Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 9:32 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 167  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: čtv bře 18, 2010 10:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Janinka158 píše:
Je normálne že som si pred týždnom robila očistu črev a ešte som nebola na velkej? je strašné ako to telo to v sebe drží a aké sú tie črevá lenivé

Stolice musí být každý den a pokud není spontánní defekace, tak je nezbytné provést klystýr a toxické odpady z těla odstranit. Jinak se jedná o veliký problém a je to vysoce nebezpečné. Začněte aplikovat denně čerstvý domácí kefír, klidně litr denně, ale defekace musí chodit sama, jinak si vyvoláte opravdu vážné zdravotní potíže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: sob bře 20, 2010 9:42 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 3:55 pm
Příspěvky: 6
prosím Vás na helikobactera v žalúdku máte nejaký dobrý overený zabiják? dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned bře 21, 2010 12:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Janinka158 píše:
prosím Vás na helikobactera v žalúdku máte nejaký dobrý overený zabiják? dakujem

Helikobakter pylori naprosto nesnáší kapsaicin z pálivých paprik, ale musíte s tím zacházet opatrně, nedá a se to aplikovat při otevřeném žaludečním, nebo dvanácterníkovém vředu. Je potřeba provést několik očist žaludku a zjistit zda se tam nevyskytuje krev. Pokud ne, tak se dá použít kapsle s pálivou práškovou paprikou, třeba kajenský pepř a zapije se vodou. V žaludku to je jak když do kotle hodíte hadr s benzínem, ale zpravidla tato bakterie zmizí již po pár aplikacích. Je to sice tvrdé, ale velice účinné opatření.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned bře 21, 2010 5:39 pm 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
\":D\" Dnes jsem si udělala očistu. Nezvládala jsem tedy vypít 1,5 litru najednou, proto jsem přidala i cvičení, trvalo mi to tedy déle, asi přes dvě hodiny. Vyprazdňování se povedlo až po vypití dvou litrů, pak jsem vypila další litr slané vody - vyprazdňování pokračovalo dobře a pak už bych další slanou vodu nezvládla, pozvracela bych se. Pila jsem už tedy jen heřmánek - tři litry. To, co ze mě odcházelo bylo docela normální, nejdříve řídká stolice, pak špinavá voda, nakonec voda s kousíčky jakoby tmavších drobků. Zajímalo by mě, co to jsou ty obrázky špinavé stolice, nic podobného ze mě totiž nevyšlo.(je mi 36 let) Po rýži jsem se cítila docela unavená, šla jsem si lehnout, po hodině mě vzbudil plný močový měchýř, po další hodině opět. Moč byla úplně světlá. Nyní se cítím odpočatá a vpohodě. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli neznáte i ty cviky, kdysi jsem je totiž znala a byla tam i stojka, jen nevím, v kterém pořadí, nyní jsem našla jiný popis cviků - bez stojky a nevím, zda mi tam nechyběla. A taky by mě ještě zajímalo, když u hydrocolon terapie je doporučované čištění nejlépe několik dnů za sebou, aby se prý rozpustily a odstanily i nečistoty v záhybech střeva, jestli bych to neměla udělat i u této očisty.
díky Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned bře 21, 2010 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
:D Dnes jsem si udělala očistu. Nezvládala jsem tedy vypít 1,5 litru najednou, proto jsem přidala i cvičení, trvalo mi to tedy déle, asi přes dvě hodiny. Vyprazdňování se povedlo až po vypití dvou litrů, pak jsem vypila další litr slané vody - vyprazdňování pokračovalo dobře a pak už bych další slanou vodu nezvládla, pozvracela bych se. Pila jsem už tedy jen heřmánek - tři litry. To, co ze mě odcházelo bylo docela normální, nejdříve řídká stolice, pak špinavá voda, nakonec voda s kousíčky jakoby tmavších drobků. Zajímalo by mě, co to jsou ty obrázky špinavé stolice, nic podobného ze mě totiž nevyšlo.(je mi 36 let) Po rýži jsem se cítila docela unavená, šla jsem si lehnout, po hodině mě vzbudil plný močový měchýř, po další hodině opět. Moč byla úplně světlá. Nyní se cítím odpočatá a vpohodě. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli neznáte i ty cviky, kdysi jsem je totiž znala a byla tam i stojka, jen nevím, v kterém pořadí, nyní jsem našla jiný popis cviků - bez stojky a nevím, zda mi tam nechyběla. A taky by mě ještě zajímalo, když u hydrocolon terapie je doporučované čištění nejlépe několik dnů za sebou, aby se prý rozpustily a odstanily i nečistoty v záhybech střeva, jestli bych to neměla udělat i u této očisty.
díky Michala

Pokud jste normálně štíhlá, tak nemůžete počítat s vyplavením až 15 kg úsad, to se povede takovým nepraktovským típkům s váhou cca 150 kg+. Stojka při této proceduře asi není dobrý nápad, to se dělá u klystýru, kdy chcete tekutinu dostat proti přirozenému pohybu střeva, ale zde chcete naopak přirozený směr zrychlit. Jogíni to také dělají, ale jinak, tyto vícedenní očisty se konají pomocí vývaru pórkovitých rostlin a trvají i několik dní v kuse. Dělat to slanou vodou není vhodné, to značně vysušuje střeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned bře 21, 2010 9:16 pm 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Děkuji, mohl byste mi poskytnout bližší informace o tom několikadenním výplachu a zda byste mi ho doporučil ? Má váha je normální ( výška 158cm, váha 51 kg). Trpím nečistou pletí s rozšířenými póry v obličeji. Celkově bych ráda začala žít zdravěji. Začali jsme s manželem užívat koloidní minerály, cítím po nich více energie a stačí mi méně spánku. Také jsem uvažovala o očistě koloidním stříbrem. Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: ned bře 21, 2010 9:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
Děkuji, mohl byste mi poskytnout bližší informace o tom několikadenním výplachu a zda byste mi ho doporučil ? Má váha je normální ( výška 158cm, váha 51 kg). Trpím nečistou pletí s rozšířenými póry v obličeji. Celkově bych ráda začala žít zdravěji. Začali jsme s manželem užívat koloidní minerály, cítím po nich více energie a stačí mi méně spánku. Také jsem uvažovala o očistě koloidním stříbrem. Michala

Prakticky jednou provedete normální proceduru se solí a další dny již se sůl nepoužívá, ale jako projímadlo slouží silný pórkový vývar, potom se zase najíte a takto postupujete stále dokola. Má to ovšem v našich podmínkách celkem dost nedostatků a můžete si tím docela snadno rozházet baktérie ve střevním traktu. Osobně bych to laikům asi nedoporučil, to už chce být opravdu docela dost daleko a v problematice zkušený. Vhodnější je mezi jednotlivými procedurami provádět klystýry, nejlépe urinové, což má vynikající výsledky. Pokud přemůžete evropský odpor k vlastní urině a použijete ji na pleť obličeje, budete velice překvapena jak levná kosmetika existuje a jak špičkové výsledky se od ní dají čekat. Aplikuje se to rozetřením na pokožku, jako krémem a necháte zaschnout, klidně to můžete nechat i přes noc a ráno omýt teplou vodou. Koloidní stříbro musíte mít kvalitní, jinak se moc výsledků čekat nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 11:40 am 
Offline

Registrován: pát bře 12, 2010 4:52 pm
Příspěvky: 68
Děkuji, zkusím to. Koloidní stříbro jsem našla od firmy Pharma Activ. Znáte nějakého jiného kvalitního dodavatele ?
A ještě jsem Vás chtěla požádak o tip na kvalitní odšťavňovač ( aby odšťavňoval i bylinky na Vámi doporučovaný zelený nápoj).
Také by mě zajímalo, kde sehnat semena jetele nebo vojtěšky a jak velký záhonek asi doporučujete osázet pro potřeby čtyřčlené rodiny a zda nápoj mohu zkusit dát i mladšímu dvouletému synovi.
A ještě jedna otázka - má matka si netroufá na jogínské čištění střev, četla jsem o čištění pomocí yuccy, která obsahuje hodně saponinů, tělo "namydlí" a pití teplé vody, která nečistoty pomůže smýt na principu klasického mytí, ve spojení s večerním užití lactobacilů. Yucca se prodává v tobolkách. Jaký je Váš názor ?
Moc děkuji Michala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 7:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
MICHALA píše:
Děkuji, zkusím to. Koloidní stříbro jsem našla od firmy Pharma Activ. Znáte nějakého jiného kvalitního dodavatele ?
A ještě jsem Vás chtěla požádak o tip na kvalitní odšťavňovač ( aby odšťavňoval i bylinky na Vámi doporučovaný zelený nápoj).
Také by mě zajímalo, kde sehnat semena jetele nebo vojtěšky a jak velký záhonek asi doporučujete osázet pro potřeby čtyřčlené rodiny a zda nápoj mohu zkusit dát i mladšímu dvouletému synovi.
A ještě jedna otázka - má matka si netroufá na jogínské čištění střev, četla jsem o čištění pomocí yuccy, která obsahuje hodně saponinů, tělo "namydlí" a pití teplé vody, která nečistoty pomůže smýt na principu klasického mytí, ve spojení s večerním užití lactobacilů. Yucca se prodává v tobolkách. Jaký je Váš názor ?
Moc děkuji Michala

Já fabrické výrobky neznám, to vám nepomohu, sám si ho vyrábím a tím mám celkem jistotu, že vím co používám. Na to je zde otevřeno celé vlákno, tak tam koukněte, to není ani tak o tom, co bych vám doporučil já, ale dost to závisí na vašich finančních možnostech a konkrétních požadavcích. Semena vojtěšky běžně zakoupíte v zahrádkářských prodejnách a jsou velice levná, na běžnou potřebu celé rodiny pořídíte sadbu za cca 25,-Kč a záhonek 3x5 m je bohatě, já mám dvakrát tak velký, ale to jsem přehnal. Starší dcera tím svoje malé děti napájí naprosto běžně. Tento postup neznám, ale asi to fungovat může, já osobně preferuji mechanické čištění, které má vynikající výsledky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 9:55 pm 
Offline

Registrován: sob bře 13, 2010 3:55 pm
Příspěvky: 6
prosím vás ta kapsle s praškovou palivou paprikou sa da kupiť v lekarni alebo kde to zoženiem? a ako často sa to musí použiť? je tam nejaké dávkovanie?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: očista střev
PříspěvekNapsal: úte bře 23, 2010 11:20 am 
Offline

Registrován: úte bře 23, 2010 11:17 am
Příspěvky: 1
Dobrý den, chtěla jsem vyzkoušet sankhapraksalana ta jsem dělala krok za krokem podle vašeho návodu a po vypití 1.5l slané vody jsem musela jít okamžitě zvracet,co s tím mam delat? potrebuju nutně nejakým způsobem vypláchnout střeva, jelikož mám problémy s nafouknutým břichem a pocity nevolnosti, po vyzkouseni nejakym projimadel je stejne vysledek velmi mizerny, snazim se jist zeleninu a ovoce a hodne pit, jenze bez uspechu a nevim jak mam postupovat dale, děkuji za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista střev
PříspěvekNapsal: úte bře 23, 2010 2:49 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Janys.lexin píše:
Dobrý den, chtěla jsem vyzkoušet sankhapraksalana ta jsem dělala krok za krokem podle vašeho návodu a po vypití 1.5l slané vody jsem musela jít okamžitě zvracet,co s tím mam delat? potrebuju nutně nejakým způsobem vypláchnout střeva, jelikož mám problémy s nafouknutým břichem a pocity nevolnosti, po vyzkouseni nejakym projimadel je stejne vysledek velmi mizerny, snazim se jist zeleninu a ovoce a hodne pit, jenze bez uspechu a nevim jak mam postupovat dale, děkuji za odpoved.

Najrychlejsia cesta je seria klystirov, alebo dzusovy post, alebo hladovka o vode. Idealne spojit prve s druhym alebo tretim. Na strave to ide dost pomaly, moja skusenost je taka, ze 10 dnovy dzusovy post mi poriesil viac, ako niekolko mesiacov na prevazne surovej strave. Mozno na cisto surovej strave by to islo lepsie, no na tej som nebol schopny vydrzat a myslim, ze to malokto. Pokial su v creve nejake breberky, je prekyselene, zlenivele, zdegenrovane, je jedno co tam prijde... vsetko to zakyseluje, a najidealnejsie je, aby si crevo proste oddychlo.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: úte bře 23, 2010 6:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Janinka158 píše:
prosím vás ta kapsle s praškovou palivou paprikou sa da kupiť v lekarni alebo kde to zoženiem? a ako často sa to musí použiť? je tam nejaké dávkovanie?

V lékárně koupíte pouze prázdné kapsle velikosti 0 a papriku normálně v obchodě. Kapsli si sama naplníte, zpočátku dejte raději jen třeba třetinu, nebo polovinu, zavřete a zapijete teplou vodou. Podle snášenlivosti můžete zvyšovat dávkování, až do několika kapslí denně a aplikujete do odeznění potíží.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: očista střev
PříspěvekNapsal: úte bře 23, 2010 6:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Janys.lexin píše:
Dobrý den, chtěla jsem vyzkoušet sankhapraksalana ta jsem dělala krok za krokem podle vašeho návodu a po vypití 1.5l slané vody jsem musela jít okamžitě zvracet,co s tím mam delat? potrebuju nutně nejakým způsobem vypláchnout střeva, jelikož mám problémy s nafouknutým břichem a pocity nevolnosti, po vyzkouseni nejakym projimadel je stejne vysledek velmi mizerny, snazim se jist zeleninu a ovoce a hodne pit, jenze bez uspechu a nevim jak mam postupovat dale, děkuji za odpoved.

Xion vám to píše správně a dělat do takto zanesených střev šankaprakšalánu je asi opravdu blbost, to se budete trápit a je otázkou zda ten sajrajt ve střevech vůbec prorazíte. Můj názor je, že u takto masivně zanesených střev je vhodnější si skočit alespoň jednou na hydrocolon, kde vás slušně vypláchnou a teprve poté pokračovat v těchto procedurách. Další možnost je aplikovat epsomskou sůl v roztoku a pít ji tak dlouho, dokud vás nevyprázdní, tím si i trochu dorovnáte hladinu hořčíku, která je na dobrou funkci střev také potřeba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sankhapraksalana
PříspěvekNapsal: stř bře 24, 2010 4:28 pm 
Offline

Registrován: úte bře 23, 2010 12:04 pm
Příspěvky: 18
chcel by som sa opytat ci je mozne ocistu hrubeho creva robit aj roztokom urcenym pred vysetrenim kolonoskopiou..GUTALAX sa to tusim volalo ale nie som si isty.vyraba to rakusko..ide o prirodny prostriedok vyluh z nejakej bobule a chuti to ak kola...prehananie je to kvalitne..a trva pol dna az do cista...totiz netrufam si aplikovat slanu vodu na moje problemy s pazerakom...to by som si asi velmi nepomohol..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2493 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 167  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz