Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 11:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 6:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
D. Valentová píše:
Předchozí úpravu stravy nedělám, prostě jen držím hladovku 24 hodin a během ní provedu 3 kávové klystýry. První klystýr začnu 12 hodin od posledního jídla, druhý 16 hodin od posledního jídla a třetí 20 hodin od posledního jídla. Ihned po třetím kávovém klystýru si pročistím střeva domácím hydrocolonem, aby mi v nich nezůstaly zbytky kávy ani žádné toxické látky, které se díky kávě vyplavily do střev. Napustím a vypustím střevo vodou tolikrát, dokud neteče téměř čistá voda. Po 24 hodinách začínám normálně jíst, první jídlo by mělo být tvořené pouze dušenou zeleninou. Na dalších jídlech pak už tolik nezáleží. Tuhle proceduru mi poradila kamarádka žijící v USA, tam je to prý velký hit. Já jsem s ní maximálně spokojena, vždycky se pak cítím jako znovuzrozená.

Zajímavý postup a čistit musí výborně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 7:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
[quote="Martin222":ele2b0xc]Dobrý den, rád bych poprosil o infomaci se kterou si nevím rady. Za poslední téměř tři roky jsem provedl 113 jaterních očist kdy ze mě dohromady vyšlo cca 10,7 kg tukových kuliček. Také jsem provedl asi celkem 10 očist, kdy ze mě nevylezlo vůbec nic, což ale přisuzuji tomu, že jsem neměl v játrech nashromážděnou téměř žádnou žluč. Očisty provádím v průměru cca 1-3 krát za 14dní, většinou se řídím podle "tlaku v břiše" , kdy tento tlak popisuji jako určitou formu "zabetonování", kdy jednoduše řečeno, mi trávení přestane fugovat a nastoupí- únava, tlak v břichu, pocení, podrážděnost, ztráta energie. Jakmile provedu očistu, tyto symtomy zmizí ale většinou jen na den, dva, tři. Potom se celý proces opakuje. Ze začátku jsem si myslel, že udělám 10-15 očist a budu čistý. Realita je však jiná. Tento proces zdá se být nekonečný. Někde je chyba, ale nevím kde. Kdybych měl popsat svoje stravovací návyky a svojí osobu (je mi 40 let/183cm) tak musím říct že:
Do doby před 4 mi lety jsem jedl vše, ale spíš dietní věci jako ovoce, zelenina,různá diet. masa a mléčné výrobky. Ale byl jsem teměř na pokraji zoufalství ze svého zdravotního stavu, kdy jsem se téměř nemohl hýbat díky problému se zažíváním, které jednoduše trávilo tak na 10%. Takže neustále vyvalené břicho, únava, ztáta energie atd. Doktoři mi vždy po sonu nebo gastroskopickém vyšetření sdělili, že jsem naprosto zdravý. V té době jsem byl zavodněný, bez svalové hmoty 90Kg. Před 4 lety jsem začal byt vegetarian, půl roku na to vegan.Před 3 lety jsem objevil tyto stráky a já začal s očistami. Postupem času nastala veliká úleva cca o 75% k lepšímu. Začal jsem hodně sportovat (běh 8km 2krát týdně a posilovna 3krát týdně). Shodil jsem pupek, zavodnění zmizelo, tuková vrstva se zmenšila a svaly narostly. Nyní mám cca 86kg. Budu vděčný za každou informaci, děkuji.[/quote:ele2b0xc]
Tak sám píšete, že se tímto postupem váš zdravotní stav zásadně zlepšil, což vzhledem k předchozímu zbytečnému léčení u MUDrců je skoro zázrak, ale patrně ještě tělo není zcela vyčištěno. Uvědomte si, že

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 7:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Moruga píše:
Dobrý den, Jardo.
Můžete se, prosím, vyjádřit k tomu obrovskému množství (10,7kg) "tukových kuliček", jak píše předchozí návštěvník? (Martin222)
Já mám za sebou 7 jaterních očist dle vašich návodů. Provádím je jednou za měsíc.
Množství kamenů rapidně ubývá, ale stejně jich naposledy bylo tak 100 určitě. Druhé zlepšení, co jsem zaznamenala je, že už mi ráno po očistě není tak špatně. Akorát mám takový problém, že se pokaždé ve 2h - 3h ráno při očistě vzbudím,je mi zle a na zvracení.
Děkuji za odpověď. Mějte krásný den.

Tak vycházející nečistoty se co do obsahu zásadně liší u jednotlivých klientů. Měl jsem dokonce klienta, který měl vždy cca 2 dcl těchto kamínků z každé očisty a největší i velikosti švestky. Podle mě velice záleží na tom, jak se člověk stravuje, jak žije, jakou má psychiku a mnoha dalších faktorech, ale zatím neznám nikoho u koho by se časem nepovedlo jeho zdravotní stav ke spokojenosti vyřešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 7:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
klariska16 píše:
Dobrý den,tak mi našli kámen 2.2cm a nechci na operaci.Pokusím se ho vypudit Vaší metodou \":D\" . Chci se optat,je možné tento kámen ze sebe dostat,nemůže se zaseknout ve žlučovodu? A mohu použít místo epsomské soli(nemohu ji u nás sehnat) karlovarskou sůl? \":(\"

Osobně bych spíše takto velký kámen vyzkoušel postupně rozpustit, nicméně asi se ven dostat dá. Jinak tu sůl zaměnit nedoporučuji, pokuste se postup dodržet a epsomku vám klidně mohu poslat, je uvedena v nabídce zboží na konci fóra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 7:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
tereza13 píše:
Dobrý den,
není to tak dávno,co jsem zde psala,že jsem skončila s kolikou v nemocnici a odmítla operaci žlučníku.Poté jsem se pustila do této očisty a provedla jsem 3 během asi 2 měsíců.Cítila jsem se po nich skvěle a měla jsem pokoj dlouhých 5měsíců,během kterých jsem očistu již neprováděla.Asi jsem,ale měla,protože mě v neděli přepadl další šílený záchvat,že jsem musela opět do špitálu,kde jsem skončila na kapačkách a s doporučením na odstranění žlučníku.Opět jsem odmítla a chci se zase pustit do očist.Co mě ale překvapilo je,že na sonu vše stejné,nic se od posledního sona nezměnilo,kaménky jsou tam stále a i stejně velké-do 7mm.Akorát se upravily trochu jaterní testy,nic víc.Kde jsem udělala chybu???Ráda bych se konečně těch kaménků zbavila,ale mám obavy,že to jen očistama nepůjde.Nebo jsem jich provedla málo a chce to opakovat pořád dokola-dokud něco ze mě poleze?Poraďte,prosím.Díky.

Podle mě je naprosto jedno, zda se těch viditelných kamenů zbavíte, nebo ne, hlavně že zmizí ty potíže a ty zmizí v naprosté většině případů a zpravidla při opakovaném provádění i nastálo. Zda tam ty kameny dále jsou, nebo nejsou, bych asi vůbec neřešil, to je přeci jedno. Možná jste je tam měla mnoho let před prvním záchvatem a také vám to bylo šuma fuk, tak co stále dokola zkoumat, prostě čistit a žít, zuby si asi také čistíte, nebo ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 7:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
alerter píše:
Podľa mňa sa tých skutočných žlčníkových kameňov žiadnymi očistami nezbavíš. Prečítal som plno diskusií a fór /aj zahr./ a očistou sa dokazateľne zbavilo takýchto kamenov iba pár ľudí a väčšina tých, ktorí mali záchvaty aj tak skončila na op. stole, alebo držia diéty a veria, že už záchvat nepríde. Keď už raz máš záchvaty, tak určite ich môžeš oddialiť , ale žiť v neistote a strachu, že ťa to zase chytí ? Ja som po poslednom záchvate / ktorý bol hozný/ súhlasil s operáciou a vôbec neľutujem. Po týždni som jedol všetko čo ma napadlo a od operácie nemám absolútne žiadny problém a žijem tak, ako pred prvým záchvatom, bez obáv, že toto a tamto nemôžem , lebo čo ak ma to zase chytí a pod.

Pokud se domníváte, že uříznutím žlučníku jde odstranit důvod, proč došlo ke vzniku vašich kamenů, tak musíte být opravdu dost naivní. Většinou i malé dítě poměrně snadno pochopí, že pokud za ideálních podmínek růstu jeden den sebere třeba houby, že tam druhý den najde další, ale pokud se změní podmínky, nenajde již nic. Vy si zde přímo libujete, že jste se mohl vrátit k původnímu režimu a tedy jde o sebevražedné počínání, protože ten upozorňovací efekt zmizel. Celé to připomíná postup, kdy vám v autě bude svítit kontrolka oleje a vy zajedete do servisu, kde odborník vezme kleště, přeštípne kabel k žárovce a řekne, "Máte to spravené, můžete jet dál". Myslím, že za daných okolností by jste servisáka okamžitě nakopal do prdele a doktora, který udělal totéž, zde chválíte, není to divné?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 7:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
elitka23 píše:
dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaký vliv na jaterní očistu má změna času na zimní? dočetla jsem se že časování procedůry je velice důležité, naplánovala jsem si druhou v pořadí na tenhle víkend, ta první byla podle letního času, co s tím, poradíte? děkuju

Jede se vždy podle Božího času, ne podle úředního.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 7:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Silvia píše:
Ahoj pv33 ... uz som tu pisala, ale nikto mi neodpovedal \":(\" uz pomaly treti rok sa snazim vypudit kamienok zo zlcnika, teraz v septembri som robila svoju 26. ocistu, vzdy vsetko prebehne v poriadku, nemam problem, ale kamienok ostava, ako keby tam bol niekde zapichnuty - je pri vyvode, uz som vypila kila horcika a pila caje, aj vsetko mozne co mi bolo tu doporucovane a výsledok? ano citim sa dobre telesne, okrem bolesti na pravej strane - raz je to horsie, raz je to v pohode. robim ocistu nielen telesnu, ale aj dusevnu a duchovnu. Lebo som presvedcena, ze vsetko ma byt v rovnovahe. Takze otazka znie - co dál? s ocistami pokracujem jasne. dakujem za rady a nazory.

Pokud se nad tím co píšete zamyslíte, tak vlastně vše váš zdravotní stav zlepšilo a záchvaty nemáte, tedy žijete sice s omezením, ale v zásadě bez problémů. Věřte tomu, že mnoho lidí to tak nemá, mají obrovské zdravotní potíže a neznají jejich řešení, tedy zde bych asi neviděl zásadní problém, prostě vše chce svůj čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 8:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
DDani píše:
Zdravím,
dělala jsem očistu jater každé dva až tři týdny, celkem 10x. První tři očisty ze mě vycházely kamínky velikost hrášku velké množství a pár kousků velikosti fazole. Dalších pět očist ze mě vycházely kamínky pouze velikost hrášku, poslední dvě už žádné kamínky.
Pak jsem si dala dva měsíce pauzu a provedla znovu očistu. Byla jsem velice překvapena, že ze mě vycházely opět kamínky velikost hrášku velké množství a pár kousků velikosti fazole.

Myslíte si, že za tu dobu dvou měsíců se vytvořily nové káménky nebo se jedná o staré, které nebyly předtím odstraněny?

Jsem vegetariánka, věk 26, jím především ovoce a zeleninu, bohužel také docela velké množství olejů (lněný a olivový) a ořechů (lískové, mandle, kešu atd.).
Děkuji za odpověd.
Daniela

Tak uvedené množství kamínků není zásadní a zase tolik si tím hlavu lámat nemusíte. Prostě bych párkrát do roka provedl očistu a nic dalšího neřešil. Kamínky pochopitelně stále vznikají, jde o živý proces a nikdy se jich vlastně nejde zbavit úplně. Pár jich nevyjde, nějaké znovu vzniknou, ale pokud jich nejsou stovky, nevidím důvod si tím lámat hlavu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon lis 17, 2014 8:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Energetik píše:
Bohužel, pevné kamínky očista jater ze žlučníku neodstraní. To, co pak vidíte v záchodové míse, jsou jen olivový olej vysrážený žlučí do kulatých útvarů. Všimněte si, že kamínky vyloučené po jaterní očistě nikdy nejsou tvrdé.

Podívejte se sem http://www.zdravi-az.cz/Dalsi_druhy_ocisty02.php, třeba se tím pár věcí vysvětlí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv lis 20, 2014 4:36 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 9:23 am
Příspěvky: 17
Jarda píše:
Pokud se domníváte, že uříznutím žlučníku jde odstranit důvod, proč došlo ke vzniku vašich kamenů, tak musíte být opravdu dost naivní. Většinou i malé dítě poměrně snadno pochopí, že pokud za ideálních podmínek růstu jeden den sebere třeba houby, že tam druhý den najde další, ale pokud se změní podmínky, nenajde již nic. Vy si zde přímo libujete, že jste se mohl vrátit k původnímu režimu a tedy jde o sebevražedné počínání, protože ten upozorňovací efekt zmizel. Celé to připomíná postup, kdy vám v autě bude svítit kontrolka oleje a vy zajedete do servisu, kde odborník vezme kleště, přeštípne kabel k žárovce a řekne, "Máte to spravené, můžete jet dál". Myslím, že za daných okolností by jste servisáka okamžitě nakopal do prdele a doktora, který udělal totéž, zde chválíte, není to divné?

Vo svojom okolí a aj v rodine poznám ľudí , ktorí sú roky po operácii a niektorý aj viac ako 30 r. a žijú norm. životom, normálne sa stravujú a nemajú žiadne problémy, tak potom ako je to možné? Sú už na konci života a desaťročia mali pokoj, tak ten "Váš servisák" im asi naozaj pomohol . Poznám aj prípady mladých dievčat, ktoré museli ísť na operáciu , lebo mali hrozné záchvaty a prečo? Určite nemali zanesený organizmus. Niekto je jednoducho je náchylný na tvorbu žlč. kam. a žiadne očisty mu nepomôžu.
Pár mesiacov som podľa návodu rozpúšťal kameň (bez úspechu, po operácii som ich mal nakoniec 5)a nakoniec som dostal taký záchvat, že som bol šťastný, že ma idú operovať, lenže ten kto to nezažil nevie o čom to je. Keď si predstavím, že by som si 2x do mesiaca ničil víkendy očistami a žil v neustálom strachu, že zase príde záchvat, tak to ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát lis 21, 2014 12:20 pm 
Offline

Registrován: úte říj 22, 2013 8:17 pm
Příspěvky: 11
alerter píše:
Vo svojom okolí a aj v rodine poznám ľudí , ktorí sú roky po operácii a niektorý aj viac ako 30 r. a žijú norm. životom, normálne sa stravujú a nemajú žiadne problémy, tak potom ako je to možné? Sú už na konci života a desaťročia mali pokoj, tak ten "Váš servisák" im asi naozaj pomohol . Poznám aj prípady mladých dievčat, ktoré museli ísť na operáciu , lebo mali hrozné záchvaty a prečo? Určite nemali zanesený organizmus. Niekto je jednoducho je náchylný na tvorbu žlč. kam. a žiadne očisty mu nepomôžu.
Pár mesiacov som podľa návodu rozpúšťal kameň (bez úspechu, po operácii som ich mal nakoniec 5)a nakoniec som dostal taký záchvat, že som bol šťastný, že ma idú operovať, lenže ten kto to nezažil nevie o čom to je. Keď si predstavím, že by som si 2x do mesiaca ničil víkendy očistami a žil v neustálom strachu, že zase príde záchvat, tak to ďakujem.

Pak nerozumím tomu, proč čtete toto fórum? Červíček stále hlodá? Co kdyby na tom něco bylo... \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát lis 21, 2014 12:55 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 9:23 am
Příspěvky: 17
Lebo po prvom záchvate som sa o to začal zaujímať, snažil som sa aj kamene rozpistiť, tak tu sem tam nahliadnem a neviem prečo Vám to vadí, keď tu niekto napíše názor aj z "druhej strany", veď je to snáď fórum pre všetkých, nie iba pre uctievačov pana Jardu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte lis 25, 2014 9:42 am 
Offline

Registrován: stř led 04, 2012 9:50 am
Příspěvky: 62
Pro mě je naopak hrůzná představu jít "pod kudlu". To si radši budu kazit, jak píšete, každý víkend. Taky jsem měla v minulosti záchvaty - i dvakrát do týdne, dělala očisty, krotila se v jídle a mám klid. Kameny ve žlučníku mám nejspíš pořád, byla jsem asi před rokem na sonu a byly tam, ale netrápí mě. Tím, že nemohu jíst všechno, naopak, nezdravé věci vůbec nejím, vlastně mi žlučové kameny odvádějí dobrou práci. Díky nim se stravuji vzorně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte lis 25, 2014 8:21 pm 
Offline

Registrován: pát říj 03, 2014 6:38 am
Příspěvky: 14
Dobrý deň,
neviem či sa to tu riešilo, ale na internete v e shopoch, ako aj v lekárňach majú trošku zmätok v pojmoch - Epsomská a Glauberova soľ.
Ja som si napr. objednal Epsomskú sol a prišlo mi MgSO4. Vy tu píšete o MgSO4+7H2O pod názvom Epsomská soľ.
Všimol som si že je v tom naozaj menší zmätok ktorá je ktorá a dokonca niekde ju uvádzajú iba ako horkú soľ.
Je v tom nejaký rozdiel? Podľa vzorca to vyzerá že to je to isté akurát o ničo ochudobnené. Môže to mať slabšie, resp. iné účinky?
Ďakujem za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz