Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 5:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 3:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Bones píše:
Zdravim,
pise se tu bila ryze. Mohu pouzit bilou jasminovou, aniz bych drazdil strevo ?

Pokud je bílá, tak proč ne i když ona se docela blbě rozváří a zde je lepší rýže rozvařená na šlichtu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 3:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Makovka píše:
Dobrý den, pane Jardo,

včera jsemn si udělal tuhle očistu a po cca necelých dvou litrech jsem šla na WC a dá se říct, že od začátku ze mě šla voda bez čehokoliv, pouze jasně žlutá. Když to bylo po pěti litrech pořád stejné, už jsem to zabalila. Jsem alergická na heřmánek, tak jsem jej nepila. Snědla jsem rýži a červenou čočku (nenadýmá), pila jsem neperlivou Magnesii a kopřivový čaj. Vzbudila jsem se nad ránem a svrbělo mě celé tělo. Jsem ekzematik, opět (asi po čtrnácti letech a nevím už, co s tím, tak jsem zkusila tuto metodu). Dala jsem si tedy vanu s lněným olejem a trochu to ustoupilo. Na snídani jsem měla pohankovou kaši pouze ve vodě, pak jsem šla spát, protože jsem byla hrozně unavená. Vzbudila jsem se za další cca 4 hodiny, s tím, že cítím nadýmání, což se mi v běžném životě stává vyjíměčně a divím se, že se to děje po této proceduře.
Má to vypadat takto? Děkuji za odpověď.

Tak určitě nejde o standardní průběh a něco je tedy špatně. Píšete, že vás trápí ekzém z čehož usuzuji, že střevo dobře nefunguje. Patrně by bylo vhodné se zaměřit na parazity a vyzkoušet zlikvidovat alespoň ty malé i to by mohlo pomoci. Asi bych použil Endiaron 3x denně tabletu po jídle po deset dní, případně jde jít krátkodobě až na trojnásobek této dávky a současně dodávat probiotika, ideálně nad 500 miliard denně. Probiotika dávejte těsně před jídlem a hned začněte jíst. Velice často se tím problém dá pořešit, tak uvidíte a každopádně bych pak šanku zopakoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 3:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
1marci píše:
Zdravím všechny,
jelikož už půl roku čistím tělo těmi mírnějšími prostředky, odkyseluji a snažím se jíst zdravě, tak ekzém na rukou se ani nehnul. A tak jsem si velmi dlouho pročítala toto vlákno o šance, abych se se vším seznámila.Před šankou jsem měla velmi dietní týden a okurkový režim a klystýry. Bude mi padesát a nikdy jsem se nečistila. Vážím 59 kg, měřím 162cm.
Vše jsem si připravila a prostudovala dle návodu na titulní straně ( jak jsou tam ty hezké obrázky stolice).
Také jsem četla i na jiných forech, že se mají cvičit 4 cviky za sebou, no ale natolik jsem důvěřovala postupu od p. Zajíčka, že stačí jen úklony, že jsem tedy po vypití prvního 1,5l cvičila jen tyto úklony - hezky v klídku, pozitivně naladěná. No a pod žaludkem to zabublalo a sifon naskočil. Bafla jsem další plnou petku s vlažnou vodou a solí a šup tam s ní, šlo to na dva dlouhé doušky a já si představovala, že sedim někde na lavičce na kolonádě ve Varech a je mi nádherně. A zase úklony.
Zle mi vůbec nebylo, ani jsem neměla plný žaludek, odtékání dolů ze žaludku fungovalo. No ale v tom místě se to nějak zastavilo a voda nechtěla téct dál dolů. Tak jsem jen tak pro jistotu začla cvičit všechny 4 cviky. Další vodu jsem nepila.
A najednou se,, kolonáda'' \":shock:\" někam vytratila... Mastila jsem pro klystýr 2x a zase jsem cvičila... A zase se nic nedělo, vyteklo ze mě trochu hnědé vody z toho klystýru. Začla jsem v 8 ráno a bylo 10 hod. To už jsem byla dost na pochybách a v obavách o svoje ledviny jsem volala p. Zajíčkovi, ten mě uklidnil, za což mu moooc děkuji. Takže jsem pokračovala v opakovaném cvičení všech cviků a pak to povolilo. Opět jsem vypila další petku a cvičila, záchůdek a pak ještě jednu a cvičila- zas záchůdek,
voda byla čistá, takže jsem dokončila čajem a když vyšel, tak pak po třičtvrtě hodině rýži s máslem.Pak se dostavil nádherný pocit- něco jako úplný klid a štěstí....
Další dva dny jsem odpočívala, nic mě nebolelo, jen svaly od cvičení.
Píšu svoji zkušenost a doporučuji všem šanku - ale nebuďte tak sebevědomí- jako já a radši si vše projděte, popřípadě si vemte asistenci někoho zkušenějšího. Podívejte se i na videa, což jsem já neudělala. Nechci tímto příspěvkem nějak očernit p. Zajíčka, že tam má napsáno, že jemu stačí úklony. Každý jsme jiný a já začátečník.
To byla jen a jen moje blbost, že jsem si nepročetla i první příspěvěk na začátku vlákna, kde je krásný návod ke stažení. \":oops:\" Mylně jsem se domnívala, že je stejný jako ten na titulce.
Budu pokračovat v očistách a začínám se sirnou patlanicí.
Děkuji za vaše stránky p. Zajíčku, moc mi pomáhají

Jak vidíte člověk nesmí propadat panice, pokud něco trochu nejde přesně podle jeho představ, většinou se nic závažného neděje a následná pozitivní zkušenost vám nyní pomůže při dalším opakování, to již půjde skoro samo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 3:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
bobo63 píše:
Dobrý den.

Mám dotaz. Dělám šanku již asi po čtvrté, sifon se otevírá normálně po cca 2 litrech slané tekutiny, ale i se slanou vodou a heřmánkem na konci vypiju celkem cca 5.5 l tekutiny, ale ven ze mě vyjde tak zteží třetina a to na konci vychází čistá voda jak jí piju a potom zabarvená po heřmánku. Může být problém v tom, že nedávám tolik sole jeko dle návodu?

Děkuji.

Tak je to možné, ale pokud z vás na konci jde čistá voda, tak je průběh správný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 3:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Janak píše:
Dobrý den, zkoušela jsem tuto metodu. Při pití prvního 1,5 litru mu bylo špatně od žaludku, ale když voda postoupila dál, bylo to dobré. Ovšem při pití druhého 1,5 litru se mi udělalo strašně špatně a začala jsem zvracet. Nejprve jsem zvracela jen vodu, pak už vodu s krví. Bylo mi na omdlení. Kůru jsem přerušila, ale pak jsem se snažila vypít alespoň heřmánek. Teď se snazim do sebe dostat alespoň trochu rýže s maslem, ale nevím jesti bych vůbec měla jist. Asi zajdu k lékaři. J.k.

Tak pokud se silně podráždí žaludek, může se nějaké krvácení objevit, ale zpravidla jde o nepatrné krvácení z vlásečnic, čili nic kvůli čemu by měl člověk panikařit. Pokud by šlo o masivnější krvácení, teoreticky z vředů, je vhodné, aby se na to podíval doktor, ale ani tak nepředpokládám zásadní problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 3:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Mirka8657 píše:
Dobrý den.

V úterý, na nov, se chystám na šanku, poprvé. Mám několik dotazů, jak se stravovat den předem. Chtěla jsem mít zítřejší dne hlavně na šťávách, ovoci, zelenině a veganské stravě. V úterý jen rýži a ve středu jsem chtěla opět mít stravu založenou hlavně na ovoci a zelenině a kysaném zelí, kvůli bakteriím.. Avšak vidím, že do 24 hodin se nedoporučuje ovoce a zelenina. Mohu se zeptat na důvod? Nebude vadit tělu, když po této době do něj "nacpu" hodně ovoce a zeleniny. Nerada bych nadělala více škody- než-li užitku. Děkuji.

Před procedurou ovoce a zelenina spíše prospějí a po proceduře je vhodné ten první den jíst tu rýži s máslem a druhý den již zase prakticky bez omezení. S tím kyselým zelím bych to nepřeháněl z něho vám může být blbě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 3:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zork píše:
Dnes som po prvý krát vyskúšal túto techniku. Nie som si úplne istý či to prebiehalo v poriadku, tak by som sa chcel poradiť.

Zobudil som sa o 8 ráno, dal som si cca 500dl čistéj vody, počkal cca 40min a začal som piť slanú teplú vodu.
Začal som okolo 8:40. Namiešal som si 6g soli na liter a vypil 2,5dl na ex, spravil cviky, až kým som nevypil 6 pohárov.

Potom som šiel na záchod a prišla prvá stolica. Tak som pokračoval, voda, cviky a nič sa už nedialo. Tak som vypil ešte (okrem prvých 6 pohárov) 7 pohárov po 2,5dl slanej vody.

Nakoniec som si myslel, že niečo robím zle tak som vypil ešte 3 poháre harmančekoveho čaju a sadol si k PC To už bolo cca 10 hodín. Až okolo 10:20 ráno sa ozvala príroda. Do 11 som potom radšej sedel iba na záchode. Taktiež som si dal o 11 ryžu s maslom. Po cca 50min som sa prvý krát napil, ale lne tak trošku, aby som nemusel stále behať na WC.

Ja osobne som mal pocit, že to nešlo úplne hladko, aj keď nakoniec sa dostavil efekt.

Na první pokus dobrý, příště si ještě lépe vyhovíte a půjde to skoro samo. Většinou se lidé zbytečně bojí, jsou stažení a to brání ideálnímu průběhu, lepší je být uvolněný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 3:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
araz píše:
Dobrý den
včera som sa dostala na tuto stranku a zaujala ma tato metoda očisty čreva.Moj problem je,že sa velmi nezdravo stravujem,mám nadvahu a velkým problemom je zapach z ust,ktorý určite po absolvovaní vyšetrení pochádza zo žaludka.Mám stale nafuknute brucho,pocit ťažoby ked zjem napr. len mandarinku citim akoby mi išlo prasknut brucho,velmi ťažko sa mi po normalnom jedle ulavuje, citim ťažobu pocit plneho brucha aj 4 hodiny po jedle,trapia ma neustale vetry,mierne krče v bruchu.Chcela by som vyskusat očistu,skusila som vypit v nedelu a v pndelok rano nalačno iba 6 dcl čistej vlažnej vody a strašne ma obidva dni s toho bolelo asi 10 minut brucho,myslela som,že mi praskne,preto mám obavu ,že tých 6 litrov nevypijem.

Pít slanou, nebo normální vodu je veliký rozdíl, slaná se do těla prakticky nevstřebává a ihned bude provokovat střeva k vyprázdnění. Každopádně musíte počítat, že asi vše nepůjde skoro samo, podle toho co píšete, tak střeva moc pohybu nevykonávají a je třeba počítat s pomalým průběhem. Zápach z úst je hlavně o nedostatku HCl v žaludku a patrně i nějací parazité, nicméně to jenom odhaduji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 6:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Mirka8657 píše:
Ahoj. Tak jsem do toho dnes šla a mám stejné zkušenosti jako Zork. Bylo mi špatně, ale nic moc se nedostavilo. TAk jsem si řekla, že to ukončím. Vypila jsem heřmánek a potom se mi udělalo špatně od žaludku, šlo to horem \":-(\" Dala jsem si vodu a najednou se efekt dostavil. Na slanou vodu jsem se ale nemohla nai podívat a tak tu po douškách popíjím obyčejnou vodu nebo heřmánkový čaj a čistím se. Asi to nedám do uplného konce: průzražné vody dolem, ale i tak se asi očista trochu povedla. Cítím se unaveně a je mi zima.

Pokud voda prošla je vše v pořádku a ta zima je normální, kůra vymyje rezervy z jater a nějakou dobu trvá než se vše zase nahodí. Po kůře je třeba být v teple, to píšu i v návodu, ale při dalších opakováních si člověk již dokáže stav celkem slušně regulovat, prostě jako u všeho, pouze opakování dělá mistra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 6:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Janak píše:
Dobry den, vsem, co po vypiti slane vody zvraceli. Dnes jsem byla s tim zvracenim krve u lekare a lekarka z teto kury nebyla nadsena. Pokud pry chci delat takovouto ocistu tela, v zadnem pripade
nemam pouzivat slanou vodu. Predepise mi na to specialni roztok, ktery je k travicimu ustroji setrny. Take je treba si uvedomit, ze nikdo nevime,v jakem stavu nase travici ustroji je. Takze pozor!!!!
Toto je vsak pouze moje osobni zkusenost, jak je videt, spousta lidi s touto metodou ma zkusenost pozitivni.
Nicmene, ted zacinam obchazet vsechny mozne lekare, aby se zjistil zdroj krvaceni.....

Prosím vás nenechte se oblbovat neznalým lékařem, kůra je stará tisíce let a za tu dobu by se její nebezpečnost určitě zjistila. Předpokládám že šanku nikdy nedělala a jak ji tedy může komentovat, nezdá se vám to divné. Bílý plášť není zárukou inteligence, ani božství, jsou to prostě montérky a jako je spousty fušeráků v jiných oborech, platí to i pro bílé montérky a dokonce si dovolím tvrdit, že v tomto oboru je fušeráků mnohem větší procento než jinde. Jinak klidně celé to kolečko oběhněte a dejte vědět co zajímavého se našlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 6:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zdravotak píše:
Dobry den dneska som skusal cistenie hrubeho creva. Postupoval som podla navodu rano som vypil pollitra studenej vody medzi tym som dal robit ryzu a luhovat 4 sacky kamilkoveho caju.Po hodinke som zacal so slanou vodou vypil som pol litra na ex dalej to uz islo tazsie ale nakoniec to islo a po nejakych 10min vyslo zo mna troska vody ale fakt ze malo.tak som pockal dalsich ale 5min nic sa nedialo tak som zacal pit druhy liter a pol no po pol litri zrazu ma naplo a pogrcal som sa. tak dalej som uz nepokracoval a zacal pit kamilkovy caj.zrhuba po pol litry caju to na mna doslo a asi tak pol hodku som bol stale na WC a vychadzala zo mna voda.
Spravil som nieco zle?mal som dat vacsiu pauzu medzi prvym 1,5l a druhym 1,5l?pripadne mal som pokracovat aj po tom co som vyvratil slanu vodu?a este sa chcem spytat ze nakonci keby som sa dostal az k stvrtemu 1,5l slanej vody tak jak ho dopijem mam hned zacat merat pol hodinu a potom zacat jest?dakujem za odpoved.

Špatně jste neudělal nic, pouze nejste dost trpělivý i to zvracení není překážkou v pokračování, většinou je člověk zaplynovaný a při tom zvracení ta bublina ujde a pak vše probíhá jak má. Prostě jste si to vyzkoušel, příště si lépe vyhovíte a vše bude v pořádku. Jinak ten čas se měří od odchodu tekutiny, čili když z vás odejde majoritní objem té vody a zmizí nucení na stolici.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 6:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
aleson píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tuto očistnou techniku mohou použít i kojící matky? Mám 15měsíčního chlapečka a kojím už jen 1x denně a to ráno. Děkuji za odpověď

Určitě můžete v tom není žádný problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 6:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Chtel jsem se zeptat při nedostatku HCI se zde doporucuje nejdriv vyplach zaludku. Predpokladam, ze lepsi výsledky prinasi sankha nez zvraceni je tomu tak? Jestli ano jak podavat HCI po sankhapraksanane? Je tam potřeba nejaky odsptup?

Ten den nedávejte nic a druhý den již bez problémů. Jinak každá procedura řeší něco jiného, nejde je zaměňovat a jedna nemůže nahradit druhou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje první Shankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 6:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Pítrs píše:
Zdravím všechny tady, už pár týdnů pročítám toto fórum a celé stránky a tak jsem se také rozhodl se sebou taky něco konečně udělat. Zdravá výživa mi nikdy nebyla cizí ale po tom co čtu tady, tak vidím že jsem s ní celou dobu jen tak koketoval…. \":(\"
Ale mám přece jen nějaké zkušenosti s užíváním bylin, kratšími půsty..atd.
Takže jsemse rozhodl zkusit svoji první Shankhapraksalanu.
Naplánoval jsem očistu na sobotu , věnoval jsem týden přípravě :
Od pondělka jsem nejedl žádné maso ani uzeninu.
Středa a čtvrtek jsem jedl jen ovoce a zeleninu, chtěl jsem aby „potrubí“ bylo co možná nejmíň zaplněné, v pátek jsem držel půst jen o přemražené vodě.
V každé volné chvíli jsem pročítal toto vlákno a tak jsem i mysl postupně naladil a už jsem se nemohl dočkat soboty. \":D\"
Nějaké obavy tam samozřejmě byly ale nadšení pro věc převažovalo \":D\"
Myslím, že je velmi důležité přistupovat k proceduře pozitivně a bez obav… kdybych měl do toho jít s nejistotou raději bych to odložil a počkal na lepší konstelaci \":)\"
Zvolil jsem variantu s pitím slané vody po menších dávkách a cviky.
Ten 1,5 litrový „hrnek“ bych teda fakt nedal \":shock:\" Nepiju na ex ani dobrý hořký a studený pivko natož pak teplou slanou vodu.. \":?\"
Ale kdo ho tam pošle, tak rozhodně dobře, určitě to pak celé jede rychleji.
Pil jsem vodu po 0,3l hrnkách a vždy po vypití jsem provedl sérii předepsaných cviků které jsem si dopředu vyzkoušel. Snažil jsem to jet v klidu a soustředěně a už při pití třetího hrnku jsem cítil jak se žaludek vyprázdnil a voda začíná protékat. Po šesté sérii se opravdu dostavilo první vyprázdnění, šlo to hladce, díky střídmé stravě před očistou a byl to jen takový kal. Trochu mi pracovala fantazie, kdovíco tam bude ale bylo to v pohodě….no až na ten ozón, kam se hrabe yperit... pro sichr jsem před WC zapálil vonnou tyč abych doma zachoval harmonicko-meditační prostředí \":lol:\"
Celkem jsem vypil po zmíněných dávkách 5litrů vody v každém rovná polévková lžíce mořské soli. Na lince mám takový pěkný baňatý 5ti litrový demižón a když se na něj tak podívám kolik toho za necelé 2 hodiny skrze mne proteklo tak se tomu skoro nechce věřit…
Kolikrát to šlo ven už nevím, protože po prvních 5ti „průtokách“ už jsem si nestíhal dělat čárky \":)\" Ke konci už opravdu jen čistá čirá voda i když v mém případě ne bezbarvá ale žlutá, asi jako trochu tmavší urina. To mě trochu znervóznělo i když tu o tom zmínky byly ale doufal jsem, že je to od nahromaděné žluči, díky tomu půstu… Což mi Pan Jarda později telefonicky potvrdil….
Na závěr jsem vypil 1litr vlažné neosolené vody, to byla fakt chuť ráje po tý soli a po posledním hrnku zkusil vyvolat zvracení které se sice nekonalo ale „sifon“ se zavřel .
Pak po cca 40ti minutách rýže s máslem….odpočinek…
Takže shrnutí : 5+1 litrů celkem, 6 sérií cviků, pak už to jelo samo…
Celkově to proběhlo hladce, jen při pití čtvrtého litru jsem se cítil trochu malátně, přece jen to s tělem trochu zacvičí ale rychle to odeznělo, představoval jsem si jak už je to potrubí čistý…Dalo se to v pohodě zvládnout. Po posledním pití a čekání na rýži se dostavil pocit žízně jak na sahaře a to i přesto, že jsem hodinu před začátkem víc než litr vody vypil jak je zde v návodu doporučeno. Ale je to samozřejmě individuální, mě cela procedura trvala skoro 2 hodiny, tak jsem se asi dost odvodnil.
Ještě k tomu promazávání „vývodu“ po každém vyprázdnění, to je opravdu dobrá rada!
Chvíli jsem to vynechal a už jsem měl pocit, že tam mám feferonku \":lol:\" takže rozhodně mazat pokaždé !!
Měl jsem doma jelení lůj a pak už dobrý..
Dnes, 2 dny po proceduře, skvělá nálada, lehkost bytí, spousta energie, pocit vnitří čistoty, prostě výsledek opravdu hodně, hodně dobrý….
V pondělí dopoledne jsem se dovolal Panu Jardovi, chtěl jsem zkonzultovat pár detailů o průběhu, všechno mi zodpověděl a dobře jsme si popovídali, škoda, že jsem byl v zaměstnání a nebylo víc času.
Jinak Pane Jardo moc dík za tyto stránky, je toho tady k nastudování víc než dost a zatím jsem nikde jinde nenašel tolik komplexních a na sebe navazujících návodů, informací a zkušeností od diskutujících..a je to všechno v celku hodně motivující …..

No vidíte, na první pokus učebnicový průběh a to se mnoho lidí bojí vypít trochu slané vody a raději lítají po doktorech, no každému holt vyhovuje něco jiného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř pro 25, 2013 6:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Ok a ještě jsem se chtěl zeptat na to jidlo po. Kolik jidel a jakou porci te ryze s maslem bych si mel dat v ten den. Do me spadne bez problemu sáček ryze, takze v ten den dejme tomu 3 jidla= sáček ryze a 40g masla? Ten nasledujici doporučuješ nejake potraviny? Kroupani syrove zeleniny nebo orisku asi nebude idealni ze?

Tak rýže dle potřeby, ale není dobré se moc přežrat, jinak další dny již normální jídlo, bez nějakých omezení, ale nerval bych se spoustou masa, to pak nemá cenu tu kůru dělat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz