Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 4:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 118  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát pro 06, 2013 5:45 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Ooh tak takhle daleko bych to nezasouvala, muze vam to poranit strevo.Bohate staci kousek to poznate sam, kolikrat kdyz se zasune moc, tak pak netece, ale musite vyzkouset.Jinak bych to sestavila tak,jak je na obrazku.Ja mam jiny za 219kc a ten uz byl sestaveny, jen se musela pridelat hadicka na ten vak.
Po pouziti to proplachnu nekolikrat horkou vodou a hadicku, ktera je do konecniku vzdy ponorim do umyvadla s horkou vodou a celou ji umyju mydlem a poradne oplachnu.
Vse v pohode, je jako novy a to uz ma neco za sebou \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát pro 06, 2013 6:45 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Ja mam tento:

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1ukj6843


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: pát pro 06, 2013 7:10 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
[quote="misujka23":1ktb06ni]Ja mam tento:

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1ktb06ni


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned pro 08, 2013 9:17 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Tak dnes první klystyr. Mel jsem nachystane 1,5l petku uriny a myslel jsem si, ze to bude stacit, ze to dam tak na 3x, ale k memu udivu to do me zajelo jak nic. Furt jsem sahal pod sebe jestli to netece ven \":lol:\" . Ted to drzim uz přes pul hodiny a snazim se to tam poradne proštěrchat. Na zítra nachystam aspoň 3l uriny a aspoň ty 2 nalevy. Protože po tom vyprazdneni jsem citil, ze se vycistil jen ten začátek a az ten druhej, treti nalev by mozna něco vycistil i dal, ale to by bylo nejakych 6l nalevu dohromady a ne jak se tu uvadi ze staci 2l zadrzet 20minut. To je pro me asi dost malo, zrejme mam to strevo hodne roztazene? \":?\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned pro 08, 2013 10:37 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
No paráda, gratuluji \":)\" Každý snese něco jiného.Urinu dávám taky v poho, ale vodu s citronem nikoliv \":D\"
A taky, tělo si občas nějakou část uriny nechá \":)\"
Musíte zkoušet co a kolik vám vyhovuje.A taky dost záleží na fázi měsíce \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned pro 08, 2013 11:51 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Obecně můžeme vliv Měsíce chápat asi takto:

Když Měsíc přibývá, dodává energii a sílu a tímto principem působí na všechny věci kolem nás. Například když chceme, aby něčeho přibilo, aby rostlina dobře rostla, zasaďme ji ve fázi přibývajícího Měsíce, protože od něj dostane sílu a energii, ne obráceně. Když víme, že přibývající Měsíc dává a posiluje, jakýpak má asi vliv na naši životosprávu? ..přece posilující a nabývající. Je tedy logické, že tyto dny jsou naprosto nevhodné k hubnutí, naopak v tyto dny můžeme snadno přibrat. Chcete-li, aby hubnutí bylo snazší a efektivnější, započněte ho ve fázi ubývajícího Měsíce. Při ubývajícím Měsíci bude mít vaše hubnutí se stejnou „námahou“ lepší výsledky. A tak je to se vším. Když něco chcete nechat přibýt, vyrůst, zvětšit, nabýt, vzniknout atd.. - vždy pracujte s přibývajícím Měsícem.

A naopak, když chcete nechat něco ubýt, vyprázdnit, vyčistit, odstranit, vyoperovat atd., dělejte to vždy, když Měsíc ubývá. Všechny tyto činnosti budou podstatně úspěšnější. Toto je jednoduchý princip, jak snadno v běžném životě využít sílu přibývání nebo ubývání Měsíce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: ned pro 08, 2013 11:55 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
a tady ještě... http://www.spektrumzdravi.cz/faze-mesice

a mohu potvr dit...nejlepší je čistit tělo v ubývajícím měsíci, to pak z těla padá takových věcí, že tomu jen člověk těžko věří ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte pro 10, 2013 3:53 pm 
Offline

Registrován: stř črc 03, 2013 6:54 pm
Příspěvky: 32
Dobrý den,
potřeboval bych poradit, mám za sebou v posledních 14ti dnech asi 10 klystýrů, nejdříve voda s citrónem, s tím jsem ale dost bojoval, nedařilo se mi napustit víc jak 0,3 litru najednou a udržet víc jak 2 minuty, takže akce na 6x na 2 hodiny. Pak jsem jednou zkusil první litr na 3x vodu s citronem a pak slabý litr uriny. Urina paráda, šla celá najednou a vydržel jsem v poho 20 minut. Vše OK, až včera jsem si řekl, že už na vodu kašlu a dal jsem rovnou urinu a to necelé 2 litry. Dal jsem je v pohodě na jedno napuštění, cítil jsem tlak v břiše, ale nic hroznýho, po 20 minutách jsem to pustil. Nic zvláštního ze mě nešlo, nejdřív zbytky stolice, pak natrávené jídlo, celé s hnědou vodou, stejně jako předchozí klystýry. Ale, už včera večer mi nebylo nic moc a dnes od rána jsem jak kdyby na mě lezla pořádná chřipka, jsem jak mátoha, všechno mě bolí včetně svalů a kloubů, je mi zima, jsem nepoužitelnej. Stalo se vám taky něco takového? Mám dnes pokračovat s dalším klystýrem, nebo naopak dát pauzu a jít se pořádně vyspat? Od rána jsem toho moc nejedl ani nepil, fakt mi není dobře. \":roll:\" \":?\" Díky, Petr.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte pro 10, 2013 4:20 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Tak urina ma vysoce cistici ucinky, tak je mozne, ze ve vas neco pochcipalo \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte pro 10, 2013 4:40 pm 
Offline

Registrován: stř črc 03, 2013 6:54 pm
Příspěvky: 32
Díky moc za reakci, fakt je mi blbě a nevím, zda se z toho vyspat, nebo dát večer opět K, ale třeba jen čistou vodou, abych to, co tam asi pochcípalo, dostal ven... No uvidím večer... \":roll:\" \":)\" Petr


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: úte pro 10, 2013 7:05 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
[quote="misujka23":14knbaal]Tak urina ma vysoce cistici ucinky, tak je mozne, ze ve vas neco pochcipalo \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř pro 11, 2013 7:46 am 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Tak pokud mocite cervene, tak nemate v poradku ledviny, kdyby byla i stolice cervena, tak zas jatra.
jinak k tem klystyrum u pritele- nejaky velky chuchvalec cehosi (asi paraziti) a tuna kalu.


Naposledy upravil misujka23 dne čtv pro 12, 2013 8:26 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř pro 11, 2013 8:31 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
misujka23 píše:
Tak pokud mocite cervene, tak nemate v poradku ledviny, kdyby byla i stolice cervdoa, tak zas jatra.
jinak k tem klystyrum u pritele- nejaky velky chuchvalec cehosi (asi paraziti) a tuna kalu.

Sneste denne jaspoň 1 velkou červenou repu a pak napiste jakou mate moc a stolici. \":wink:\" Když ji nejim, tak mam moc zbarvenou normalne podle stupne hydratace od zkute az po barvu vody... To same třeba když snim spenat, to mam zase stolici do zelena. Nebo si pamatuju, když jsem jako decko snedl hodne modre cukrove vaty na skolnim vylete, tak mamka cela vydesena volala do skoly cim me otravily, ze ze me leze modra stolice \":mrgreen:\" .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř pro 11, 2013 12:46 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jste hříčka přírody \":)\")))))))))
Já nyní jím zhruba jednu červenou řepu denně (mám ji moc rád), a žádné zbarvení čehokoliv není.
Subjektivní vnímání barev potravin, je přece způsobeno jen a jen lomem (a rozkladem) slunečního světla na částicích potraviny a také pohlcením určitých barev částicemi potraviny. Metabolismus těla by měl potravinu rozložit na menší části, živé i neživé, a přeměnit si je na jiné, ty, které potřebuje pro sebe. To se také běžně děje. Pokud z vás odchází makroskopicky významné množství nestrávené stravy (což jest projevováno zbarvením moči či stolice), něco není v pořádku. Buď váš metabolismus nebo to, co jíte. U červené řepy a zeleného lupení jakéhokoliv druhu (přece z lupení nejíte jen špenát) by se toto vůbec dít nemělo.


Naposledy upravil martina72 dne stř pro 11, 2013 3:37 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klystýr a mikroklyzma
PříspěvekNapsal: stř pro 11, 2013 3:22 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
No mozna to bude tim nedostatkem zaludecnich kyselin, přemnoženou kandidou atd.. Zdravej jako rybicka urcite nejsem, jinak bych ani tohle forum nenasel ze.. Ale stejne se mi to s tou stolici atd. nezda. Ještě by me zajimal názor ostatnich hlavne u te konzumace cervene repy, která zabarvuje opravdu hodne...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1758 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 118  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz