Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned říj 06, 2024 11:20 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 27, 2013 2:19 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Ÿura píše:
Je tu plno lidi co se vyzna, prosim vyjadrete se k tomu. Nerad bych udelal nejakou blbost. Zrejme pricina proc telo produkuje protilátku TPO a nici mou stitnou zlazu bude candida. Jsem rad, ze mozna uz teda konecne znam tvar nepritele a muzu s nim zacit bojovat... Myslite, ze ma teda smysl jit za obvodnim lekarem s tim, ze mam podezreni na kandidozu aby mi provedli krevni testy? Abych mel jistotu a nesvedlo me to na spatnou cestu pri hledani priciny proc mi nefunguje stitna zlaza jak ma? Stolice je u me opravdu pokazde jina. Nekdy to ze sebe tlacim 20 minut a nekdy mam zase stolici ridkou.. Plivaci test vidíte.. Kde tedy zacit? laboratorni potvrzeni jako první vec? Ve strave mam docela jasno ikdyz u me bude problém domaci kefir a domaci kysane zeli. Jelikoz jsem z města a tyhle bio produkty nejsou zrovna levne.. Ale snad se to nejak zvladne, hlavne vyradim to co se ma vyradit. U me to bude znamenat hlavne vyrazeni bananu a sladkych jablek. Jinak defakto nic co by se nemelo nejim.. Dal jak postupovat pri samotnem "odkandidovani" ? Mohl by mi tu někdo znaly v bodech napsat cim zacit a jak pokracovat? Klystyry atd.. ? Jinak bych chtel podekovat za tyhle stranky. Neskutecne mi otevrely oci a ted uz beru zdravi opravdu vazne. Za coz jsem hrozne rad. Snad jsem tohle moudro nenasel moc pozde a ještě s toho něco vytezim. \":wink:\"

Doktora Hnizdila si uz zkousela? Bojovat sam se sebou neni moc dobrej pocit. Zkus si precist knihu Co nam telo rika najdes k stazeni pod klicovym "LECENI_Hrabica_CS_Co_nam_telo_rika.pdf"
V te knize je krasne popsano co muze predchazet mesice a roky pred onemocnenim zvlaste v dusevni rovine, jake emocni rovnice a zivotni postoje. Vyziva je take dulezita v knize je take zminka. Ale ne tak silene jak se to resi na techto strankach.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 27, 2013 2:34 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Jinak ja jsem TEN ne TA Jiří \":D\" Me reseni problemu na tehle strankach silene nepripada ba naopak. Je paradni, ze autor tehle stranek není zamereny jednim smerem, ale bere si od vseho to co funguje a to pouziva. Tenhle pristup se vidi malo kdy, přitom je to ten nejlepší a ne slepe dodržovat nejaka pravidla, která si někdo vymyslel.. Jinak s tim doktorem Hnizdilem, jestli jsem ho vyzkousel myslite jak? Ze bych ho mel kontaktovat? Urcite bych to rad resil s takhle vzdelanym clovekem, ale je to vubec realne? Co muze stat takova konzultace u nej?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 27, 2013 2:53 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Ÿura píše:
Jinak ja jsem TEN ne TA Jiří \":D\" Me reseni problemu na tehle strankach silene nepripada ba naopak. Je paradni, ze autor tehle stranek není zamereny jednim smerem, ale bere si od vseho to co funguje a to pouziva. Tenhle pristup se vidi malo kdy, přitom je to ten nejlepší a ne slepe dodržovat nejaka pravidla, která si někdo vymyslel.. Jinak s tim doktorem Hnizdilem, jestli jsem ho vyzkousel myslite jak? Ze bych ho mel kontaktovat? Urcite bych to rad resil s takhle vzdelanym clovekem, ale je to vubec realne? Co muze stat takova konzultace u nej?

Jiste existuje mrte jinych, mozna i lepsich, hodnoceni je relativni pojem. Ale ja ho pouzivam jako vzor, nebavi mne psat ze jde o psychosomatickou komplexni medicinu, protoze zkratku by nikdo nepochopil. Nezeby meli kamen mudrcu a vylecili vsechno, totiz nektere patologicke zmeny se tezko vraceji zpet, obnova tkane ktera muze byt komplexni pricinou je dlouhodoby proces, staci si neco precist o tom jak rychle se jednotlive tkane v lidskem tele obnovuji, ale nedoporucuji to protoze to psychice moc nepomuze. Delejte co vas bavi, co vas nebavi tak si zprijemnete jak jen to je mozne. Nekdy staci zmenit postoj. Na to jsou nekdy lepsi knihy nez "live" komunikace s "nepritelem". Kniha nejlepsi pritel cloveka. Psani knihy mozna vubec nejlepsi. \":wink:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř lis 27, 2013 4:50 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Chtel jsem se zeptat ohledne te stravy jaky mate názor na tohle zeli a taky jaky mate názor při te kvasinkove diete na ryzi natural pololoupanou, krupici s pohanky, jahly a brambory pecene nasucho v troube? To budou me jedine zdroje sacharidu. Nejake potrebuji, protože nemam sedave zamestnani a bez doplnovani glykogenu se proste neobejdu jako delnik...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát pro 06, 2013 7:10 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Zna nekdo tuhle knihu o candide?



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát pro 06, 2013 10:28 pm 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 3:15 pm
Příspěvky: 38
Ja som ju prečital


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pát pro 06, 2013 11:55 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
A?nejaky nazor?je k necemu dobra, nebo ne? \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2013 6:48 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Ÿura píše:
Chtel jsem se zeptat ohledne te stravy jaky mate názor na tohle zeli a taky jaky mate názor při te kvasinkove diete na ryzi natural pololoupanou, krupici s pohanky, jahly a brambory pecene nasucho v troube? To budou me jedine zdroje sacharidu. Nejake potrebuji, protože nemam sedave zamestnani a bez doplnovani glykogenu se proste neobejdu jako delnik...

Nepíšete jaké zelí, nicméně zelí ať už klasciké nebo kysané je při protikvasinkové OK. Pouze pokud byste měl sklony ke snížené fci štítné žlázy a nedostatku jódu, je vhodné zelí vařit.
Ostatní věci, které uvádíte, jsou významnými zdroji sacharidů a jsou neslučitelné s prvními fázemi diety. Pečené brambory mají navíc vysoký GI, takže cukr se rychle vstřebává do krve. Pokud bych už z toho musel něco vybrat, vybral bych malé množství pohanky, která obsahuje rozpustnou vlákninu, kterou se krmí probiotické bakterie.

Podívejte se do tabulky v mém podpisu, která Vám snad dá náhled na vhodnost potravin v různých fázích diety.

Co se týče energie, tělo velmi efektivně může získávat energii z tuků a také bílkovin a takto také získávalo zřejmě po většinu času kdy se vyvíjí člověk na této planetě. Bohatě Vám vystačí sacharidy ze zeleniny či ořechů a semínek. Zkuste se pro více informací podívat na principy paleodiety, která tohle dobře objasňuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2013 10:40 pm 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 3:15 pm
Příspěvky: 38
[quote="misujka23":29gxuem0]A?nejaky nazor?je k necemu dobra, nebo ne? \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2013 10:46 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
adrian píše:
dieta je tam popisana glykemicka, ktora funguje na vstrebavani glukozy.
pripravky hlavne vilcacora,lapacho,aloe vera,cesnak odvar na pitie,cesnakovy klystyr

glukosa se vstřebává vždy, kdykoliv jsou buňky na insulin vnímavé (nejsou resistentní) a zároveň je ho dosti ...
znáte ještě jinou možnost?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: sob pro 07, 2013 10:47 pm 
Offline

Registrován: úte říj 02, 2012 3:15 pm
Příspěvky: 38
na rychlosti vstrebavani cukru


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned pro 08, 2013 9:40 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
sakul píše:
Nepíšete jaké zelí, nicméně zelí ať už klasciké nebo kysané je při protikvasinkové OK. Pouze pokud byste měl sklony ke snížené fci štítné žlázy a nedostatku jódu, je vhodné zelí vařit.
Ostatní věci, které uvádíte, jsou významnými zdroji sacharidů a jsou neslučitelné s prvními fázemi diety. Pečené brambory mají navíc vysoký GI, takže cukr se rychle vstřebává do krve. Pokud bych už z toho musel něco vybrat, vybral bych malé množství pohanky, která obsahuje rozpustnou vlákninu, kterou se krmí probiotické bakterie.

Podívejte se do tabulky v mém podpisu, která Vám snad dá náhled na vhodnost potravin v různých fázích diety.

Co se týče energie, tělo velmi efektivně může získávat energii z tuků a také bílkovin a takto také získávalo zřejmě po většinu času kdy se vyvíjí člověk na této planetě. Bohatě Vám vystačí sacharidy ze zeleniny či ořechů a semínek. Zkuste se pro více informací podívat na principy paleodiety, která tohle dobře objasňuje.

Zeli jsem myslel kysane z Billy. To bio bez ecek... Jinak paleo samozrejme znam. 8 let jsem se stravoval jako kulturista, takze hodne bilkovin, plno masa, doplnku atd.. Snazim se to uz omezovat, hlavne ted v době kdy zacinam s klystyrama by asi nebylo vhodny jist maso, když to traveni chci poradne pročistit, takze jim hlavne vajíčka, která si myslim nezatezuji traveni tak jako flákota masa. K tem sacharidům, doted jsem ještě jedl i krupicu pohankovou, kterou jsem ted vyradil. Brambory teda taky vyradim, ale hrozne mi ted chutnaji jahly s česnekem, cibuli, kysanym zelim a posypane drcenymi semínky sezamova a lnena. To teda taky vyradit? Snazim se to varit tak, aby ty jahly byly tvrdsi, ale i tak bude asi ten GI vyssi ze?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned pro 08, 2013 10:59 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Ÿura píše:
Zeli jsem myslel kysane z Billy. To bio bez ecek... Jinak paleo samozrejme znam. 8 let jsem se stravoval jako kulturista, takze hodne bilkovin, plno masa, doplnku atd.. Snazim se to uz omezovat, hlavne ted v době kdy zacinam s klystyrama by asi nebylo vhodny jist maso, když to traveni chci poradne pročistit, takze jim hlavne vajíčka, která si myslim nezatezuji traveni tak jako flákota masa. K tem sacharidům, doted jsem ještě jedl i krupicu pohankovou, kterou jsem ted vyradil. Brambory teda taky vyradim, ale hrozne mi ted chutnaji jahly s česnekem, cibuli, kysanym zelim a posypane drcenymi semínky sezamova a lnena. To teda taky vyradit? Snazim se to varit tak, aby ty jahly byly tvrdsi, ale i tak bude asi ten GI vyssi ze?

Záleží jak vážné jsou Vaše problémy s mikroflorou a s jakou intenzitou jste rozhodnutý je řešit.

Pokud chcete pouze upravit výživu a mikrofloru posílit, tak jáhly a obecně pseudoobiloviny jsou ok a josu určitě lepší volbou než pečivo, cereálie a obiloviny. V rámci tabulky v mém podpisu se můžete pohybovat v potravinách 0-3. U některých lidí a v některých případech tohle může stačit.

Pakliže jsou Vaše problémy závažnější a chcete je řešit pořádně, jáhly na čas vyřaďte, i přes jejich řadu pozitiv. Glykemický index je poměrně vysok a glykemická zátěž, tedy obsah cukrů, také.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned pro 08, 2013 11:23 am 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Candidu mam, ale není to asi az tak hrozne. Podle krkaciho testu a podle toho, ze nejsem moc v pohode taky usuzuju ze mam nedostatek HCl a z toho jak jsem se docetl muze byt i hypofunkce stitnice kterou mam... Myslite teda, ze mam s klystyrama a protikvasinkovou dietou pokracovat? To predpokladam nicemu vadit nebude ba naopak a zamerit se na tu obnovu HCl? Je krome krkaciho testu ještě nejaka jina dejme tomu oficialni cesta jak zjistit jestli mam opravdu nedostatek HCl?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned pro 08, 2013 2:51 pm 
Offline

Registrován: ned črc 21, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 136
Bydliště: Slovensko
kup si betain hcl tablety.... zacni na jednej tablete... das si tabletu a ked ti po nej bude zle, tak mas dost kyseliny... ak nie na druhy den si das dve tablety a takto to skusas kym nenajdes ten spravny pocet tabliet... a tie potom budes uzivat na zvysenie kyseliny... velmi zjednodusene som to napisala.. daj si do vyhladavania betain... tam to bude podrobnejsie...

_________________
Zlavovy kod na iherb VGN243


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz