Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 1:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 31, 2014 12:13 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Pijem 1liter po tretej dávke a cca 1.5l po štvrtej dávke.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 31, 2014 1:28 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
janin píše:
Pijem 1liter po tretej dávke a cca 1.5l po štvrtej dávke.

O.k., ale o koľko minút po vypití tretej a štvrtej dávky sa napiješ čistej vody ? Ďakujem za odpoveď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 31, 2014 1:35 pm 
Offline

Registrován: úte srp 21, 2012 10:38 am
Příspěvky: 29
Zdravim po vikendu, kdy jsem absolvoval svou 3. ocistu jater.
Tato ocista byla pro me sokujici, nebot po 2. ociste nevyslo ze me temer nic, a pri teto ociste strasne kvantum kamenu.
Ocistu jsem provadel v patek, stejne jako u predchozim dvou jsem ihned usnul na 1h, kdy jsem se pote probudil s nutkanim na zachod.
Pote jsem opet usnul a vzbudil se ve 3h rano sneprijemnym pocitet zizne a bolesti bricha. Do 6h jsem koukal na TV a tesil se na prisun tekutiny tj. 3 davky epsomske soli, po ktere jsem zase usnul a probul me az budik na 8h rano, kdy jsem do sebe dostal 4. davku. Tak jak jsem si vecer rikal, ze popijeni epsomky neni nijak spatne tak ta 4. davka se me zdala temer nepozivatelne, tvrde jsem musel zapasit, abych ji do sebe dostal. po pul hodine nasledovala porce ciste vody, dokazal jsem do sebe dostat jen 3dl. Porad prevladal pocit slabosti, bolesti bricha. Kdyz neprichazely prujmy tak jsem nasadil dva klystyry, ktere pomohly dostat ze strev toxicky odpad a hned se mi ulevilo. Kaminku byla kvanta, tolik jich nevyslo za posledni dve ocisty dohromady. Prujmy z epsomky trvaly cely den a pri kazdem se v toaletni mise ukazaly zelene kameny.
Cca v 11h v sobotu jsem startoval cerstvou stavou z jablicka, okurky, mrkve a maly kousek ananasu v odstavnovaci na ovoneni. Po poledni jsem si pochutnal na rajcatku bez slupky, odpoledne pak na jablku a hrusce. Na veceri jsem uz mel jednu malou housku s rajcatkem.
V nedeli jsem si dal do tela prochazkou v prirode, cca 15km na slunicku a cerstvem vzduchu. Cely den byl na ovoci krom vecere, kdy jsem mel pecivo a syr.

Dnes v pondeli jsem myslel, ze uz ze me vyjdou zbytky vikendove stravy. Prekvapene jsem v mise uvidel kameny, nejvetsich rozmeru co ze me vysly po o ciste, ktere oproti tem vikendovym maji tvrdsi konzistenci a jsou o velikostech 2 cm viz. foto.


Přílohy:
ocista jater III.jpg
ocista jater III.jpg [ 61.19 KiB | Zobrazeno 8814 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 31, 2014 1:53 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
NOWOCAYN_2 píše:
O.k., ale o koľko minút po vypití tretej a štvrtej dávky sa napiješ čistej vody ? Ďakujem za odpoveď.

Napijem sa cca o 10 minút.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon bře 31, 2014 2:20 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
[quote="janin":3kb1lyp9]
Napijem sa cca o 10 minút.[/quote:3kb1lyp9]
Díky za odpoveď \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 04, 2014 9:13 am 
Offline

Registrován: pát dub 04, 2014 9:06 am
Příspěvky: 1
Dobrý den. Mohu provádět očistu jater i když již 15 let nejsem majitelem žlučníku (z důvodu ucpání vývodu právě kamenem)? Dodnes si pamatuji bolesti a mám z toho strach.Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 04, 2014 12:59 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
http://www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty00.php


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 04, 2014 1:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
Zdravím všechny čističe \":wink:\"
chci se zeptat, jestli nevadí když budu k ovoci konzumovat pangamin a chlorellu a popřípadě naklíčenou čočku? Tu čočku hlavně proto, že jsem dal klíčit a už je ke konzumaci a já se k ní dostanu nejdříve v neděli po očistě játry a to by už nebyla nic moc a škoda vyhodit \":mrgreen:\"

díky

a ještě jedna věc, nemůžu sehnat odštavňovač, tak snad nevadí pití 100% džusu z obchodu? \":|\"

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 05, 2014 7:30 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="frenie":140p9kui]Dobrý den. Mohu provádět očistu jater i když již 15 let nejsem majitelem žlučníku (z důvodu ucpání vývodu právě kamenem)? Dodnes si pamatuji bolesti a mám z toho strach.Díky[/quote:140p9kui]
Zkopiruju co uz jsem tu psal

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
140p9kui


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 05, 2014 9:32 am 
Offline

Registrován: sob dub 05, 2014 9:26 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, právě provádím svou první očistu a mám jeden dotaz. Postup jsem dodržela, ale ráno ze mě sice vyšla voda, ale nikoli témř čirá, ale měla žluto zelenou barvu, teď po několikerém vyprázdnění je již světlejší, ale do čiré má skutečně daleko, několik káménků vyšlo, ale spíš ze mě vycházejí ty nánosy jako kdyby krystalky. Je to v pořádku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 12:44 pm 
Offline

Registrován: ned dub 06, 2014 12:01 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
mám za sebou 4. očistu žlučníku a jsem z toho trochu nejistá. První dvě byly takové stejné, večer ani moc průjem, ráno pak odcházely nečistoty-smetí a podruhé i malé kamínky. Celé dopolene jsem byla unavená. Třetí byla nejlepší, průjem již večer po první dávce soli, ráno také hned po první soli, odcházelo plno smteí a větších kousků a kaménky velikosti třešně. Průjem pokaždé trval skoro celé dopoledne. Po té třetí mi bylo dobře, byla taková očišťující i psychicky, jakoby "spadl kámen". Na tu včerejší jsem se opravdu těšila, že se mi zase uleví. Dělala jsem ji po14 dnech od té minulé. Měla jsem za sebou náročný týden a několik dní mě žlučník už tlačil. Večer to bylo dobré, jen olej mi už moc nechutná \":-)\". Spala jsem dost špatně, ráno mě bolel žaludek a čtvrtou dávku soli jsem skoro nedala. Nastal jen mírný průjem a vyšlo jen to smetí a pár kousků. Asi za hodinu jsem znovu usnula asi na 3 h a pak nic. Žaludek stále jako na vodě a neodcházelo už nic. Další slaný roztok bych už neudržela. Když se mi udělalo trochu líp, dala jsem si meduňkovo mátový čaj a udělala klystýr. Znovu nevyšlo téměř nic. A to mě právě znejisťuje - kde to všechno, co mělo odejít, je? Zůstalo to ve žlučových cestách nebo ve střevech? Dneska už je mi líp, jen jsem se vzbudila s velkým točením hlavy, asi šel tlak dolů. Při práci se to zlepšilo \":-)\". Ale mám dál čistit střeva, koukala jsem teda, že při stolici (už jsem začala jíst) šlo ještě nějaké smetí, nebo to nechat projít samo? Chápu, že organismus reaguje pokaždé jinak, možná jsem měla nechat žlučník trochu odpočinout po těch stresech a až pak čistit, ale spíš jsem věřila, že mu to pomůže hned a že se mi zase uleví. Ta třetí očista byla po víc než 14 dnech od minulé. Nestěžuju si, četla jsem tu o daleko větších problémech, já nemám vlastně skoro nic. Spíš po tom, co jsem četla, jsem čekala do 5-6 očisty zvyšující se počet kamínků a až pak se to blíží "vyčištění". Po tom, co viděli na UTZ si nemyslím, že bych byla tak rychle "čistá". Děkuju, že můžu s vámi sdílet, jsem začátečník.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 06, 2014 1:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
Tak dnes jsem dokončil svou první Játerku \":)\"
Tato očista je hodně pohodová, teda aspoň pro mě. \":)\"
Jen výsledek byl tmavé zelené kuličky, měkké konzistence, což mohla být Chlorella, kterou jsem pár tabletek pozřel a nebo třeba i něco jiného, ale co to nevím \":mrgreen:\"
Tak uvidíme příště \":)\"

hodně zdaru ostatním \":wink:\"

zde ještě zajímavé obrázky \":roll:\"
http://www.vitalia.cz/galerie/kameny-ve-zlucniku-nemaji-co-delat/#6

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 07, 2014 1:29 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 20, 2014 6:57 pm
Příspěvky: 43
Chtěl bych se ještě jednou dotázat. Dobrý den, chtěl jsem se optat na tu epsomskou sůl. Těch 60ml uvedených v ingrediencích můžu brát jako 60g, nebo jde přímo o nějáky roztok? V lékarně ho prodávájí v pevném skupenství tak mě zmátlo, že je to v receptu uvedené v mililitrech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 07, 2014 9:34 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 06, 2014 5:20 pm
Příspěvky: 186
v případě, že máte nějakou menší odměrku s mililitrovou stupnicí tak naměřte 60ml. Já to na kuchyňské váze navážil 60g a prohnalo mě to solidně \":wink:\"
Jak říká pan Jarda, jestli máte deficit hořčíku tak to nemusí mít ten stejný efekt jako u mě. Já se poctivě před očistou ládoval Chloridem hořečnatým.

_________________
Hodně zdraví, štěstí a úspěchů s hledáním správné cesty ke zdraví ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv dub 10, 2014 9:36 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 10, 2014 9:20 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jak je to s pitným režimem v průběhu očisty jater, tj. jestli se po 18. hodine může ještě pít voda.
Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz