Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 5:29 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř led 22, 2014 5:42 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
Pv33...ok, necht je po tvem \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: operacia
PříspěvekNapsal: ned led 26, 2014 12:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
alerter píše:
Zdravím, práve ma prepustili z nemocnice po zápale žlčníka a na CT čku mi našli 2cm kameň v žlčníku. Lekár mi jednoznačne odporučil operáciu za cca 2 mesiace. Myslíte, že táto očista mi pomôže a vyhnem sa operácii a následne budem môcť normálne jesť ako predtým./teraz mám tie 2 mes. do operácie prísnu dietu/. Ďakujem za odpovede.

Tak máte zde mnoho návodů i příkladů co všechno můžete pro své zdraví udělat a operaci vidím skoro jako nejhorší postup.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned led 26, 2014 12:21 pm 
Offline

Registrován: ned led 26, 2014 10:41 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, pane Jardo,
v pátek jsme s manželem vyzkoušeli očistu jater podle Vašeho návodu. Naše zkušenost je:
- manžel po požití první dávky Epsomské soli měl průjem během půl hodiny a očista střev byla dost intenzivní, jinak vše probíhalo v pohodě.
- u mě vše večer probíhlo dobře, průjem žádný, ale vím, že můj metabolismus je pomalejší \":)\". Ve 22 hodin jsem vypila dávku olivového oleje s grepovou šťávou.Šla jsem si lehnout kolem 1 hodiny jsem se vzbudila a bylo mi hrozně zle, bolela mě hlava citíla jsem plné břicho. Během chvilky jsem celý obsah vyzvracela, šla jsem spát, bylo lépe, hlava pořád bolela.V 6 hodin se mé tělo bránilo pozřít tak velký a chladný obsah takhle brzo, dala jsem to, nicméně během cca 30 minut šlo vše ven a mně bylo opravdu zle. Cítila jsem jak jsem dehydrovaná, příšerná bolest hlavy a při jakémko-li, požití tekutiny šlo všem ven.Jak horem tak dolem. Toto se ustálilo, až odpoledne kolem 15hodiny. Jsem snědla pár piškotů(potřebovala jsem sladké) vypila zázvorový čaj - jemný. Cítila jsem jak mi stoupá tlak a tělo získává energii, bolest hlavy byla pořád intenzivní, po malém espressu vše ustálo a bylo fajne. Koupel s levandulovým olej "dočistila" poslední zbytky "nemohoucnosti" a já byla šťastná, že je dobře.
Můj poznatek: raději asi zvolím, kůru pomalejší každodenní - strava, kapičky, akupunktura, přiznám se, že ten stav byl hrozný.
Děkuji za Vaši odpověť popřípadě tip na "šetrnější" očistu. Mám vlaštovičník, ráda bych si udělala lihový extrakt, ale nevím jak dávkování?
Hezký den Vám přejeme a děkujeme za zajímavé stránky
Petra+David \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned led 26, 2014 4:22 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Otazka je jestli jste byla dostatecne zavodnena. Jarda doporucuje mezi pitim jablecne stavy a epsomky ty 4 hodiny dostatecne pit. Ale to se doporucuje obecne zvednout prijem tekutin a minimalne tyden před ocistou urcite. Jestli jste teda v den ocisty vypila jen nejakou jablečnou stavu a potom tu epsomku, tak to bych vyzvracel asi i ja. Ja do sebe dostanu takove 4l vody minimalne, před pitim epsomky a na druhy den po poslední várce epsomky také dostatek tekutin a hlavne minimalne před vypitim oleje klystyr a po ociste taky. Ja na to jdu dneska, tak jsem zvedavej, jestli ze me vyleze ta troska pidi kamenu jako minule... Mam to stizene, protože se mi nejak rozjela stitna zlaza. Silena sucha kuze po celem tele a hlavne silene navaly zimomrivosti a to při ociste není moc prijemne. \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned led 26, 2014 7:44 pm 
Offline

Registrován: ned led 26, 2014 7:12 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Jardo, prosím Vás, četla jsem tuto diskuzi a tak si myslím,že je i pro mě vhodná tato očista. Je mi 25 let,ale mám zvýšený bilirubin nad 30 (nevím jak se značí), problémy s psychikou, malátnost,nízky tlak,motání hlavy,občasné migrény,špatná soustředěnost,asi poslední rok po jedné nehodě s dcerou,která dopadla nakonec dobře a je vše v pořádku,ale nejspíš to udělalo své ten šok. Jinak bilirubin mam nejspise vrozeny nebo aspon tak mi to rika dr a ze se stim nic nedela. Myslíte,že mi ocista muze snizit bilirubin, tim i zazloutle belmo a dalsi stavy odstranit ci zmirnit? Děkuji Vám za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2014 1:25 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Petromila píše:
Dobrý den, pane Jardo,
v pátek jsme s manželem vyzkoušeli očistu jater podle Vašeho návodu. Naše zkušenost je:
- manžel po požití první dávky Epsomské soli měl průjem během půl hodiny a očista střev byla dost intenzivní, jinak vše probíhalo v pohodě.
- u mě vše večer probíhlo dobře, průjem žádný, ale vím, že můj metabolismus je pomalejší \":)\". Ve 22 hodin jsem vypila dávku olivového oleje s grepovou šťávou.Šla jsem si lehnout kolem 1 hodiny jsem se vzbudila a bylo mi hrozně zle, bolela mě hlava citíla jsem plné břicho. Během chvilky jsem celý obsah vyzvracela, šla jsem spát, bylo lépe, hlava pořád bolela.V 6 hodin se mé tělo bránilo pozřít tak velký a chladný obsah takhle brzo, dala jsem to, nicméně během cca 30 minut šlo vše ven a mně bylo opravdu zle. Cítila jsem jak jsem dehydrovaná, příšerná bolest hlavy a při jakémko-li, požití tekutiny šlo všem ven.Jak horem tak dolem. Toto se ustálilo, až odpoledne kolem 15hodiny. Jsem snědla pár piškotů(potřebovala jsem sladké) vypila zázvorový čaj - jemný. Cítila jsem jak mi stoupá tlak a tělo získává energii, bolest hlavy byla pořád intenzivní, po malém espressu vše ustálo a bylo fajne. Koupel s levandulovým olej "dočistila" poslední zbytky "nemohoucnosti" a já byla šťastná, že je dobře.
Můj poznatek: raději asi zvolím, kůru pomalejší každodenní - strava, kapičky, akupunktura, přiznám se, že ten stav byl hrozný.
Děkuji za Vaši odpověť popřípadě tip na "šetrnější" očistu. Mám vlaštovičník, ráda bych si udělala lihový extrakt, ale nevím jak dávkování?
Hezký den Vám přejeme a děkujeme za zajímavé stránky
Petra+David \":)\"

Petro, pred ocistou jater se MUSI delat ocisty strev, viz napriklad
....Před čistěním jater, je velmi vhodné jist par dní hodně jablka a věnovat tak dva dny vyprázdnění střev klystýry, to je proto, aby obsah jater mohl snadno opustit střeva.....
. To, co popisujes, by slo vysvetlit tim, ze jsi ty klystyry nebo jinou ocistu strev nedelala. Casto to resi piti epsomky v prubehu ocisty, ale nekdy k prujmum a vycisteni strev po piti epsomky nedojde. Takze dotaz, cistila jsi pred ocistou ty streva? Vysly z vas druhy den, pripadne dalsi, ty zelene "kameny", plavalo neco nenormalniho v zachodove mise? Pokud chces setrnejsi ocistu, tak to musi byt opet s olejem a citrusovyma stavama, ale mensi mnozstvi a postupne zvysovat. Strava, kapicky (i kdyz nevim jake myslis), akupunktura ani vlastovicnik asi tu ocistu s olejem nenahradi. Mohly by ji castecne nahradit kavove klystryry, jejichz hlavnim cilem je ocista jater, ne strev, ale aspon mne pripada ucinnejsi ten olej.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2014 11:40 am 
Offline

Registrován: pon led 27, 2014 11:33 am
Příspěvky: 5
Dobrý deň, som tu nový, ledva sa orientujem v toľkých informáciách. Začínam s očistami a tento víkend som urobil prvu shanku. Okrem nej by som však chcel urobiť aj JO. Ale mám otázky
1. keď pôjdem k lekárovi na sono, čo si mám dať skontrolovať? žlčník a pečeň? a čo konkrétne?
2. môže sa stať pri robení JO, že by som musel ísť aj do nemocnice z dôvodu nejakých komplikácii pri jej vykonávaní? a čo najhoršie ma môže čakať? operacia?
3. chcel by som si pred tým doplniť horčík a ešte niečo ste tu písali, že je dobré na rozpúšťanie. Kde ho mám zohnať a koľko dávať, ako často, ako dlho?
4. neviem tu nikde nájsť zboží, čo predáva p. Jarda
Ďakujem za pomoc v orientovaní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2014 12:10 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
chlebo píše:
Dobrý deň, som tu nový, ledva sa orientujem v toľkých informáciách. Začínam s očistami a tento víkend som urobil prvu shanku. Okrem nej by som však chcel urobiť aj JO. Ale mám otázky
1. keď pôjdem k lekárovi na sono, čo si mám dať skontrolovať? žlčník a pečeň? a čo konkrétne?
2. môže sa stať pri robení JO, že by som musel ísť aj do nemocnice z dôvodu nejakých komplikácii pri jej vykonávaní? a čo najhoršie ma môže čakať? operacia?
3. chcel by som si pred tým doplniť horčík a ešte niečo ste tu písali, že je dobré na rozpúšťanie. Kde ho mám zohnať a koľko dávať, ako často, ako dlho?
4. neviem tu nikde nájsť zboží, čo predáva p. Jarda
Ďakujem za pomoc v orientovaní.

Prosimte nedelej drama z vypiti 2,5dcl olivového oleje a citronove stavy. To si jako myslis, ze te to zabije nebo co? Co se muze stat, no muze ti byt nevolno, muzes to vyzvracet, muzes dostat prujem(coz je zadouci) atd.. ale nedelej s toho prosimte kovbojku. Bezne lidi na grilovackach sežerou daleko vetsi kvanta tuku naraz. Jestli mas strach ze 120ml oleje, tak co rikša na tohle?
http://www.youtube.com/watch?v=ttC7KbE_uDo \":lol:\"
Jinak ja dneska mam za sebou druhou ocistu, zatím ze me nic nevyslo, jen zbytky jablek a voda a je me pekne docela blbe, hlava me tresti a ještě jsem vylil asi 1l uriny v pokoji na parkety a trochu i na postel fakt parada. \":roll:\" Tak doufam, ze ještě do zitrka něco kulatého ze me vyleze.. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2014 1:49 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
chlebo píše:
Dobrý deň, som tu nový, ledva sa orientujem v toľkých informáciách. Začínam s očistami a tento víkend som urobil prvu shanku. Okrem nej by som však chcel urobiť aj JO. Ale mám otázky
1. keď pôjdem k lekárovi na sono, čo si mám dať skontrolovať? žlčník a pečeň? a čo konkrétne?
2. môže sa stať pri robení JO, že by som musel ísť aj do nemocnice z dôvodu nejakých komplikácii pri jej vykonávaní? a čo najhoršie ma môže čakať? operacia?
3. chcel by som si pred tým doplniť horčík a ešte niečo ste tu písali, že je dobré na rozpúšťanie. Kde ho mám zohnať a koľko dávať, ako často, ako dlho?
4. neviem tu nikde nájsť zboží, čo predáva p. Jarda
Ďakujem za pomoc v orientovaní.

Tady je hořčík a epsomská sůl:
Kód:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=26&t=1327

A tady celková nabídka:
Kód:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewforum.php?f=26

Jaterní očisty se neboj, maximálně ti bude chvíli špatně, já už jich mám za sebou asi 8 bez komplikací.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pomalá detoxikácia?
PříspěvekNapsal: pon led 27, 2014 2:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
vicky píše:
Dobrý deň, niekde na internete som pred časom našla, že pomalá detoxikácia je dávať si po dobu dvoch mesiacov 1 lyžicu panenského olivového oleja a 1 lyžičku citrónovej šťavy. Myslíte si, že je to účinné?
Mierne sa totižto obávam tuto spomínanej detoxikácie a nechcem sa do nej hrnúť, kým sa necítim pripravená. Ďakujem.

Pro by nebyla, dole na jihu se pije po ránu nalačno panák kvalitního oliváče a maká to dobře, klidně na to můžete jít i takto.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žlučník
PříspěvekNapsal: sob úno 01, 2014 6:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
adales píše:
Dobrý den,
před Vánocemi jsem byl hospitalizován s s lehčím zánětem slinivky břišní. Zánět se objevil z důvodu ucpání vývodu žlučovodu kamínky a bahnem ze žlučníku. Na sonu mi řekli, že mám žlučník prakticky plný malých kamínků (3-4mm) a bahna. Pochopitelně, že závěrečná lékařská rada zněla, že žlučník musí ven a to tak, že co nejdříve. Ze začátku jsem s tím byl více méně smířený, ale po nějaké době samostudia problémů, souvisejících s odebráním žlučníku se mi pod kudlu moc nechce.
Přemýšlím o tom, že bych provedl zde doporučovanou očistu jater. Mám ale trochu strach z toho, že by se ten obsah žlučníku mohl někde po cestě zaseknout a přivodit mi stejný problém se slinivkou, jaký jsem měl před svátky. Někde jsem tu četl, že se doporučuje ty kamny nejdříve rozpustit hořčíkem. je to pravda? Má s tím někdo praktické zkušenosti, že se mu po delším užívání hořčíku kameny rozpustily? A jakým způsobem ten hořčík do těla dostat - tabletami, co se dají koupit v lékárnách?
Předem díky za pomoc a rady.

Trochu si vlákna projděte, vše na co se ptáte zde již je mnohokrát zodpovězeno a najdete i praktické zkušenosti. Osobně bych čistil a nevymýšlel, tím nic pokazit nemůžete z příspěvků se dozvíte, že takto se bál skoro každý a vždy to fungovalo k plné spokojenosti klienta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ocista pecene alebo rada
PříspěvekNapsal: sob úno 01, 2014 8:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="maty02":1jxxhv63]Dakujem za reakciu uz som myslel ze sa nikto nenajde a nebude reagovat.Krvne testy boli robene az 2 krat.Jednine co sa naslo boli mierne zvysene pecenove testy a leukocity ktore vraj reaguju na miernu aktivitu proti nejakemu viru ci zapalu.Na pecen som nedostal nic, stitna zlaza nebola vysetrena.Sono pecene, slinivky, zlcnika vsetko v poriadku a moje telo spatne travy jem kusok jedla napr.rohlik a ide my brucho vyskocit a mam pocit akoby som zjedol 3 rezne.Na druhy den stolica ktora je riedka az kasovita a niekolkokrat som vnej videl zvysky potravy ako mrkva a nejake biele hrudky o rajcinach to je normalne ze sa slupka nestravi ani zdravemu cloveku.Bol my robeny rozbor mocu aj stolice vsetko v norme.Tak ja uz nechapem kde je zakopany pes.Pred par mesiacmi mi bola robena kolonoskopia kde sa pred vysetrenim pacient pripravuje ocistou hrubeho creva pitim 1,5l vody v ktorej je akesi prehanadlo alebo cistidlo a vola sa moviprep.Niekolko krat na WC uz som mna isla len voda.Myslim ze ocista nejakym sposobom prebehla.dakujem za reakciu k mojmu problemu[/quote:1jxxhv63]
Tak mohou za tím být i

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 01, 2014 9:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Chtel jsem se zeptat, zítra zacinam s ocistou jater(dnes beztucna strava a plno jablek..) jestli v ten den ocisty a to nasledujici rano kdy se ještě pije epsomka mam vynechat doplňky(lugol, minerálka s chloridem horecnatym a hymalajskou soli,Ccko,Dcko,B6,Ecko...) ?

Ano, ten první den bych nic ze suplementů nedával.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 01, 2014 9:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Jak nezustala? To muze koncit rakovinou te SZ ne? Ja furt nejak doufam, ze se nakopne. TPO mam jen mirne zvysene 34 a před mesicem to bylo 42, kdezto plno lidi ma TPO i přes 1000... Mam tam zatím jen mensi cysty snad to zastvim zavčasu a ještě mi bude SZ slouzit. \":cry:\" Jinak jake beres prasky, taky jen neucinou T4? Ja to ted na tyden vysadil a daval mensi davky jodu cca 4g. Zítra pujdu na krev co to udelalo. Snad TPO z 34 nevyskočilo na nejake silene číslo... Musim zlepsit traveni, dostat do sebe co telo potřebuje, coz zatím nefunguje jak ma a to je zaklad k uzdraveni ze...

Ano, toto píšete správně a u té očisty není třeba panika, většinou se výsledky dostavují až u dalších pokusů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob úno 01, 2014 9:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Ÿura píše:
Podle PH papirku mam od ocisty PH nekde kolem 5 to je sileny, je to bezny, ze PH takhle klesne? Takhle prekyselena není ani moje matka co kouri ji jen to co se zde povazuje za největší jedy a ještě kouri...

Tak nedivte se, ono toho bordelu z jater naleze do celého těla opravdu dost.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz