Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je ned zář 29, 2024 7:16 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 871 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 59  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: úte pro 09, 2014 1:44 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Kosican88 píše:
Miram, z Amazonu to nejde objdednat.
Pise to totok

Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.

Tak to je skoda, dik Nowocayn.
No a odkud vy z Ceska objednavate vitaninove doplnky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: úte pro 09, 2014 9:18 am 
Offline

Registrován: stř lis 26, 2014 10:12 am
Příspěvky: 1
miram píše:
Tak to je skoda, dik Nowocayn.
No a odkud vy z Ceska objednavate vitaninove doplnky?

Miram to nejsem ja NOWOCAYN ten ma kosican87
Vitaninove doplnky v lekarne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: úte pro 09, 2014 10:02 am 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 2:05 pm
Příspěvky: 207
Bydliště: Košice - Ťahanovce
Kosican88 píše:
Miram to nejsem ja NOWOCAYN ten ma kosican87
Vitaninove doplnky v lekarne

Kosican88 (čiže nie ja - Kosican87) (po SS správach - slušných) už nebude používať tento jeho nick. ASPOŇ DÚFAM. \":!:\"

_________________
Ak ani po klystýroch, shankapraksalanách, očistách obličiek, moč. mechúra a pečene nefungujú niektoré veci tak ako majú, ZAČNITE PôSTOVAŤ, a nie donekonečna hľadať "super kvapky/tabletky na detox"... PôSTY SÚ OVEĽA ÚČINNEJŠIE A SÚ ZADARMO.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: úte pro 09, 2014 9:13 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Kosican88,
Sorry, ze jsem vas dva zamenila! \":oops:\" Podobate se jako vejce vejci (myslim tim ty vase nicky samozrejme). Ani ve snu by me ale nenapadlo, ze tady mohou byt dva Kosicane. Ale ted vidim, ze jenom jeden z vas pise slovensky. Vcera me to nejak nedocvaklo a pritom jsem se te ptala na to, odkud ze vy z Ceska objednavate? ...z Ceska??? ...sranda ze? \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: úte pro 09, 2014 9:52 pm 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 2:05 pm
Příspěvky: 207
Bydliště: Košice - Ťahanovce
miram píše:
Kosican88,
Sorry, ze jsem vas dva zamenila! \":oops:\" Podobate se jako vejce vejci (myslim tim ty vase nicky samozrejme). Ani ve snu by me ale nenapadlo, ze tady mohou byt dva Kosicane. Ale ted vidim, ze jenom jeden z vas pise slovensky. Vcera me to nejak nedocvaklo a pritom jsem se te ptala na to, odkud ze vy z Ceska objednavate? ...z Ceska??? ...sranda ze? \":D\"

Sranda že si si to nevšimla, ale už žiadna sranda, že mu napadlo si urobiť taký nick.... Ale o.k., už o tom nepíšme v tomto vlákne, toto čo teraz preberáme totiž nemá spoločné nič s ničím ohľadom zdravého spôsobu života \":)\"

_________________
Ak ani po klystýroch, shankapraksalanách, očistách obličiek, moč. mechúra a pečene nefungujú niektoré veci tak ako majú, ZAČNITE PôSTOVAŤ, a nie donekonečna hľadať "super kvapky/tabletky na detox"... PôSTY SÚ OVEĽA ÚČINNEJŠIE A SÚ ZADARMO.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: stř pro 17, 2014 5:06 pm 
Offline

Registrován: pon kvě 20, 2013 4:35 pm
Příspěvky: 23
Ahoj všem, ozývám se po delší době s updatem situace.
Po kontrole na endokrinologii v dubnu 2014, jsem měla hodnoty THS 2.05, fT4 15.8, vyšší hodnoty protilátek (obě cca 100) a cítila se stále báječně. Rozhodli jsme se s manželem zkusit třetí dítě. otěhotněla jsem v srpnu 2014, potratila v 9tt v září. Asi týden po potratu jsem byla na odběrech na endokrinologii a tady TSH 6, fT4 10.4, protilátky kolem 1000. Odmítla jsem brát ty chemické hormony a začala řešit všechno znovu jako před rokem. Sama jsem si zdůvodnila, že je tělo zřejmě vyčerpané těhotenstvím a potřebuje jen srovnat biochemii.
Nechala jsem si udělat krevní rozbor i vlasovou analýzu. Z krve jsem se nic moc nedozvěděla - kromě nižšího Fe, s kterým se potýkám od mládí, všechno v prostředku intervalů, homocystein 10. Z vlasové analýzy (biomol) to už bylo zajímavější - velký nadbytek Ca a s tím rozhozené všechny poměry s Ca, nedostatek Zn, mírně nižší Se, vysoký Na, vysoký K, vysoký P, vysoká Cu, vysoký Co, nízké Ag, Si, Sn, B, Li, těžké kovy v normě, trochu vyšší Al, ale stále pod kritickou hranicí.
Subjektivní pocity jsem měla stále dobré, v plné síle a dobré náladě. Stolice pravidelná, formovaná 2-3x denně, jídlo - snídaně ovocný salát se sirnou patlaninou, svačina - banán/jablko/ořechy nebo kousek bezlepkové domácí buchty, oběd - vařené/syrové cca 50/50, vaříme rýži, brambory, quinou, cizrnu, hrách a k tomu zeleninu- dýně, lilek, mrkev, brokolice, zelí..., se sýrem - parmazán nebo ovčí, kozí, večeře - zeleninový salát podle Jardy + cca 3x v týdnu s masem (střídáme rybu, hovězí, divočinu, jehněčí, občas krůtí). Občas zhřeším něčím sladkým, třeba vaječňákem nebo horkou čokoládou, ale pomálu, moc na sladké nemám chuť, spíš, když si jdeme někam sednout "na kafíčko". Cca 1x týdně si s mužem sedneme ke skleničce červeného.
Po analýze jsem posilovala nadledvinky (zapperem), doplňovala B vitamíny, jednotlivě i B komplex (na ten homocystein), Zn (mám ještě od Jardy chlorid zinečnatý), Mg, Se, vit.C, Bór(borax). Hodně sportuji, vždycky jsem sportovala a asi i vždycky budu. Snažím se denně zajít byť i na chviličku do přírody na procházku nebo se proběhnout. Rýmu jsem měla naposledy v březnu 2014, fakt se cítím zdravá.
Na kontrole včera - po dvou měsících od té předchozí mám TSH 4.45 (tedy v normě na horní hranici) a fT4 11,6, protilátky jsme nenabírali.
Je to zlepšení, ale velmi mírné, loni se mi podařilo srovnat vše během 1 měsíce na hodnoty zdravého člověka. Mohl byste mi k tomu někdo poradit? Děkuju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: čtv pro 18, 2014 11:48 am 
Offline

Registrován: pát dub 11, 2014 9:58 pm
Příspěvky: 14
Ahoj Januš,
Taky mám tu samou nemoc jako ty,léky zatím beru ale lečim se i alternativně..mám přísnou dietu a protilátky mi jdou dolu..potřebují dát dolu ještě 162 což už není tolik..léčí mě Naturopat...paní je skvělá, chodí k ní i doktoři..určité nejez sladký, to zhoršuje ten zánět.. moje dieta je z 80 % RAW,bezlepková,vegan a protizánětliva..po každém jídle beru kurkumin-ten je silně protizánětlivej..pokud chceš toho vědět víc tak si můžeme dát email.Helča


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: pát pro 19, 2014 5:43 pm 
Offline

Registrován: pát zář 06, 2013 7:53 pm
Příspěvky: 10
Januš píše:
Ahoj všem, ozývám se po delší době s updatem situace.
Po kontrole na endokrinologii v dubnu 2014, jsem měla hodnoty THS 2.05, fT4 15.8, vyšší hodnoty protilátek (obě cca 100) a cítila se stále báječně. Rozhodli jsme se s manželem zkusit třetí dítě. otěhotněla jsem v srpnu 2014, potratila v 9tt v září. Asi týden po potratu jsem byla na odběrech na endokrinologii a tady TSH 6, fT4 10.4, protilátky kolem 1000. Odmítla jsem brát ty chemické hormony a začala řešit všechno znovu jako před rokem. Sama jsem si zdůvodnila, že je tělo zřejmě vyčerpané těhotenstvím a potřebuje jen srovnat biochemii.
Nechala jsem si udělat krevní rozbor i vlasovou analýzu. Z krve jsem se nic moc nedozvěděla - kromě nižšího Fe, s kterým se potýkám od mládí, všechno v prostředku intervalů, homocystein 10. Z vlasové analýzy (biomol) to už bylo zajímavější - velký nadbytek Ca a s tím rozhozené všechny poměry s Ca, nedostatek Zn, mírně nižší Se, vysoký Na, vysoký K, vysoký P, vysoká Cu, vysoký Co, nízké Ag, Si, Sn, B, Li, těžké kovy v normě, trochu vyšší Al, ale stále pod kritickou hranicí.
Subjektivní pocity jsem měla stále dobré, v plné síle a dobré náladě. Stolice pravidelná, formovaná 2-3x denně, jídlo - snídaně ovocný salát se sirnou patlaninou, svačina - banán/jablko/ořechy nebo kousek bezlepkové domácí buchty, oběd - vařené/syrové cca 50/50, vaříme rýži, brambory, quinou, cizrnu, hrách a k tomu zeleninu- dýně, lilek, mrkev, brokolice, zelí..., se sýrem - parmazán nebo ovčí, kozí, večeře - zeleninový salát podle Jardy + cca 3x v týdnu s masem (střídáme rybu, hovězí, divočinu, jehněčí, občas krůtí). Občas zhřeším něčím sladkým, třeba vaječňákem nebo horkou čokoládou, ale pomálu, moc na sladké nemám chuť, spíš, když si jdeme někam sednout "na kafíčko". Cca 1x týdně si s mužem sedneme ke skleničce červeného.
Po analýze jsem posilovala nadledvinky (zapperem), doplňovala B vitamíny, jednotlivě i B komplex (na ten homocystein), Zn (mám ještě od Jardy chlorid zinečnatý), Mg, Se, vit.C, Bór(borax). Hodně sportuji, vždycky jsem sportovala a asi i vždycky budu. Snažím se denně zajít byť i na chviličku do přírody na procházku nebo se proběhnout. Rýmu jsem měla naposledy v březnu 2014, fakt se cítím zdravá.
Na kontrole včera - po dvou měsících od té předchozí mám TSH 4.45 (tedy v normě na horní hranici) a fT4 11,6, protilátky jsme nenabírali.
Je to zlepšení, ale velmi mírné, loni se mi podařilo srovnat vše během 1 měsíce na hodnoty zdravého člověka. Mohl byste mi k tomu někdo poradit? Děkuju.

Januš, kdysi jsme byly v kontaktu…Hodně jsi mě tehdy motivovala. Byla jsem na tom dost špatně.
Dostala jsem se do takového stavu, že jsem na endokrinologii pomalu lezla po čtyřech, tak jsem byla slabá a jediné o co jsem se mohla opřít byla deprese, kterou jsem měla opravdu jako trám. Ovšem Mudra mě dostala na kolena úplně...nicméně i přes to jsem léčbu díky Tvému mailu odmítla a ještě ten den jsem naklusala k jedné paní, která mě postupně dává do kupy:


Původní TSH…………… 68 /optimální 0,35-4,94/…..nové…….7,15 !!!!!!!!!! výrazné snížení

T4……………. 8,4 /optimální 9-19/……………………...10,98 !!!!!!!!! výrazné zvýšení

Protilátky…. 809 /optimální 0-5,61/……………………628 i když je to hrůza, tak výrazné snížení


Další odběry podstoupím někdy v lednu a v březnu si zajdu na endok. Z toho mám upřímně obavy, paní doktorka byla tehdy velmi nepříjemná…myslím, že už mě pochovala.

Léčba čínskými bylinnými čajíky spočívá v první řadě v čištění jater, podpoře funkce sleziny, srdíčka a štítky.Absolvovala jsem i protiparazitální kúru - bohužel i já byla hostilkou, což jsem si do poslední chvíle nechtěla připustit. \":oops:\"
Cítím se dobře i když mě v poslední době začíná docela zlobit srdíčko. Mívám docela silné bušení. Deprese a slabosti žádné. Vyhýbám se lepku a strumigenům. Informace o sladkém, že zvyšuje zánět je pro mě nová-díky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: úte pro 23, 2014 11:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Jurri píše:
Mám dlouhodobě hypotyreózu, vysoké anti TPO, neboli autoimunitní zánět. Lehce nižší T3. Hodnoty teď z halvy nevím. Léčím už se dlouhou dobu přírodně, nicméně teď mívám docela často záchvaty úzkosti. Žádná legrace, nemůžu to vůbec kontrolovat. Má tu někdo problémy s psychikou a štítnicí, někde jsem četl, že to může být docela průvodní jev.
Moc nevím co dělat, po ránu jím kokosák, PUFA ve stravě téměř nemám. Jím to co štítnici zrychluje. Teď zkouším třezalkový čaj na sklidnění. Docela zvažuji návrat k hormonům aspoň do srovnání. Mátě nějakou radu?

Dobře vám odpovídá člen Pavel Veselý a tedy hlavně bych si spočítal zda vůbec jím dostatečně, protože nedostatek snadno dostupných sacharidů pak vyvolává docela šílené stavy. Zrychlená štítná vyžaduje dost paliva, prostě si ji představte jako výkonný kotel, do kterého dáváte málo a ještě nekvalitního uhlí, to asi také nebude nic moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: úte pro 23, 2014 11:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
freml píše:
Preji pekny den, kdyz tak jeste premyslim nad Vaší reakci, jsem dost nalomený vrátit se k Euthyroxu a Dostinexu. Je to svinstvo, ale horší mi připadá, že by u me doslo k Vami popisovane aromatizaci. Tedy BCAA a Taurin radeji ne (je mi vsak doporucovan)tak ted vubec nevim jak dal. Ono sily take neni nazbyt a kdyz se clovek citi mizerne, asi tuto detektivku vzdavam a asi prijimam vysledek jako pachatel nenalezen...Jeste aby mi narostly prsa..

To si myslím, že propadáte panice zbytečně zvláště když se vám povedlo stav zásadně zlepšit, tak proč panikařit. Pachatel je naopak dobře viditelný, jenom mu musíte dát za uši. Při pravidelném testování to nakonec není tak složité zjistit zda se pohybuji po přidání nějakého doplňku správným směrem, nebo špatným a vždy můžete třeba ten taurin zase vysadit. Vyzkoušejte ho měsíc brát a sežeňte si k tomu ty doplňky na zabránění přeměny, což zde jde bohužel dost bídně, ale snadno je koupíte v USA. Vitamín K je i v brokolici, tedy by stačilo jíst denně kousek syrové brokolice, ale to éčko je větší problém a navíc nejde použít každé, je třeba dávat konkrétně Gamma E.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: úte pro 23, 2014 11:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Lubyx píše:
zdravim, moj osobny doktor mi zistil ze mam velky deficit jodu ale doporucil mi ho dorovnavat cez kelp a to nie cez hociktory pretoze nie kazda znacka ponuka kvalitu aj ked je povedzme drahsia.. ked som mu spomenul lugolov roztok, tak to zmietol zo stolu ze to sice jod je ale anorganicky a zdaleka to nieje to ako ked si ho dorovnam cez spominany kelp.. viem ze mu nejde o peniaze lebo je to dobry kamarat a predava mi ho za objednavanu cenu ako som sa mohol sam presvedcit.. tak ma zaujimal vas nazor

Tak řasy jsou opravdu docela dobrý zdroj, ale doplnění trvá relativně dlouho, ovšem je zase vysoce bezpečné. Jinak v moři je jódu kvanta a koupat se přeci můžete libovolně dlouho, tedy natíráním kůže lugolem se také nic pokazit nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: úte pro 23, 2014 11:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Januš píše:
Ahoj všem, ozývám se po delší době s updatem situace.
Po kontrole na endokrinologii v dubnu 2014, jsem měla hodnoty THS 2.05, fT4 15.8, vyšší hodnoty protilátek (obě cca 100) a cítila se stále báječně. Rozhodli jsme se s manželem zkusit třetí dítě. otěhotněla jsem v srpnu 2014, potratila v 9tt v září. Asi týden po potratu jsem byla na odběrech na endokrinologii a tady TSH 6, fT4 10.4, protilátky kolem 1000. Odmítla jsem brát ty chemické hormony a začala řešit všechno znovu jako před rokem. Sama jsem si zdůvodnila, že je tělo zřejmě vyčerpané těhotenstvím a potřebuje jen srovnat biochemii.
Nechala jsem si udělat krevní rozbor i vlasovou analýzu. Z krve jsem se nic moc nedozvěděla - kromě nižšího Fe, s kterým se potýkám od mládí, všechno v prostředku intervalů, homocystein 10. Z vlasové analýzy (biomol) to už bylo zajímavější - velký nadbytek Ca a s tím rozhozené všechny poměry s Ca, nedostatek Zn, mírně nižší Se, vysoký Na, vysoký K, vysoký P, vysoká Cu, vysoký Co, nízké Ag, Si, Sn, B, Li, těžké kovy v normě, trochu vyšší Al, ale stále pod kritickou hranicí.
Subjektivní pocity jsem měla stále dobré, v plné síle a dobré náladě. Stolice pravidelná, formovaná 2-3x denně, jídlo - snídaně ovocný salát se sirnou patlaninou, svačina - banán/jablko/ořechy nebo kousek bezlepkové domácí buchty, oběd - vařené/syrové cca 50/50, vaříme rýži, brambory, quinou, cizrnu, hrách a k tomu zeleninu- dýně, lilek, mrkev, brokolice, zelí..., se sýrem - parmazán nebo ovčí, kozí, večeře - zeleninový salát podle Jardy + cca 3x v týdnu s masem (střídáme rybu, hovězí, divočinu, jehněčí, občas krůtí). Občas zhřeším něčím sladkým, třeba vaječňákem nebo horkou čokoládou, ale pomálu, moc na sladké nemám chuť, spíš, když si jdeme někam sednout "na kafíčko". Cca 1x týdně si s mužem sedneme ke skleničce červeného.
Po analýze jsem posilovala nadledvinky (zapperem), doplňovala B vitamíny, jednotlivě i B komplex (na ten homocystein), Zn (mám ještě od Jardy chlorid zinečnatý), Mg, Se, vit.C, Bór(borax). Hodně sportuji, vždycky jsem sportovala a asi i vždycky budu. Snažím se denně zajít byť i na chviličku do přírody na procházku nebo se proběhnout. Rýmu jsem měla naposledy v březnu 2014, fakt se cítím zdravá.
Na kontrole včera - po dvou měsících od té předchozí mám TSH 4.45 (tedy v normě na horní hranici) a fT4 11,6, protilátky jsme nenabírali.
Je to zlepšení, ale velmi mírné, loni se mi podařilo srovnat vše během 1 měsíce na hodnoty zdravého člověka. Mohl byste mi k tomu někdo poradit? Děkuju.

Tak pokud se hodnoty zlepšují sice pomalu, ale přeci, asi by to chtělo plně vynechat ze stravy PUFA tedy i lněný olej a přidat kokosák, máslo, nebo oliváč. Celkově je dobré zvednout kalorický příjem a je dobré si i vyváženost stravy alespoň občas kontrolovat na některé nutriční kalkulačce http://nutritiondata.self.com/, nebo https://cronometer.com/. Bohužel v češtině není žádná, ale snad to v angličtině dáte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: úte pro 23, 2014 11:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Renča píše:
Januš, kdysi jsme byly v kontaktu…Hodně jsi mě tehdy motivovala. Byla jsem na tom dost špatně.
Dostala jsem se do takového stavu, že jsem na endokrinologii pomalu lezla po čtyřech, tak jsem byla slabá a jediné o co jsem se mohla opřít byla deprese, kterou jsem měla opravdu jako trám. Ovšem Mudra mě dostala na kolena úplně...nicméně i přes to jsem léčbu díky Tvému mailu odmítla a ještě ten den jsem naklusala k jedné paní, která mě postupně dává do kupy:


Původní TSH…………… 68 /optimální 0,35-4,94/…..nové…….7,15 !!!!!!!!!! výrazné snížení

T4……………. 8,4 /optimální 9-19/……………………...10,98 !!!!!!!!! výrazné zvýšení

Protilátky…. 809 /optimální 0-5,61/……………………628 i když je to hrůza, tak výrazné snížení


Další odběry podstoupím někdy v lednu a v březnu si zajdu na endok. Z toho mám upřímně obavy, paní doktorka byla tehdy velmi nepříjemná…myslím, že už mě pochovala.

Léčba čínskými bylinnými čajíky spočívá v první řadě v čištění jater, podpoře funkce sleziny, srdíčka a štítky.Absolvovala jsem i protiparazitální kúru - bohužel i já byla hostilkou, což jsem si do poslední chvíle nechtěla připustit. \":oops:\"
Cítím se dobře i když mě v poslední době začíná docela zlobit srdíčko. Mívám docela silné bušení. Deprese a slabosti žádné. Vyhýbám se lepku a strumigenům. Informace o sladkém, že zvyšuje zánět je pro mě nová-díky!

Pěkné výsledky, ale když se zrychluje štítná musíte daleko více přikládat pod kotel, jinak naskakují hypoglykémie a pak je normální tlak na hrudi, bušení srdce a jiné nepříjemné stavy. Snadno to zjistíte v momentě kdy ten stav máte a sníte třeba plnou lžíci medu. Pokud se púroblém velice rychle utlumí jde o nedostatek dostupných sacharidů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: sob pro 27, 2014 5:12 pm 
Offline

Registrován: pát dub 11, 2014 9:58 pm
Příspěvky: 14
Tím sladkým je myšlený bílí cukr...jinak nachápu jednu věc.. pan Zajíček doporučuje vynechat pufa,ale mně byli naopak doporučeny a zánět mi ustupuje... a to se láduju oříškama a omega 3 a vše se mi zlepšuje..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Štítná žláza
PříspěvekNapsal: ned led 04, 2015 3:04 pm 
Offline

Registrován: pát zář 06, 2013 7:53 pm
Příspěvky: 10
Jarda píše:
Pěkné výsledky, ale když se zrychluje štítná musíte daleko více přikládat pod kotel, jinak naskakují hypoglykémie a pak je normální tlak na hrudi, bušení srdce a jiné nepříjemné stavy. Snadno to zjistíte v momentě kdy ten stav máte a sníte třeba plnou lžíci medu. Pokud se púroblém velice rychle utlumí jde o nedostatek dostupných sacharidů.

...Jardo děkuji, trefa do černého...zařadila jsem do jídelníčku více sacharidů a na srdíčku je to opravdu hodně znát. Dopřávám si opatrně i zeleninu, kterou jsem si doposud nedovolila coby strumigenní. Uvidíme...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 871 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 59  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz