Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon zář 30, 2024 1:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 11:58 am 
Offline

Registrován: stř lis 09, 2011 6:38 pm
Příspěvky: 5
Já za sebe jsem tedy dost nadšen, alespoň prozatím. Na celé proceduře mi vadil asi jen ten ukrutný hlad, kdy jsem ve středu nejedl téměř nic, ale jablečnou šťávu jsem si dopřával, a ve čtvrtek (posunul jsem si proceduru o den a dělal ji ve čtvrtek míto pátku) do 14h už jen tu jablečnou šťávu. Pak jsem vlastně téměř už ani nepil vodu, Názory se rozcházejí - ale zpětně si myslím, že jsem měl.
Pak epsomka dle návodu, ve 22h grep. šťáva/oliváč. Moc se to vmě nehýbalo, ráno po první dávce epsomky nic, po druhé taky nic a pak se to pomalu přihlásilo. "Bál" jsem se, že šutry tam nebudou - byly! A ne málo, na přiložené fotce je jen minivzoreček na ukázku, teď (poledne) chodí ven ještě větší macci. Bezvadný!
Oproti obavám mi vůbec nebylo zle, z výsledku jsem nadšený \":-)\") Je znát, že to bylo potřeba.


Přílohy:
Poznámka: To jsou oni - Rolling Stones...
rolling-stones_2013-08_net.jpg
rolling-stones_2013-08_net.jpg [ 28.15 KiB | Zobrazeno 10335 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 4:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="Cert":1zkyh396]Já při jakýchkoliv očistách používám doplňky které hlídají krevní řečiště, hlavně koloidní stříbro a bylinky.
Můj selský rozum mi říká, že jakmile se pohne s tím usazeným bordelem a naruší se jeho struktura, dojde ke zvýšené agresivitě místních obyvatel a jejich migraci do přilehlých tkání a dále do krevního oběhu. Samosebou se pak musím naládovat hodnými baktériemi a pár dní být na zdravé stravě.
To jsou mé tři zásady, bez kterých bych ty očisty vůbec nedělal. Když nějaká země vyhlásí jiné zemi válku, taky musí mít připraveny všechny složky armády (pozemní, vzdušné, námořní), jinak se útok může změnit v katastrofu. Cílem války je nepřítele zdecimovat a ne přenést boj na jiné území kde je nepřítel ve výhodě. Tu zdravou stravu pár dní po očistě berte třeba jako plánovanou logistiku \":-)\".

Zatím jsem s očistama žádný problém neměl.
Nechápu jak epsomská sůl, 2 dcl panenského oleje a dva grepy můžou poškodit zrak ? Stále hodně lidí vidí problém v tom co zkonzumovali aniž by pochopili celý proces očisty. Máte pravdu že všechna rizika zde zmíněna nejsou, ale co "nemoc" to jiné riziko a opravdu se to tak rozsáhle napsat nedá. Člověk musí pátrat až se dopátrá, možná.[/quote:1zkyh396]
Máte plnou pravdu, bojovat se musí na všech frontách, jinak nepřátelé útočí stále znovu a znovu v nejméně očekávaných okamžicích. Jinak zrak má s játry přímou souvislost a pokud jsou

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 4:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
[quote="redbat":3mq5rlay]kupila som si toto http://www.milota.com/zbozi/5016/Ostrop ... y-150g.htm ma cenu to brat? nie je to uz zoxidovane alebo pokazene tym ze je to uz pomlete? musim to uzivat ako caj alebo mozem napr tu jednu lyzicku len zapit vodou? dakujem pekne za odpovede

kupila som si aj bio jablcny ocot (pred tym ako skusim urobit vlastny).... no neviem kedy to brat... rano hned po prebudeni do vody s medom? zvyknem rano pit vodu s citronom.... tiez chcem zaradit znovu rybi olej... zvykla som ho uzit rano este pred jedlom... asi by bolo lepsie s jedlom.... neviem v akom poradi a akych kombinaciach zaradit tieto doplnky.... citam forum citam... ale kedze nepoznamkujem, tak mam v tom docela hokej \":D\"

a este chcem zaradit kotvicnik.... ten tiez neviem kedy je najlepsie brat....[/quote:3mq5rlay]
Rozdrcený ostropestřec nikdy nekupujte to jsou vyhozené peníze a ještě si tím ničíte

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 4:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
jajda22 píše:
Využila jsem dovolné a toho,že bude nov a nastolila očisty-středa-ledviny-meloun-poprvé-téměř vůbec jsem nemočila,kadila červeně ještě dva dny-podle rozborů mám draslík OK,dále pak jaterku-pátek,sobota-po šesté-nevyšlo vůbec nic a nakonec šanku-dnes v neděli-po druhé-ta se také vůbec nepovedla-vratník se ne ane otevřít.Jinak ještě klystýruju.Nevím,kde se stala chyba,že se mi tak nedařilo,všechny návody jsem dodržela správně Co vy na to???

Tak pokud jste očisty jela poprvé a ještě takto fofrem, člověk je ve stresu a takový stažený, čili pak to opravdu moc nejde, nicméně máte již nějaké zkušenosti a příště to bude určitě snazší, člověk opakované očisty už tolik neprožívá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 4:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
David337 píše:
Dobrý den Jardo,

z pátku na sobotu jsem absolvoval první jaterní očistu dle Vašeho postupu. Ráno po 3. a 4. dávce soli přišly pocity na zvracení, které mi oddálili první stravu asi o necelou hodinu (nevěděl jsem jestli to půjde vrchem, nakonec nešlo), nicméně jakmile ustoupili, proběhla před 11:00 hodinou šťáva, pak banán, později rýže, větší lehké jídlo až večer. Přestože byl po 2. epsomce v pátek průjem, ráno po 3. a 4. dávce soli se obsahu střev ven moc nechtělo, a začaly motáky. Bylo jasné, že je co dát ven. Tak jsem podle rady lidí z fóra nasadil klystýr. Po prvním i po druhém jen špína (za to hodně), pořád pocit že je rozhodně co vyprazdňovat. Po 3. klystýru šla první slušná dávka kamenů (i 5mm), pak velmi pomalu (střevům se nechtělo) po malých dávkách další, tak jsem zopakoval klystýr ještě 2x s odstupem asi hodiny a ven šly další velké dávky (dokonce i velikosti 1cm), celkem odhaduji přes 300 včetně těch malinkých. Nicméně po čtvrtém a pátém klystýru začaly vycházet i menší shluky černé mazlavé hmoty i s hlenem. Dneska ráno spousta větrů a později dokonce i větší dávka této černé hmoty. Pročítal jsem fórum, ale většina lidí popisuje že po více klystýrech má už jen čistou vodu. Tak mě to překvapilo. Předpokládám, že se díky tolika klystýrům po sobě mohly začít uvolňovat nánosy na stěně střeva, tak jak je popsáno v očistě střeva na Vašich stránkách. Je to pravděpodobné? Taky přetrvávají pocity pálení ve střevech, může to s tím souviset?

Tak v tom uvolňování nánosů máte asi pravdu, chtělo by pravidelně provádět klystýry, šanku a očisty jater, aby jste se všeho toho bordelu z těla zbavil. Důležité je jíst po očistách hodně rozumě a dodávat laktobacily, aby se nově osadila střevní mikroflóra a trávení běhalo správně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 22, 2013 4:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Ajgor píše:
Já za sebe jsem tedy dost nadšen, alespoň prozatím. Na celé proceduře mi vadil asi jen ten ukrutný hlad, kdy jsem ve středu nejedl téměř nic, ale jablečnou šťávu jsem si dopřával, a ve čtvrtek (posunul jsem si proceduru o den a dělal ji ve čtvrtek míto pátku) do 14h už jen tu jablečnou šťávu. Pak jsem vlastně téměř už ani nepil vodu, Názory se rozcházejí - ale zpětně si myslím, že jsem měl.
Pak epsomka dle návodu, ve 22h grep. šťáva/oliváč. Moc se to vmě nehýbalo, ráno po první dávce epsomky nic, po druhé taky nic a pak se to pomalu přihlásilo. "Bál" jsem se, že šutry tam nebudou - byly! A ne málo, na přiložené fotce je jen minivzoreček na ukázku, teď (poledne) chodí ven ještě větší macci. Bezvadný!
Oproti obavám mi vůbec nebylo zle, z výsledku jsem nadšený \":-)\") Je znát, že to bylo potřeba.

Pěkné kousky, jen tak dál, je třeba se toho zbavit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned srp 25, 2013 6:46 pm 
Offline

Registrován: ned srp 25, 2013 6:37 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, je vhodné provádět očistu, když mám akutní potíže? Nemám koliky, zažila jsem je v životě asi 3x a vždy velmi krátké, takže jsem ani nevěděla, o co se jedná. Bolest to byla příšerná, ale za chvíli to odeznělo a dál jsem se tím nezabývala. Před dvěma lety jsem byla na sonografii a zjistili mi, že "žlučník je zcela vyplněn drobnými konkrementy". V té době jsem žádné potíže neměla, kromě bolesti zad mezi lopatkami. Chtěla jsem vyzkoušet očistu, ale potřetí jsem otěhotněla. Teď mám problémy větší. Po každém jídle mě "tlačí" mezi lopatkami a bolí žaludek, občas pobolívá žlučník. Je to spíš únavné a nepříjemné. Další nevýhodou je, že mám chuť na samé "hnusy" a zeleninu nejsem schopna pozřít.

Zkoušel prosím někdo z Vás očistu, když měl bolesti a pomohla mu? Prohledávám internet už několik dnů a zatím jsem našla všeho všudy jeden jediný kladný názor. Strašně moc se bojím, abych si neublížila. Mám tři malé děti a nějaké komplikace si teď nemohu dovolit. Také mám psychický blok - nechci se žlučníku vzdát (tatínek je po rakovině konečníku a také před tím přišel o žlučník), bojím se narkózy i operace....

Moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 9:34 am 
Offline

Registrován: čtv srp 29, 2013 9:30 am
Příspěvky: 1
Prosím o informaci. V které fázi se mohou vypít "Valeriánské kapky" ? Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 11:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
cernamarcela píše:
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, je vhodné provádět očistu, když mám akutní potíže? Nemám koliky, zažila jsem je v životě asi 3x a vždy velmi krátké, takže jsem ani nevěděla, o co se jedná. Bolest to byla příšerná, ale za chvíli to odeznělo a dál jsem se tím nezabývala. Před dvěma lety jsem byla na sonografii a zjistili mi, že "žlučník je zcela vyplněn drobnými konkrementy". V té době jsem žádné potíže neměla, kromě bolesti zad mezi lopatkami. Chtěla jsem vyzkoušet očistu, ale potřetí jsem otěhotněla. Teď mám problémy větší. Po každém jídle mě "tlačí" mezi lopatkami a bolí žaludek, občas pobolívá žlučník. Je to spíš únavné a nepříjemné. Další nevýhodou je, že mám chuť na samé "hnusy" a zeleninu nejsem schopna pozřít.

Zkoušel prosím někdo z Vás očistu, když měl bolesti a pomohla mu? Prohledávám internet už několik dnů a zatím jsem našla všeho všudy jeden jediný kladný názor. Strašně moc se bojím, abych si neublížila. Mám tři malé děti a nějaké komplikace si teď nemohu dovolit. Také mám psychický blok - nechci se žlučníku vzdát (tatínek je po rakovině konečníku a také před tím přišel o žlučník), bojím se narkózy i operace....

Moc děkuji.

To máte těžké, může to stejně fungovat, jako nefungovat, přičemž druhá možnost bude asi hodně nepříjemná a já osobně bych něco takového asi nezkoušel. Stále dokola zde opakuji, ty konkrementy pomalu rozpouštět a není nic snazšího, ale che to svůj čas. Ono se vám tam nic takového také nevytvoří za 14 dní, čili naivně předpokládat, že se jich zbavím za 14 dní je také blbost, ale jde to a nevidím důvod ke spěchu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv srp 29, 2013 11:46 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28372
Bydliště: Poděbrady
Levoš píše:
Prosím o informaci. V které fázi se mohou vypít "Valeriánské kapky" ? Díky.

Tyto kapky jsou z byliny kozlík lékařský a silně a na celkem dlouhou dobu utlumují organizmus, čili jako vhodné je vidím vypít, nebo podat kozlík v tabletách, tak půl hodiny před vypitím grepu s olejem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 02, 2013 9:09 pm 
Offline

Registrován: pon zář 02, 2013 8:40 pm
Příspěvky: 1
Čím nahradit magneziovou sůl pro očistu jater? Od dětství trpím migrénami, kinetozou, chřipkami, nachlazením, zimomřivostí a tu zimomřivost by mohla očista jater vyléčit. Při vypití namíchané magneziové soli se mi udělalo tak špatně, že na mne přišla migréna. Lehl jsem si na hodinku s termoflorem, pak přišel průjem, ráno jsem vše dokončil v pořádku s dvěma hrstma žlutozelenošedivých hrudek. Druhý pokus zase migréna, nakonec průjem také, ale nic ze mne nevyšlo. 3. a 4. pokus byl strašný, bylo mi zle, vyzvracet magneziová sůl mi nešla, zůstala tam až do odpoledne druhého dne, proto jsem ji ještě večer zajedl. Vyšla až odpoledne stolicí. Ta sůl magneziová mi dráždí žaludek, dojde k migréně. POužil jsem tedy Magnex 375 mg v jedné tabltě. Pstupně až 30 tablet za večer. Trochu se mi chtělo na záchod, cítil jsem uvolnění, teplo na rukou, pocit lehké únavy na spaní. Průjem stejně žádný.... Další dny jsem měl špatné trávení, průjmy, voda kterou jsem pil mi šla do střev, takže ze mne vycházela i voda... Složení Magnexu: Oxid hořečnatý. Plniva: Mikrokrystalická celuloza, kukuřičný škrob. Potah tablety: Hořečnaté soli mastných kyselin, Pyridoxin hydrochlorid. Výrobce: Hameenlinna Finsko. Prosím poraďte. Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 06, 2013 12:52 am 
Offline

Registrován: pát zář 06, 2013 12:41 am
Příspěvky: 1
Zdravím. Stránky se mi moc líbí, je tu vše skvěle popsané a moc si cením práce pana Jardy.

Poprvé jsem zkoušela očistu jater a dopadlo to výborně - hodně zelených kamenů až 2 cm velkých. Po měsíci jsem chtěla očistu opakovat, ale nejde to, nejsem už schopna pít olej. Udělá se mi zle, i když jen olíznu kapku oleje. Snad bych mohla obyčejný, ale za studena lisovaný už ne. Nevím, co se stalo. Může mi někdo poradit?

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 06, 2013 7:03 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Šárka B. píše:
Zdravím. Stránky se mi moc líbí, je tu vše skvěle popsané a moc si cením práce pana Jardy.

Poprvé jsem zkoušela očistu jater a dopadlo to výborně - hodně zelených kamenů až 2 cm velkých. Po měsíci jsem chtěla očistu opakovat, ale nejde to, nejsem už schopna pít olej. Udělá se mi zle, i když jen olíznu kapku oleje. Snad bych mohla obyčejný, ale za studena lisovaný už ne. Nevím, co se stalo. Může mi někdo poradit?

Děkuji.

Pijem ho rýchlo cez slamku,na jeden nádych /nezapájam chuťové bunky do procesu aj keď na chvíľu preruším pitie/a hneď po dopití mám pripravený kúsok citróna,z ktorého si cucnem šťavu .Ináč by som sa aj ja asi povracala.Vďaka tomuto postupu sa mi to ešte nestalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 06, 2013 7:23 pm 
Offline

Registrován: pát zář 06, 2013 6:46 pm
Příspěvky: 1
dobry vecer, vcera som si urobila ocistnu kuru. vsetko prebiehalo bez problemov. dodrzala som vsak presny postup. a hlavne som pila vela, vela vody. to urcite pomohlo. dnes rano po 3. a 4. davke soli ma niekolkokrat prehnalo, ale vyslo zo mna len par malych kamienkov. na sono mi vsak zistili, ze mam cca tri kamene o velkosti 1cm. snad vyjdu vacsie kamene pri dalsich kurach. citim sa vyborne. v noci mi akurat bolo trochu nevolno, ako keby na odpadnutie a na zvracanie. ale rano to preslo. som rada, ze som sa odhodlala. urcite este vyskusam dalsie kury. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: očista jater
PříspěvekNapsal: pát zář 13, 2013 9:06 am 
Offline

Registrován: pát zář 13, 2013 8:51 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,
dnes jsem po třetí čištění jater. Prvně vyšlo jen takové smetí po druhé nic a po třetí zase nic. V čem může být problém, vše dodržuji dle Vašeho návodu. Očistu provádím vždy po 14ti dnech. Hned ráno se cítím naprosto zdravá. Je možné, že v játrech nemám žádné kameny? Ale vzhledem k tomu že už je mi přes 60 let to nepředpokládám.
Děkuji za odpověď.
Evženie


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz