom na vývarech? Ty u mně akorát povzbuzujou chuť do jídla. prostě polívka a potom musí být hlavní:-)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 04, 2013 7:26 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Vševěd píše:
Přesně tak, ničemu nevadí.
Jenom na vývarech? Ty u mně akorát povzbuzujou chuť do jídla. prostě polívka a potom musí být hlavní:-)

ja som si vzdy ako dieta davala z "povinnej " polievky tak pol naberacky a za lyzicku slizov, lebo inac som nevladala hlavne jedlo. a tak to mam stale, ked sa natlacim vyvarom, som plna az strach.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida
PříspěvekNapsal: sob kvě 04, 2013 3:13 pm 
Offline

Registrován: pát bře 29, 2013 3:52 pm
Příspěvky: 7
Jarda píše:
Tak změny stravy bych se nebál, ale snažte se sledovat tvorbu mléka a pokud by klesala ubrat v utahování stravy. Vhodné je dostat do těla i množství bílkovin a minerálů, ale prakticky bych na nějakou dobu vynuloval sacharidy. Tím nic nepokazíte a myslím, že vám bude lépe než na té makrobiotice, to plísně přímo pěstuje.

Dakujem pekne za odpoved. Malo som na internete preto odpisujem neskor. Uz si davam dokopy vysledky, cakam uz len na med a zinok, budem ich mat v pondelok, nasledne Vam ich zaslem mailom naskenovane a rada by som si s Vami dohodla dalsiu konzultaciu. Ake bielkoviny odporucate doplnit? V sucasnej dobe jem najma strukoviny aj ked zatial varene s morskou riasou wakame a este oriesky,semienka, do ovocneho salatu rano, pomlete, inak neviem co ine doplnit. Mineraly/vitaminy asi predpokladam po zaslani vysledkov prejdeme co doplnit. Vcera mi prisla tibetska kefirova huba a vcera som kupila aj nepasterizovane cerstvo nadojeme kozie mlieko 5L tak hadam sa mi podari urobit kefir. Aj ked bezne dostupne kravske mlieko som uz dlhodobo vysadila (kvoli zahlienovaniu mna aj dcerky, ktoru kojim.). Tak vyskusame aj kefir a uvidime.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob kvě 04, 2013 9:09 pm 
Offline

Registrován: úte říj 30, 2012 11:31 pm
Příspěvky: 40
Vševědův názor a zkušenost s tím, že když si dá člověk s přemnoženou candidou cukr, tak se nebetyčně nafoukne nebo si způsobí jiné radosti spojené s trávením, znám a respektuji. Zajímalo by mě ale, jestli se tohle přihodí i lidem, kteří mají primárně problémy jiného charakteru, třeba kožní, na intimních místech a podobně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2013 7:10 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
To není můj názor tak se to všude píše:)
Candida není jen černá nebo bílá. Můžeš chytnout plíseň na nohách na bazénu
a přitom jiné problémy nemít. Pan Jarda tvrdí, že člověk s perfektní imunitou kožní
plíseň nedostane. Ale kdo má dneska perfektní imunitu:)
Takže to může začít nějakou kožní plísní nebo genitálním výtokem u ženy
(prý jsou možné i u muže!) a střevní problémy můžou přijít mnohem později.
Podle toho bych také určoval jak přísnou dietu člověk potrebuje. To co popisuji
je ta nejtvrdší možná dieta pro případ, že je candida systémová tzn. že dokáže
metabolizovat cukr z krve.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz