Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 6:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 95  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř led 22, 2014 10:47 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Tak konečne som sa rozhodol (zatial z finannčných dôvodov) pre odšťavovač, vertikálny šnekový pomalobežný Zelmer JP1500: http://goo.gl/sDEfrk Máte niekto skusenosti s týmto Zelmerom?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 02, 2014 10:27 pm 
Offline

Registrován: ned lis 03, 2013 4:42 pm
Příspěvky: 33
Skusenosti nemam ale na youtube som pozeral videjka a tiez pokukujem po tejto masinke


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 06, 2014 9:04 am 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
Planujem kupit omegu 8004-8006, chcem sa spytat,ake mate s tymto odstavovacom skusenosti, co sa tyka ucinnosti odstavovania a kvality stavy??? Ake klady a zapory ste spozorovali?? Viem, ze to nie je angel, ale zda sa mi to celkom vhodna volba....
Dakujem za kazdu odpoved....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 06, 2014 3:01 pm 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Milandr píše:
Planujem kupit omegu 8004-8006, chcem sa spytat,ake mate s tymto odstavovacom skusenosti, co sa tyka ucinnosti odstavovania a kvality stavy??? Ake klady a zapory ste spozorovali?? Viem, ze to nie je angel, ale zda sa mi to celkom vhodna volba....
Dakujem za kazdu odpoved....

Mám 8004 od září, od té doby lisuji každý den 2-3L šťávy. Co do obsluhy a umývání je omega super, nemám co vytknout. Kvalita šťáv je výborná, o 100% chutnější než z odstředivky, výtěžnost reálně tak o 20-30% vyšší než odstředivka, záleží jak co. Šťavím hlavně jablka, mrkev, červenou řepu, pomeranče, ananas, hrušky, špenát, řap.celer, zelí, kedlubny, bulvový celer, mandarinky, zázvor, mangold...

Zápory:
- Jablka je třeba kupovat tvrdá, nemoučná, (granny smiths, gloster...) jakmile použijete moučná, měkká, poleze vám místo šťávy pyré.
- Ananas dává výbornou šťávu, ale šťaví se dost obtížně, většinou, asi kvůli minimu vlákniny která by obsah posouvala dál k sítku, dojde k hromadění obsahu v oblasti šneku a hrozí protečení otvorem kolem hřídele.
- Šťáva obsahuje dost vlákniny (podle druhu ovoce či zeleniny) já mám rád čistou šťávu, proto ji ještě cedím přes sítko (příslušenství omegy), vlákninu (dřeň) sním a šťávy pak piji čisté.

Po půlroce používání jsem s omegou spokojen, splňuje co jsem od ní očekával a mohu jen doporučit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 07, 2014 8:36 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Milandr píše:
Planujem kupit omegu 8004-8006, chcem sa spytat,ake mate s tymto odstavovacom skusenosti, co sa tyka ucinnosti odstavovania a kvality stavy??? Ake klady a zapory ste spozorovali?? Viem, ze to nie je angel, ale zda sa mi to celkom vhodna volba....
Dakujem za kazdu odpoved....

Mám Omegu 8006. Od 8004 se liší jen designově. Prostě jen lépe vypadá \":)\" Souhlasím se vším co píše Danny. A též mohu dopočit. Není to špička, ale zlatá střední cesta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 07, 2014 7:59 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Taky jsem rozhodnutá pro Omegu-ale chci bílou-8004.Ale proto nepíšu-má někdo podobný problém jako já?-Od lonského léta,kdy jsem začala pít štávy,mám bíle až žlutě potažený jazyk-někdy víc,někdy mín,ale nikdy se mi to od té doby neztratilo.S kvasinkami si myslím problém nemám,beru béčka,vit D,solanku,lugol,mám za sebou šanky,očisty jater,ledvin,kloubů,trojčátko,celkově se zdravotní stav celkem zlepšil,ale ten potažený jazyk v pořádku není-co s tím??? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 07, 2014 9:45 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
jajda22 píše:
Taky jsem rozhodnutá pro Omegu-ale chci bílou-8004.Ale proto nepíšu-má někdo podobný problém jako já?-Od lonského léta,kdy jsem začala pít štávy,mám bíle až žlutě potažený jazyk-někdy víc,někdy mín,ale nikdy se mi to od té doby neztratilo.S kvasinkami si myslím problém nemám,beru béčka,vit D,solanku,lugol,mám za sebou šanky,očisty jater,ledvin,kloubů,trojčátko,celkově se zdravotní stav celkem zlepšil,ale ten potažený jazyk v pořádku není-co s tím??? Děkuji

Podla mna ten biely az zlty povlak na jazyku je premnozena candida, kedze ten problem mam aj ja. Doporucujem skusit slinovy test,aj ked nemusi byt 100 %-ny, vo vacsine pripadov bol celkom presny http://www.candidaalbicans.mypage.cz/th ... inovy-test


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 07, 2014 11:17 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Milandr píše:
Podla mna ten biely az zlty povlak na jazyku je premnozena candida, kedze ten problem mam aj ja. Doporucujem skusit slinovy test,aj ked nemusi byt 100 %-ny, vo vacsine pripadov bol celkom presny http://www.candidaalbicans.mypage.cz/th ... inovy-test

No,jestliže mám kvasinky jako ,že asi jo,tak mi je pití štáv aktivovalo-do té doby mě nic takového netrápilo-tak vůbec nevím,jestli štávy vůbec pít dál nebo ne!Iproto už půl roku otálím s koupí Omegy
Máte taky někdo tento problém? Jaký má pak význam pít šťávy,když si na jednu stranu člověk pomůže a na druhou uškodí? Až se zbavím kandidy-jestli se mi to povede,vůbec nevím,jastli se ke šťávám zas vrátit,abych v tom nelítala znovu!!! Jestli by nebylo lepší koupit mixer a dělat je smothie? Jak by jste tohle řešili? Děkuji za rady


Naposledy upravil jajda22 dne ned bře 02, 2014 7:37 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2014 10:53 am 
Offline

Registrován: stř zář 26, 2012 10:50 am
Příspěvky: 76
jajda22 píše:
No,jestliže mám kvasinky jako ,že asi jo,tak mi je pití štáv aktivovalo-do té doby mě nic takového netrápilo-tak vůbec nevím,jestli štávy vůbec pít dál nebo ne!Iproto už půl roku otálím s koupí Omegy

Zeleninove stavy jsou bez problemu,akorat pozor na mrkev a cervenou repu,ovocne bych nepil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2014 4:17 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
No,je pravda,že jsem hodně pila především mrkev a rajče,zeleninové mín,ovocné ani nedělám-to mám ráda vcelku-nedovedu si představit,že bych dopoledne měla jíst něco jiného než ovoce,ale nějak budu musettu kvasinku umravnit -ach jo!!! \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2014 6:22 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
jajda22 píše:
celkově se zdravotní stav celkem zlepšil,ale ten potažený jazyk v pořádku není-co s tím??? Děkuji

Pokud se ti stav zlepšil, nic neměn a jed´pořád dál jako doted, jen zkus ze začátku třeba 3x denně, pak stačí i 1x denně ( nebo podle času ) žužlat slunečnicový olej 20 minut asi lžíci, jazyk by se měl zlepšit. Já mám vždycky po mmsku uplně růžový jazyk, ale bílý potah na něm nějak výrazně nemívám, pak by ještě šlo zkusit koloidní stříbro. Mohlo by se jednat na jazyku o bičenku, nikoliv o kandidu. Měl to jeden známý, řešil kandidu, ta může jít ruku v ruce s bičenkou a chlamydiemi, později řešil bíle potažený jazyk a na ten zabralo právě žužlání oleje, které jsem mu poradila a jazyk lehce stírat třeba lžičkou. Bičenku měl od holubů.
Ne vždy znamená bíle potažený jazyk KANDIDU \":roll:\"
Já piju denně už asi měsíc litr štávy z mrkve, několikrát do týdne litr z jablek+rakytník, občas 1/2l červené řepy a bez problémů, do toho 2 i více lžíc medu za den, nějakou zeleninu a jiné ovoce. Kdysi jsem bývala co tři měsíce na gyn. ohledně mykoz, co jsem na vita stravě i štávách nemám problém, podle příspěvků zde bych ho ale asi mít měla \":lol:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2014 9:45 pm 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
Ten olej určitě zkusím-nedělala jsem,kolostříbro je k vnitřnímu užití-ne k žužlání,že?Nevíte náhodou jak ho užívat?Gyn.potíže jsem nikdy neměla.Jinak na kandidu mi to taky až tak neštymuje,klystýrama jsem nic nevykutala,nadýmání minimálně,stolice OK-to jsou asi nejhlavnější příznaky kandidy,že.Byla bych strašně ráda,kdyby to kandida nebyla-do dlouhodobé nízkosacharid.diety se mi vůbec nechce,díky za rady


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 08, 2014 11:24 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
jajda22 píše:
Ten olej určitě zkusím-nedělala jsem,kolostříbro je k vnitřnímu užití-ne k žužlání,že?Nevíte náhodou jak ho užívat?Gyn.potíže jsem nikdy neměla.Jinak na kandidu mi to taky až tak neštymuje,klystýrama jsem nic nevykutala,nadýmání minimálně,stolice OK-to jsou asi nejhlavnější příznaky kandidy,že.Byla bych strašně ráda,kdyby to kandida nebyla-do dlouhodobé nízkosacharid.diety se mi vůbec nechce,díky za rady

Ten olej se žužlá, neboli cedí mezi zubama tam a zpět a pak se vyplivne - je bílý jako mléko, musí se vypláchnout pořádně pusena a nejlépe vyčistit zuby u vás bych nechala i lehce setřít jazyk. V žádném případě vyžužlaný olej nepolykat, je plný toxinů a svinstev, což máme laboratorně prověřené. Vše se dělá aspon 20 minut.
To KStříbro se nechává co nejdéle pod jazykem a pak spolknout ( nežužlá se ), já dávkování nějak neřeším, mám svůj generátor KS, namlátím si 1/2l za půl hodiny a můžu to pít po kýblech \":lol:\", no když je problém, tak si dávám větší štamprdlu několikrát denně, jak se někde strašívá, že při větších dávkách člověk zmodrá, tak to není pravda, zmodrání způsobuje stříbro, které má velké molekuly, já dělávám tak asi 25 ppm a to cpu i do očí jako kapky, dávala jsem to i psíčkovi při zákalu, kdy narážel do věcí, zabralo to a ve svých 14ti letech viděl i za roh.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 09, 2014 8:53 am 
Offline

Registrován: úte zář 25, 2012 9:55 am
Příspěvky: 166
jani píše:
Ten olej se žužlá, neboli cedí mezi zubama tam a zpět a pak se vyplivne - je bílý jako mléko, musí se vypláchnout pořádně pusena a nejlépe vyčistit zuby u vás bych nechala i lehce setřít jazyk. V žádném případě vyžužlaný olej nepolykat, je plný toxinů a svinstev, což máme laboratorně prověřené. Vše se dělá aspon 20 minut.
To KStříbro se nechává co nejdéle pod jazykem a pak spolknout ( nežužlá se ), já dávkování nějak neřeším, mám svůj generátor KS, namlátím si 1/2l za půl hodiny a můžu to pít po kýblech \":lol:\", no když je problém, tak si dávám větší štamprdlu několikrát denně, jak se někde strašívá, že při větších dávkách člověk zmodrá, tak to není pravda, zmodrání způsobuje stříbro, které má velké molekuly, já dělávám tak asi 25 ppm a to cpu i do očí jako kapky, dávala jsem to i psíčkovi při zákalu, kdy narážel do věcí, zabralo to a ve svých 14ti letech viděl i za roh.

No tedy,jestli takhle jednoduché věci stačí,tak budu skákat metr vysoko! Už po dvou žužlání oleje mám dojem,že je jazyk lepší-a to s tím bojuju víc jak půl roku!! Stříbro nasadím asi taky-je to asi taková všeobecná dezinfekce a hlavně minerály-ne? Nebude se to nějak tlouct se solankou,béčkama,vit D,zinkem,jodem? Nebo asi by bylo lepší s tím stříbrem počkat až doberu vše toto? Stříbro mám doma od Jardy,aby se mi do té doby nezkazilo,objednala jsem pro manžela,ale nechce ho ani na kloktání-má jít na krční mandle-o jiném způsobu léčby nechce ani slyšet-nehnu s ním,ikdyž vidí u mě zlepšení zdraví Moc děkuji za rady


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 09, 2014 2:28 pm 
Offline

Registrován: pon lis 25, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 253
Sana juicer furt nikdo nemá? Porad se nemuzu rozhodnout jestli tten rozdil cca 1000kc za to stoji. Jinak plánuju nejaky poradny detox na stavach, ale te kandidy se taky obavam. Chci odstavnovat hlavne mrkev, červenou repu v objemu tak 1kg mrkve denne+tak 300/500g cervene repy a k tomu vždycky co bude po ruce zazvor, celer, okurka, kapusta.. Delal jsem ted nejaky ten patek ocisty, klystyry a zadne hleny ze me nesly. Strevo se nezda byt nejak extra zaneradene, ale test vysel jasne pro kvasinky. Nicmene bych rad aspoň mesic dal telu opravdu jen zivou stravu plnou enzymu a pomoct tak jatrum..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 95  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz