Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 9:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: dotaz
PříspěvekNapsal: pon bře 08, 2010 11:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
lipka píše:
Dobrý večer,mám na Vás otázku.Zajímá mě,zda roztok slané vody při průplachu trávicího ústrojí nepoškodí hlasivky?Nebude mě pak škrábat v krku?Je možné na druhý den po proceduře bez problémů zpívat?Děkuji za odpověď.

Slaná voda nijak hlasivkám nevadí, ale může dojít k detoxikační reakci a zahlení se krk. Není to sice jako při nachlazení, ale i tak to může být nepříjemné. Není to pravidlem a je to dost vzácné, ale stát se to může.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 5:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř pro 09, 2009 5:11 pm
Příspěvky: 50
Bydliště: Zlín
Jarda píše:
Nedomnívám se, že by na to mělo to jídlo vliv. Podle mého názoru máte to střevo dost zpomalené a je možné, že i stále zanesené. Většina lidí se domnívá, že to letité zaneřádění lze odstranit jednou kůrou, ale to je chyba. Procedury se musí pravidelně opakovat a teprve po nějaké době se dostaví výsledky. Pokud máte s tím startem problém, tak vždy těsně před procedurou proveďte klystýr a bude to mnohem lepší.

taky podezrivam sve strevo z pomalosti. ani pri vysokych davkach horciku (skoncil jsem na 2000 mg/den) se nedostavil prujem, pri jaterni ociste doslo na prujem az po 4. davce epsomske soli a ted i takhle pomaly start sifonu u sankhy. je to dane tim zaneradenim (byt jsem se v uplynulych tydnech cistil celkem intenzivne jak klystyry, tak 2x sankhou) nebo zkratka je moje strevo takove?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 6:09 pm 
Offline

Registrován: pon bře 08, 2010 2:47 pm
Příspěvky: 74
Sůl mám objednanou. Jak přijde pustím se do toho. To bude mazec, co ze mě poleze. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte bře 09, 2010 6:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
haddock píše:
taky podezrivam sve strevo z pomalosti. ani pri vysokych davkach horciku (skoncil jsem na 2000 mg/den) se nedostavil prujem, pri jaterni ociste doslo na prujem az po 4. davce epsomske soli a ted i takhle pomaly start sifonu u sankhy. je to dane tim zaneradenim (byt jsem se v uplynulych tydnech cistil celkem intenzivne jak klystyry, tak 2x sankhou) nebo zkratka je moje strevo takove?

Hořčík dodávejte stále a po nějaké době se stav musí srovnat, je otázkou jak velký deficit tělo vlastně má. Také při jaterní očistě můžete té soli dávat více, to ničemu neškodí a alespoň vidíte, jak vypadá předávkování hořčíkem. Za těchto okolností by možná nebylo špatné absolvovat výplach střev na hydrocolonu, to vypere opravdu všechno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 9:16 pm 
Offline

Registrován: stř bře 10, 2010 7:58 pm
Příspěvky: 2
Dobrý večer, provedl jsem si očistu střeva přesně dle popisu.Jen jsem po celou dobu vypil pouze 3 litry slané vody a očista byla hotová.Je to možné,nebo se musí vypít opravdu 4,5 l.?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř bře 10, 2010 9:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
baris píše:
Dobrý večer, provedl jsem si očistu střeva přesně dle popisu.Jen jsem po celou dobu vypil pouze 3 litry slané vody a očista byla hotová.Je to možné,nebo se musí vypít opravdu 4,5 l.?

Pokud z vás šla pouze čistá voda, tak je to pořádku a na litrech nezáleží, to je napsáno tak, aby to vypláchlo každého. Já piji dokonce 7,5 litru tekutin a pořídím to za 25-30 minut.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 5:31 pm 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
dobrý den, kdysi můj nynější manžel zkoušel tuto očistu střev, nyní bych to ráda zkusila i já. Doporučujete mi se s Vámi spojit přes skype ? Nebude Vás to moc obtěžovat ? Ráda bych se s Vámi domluvila. Velmi mě zajímá i metoda MMS, má matka trpí autoimunitním onemocněním Lupus a třeba by ji to mohlo pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pát bře 12, 2010 9:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
dobrý den, kdysi můj nynější manžel zkoušel tuto očistu střev, nyní bych to ráda zkusila i já. Doporučujete mi se s Vámi spojit přes skype ? Nebude Vás to moc obtěžovat ? Ráda bych se s Vámi domluvila. Velmi mě zajímá i metoda MMS, má matka trpí autoimunitním onemocněním Lupus a třeba by ji to mohlo pomoci.

Klidně zavolejte a domluvíme se.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob bře 13, 2010 4:02 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 3:55 pm
Příspěvky: 6
Dobrý den, skusila som prvýkrát Sankhapraksalanu a nebola som schopná vypiť také množstvo slanej vody. Ledva som do seba dostala liter a pol a potom tak max. liter, na prvú stolicu som išla po cvikoch až zhruba po hodine, to bola klasická stolica, potom ma druhé množstvo vody nutilo znova, ale to v podstate boli výkali s vodou. Pri každom napití slanej vody som ledva preglgla aby som ju nevyvrátila späť, v podstate som vôbec nepociťovala nevolnosť,len som nebola schopná vypiť tú nechutnú slanu vodu. Po druhej várke slanej vody, ktorú som vypila s potom na čele, som vypila zhruba liter čistej vody, lebo tu slanu už som fakt nemohla a nakoniec čaj a ryžu samozrejme.Pri poslednej stolici išla zo mna už iba čistá voda ale nemám pocit že by mi to malé množstvo vyčistilo čreva, myslíte že by to mohlo stačiť? Mam od malička problémy so zácpami, dúfala som že zo mna vídu aspon 3 kilá výkalov ale nebolo to ani zdaleka také. Myslíte že to mohlo mať účinok a dokonale ma to prečistilo? dakujem Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob bře 13, 2010 9:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Janinka158 píše:
Dobrý den, skusila som prvýkrát Sankhapraksalanu a nebola som schopná vypiť také množstvo slanej vody. Ledva som do seba dostala liter a pol a potom tak max. liter, na prvú stolicu som išla po cvikoch až zhruba po hodine, to bola klasická stolica, potom ma druhé množstvo vody nutilo znova, ale to v podstate boli výkali s vodou. Pri každom napití slanej vody som ledva preglgla aby som ju nevyvrátila späť, v podstate som vôbec nepociťovala nevolnosť,len som nebola schopná vypiť tú nechutnú slanu vodu. Po druhej várke slanej vody, ktorú som vypila s potom na čele, som vypila zhruba liter čistej vody, lebo tu slanu už som fakt nemohla a nakoniec čaj a ryžu samozrejme.Pri poslednej stolici išla zo mna už iba čistá voda ale nemám pocit že by mi to malé množstvo vyčistilo čreva, myslíte že by to mohlo stačiť? Mam od malička problémy so zácpami, dúfala som že zo mna vídu aspon 3 kilá výkalov ale nebolo to ani zdaleka také. Myslíte že to mohlo mať účinok a dokonale ma to prečistilo? dakujem Jana

Jakkoliv i nesprávně provedená očista střeva je lepší než ho nečistit vůbec, ale v tomto případě, pokud z vás šla pouze čistá voda, to asi proběhlo dobře. Zítra poznáte, zda to bylo správně vyčištěné, buď budou zlatožlutá hovínka jako u mimina a to je správně, nebo v nich budou vidět i normální tmavé výkaly a pak to nebylo zcela ok. Každopádně je potřeba to provádět častěji, zpočátku párkrát po 14 dnech, aby se střevo srovnalo a normálně fungovalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 2:38 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 3:55 pm
Příspěvky: 6
Prosím Vás nemôžem do seba dostať tú slanú vodu, rozmýšlala som ako by som sa jej vyhla, myslíte že keby som skusila dané množstvo soli, ako popisujete, rozriediť v malom množstve vody, tak 1dcl, prehltnúť a dopiť to čistou vodou 1 1/2 litra, malo by to rovnaký účinok, myslím že v žalúdku by sa to malo zmiešať a urobiť ten efekt alebo je to tak uplne zle a zbytočné?? dakujem za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned bře 14, 2010 11:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Janinka158 píše:
Prosím Vás nemôžem do seba dostať tú slanú vodu, rozmýšlala som ako by som sa jej vyhla, myslíte že keby som skusila dané množstvo soli, ako popisujete, rozriediť v malom množstve vody, tak 1dcl, prehltnúť a dopiť to čistou vodou 1 1/2 litra, malo by to rovnaký účinok, myslím že v žalúdku by sa to malo zmiešať a urobiť ten efekt alebo je to tak uplne zle a zbytočné?? dakujem za radu.

To fungovat bude, ale obávám se, že chuťově to nepůjde vůbec spolknout, protože to nebude roztok, ale směs práškové soli ve vodě, bude to více než nasycený roztok. Můžete to dělat i jinak a vyzkoušet pomalu působící epsomskou sůl, které se sice také dává hodně, ale není tak nechutná. Nicméně to pak bude procedura na celý den, než to skrz vás projde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 10:29 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 3:55 pm
Příspěvky: 6
prosím vás môže túto očistu robiť aj človek čo prekonal hepatitidu? pýtam sa aby sa niečo nestalo, nemôže to mať nejaké zlé účinky na organizmus? dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř bře 17, 2010 11:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Janinka158 píše:
prosím vás môže túto očistu robiť aj človek čo prekonal hepatitidu? pýtam sa aby sa niečo nestalo, nemôže to mať nejaké zlé účinky na organizmus? dakujem

Čištění střev má jenom pozitivní účinky o negativních jsem ani nikdy nečetl a po takovémto onemocnění by bylo vhodné naopak čistit organizmus co nejvíce, aby se srovnal. Po očistě střeva by měla následovat očista jater.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 9:56 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 3:55 pm
Příspěvky: 6
Je normálne že som si pred týždnom robila očistu črev a ešte som nebola na velkej? je strašné ako to telo to v sebe drží a aké sú tie črevá lenivé


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz