Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 4:16 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2969 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 198  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: ned zář 07, 2014 9:28 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Iveta87 píše:
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně užívání vitaminu C (kyseliny askorbové od Vás, pane Zajíčku) v těhotenství. Jsem v 25. týdnu a od začátku těhotenství do teď jsem užívala 1 čajovou lžičku céčka rozpuštěnou v jablečném moštu denně. Teď mi ale kyselina došla a já nevím, jestli jí mám už dost nebo jestli je lepší jí užívat až do konce těhotenství kvůli mimču. To samé u vloček řasy Dulse. Brala jsem to samé množství a také si nejsem jistá, jestli v ní mám pokračovat. Moc děkuj za odpověď.
Sarka píše:
Předevčírem se mi narodil syn a byl to vskutku céčkový porod alá Klenner \":)\"

Jen to shrnu, ve druhém trimestru jsem brala kolem 10 g denně, pak jsem se rozhodla navyšovat a dolézt pozvolna k průjmu, což se nedařilo, ve třetím trimestru jsem pár týdnů brala až kolem 50 g denně. Pak postupné snižování na asi 17-20 g denně.
Porod začal den před termínem, a to odtokem plodové vody bez kontrakcí, dítě se narodilo po 13.5 hodinách. Kontrakce jsem měla jen posledních 40 minut. Stahy snesitelné a daleko daleko příjemnější než poprvé. Porodní poranění žádné, hráz byla tentokrát zvýhodněna nejen céčkem, ale i vhodnou porodní polohou, a tréninkem s epi-no. Během porodu (za těch 13.5h) jsem užila postupně 65 g AS (ze 45 gramů kyseliny askorbové + asi 20 g sody).
Dítě se narodilo ve 14:55, do večera jsem vypila ještě AS z 18 g kyseliny askorbové. Druhý a třetí den po porodu užívám denně AS z asi 35 g kyseliny askorbové. Bez projímacích účinků.
Já i dítě jsme naprosto v pořádku. Novorozenci jsem první a druhý den podala orálně asi 20 mg kyseliny ve vodě, více moc nechtěl. Třetí den už nic, určitě má dostatek z mateřského mléka.
Všechna pozitiva tohoto porodu lze přičíst různým vlivům a můj osobní prožitek nemůže "potvrdit" žádnou teorii, nicméně je zcela v souladu s pozorováními dr. Klennera.

Takto zkušenost s vysokým dávkováním vitamínu C v těhotenství jedna členka popisovala a myslím, že na jejím postupu není co rozporovat, tedy v tom problém nevidím. Také rozumné množství uvedených řas by nemělo způsobovat žádný problém jsou plné kvalitních minerálů a spíše mohou mnohé deficity pořešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: ned zář 07, 2014 9:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
pokora píše:
Je vhodné vzít si kombinaci vitamín C + Bkomplex + spirulina hned po bílkovinném jídle (luštěniny)? Nemlátí se tam výrazně něco s něčím?

Podle všeho by to nemělo nijak vadit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: ned zář 07, 2014 9:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Vzhledem k tomu, že je půda v ČR poměrně vyčerpaná na minerály, napadlo mě na zahrádce použít minerály na jejich doplnění. Hnojiva sice některé stopové prvky obsahují, ale např. jód a selen neobsahuje žádné dostupné. Co si o tom myslíte? Nemůže to nějak ničit prospěšné organismy v půdě, jako žížaly apod? Že bych např. přihnojil lugolovým roztokem apod. Ještě mě napadlo použít koloidní stříbro, hlavně teda k prevenci plísní na rostlinách. Zkoušel to někdo?

No nevím, zaprvé to přijde asi dosti draho a je otázkou jak moc se takových látek převede do rostlin a kolik jich nenávratně stáhne sebou voda z deště do podloží. Spíše vidím jako rozumné nechat zetlít v půdě biologické odpady, které tyto látky ve větší míře obsahují, například třešně jsou plné jódu, nebo slupky z vlašských ořechů a podobně. Jinak aplikace čistého jódu přímo do půdy patrně nějaké mikroorganizmy zahubí, ale žížaly určitě ne a také jód by se uvolňoval mnohem pomaleji, není ve vodě tak snadno rozpustný. Například pro dodávku mědi bohatě stačí používat měděné nářadí, třeba hrábě a otěrem mědi do půdy se zajistí docela slušný stav mědi v půdě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: stř zář 10, 2014 8:02 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Zdravim vespolek,
Beru 6.den vitamin C - klasicke tablety (500mg). Zacala jsem 1. den s 15 tbl a obavala jsem se prujmu, ale kde ty veci ...vcera jsem jich sporadala 36 tbl a prujem byl stale v nedohlednu. Pak jsem si nic netusici dala 4 tbl magnesia (400mg) a prujem byl na to tata. Dneska si dam tedy asi 40ks C-ecka a az pred spanim to magnesium, ale uz asi jen 2ks, aby me to neprohnalo, magnesia mam asi dost z orechu a seminek, mozna ze bych si nemusela davat zadne, aby me to zbytecne nezmatlo.

No a ted se chci zeptat: je to vubec mozne, abych mela takovy sileny deficit vit. C? Vzdyt jim denne syrovou zeleninu, to v te zelenine asi nebude moc vitaminu s takovou. Varenou zeleninu vubec nejim. Naparuju si jen brokolici, kvetak, green beans a asparagus, jinak jim vse syrove, nejvic, kel, zeli, repu, mrkev, okurky, hlavkovy salat). Miluju sudove kysane zeli a delam si pickles. Tak kam se ten vitamin ze vseho vyparil? A nebo je problem ve me a neco me ho tam likviduje? Telo ho nevstrebava a vsechen ho vylucuje?
Do te doby nez jsem mela problem s ustni dutinou pred mesicem (http://www.zdravi az.cz/Forum/viewtopic.php?f=24&t=4274) me stacilo k prujmu pouhych 6 tabletek vit C, ale nevim to jiste, protoze jsem bravala tehdy i magnesium (hned po ranu na lacno) a az po snidani C, takze k tomu prujmu pohlo pomahat spis to magnesium, ale ja blahova jsem si myslela, ze mam deficit C jen takovy maly. Jsu tedka z toho velikeho mnozstvi tablet tak zakyselena, musim si pomahat sodou (1 lzicku /1x denne hned rano), doufam, ze to nema nejaky negativni vliv na ten vit. C, ze ten ucinek nejak nerusi. Jsem z toho uz vazne jelen. Jak dlouhou dobu muzu vubec pouzivat tu sodu? Co kdyz zjistim ze mam deficit treba 50tbl? To bude trvat rok, nez se me to srovna? Jen jist zeleninu a ovoce me nestaci k odstraneni takoveho prekyseleni, co budu tedy delat? Jak to budu resit?
C-ecko beru s rozmixovanyma rajcatama, zamicham to do te kasicky a spolykam. Delam to dobre a nebo spatne?
Jinak beru jeste B6, B12, B5, Calcium/D3, selen, zinek. Mam tady i B-Complex ...mam ho taky jeste k tomu vsemu jist? Diky za kazdou radu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pon zář 15, 2014 7:42 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Tak dneska je to 11. den a konecne prislo ke zmene stolice, no huraaa! To ale trvalo.
Takze muj deficit je neuveritelnych 95 tbl C-ecka (500mg). Neminim brat takove mnozstvi pataku kazdy den a proto se chci zeptat na to, na kolik gramu vlastne vychazi toto mnozstvi, kdyz to budu chtit prepocitat na ten praskovy "Pure Ascorbic Acid"? Kolik dennich davek budu mit napriklad z 1 kg? Nebo tech 95X500mg bude stale 47 500 mg toho praskoveho? Jak to je? Mam toho objednat zrovna ten veliky pytel? \":mrgreen:\" Prosim pekne poradte mi nekdo. Za radu platim zlatem! \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pon zář 15, 2014 9:03 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
miram píše:
Za radu platim zlatem! \":D\"

Stačí pusa. \":oops:\"

A prečo si nedáš céčko vnútrožilne?
http://www.apondo.de/produkte/redirect? ... r=00581310

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Naposledy upravil Deane dne úte zář 16, 2014 10:12 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pon zář 15, 2014 10:12 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
miram píše:
Tak dneska je to 11. den a konecne prislo ke zmene stolice, no huraaa! To ale trvalo.
Takze muj deficit je neuveritelnych 95 tbl C-ecka (500mg). Neminim brat takove mnozstvi pataku kazdy den a proto se chci zeptat na to, na kolik gramu vlastne vychazi toto mnozstvi, kdyz to budu chtit prepocitat na ten praskovy "Pure Ascorbic Acid"? Kolik dennich davek budu mit napriklad z 1 kg? Nebo tech 95X500mg bude stale 47 500 mg toho praskoveho? Jak to je? Mam toho objednat zrovna ten veliky pytel? \":mrgreen:\" Prosim pekne poradte mi nekdo. Za radu platim zlatem! \":D\"

Miram, pokud je 500mg obsah kyseliny askorbove v jedne tablete, tak je tvoje denni davka 47.5 gramu. Z kila cecka tedy mas 21 dennich davek, coz neni moc. Nevim, cemu rikas velky pytel, ale kdyz vezmes 2 kila, tak je to minimum. Pri tve spotrebe bych vzal 5 kg, abych usetril za dopravu. Navic ti treba bude doma nekdo ujidat, tak abys mela dost \":D\" .
Jo, nezapomen na tu platbu \":D\"

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 4:02 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Deane píše:
Stačí pusa. \":oops:\"

A prečo si nedáš céčko vnútrožilne?
http://www.apondo.de/produkte/redirect? ... r=00581310

No ja vlastne ani nevim proc? ...nad tim jsem jaksik covece ani neuvazovala.
Diky Deane! \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 4:47 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
pv33 píše:
Miram, pokud je 500mg obsah kyseliny askorbove v jedne tablete, tak je tvoje denni davka 47.5 gramu. Z kila cecka tedy mas 21 dennich davek, coz neni moc. Nevim, cemu rikas velky pytel, ale kdyz vezmes 2 kila, tak je to minimum. Pri tve spotrebe bych vzal 5 kg, abych usetril za dopravu. Navic ti treba bude doma nekdo ujidat, tak abys mela dost \":D\" .
Jo, nezapomen na tu platbu \":D\"

Ahojky pv33, diky moc za radu! \":D\"
Mela jsem na mysli tady tento 5 kg pytlik, protoze se me hned zdalo, ze ten kilovy bude urcite malo.
http://www.amazon.com/BulkSupplements-P ... B00B1WU2KE
Takze budu michat denne tech 47. 5 gramu do rozmixovanych rajcat, rozlozim to na 5x denne. Ona se ta davka bude pomalu snizovat, to je jasne a ja budu muset ubirat po nekolika gramech, ale po kolika? Pokud bych ubrala jen 1gram, to by asi nebylo ani nijak poznat v tom velikem mnozstvi a nebo bylo? Co si ty myslis?
Tedka uz jasne vim, proc jsem mela pred mesicem a pul ten sileny problem v ustni dutine, to byl abnormalni nedostatek C-ecka a ja jsem si myslela, ze to bylo kvuli nejakym parazitum. Vzpominas si jeste na to, co me Ing. Blahova odpovedela po tom co jsem ji poslala to foto? Pry tam vidi dokonce i tasemnici, krome nejakych dalsich trech druhu parazitu. Jarda to zase vidi na prerostlou kvasinku. Odcervila jsem se znovu trojcatkem, ale nic podobneho uz ze me nevyslo, jen nejaka zbytkova candida, kterou snad casem uplne zlikviduju. Tedka planuju dalsi jaterku a nevim jak to udelat s tim C-eckem? To musim na 2 dny vysadit? Nebo jak mam toto vyresit? Ja mam stale milion otazek, sorry!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 10:20 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
miram píše:
.....Ahojky pv33, diky moc za radu! \":D\"
Mela jsem na mysli tady tento 5 kg pytlik, protoze se me hned zdalo, ze ten kilovy bude urcite malo.
http://www.amazon.com/BulkSupplements-P ... B00B1WU2KE
Takze budu michat denne tech 47. 5 gramu do rozmixovanych rajcat, rozlozim to na 5x denne. Ona se ta davka bude pomalu snizovat, to je jasne a ja budu muset ubirat po nekolika gramech, ale po kolika? Pokud bych ubrala jen 1gram, to by asi nebylo ani nijak poznat v tom velikem mnozstvi a nebo bylo? Co si ty myslis?
Tedka uz jasne vim, proc jsem mela pred mesicem a pul ten sileny problem v ustni dutine, to byl abnormalni nedostatek C-ecka a ja jsem si myslela, ze to bylo kvuli nejakym parazitum. Vzpominas si jeste na to, co me Ing. Blahova odpovedela po tom co jsem ji poslala to foto? Pry tam vidi dokonce i tasemnici, krome nejakych dalsich trech druhu parazitu. Jarda to zase vidi na prerostlou kvasinku. Odcervila jsem se znovu trojcatkem, ale nic podobneho uz ze me nevyslo, jen nejaka zbytkova candida, kterou snad casem uplne zlikviduju. Tedka planuju dalsi jaterku a nevim jak to udelat s tim C-eckem? To musim na 2 dny vysadit? Nebo jak mam toto vyresit? Ja mam stale milion otazek, sorry!

Pises, ze to rozlozis na 5 davek, takze kdyz uberes 1 gram z kazde davky, tak je to mozna dost. Kdyz budes mit stale prujem, tak muzes ubrat opet z kazde davky dalsi gram, a nebo jen pul gramu a zkusit co to udela. To, co jsi posilala Blahove leze z kamose v dobe pustu po klystyrech, nebere ani trojcatko ani zadne prasky, jen ten pust. Mozna kdybys dala znovu pust...

Pri jaterce asi nemusis vysazovat 2 dny, staci prestat brat cecko v den kdy s jaterkou zacinas po 14.00 a rekneme po obede nebo uz s prvnima stavama druhy den ho zas zacit brat. Takze maximalne ho nebudes brat 22 hodin a to se urcite nic nestane. Aspon tak bych to udelal ja.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: stř zář 17, 2014 5:43 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Diky moc za odpoved! \":D\"
Takze to tak tedy udelam a pust si planuju take, ale az srovnam to C-ecko samozrejme.

A mam tady jeste jednu otazecku, vlastne dve: par dni resim pH a piju hned zrana sodu (soda, melasa, citr. stava, vse 1 lzicka + voda), protoze jsem zjistila, ze mam nektere dny velmi nizke namery pH. Pokazde to pres den vybehlo po te sode tak na 7,5 - 8pH a pak to ale po dalsich davkach C-ecka postupne padalo zpatky dolu. Byla jsem s tim spokojena, ze to udelalo jednou za den tu pozadovanou smycku a vic jsem to neresila. Ale dneska jsem si namerila jeste v 8 hod vecer 8pH a tedka v 11,30 PM 7,5 pH, nespadlo to ani po dalsi davce C, jakto? To se me stalo za tech 12 dnu dneska vlastne poprve, proc to tak je?
A to nadymani a skroukani v brichu bude trvat po celou dobu brani C? Nebo si na to telo casem zvykne a prestane se tak blaznit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pon zář 22, 2014 10:13 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
TENTO IDIOT hovorí vo videu, ako megadávky vitamínu C podávaného intravenózne (do žily ako roztok vitamínu C s tekutinou tak, aby výsledné pH bolo také ako má pH krvi) dokážu liečiť všeličo, aj rakovinu, a o chvíľu na to povie, že "ale pozor, syntetický vitamín C NEFUNGUJE, funguje len prírodný..." a začne propagovať "vitastravu"............

https://www.youtube.com/watch?v=ghSiOIS3r-I

A JA SA PÝTAM......ČO TEDA PICHAL TEN IDIOT DO ŽÍL, AK NIE ROZTOK VZNIKNUTÝ Z VODY, NEJAKEJ SILNO ZÁSADITEJ LÁTKY, A SYNTETICKÉHO VITAMÍNU C ????

Chce nám ten idiot nahovoriť, že pichal do žíl pacientom nejakú ovocnú šťavu, alebo šťavu z papriky, alebo... ? \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\"

TO JE SNÁĎ NEMOŽNÉ TOTO...................TO SA MI SNÁĎ SNÍVA...........

Veď keď sa do krvi pichá syntetický (aký iný ?????????) vitamín C (kyselina L-askorbová v syntetickej - čistej podobe upravená v zmesi s nieim zásaditím na potrebné pH, lebo do krvi sa to takto musí...) a POMÁHA, tak čo ten idiot splieta, že syntetický vitamín C nepomáha ???? KEĎ POMÁHA PRI VPICHOVANÍ PRIAMO DO KRVI, TAK LOGICKY POMÁHA AJ PRI ORÁLNOM PODÁVANÍ, A NEMôŽE NIJAK UŠKODIŤ....... Asi tak, ako keď zjete zajačiu bobku (výkal) a hravo to prežijete a nemusíte ani dostať teplotu, ale keby ste si to pichli s vodou ako roztok do žily (tú zajačiu bobku), JE VÁM AMEN...
Takže sa pýtam - PREČO TEN PÁN ZÁMERNE KLAMAL, KEĎ NA ZAČIATKU POVEDAL AKO JE SYNTETICKÝ VITAMÍN C PRE ČLOVEKA ZÁZRAČNÝ, A POTOM TO ZRAZU POPREL A POVEDAL ŽE NEFUNGUJE ?????? ČO JE TO ZA DIABLA ??????


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: úte zář 23, 2014 5:12 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
NOWOCAYN_2 píše:
TENTO IDIOT hovorí vo videu, ako megadávky vitamínu C podávaného intravenózne (do žily ako roztok vitamínu C s tekutinou tak, aby výsledné pH bolo také ako má pH krvi) dokážu liečiť všeličo, aj rakovinu, a o chvíľu na to povie, že "ale pozor, syntetický vitamín C NEFUNGUJE, funguje len prírodný..." a začne propagovať "vitastravu"............

https://www.youtube.com/watch?v=ghSiOIS3r-I

A JA SA PÝTAM......ČO TEDA PICHAL TEN IDIOT DO ŽÍL, AK NIE ROZTOK VZNIKNUTÝ Z VODY, NEJAKEJ SILNO ZÁSADITEJ LÁTKY, A SYNTETICKÉHO VITAMÍNU C ????

Chce nám ten idiot nahovoriť, že pichal do žíl pacientom nejakú ovocnú šťavu, alebo šťavu z papriky, alebo... ? \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\"

TO JE SNÁĎ NEMOŽNÉ TOTO...................TO SA MI SNÁĎ SNÍVA...........

Veď keď sa do krvi pichá syntetický (aký iný ?????????) vitamín C (kyselina L-askorbová v syntetickej - čistej podobe upravená v zmesi s nieim zásaditím na potrebné pH, lebo do krvi sa to takto musí...) a POMÁHA, tak čo ten idiot splieta, že syntetický vitamín C nepomáha ???? KEĎ POMÁHA PRI VPICHOVANÍ PRIAMO DO KRVI, TAK LOGICKY POMÁHA AJ PRI ORÁLNOM PODÁVANÍ, A NEMôŽE NIJAK UŠKODIŤ....... Asi tak, ako keď zjete zajačiu bobku (výkal) a hravo to prežijete a nemusíte ani dostať teplotu, ale keby ste si to pichli s vodou ako roztok do žily (tú zajačiu bobku), JE VÁM AMEN...
Takže sa pýtam - PREČO TEN PÁN ZÁMERNE KLAMAL, KEĎ NA ZAČIATKU POVEDAL AKO JE SYNTETICKÝ VITAMÍN C PRE ČLOVEKA ZÁZRAČNÝ, A POTOM TO ZRAZU POPREL A POVEDAL ŽE NEFUNGUJE ?????? ČO JE TO ZA DIABLA ??????

Je to podvodnik a lhar. \":lol:\"
http://rationalwiki.org/wiki/Leonard_Coldwell
http://cosmicconnie.blogspot.com/2014/0 ... erous.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: pát zář 26, 2014 10:43 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Chcem sa spýtať na toto, možno sa tu o tom niekde píše, ak ano tak sory

http://www.lemmi.sk/lemmi-sk/eshop/1-1- ... Human-450g
http://www.olgabufkova.cz/Prodej+k%C5%9 ... %A9+zeminy

A neobviňujte ma z reklamy. nič nepredávam.

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minerály, vitamíny a enzymy
PříspěvekNapsal: sob zář 27, 2014 1:17 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Deane píše:
Chcem sa spýtať na toto, možno sa tu o tom niekde píše, ak ano tak sory

http://www.lemmi.sk/lemmi-sk/eshop/1-1- ... Human-450g
http://www.olgabufkova.cz/Prodej+k%C5%9 ... %A9+zeminy

A neobviňujte ma z reklamy. nič nepredávam.

Ahoj Deane,
Ja jsem se o kremeline zminovala tady (viewtopic.php?f=13&t=3949&p=65963&hilit=kremelina#p65963), ale to prece vubec nevadi, je to skvela vec!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2969 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 198  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz