Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 3:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 04, 2014 11:36 am 
Offline

Registrován: pon bře 03, 2014 9:24 am
Příspěvky: 4
janin píše:
No a samozrejme,do 14tej pijeme len jablkovú šťavu a potom do 18tej piť,koľko znesieš (Jardo niekde písal-ako velbloud \":)\" ).osobne vypijem aspoň 2litre vody,niekedy aj viac.Vždy očista prebehla bez problémov.

Ano, 14-18 som vypila vela vody, ako pisem, robila som vsetko presne podla navodu.
Len asi, kedze ma tak 6x krat za sebou prehnalo, tak sa mozno telo dehydratovalo. Uvidim, ked to budem robit znova, ako bude telo reagovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 04, 2014 11:43 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Použila si 60g epsomskej soli?Ak ano,tak nabudúce skús menej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 05, 2014 3:58 pm 
Offline

Registrován: stř bře 05, 2014 3:50 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
tento víkend zkusím podle Vás tuto očistu, vše jsem si nakoupila, jen nevím, co mohu jíst v pátek do 14 hodin, jestli to stejné jako ve čtvrtek, nebo nic. Mám žlučový 8mm kámen, tak doufám, že ho ze sebe dostanu a nebudu muset jít pod kudlu. Na kontrolu na gastroenterologii jdu příští čtvrtek, tak jsem zvědavá, jestli tam furt bude nebo ne..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 05, 2014 11:35 pm 
Offline

Registrován: stř bře 05, 2014 11:27 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
chtěla bych vyzkoušet očistu jater. Jen nechápu, jak se provádí klystýr? Nechci provádět klystýr doma, nechci se do toho sama pouštět.
Myslíte, že bude stačit popíjení zaječice před zákrokem? Nebo bude stačit v den D vypít hořkou sůl s vodou v 18. a 20. hodin, jak se píše v návodu? V návodu z Regenerace se píše, že se má pít 6 dní před zákrokem 1l jablečného moštu za den. A pak se pije ta hořečnatá sůl v ten den, kdy to budeme provádět. Pak je postup stejný jak jinde. Zajímal by mě názor někoho jiného, kdo si nedělal poctivý domácí klystýr a jak to u něj probíhalo.
Byla bych moc vděčná za jakoukoli radu.
Děkuji, Verča


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 08, 2014 10:17 am 
Offline

Registrován: sob bře 08, 2014 10:14 am
Příspěvky: 2
Dobrý den,
včera jsem si dělala očistu jater, ale nic ze mě nevyšlo. Teda jen takový malý měkký zelený kuličky, nic víc. Kameny žádné. Nevím, co jsem dělala špatně, protože jsem postupovala přesně podle návodu. \":-(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 08, 2014 10:36 am 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Vendelin píše:
Dobrý den,
včera jsem si dělala očistu jater, ale nic ze mě nevyšlo. Teda jen takový malý měkký zelený kuličky, nic víc. Kameny žádné. Nevím, co jsem dělala špatně, protože jsem postupovala přesně podle návodu. \":-(\"

Měkký zelený kuličky je přesně to co z vás má při JO vyjít. Sice nevím proč se jim říká kameny, ale je to ono. Podívejte se na fotky v této diskuzi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 08, 2014 10:47 am 
Offline

Registrován: sob bře 08, 2014 10:14 am
Příspěvky: 2
Danny_70 píše:
Měkký zelený kuličky je přesně to co z vás má při JO vyjít. Sice nevím proč se jim říká kameny, ale je to ono. Podívejte se na fotky v této diskuzi.

Když ony jsou opravdu sytě zelený jako hrášek a úplně měkké-jen co se na ně sáhne, tak se rozpliznou \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob bře 08, 2014 11:10 am 
Offline

Registrován: ned led 27, 2013 12:30 pm
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Vendelin píše:
Když ony jsou opravdu sytě zelený jako hrášek a úplně měkké-jen co se na ně sáhne, tak se rozpliznou \":-)\"

Jestli to vypadá podobně jako na obrázcích níže, tak je to ono:
Kód:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=24&t=558&start=45#p4941

Kód:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=24&t=558&start=105#p5516

Kód:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=24&t=558&start=135#p6040


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte bře 11, 2014 11:41 am 
Offline

Registrován: úte bře 11, 2014 11:20 am
Příspěvky: 1
Dobrý den všem,

očistu celého těla, ne jen jater, mám zatím v plánu, zatím jsem neprováděla. Ale v článku mne zaujala jedna věc a to je konkrétně popis toho, co z člověka vyjde v případě JO, cituji: "hnědé vláknité smetí".

Přesně takto bych popsala to, co ze mě vychází i bez očisty. Nikdy jsem na internetu nenarazila na nic, co by to mohlo být, až tady. Prosím Vás, je možné, že je to přesně to, co vy popisujete? Krystalky cholesterolu? A je možné že se vylučují sami bez jakékoliv očisty? Přesně takto bych to totiž popsala - hnědé vláknité smetí a plave to.

Krom toho mne dost trápí nadýmání a někdy ze mě vyjde i pěna, která, samozřejmě, také plave. Pěna a někdy také hlen a mazlavé cosi.

Trápí mě to, prosím o radu, co by to mohlo být, kde se to vzalo.

Samozřejmě, jak Vás asi napadá, můj jídelníček by se zdravým rozhodně nazvat nedal, stravuji se velice nárazově - mám období, kdy jím zdravě (zelenina, ryby, luštěniny, bílo jogurty, piji jen vodu, čaje) a pak mám období, kdy se stravuji velice nezdravě (fastfoody, bagety, slazené nápoje...).


Děkuji předem za objasnění, snad mi konečně vysvětlíte to, co jsem nikde jinde nenašla.


B.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 12, 2014 4:10 pm 
Offline

Registrován: stř bře 12, 2014 3:11 pm
Příspěvky: 1
Dobry den. Zistili mi zlcnikove kamene a chcel by som sa ich zbavit prirodzenou cestou. Nasiel som aj tuto ocistu, ale napadlo ma, ci nie je nahodou vysledny produkt skor nejaka forma mydla vytvorena v tele vzajomnou reakciou tych vstupnych surovin?
http://sk.wikipedia.org/wiki/Mydlo

Alebo nejaka ina forma vyzrazaneho olivoveho oleja?

Mate niekto skusenosti s kontrolou na sonografii po absolvani ocisty, teda ci kamene zmizli?
Netvrdim, ze to nevycisti pecen, creva a ine organy, ale mam pochybnosti o vyslednom vylucenom produkte, ci su to naozaj zlcnikove kamene. Na niektorych obrazkoch je toho naozaj vela a aj dost velke kusy.
Necital som vsetkych 192 stran, tak neviem, ci sa to uz skor nepreberalo v tejto diskusii.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř bře 12, 2014 4:18 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
Baruna píše:
Dobrý den všem,

očistu celého těla, ne jen jater, mám zatím v plánu, zatím jsem neprováděla. Ale v článku mne zaujala jedna věc a to je konkrétně popis toho, co z člověka vyjde v případě JO, cituji: "hnědé vláknité smetí".

Přesně takto bych popsala to, co ze mě vychází i bez očisty. Nikdy jsem na internetu nenarazila na nic, co by to mohlo být, až tady. Prosím Vás, je možné, že je to přesně to, co vy popisujete? Krystalky cholesterolu? A je možné že se vylučují sami bez jakékoliv očisty? Přesně takto bych to totiž popsala - hnědé vláknité smetí a plave to.

Krom toho mne dost trápí nadýmání a někdy ze mě vyjde i pěna, která, samozřejmě, také plave. Pěna a někdy také hlen a mazlavé cosi.

Trápí mě to, prosím o radu, co by to mohlo být, kde se to vzalo.

Samozřejmě, jak Vás asi napadá, můj jídelníček by se zdravým rozhodně nazvat nedal, stravuji se velice nárazově - mám období, kdy jím zdravě (zelenina, ryby, luštěniny, bílo jogurty, piji jen vodu, čaje) a pak mám období, kdy se stravuji velice nezdravě (fastfoody, bagety, slazené nápoje...).


Děkuji předem za objasnění, snad mi konečně vysvětlíte to, co jsem nikde jinde nenašla.


B.

Nejlepší by byly fotky, ale vypadá to na kvasinku, mám to podobně (asi).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 14, 2014 4:56 am 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 9:23 am
Příspěvky: 17
PeterH píše:
Dobry den. Zistili mi zlcnikove kamene a chcel by som sa ich zbavit prirodzenou cestou. Nasiel som aj tuto ocistu, ale napadlo ma, ci nie je nahodou vysledny produkt skor nejaka forma mydla vytvorena v tele vzajomnou reakciou tych vstupnych surovin?
http://sk.wikipedia.org/wiki/Mydlo

Alebo nejaka ina forma vyzrazaneho olivoveho oleja?

Mate niekto skusenosti s kontrolou na sonografii po absolvani ocisty, teda ci kamene zmizli?
Netvrdim, ze to nevycisti pecen, creva a ine organy, ale mam pochybnosti o vyslednom vylucenom produkte, ci su to naozaj zlcnikove kamene. Na niektorych obrazkoch je toho naozaj vela a aj dost velke kusy.
Necital som vsetkych 192 stran, tak neviem, ci sa to uz skor nepreberalo v tejto diskusii.

Prečítal som na toto téma toho dosť a v diskusiách je len zopár prípadov, kde žlčníkový kameň po očiste skutočne zmizol .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát bře 14, 2014 9:06 am 
Offline

Registrován: pát bře 14, 2014 8:38 am
Příspěvky: 1
dobrý den,
předně děkuji autorovi i ostatním za velikou inspiraci a pomoc při snaze pomoci tělu odčinit škody na něm páchané. loni touto dobou jsem absolvoval dvě jaterní očisty. výsledek byl velmi hmatatelný, nemyslím tím tedy jen to co vyšlo. hned od soboty jsem se cítil velmi dobře a že se zlepšil stav jater jsem poznal také po různých akcích s přáteli v souvislosti s požitým alkoholem - snesu teď o hodně víc než dřív \":wink:\" .mimochodem, teď ji dělám opět, přesně podle návodu zde uvedeného.
ale.
od první jaterní očisty mne začalo mírně pobolívat, je to spíše takový tlak v levém boku těsně pod žebry. nikdy před tím jsem to nezaznamenal a postupně se to zhoršuje. někdy to reaguje na snězení nějakého jídla (i ovoce), jindy jen tak. teď je ráno, nic jsem nejedl a tlačí mě tam zase. nenapadá vás, co by to mohlo být ? když jsem pátral po orgánech v tom místě, tak tam je spodek žaludku, slezina, možná i záhyb tlustého střeva...
poraďte prosím.
mizerovský


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned bře 16, 2014 5:30 pm 
Offline

Registrován: ned bře 16, 2014 5:14 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
provedl jsem první očistu jater a vyšlo ven dost sytě zelených kamenů, taky žlutých a několik tmavých.
Sytě zelené byly kolem 1cm. Z čeho vzniká tento odstín ? Děkuji za odpověď. Pavel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 17, 2014 6:59 pm 
Offline

Registrován: pon bře 17, 2014 6:52 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den,



před 14dny jsem skončila na pohotovosti s bolestí v pravém podžebří a na sonu zjistili,že mám kamínky ve žlučníku velikosti do 7mm a hned mě hnali na vyoperování žlučníku.To jsem odmítla.Přítel mi řekl o možnosti vyčištění jater a žlučníku pomocí očisty a tak jsem začala hledat na internetu,až jsem narazila na Vaše stránky,které jsem celé přelouskala a rozhodla se,že očistnou kůru zkusím.Stalo se tak ze čtvrtka na pátek a vyšlo ze mě pár větších kamínků(asi 5mm) a hodně nějakého jakoby smetí-písku.Cítím se podstatně lépe,ale chtěla jsem se zeptat,zda se očistami opravdu těch kamínků ve žlučníku zbavím a zda ty kamínky nejsou už již zvápenatělé?Do 14dnů plánuji udělat další očistu a nasadila jsem i hořčík.Po druhé očistě chci jít na sono,zda tam kamínky ještě jsou nebo ne,ale právě nevím,zda ze mě vychází jen ty cholesterolové nebo i zvápenatělé kamínky?Co vidí doktoři vůbec na sonu?Jen ty zvápenatělé kameny?A ještě se chci zeptat,zda je nutné užívat ten hořčík na rozpuštění kamínků-pokud je mám tak malé?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz