Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 8:12 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 18, 2010 11:41 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Denny píše:
Ahoj. Očisty dělám, jak mě napadne a kdy se mi do nich chce - nejdříve však po 14ti dnech! Vidíš, včera jsem kecal, že dnes dám šestou, ale protože se mi dnes nechce, odložím to na jindy.
Pokračuji v hubení bakterií pomocí přístroje nazvaného zapper. Je to síla, když to přeženeš, pak tě tzv. herxheimerova reakce nemine. Nastane to, když najednou vybiješ více breberek, než kolik dokáže tělo vyloučit. Ta poslední herxka mě vyřadila na zhruba 3 týdny. Teploty až 40, bolesti celého těla, stav jako při a po chřipce.
Čaj již nepiju, vydržel jsem to zhruba 4 týdny, pak jsem přestal, protože mě neustále pálila žáha. Začal jsem s odkyselováním těla, protože jako asi většina všežravců (i když maso nejím, piju jen vodu apod.) jsem překyselený, až hrůza \":!:\"

Denny, gratulujem k rozhodnutiu zamerat sa prostredie, teda odstranovanie vhodnej pody pre patogeny, ako ich len dokola likvidovat. Zapper, MMS a podobne veci, su len urychlovace, ktore funguju, az ked je dorieseny zaklad. Nahod velky podiel surovej stravy, to je zaklad ako udrzat acidobazicku rovnovahu, a takisto, rozne ine rovnovahy, v tele.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 10:37 am 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Xion píše:
Denny, gratulujem k rozhodnutiu zamerat sa prostredie, teda odstranovanie vhodnej pody pre patogeny, ako ich len dokola likvidovat. Zapper, MMS a podobne veci, su len urychlovace, ktore funguju, az ked je dorieseny zaklad. Nahod velky podiel surovej stravy, to je zaklad ako udrzat acidobazicku rovnovahu, a takisto, rozne ine rovnovahy, v tele.

Díky Xione, rád bych přešel také na ,,zelené", protože jsem již dříve přišel na to, že tato strava sama o sobě vyřeší spousty našich problémů. Ale jsem v situaci, kdy si nemůžu finančně dovolit nakupovat tolik ovoce, zeleniny aj. Přesto všechno jsem do svého jídelníčku zařadil co nejvíce této stravy a naopak již před půl rokem vyřadil maso, sladkosti a krom vody všechny ostatní nápoje. \":)\"

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 2:04 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Denny píše:
Ale jsem v situaci, kdy si nemůžu finančně dovolit nakupovat tolik ovoce, zeleniny aj.

Tiež som si zo začiatku myslel, že ovocie a zelenina sú finančne náročnejšie ako bežná strava, ale po čase som zistil, že to lezie do peňazí podstatne menej. Skoro všetko keď si začne človek prerátavať na 1kg mrkvy alebo jablk tak zistí, že miesto 20dkg dusenej šunky má napríklad 1kg jabĺk alebo 2kg mrkvy a to je myslím riadny rozdiel. Plus k tej šunke ešte treba pečivo (5 rožkov, maslo alebo syr) a to sú daľšie 2-3kg ovocia alebo zeleniny. Keď si to všetko spolu spočítame a premeníme na peniaze, tak 650g plastu môžeme nahradiť 3-6kg ovocia alebo zeleniny, podľa kombinácie. A to môžme daľej uvažovať, že to boli len raňajky. Rád by som videl niekoho kto zje v pevnom stave 3-6kg ovozelu na raňajky.
Moja skúsenosť teda je, že zdravé je neporovnateľne lacnejšie. A ak si vie človek niečo dopestovať doma na záhradke, tak je to paráda. Dopestovať si 20dkg dusenej šunky dá asi viacej roboty,že? \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 6:00 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pane Jardo , 2 dávky hořčíku denně ... 6 lžiček Mg v 1dl vody ráno a večer , kolem poledne je řičí stolice / ale ne průjem / . Je to dostačující dávka , nebo se mají dávky dále navyšovat ? Dávka na pití je docela silná , chvilku pálí v krku ... , když se přidá více vody , nesníží se tím účinek ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 9:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo , 2 dávky hořčíku denně ... 6 lžiček Mg v 1dl vody ráno a večer , kolem poledne je řičí stolice / ale ne průjem / . Je to dostačující dávka , nebo se mají dávky dále navyšovat ? Dávka na pití je docela silná , chvilku pálí v krku ... , když se přidá více vody , nesníží se tím účinek ?

To je opravdu solidní dávka a dál bych to asi již nezvyšoval, také to jedno deci vody je tak na jednu, až dvě lžičky, toto množství bych raději ředil více to musí být opravdu rána. Účinky se ředěním nesnižují, klidně to můžete rozpustit i do celé PET láhve a pít pomalu v průběhu celého dne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 10:13 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Děkuji moc .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 12:55 am 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Denny píše:
Díky Xione, rád bych přešel také na ,,zelené", protože jsem již dříve přišel na to, že tato strava sama o sobě vyřeší spousty našich problémů. Ale jsem v situaci, kdy si nemůžu finančně dovolit nakupovat tolik ovoce, zeleniny aj. Přesto všechno jsem do svého jídelníčku zařadil co nejvíce této stravy a naopak již před půl rokem vyřadil maso, sladkosti a krom vody všechny ostatní nápoje. \":)\"

Naprosty suhlas s mohym, nehovoriac o tom, ze na surovom staci jest podstatne menej. Ano, psychika a roztiahnuty zaludok si ziada viac, ale to je problem psychiky a zaludka, a da sa riesit. Je to boj, na viacerych frontoch, no ked ho clovek aspon ciastocne vyhraje, pociti, co je to zdravie a vitalita, a vlastne len nadobudne pocit, ze sa len priblizil k prirodzenemu stavu, neziskal nieco nove.

Priklad, denne menu stoji 3,50E, ludia to bezne kupuju, este si k tomu davaju veci navyse. To je jeden chod, ktory si kupia cez pracu. Za tu cenu mozem mat: 2 ananasy (3-4 kg) alebo 5-7kg jablk alebo mrkvy, 3-3,5kg grepov alebo 3-4kg pomarancov. Ak si k tomu zacnes vyrabat sirnu patlaninu, ktora sa da doriesit za 30-50 centov za den, tak spolu s ovocim bezproblemov vystacis za 2,50E na den a kaloricky budes pokryty. K tomu trochu stavy, nejake doplnky, a telu nic nemoze chybat, podla mna strava zalozena na surovom ovoci je najlacnejsia strava.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re:Šestá očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 23, 2010 9:08 am 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Před touto očistou jsem prováděl odkyselení zhora i ze spodu (stále pokračuji - ještě alespoň 10dní). Za 2 dny jsem snědl pouze 1kg kyselého zelí, 1 jablko, zhřešil 1 rohlíkem a zapíjel to hodně vodou.
Celá očista zabrala celkem 3 dny a ,,zchudl" jsem při ní o 5kg! Tělo započalo očistný proces a to průměrně 10x denně. Měl jsem na břichu takové ,,špečky" a nyní jsou pryč.
3 hodiny před vlastní očistou jsem nahříval pravé podžebří, tentokrát horkou vodou - kolik šlo vydržet. Byl jsem tak nahřátý, že již 2hod. po vypití oleje se ze mne na WC doslova vyvalilo velké množství tmavo zeleného jakoby mechovitého žabince, pouze 2ks velikosti přes 3cm a stovky drobných kousků.
Do 9hod. ráno pak ještě 3x, ale již s většími, asi 1-1,5 cm kousky. Je vidět, že intenzívní nahřívání většinu velkých šutrů rozpustilo. Také množství bylo větší než obvykle a to je u mně co říct.
Je to doslova neskutečné, jak se člověk dovede za svůj život zaneřádit. Tak jsem zvědav, kolik očist ještě budu muset absolvovat, než to bude OK. \":roll:\"
_________________

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pát dub 23, 2010 4:23 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Také nahřívám podžebří 3 dny před očistou / cca od 22h do 2h - v termof. je voda už vlažná/ , kdy piji pouze jablečné šťávy / cca. 2,5 - 3l za den / + urinu cca 1l + komuchu 1l a 4 den je očista . Mám 3 očisty za sebou , příští týden mě čeká 4-tá . Jinak do 3 kůry jsem cítil drobný tlak / popichování / v oblasti jater , ale po 3 očistě jako kdyby vše zmizelo , bordel ze mě vycházel ještě 3 dny po očistě .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 24, 2010 10:44 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pane Jardo , je vhodné popíjet Mg + Chanca Piedra před očistou nebo vysadit a popíjet pouze jabl. šťávu ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: sob dub 24, 2010 9:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo , je vhodné popíjet Mg + Chanca Piedra před očistou nebo vysadit a popíjet pouze jabl. šťávu ?

Asi by to nevadilo, ale jistotu nemám, čili já bych dával pouze tu jablečnou šťávu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 25, 2010 9:41 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Pane Jardo , toto je recept od Dr. N. Walkera . Chci se zeptat , jest-li s tímto postupem máte zkušenosti . Jest-li ano , tak ta procedura je pouze na jeden den ?

Šťáva z jednoho citronu (ve sklenici teplé vody vícekrát denně), doplněná sklenicí šťávové směsi z karotky, červené řepy
a okurek (třikrát až čtyřikrát denně), osvobodila již velmi mnoho trpících od písků a kamenů během několika dnů nebo týdnů.

Jako příklad bych chtěl uvést zkušenosti jednoho muže ze čtyřicátých let, který byl v obchodním světě velice uznáván. Na své cestě
za bohatstvím založil více velkých obchodů s filiálkami po celé zemi a jednou nebo dvěma ve Velké Británii. Více než dvacet let trpěl
akutními bolestmi, které byly lékaři a klinikami diagnostikovány jako žlučníkové kameny a rentgenologicky potvrzeny. Jeho strach a odpor
k operaci pomohly jeho žlučníku zůstat tam, kam patří.
Protože slyšel o léčbě šťávami a četl jedno z dřívějších vydání této knihy, svěřil se někomu, kdo mu na základě svých zkušeností,
mohl pomocí. Bylo mu vysvětleno, že může během této léčby dojít k horším bolestem, než kdy před tím. Tyto bolesti by však měly trvat
jen několik minut nebo snad hodinu a přestat současně s odchodem rozpuštěného vápníku. Pil během dne více než deset nebo dvanáct
sklenic horké vody se šťávou z jednoho citronu a asi půl druhého litru šťávy z karotky, červené řepy a okurek. Na druhý den měl několik
pět až deset minut trvajících bolestivých záchvatů. Koncem týdne došlo ke krizi, válel se asi půl hodiny v bolestech po zemi. Najednou
bolesti přestaly a za chvíli kameny odešly. Jeho moč se podobala blátu.

Směs šťáv z karotky, červené řepy a okurek se osvědčila jako nejlepší čisticí prostředek žlučníku, jater, ledvin a prostaty,
stejně jako pohlavních žláz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: ned dub 25, 2010 9:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Pane Jardo , toto je recept od Dr. N. Walkera . Chci se zeptat , jest-li s tímto postupem máte zkušenosti . Jest-li ano , tak ta procedura je pouze na jeden den ?

Šťáva z jednoho citronu (ve sklenici teplé vody vícekrát denně), doplněná sklenicí šťávové směsi z karotky, červené řepy
a okurek (třikrát až čtyřikrát denně), osvobodila již velmi mnoho trpících od písků a kamenů během několika dnů nebo týdnů.

Jako příklad bych chtěl uvést zkušenosti jednoho muže ze čtyřicátých let, který byl v obchodním světě velice uznáván. Na své cestě
za bohatstvím založil více velkých obchodů s filiálkami po celé zemi a jednou nebo dvěma ve Velké Británii. Více než dvacet let trpěl
akutními bolestmi, které byly lékaři a klinikami diagnostikovány jako žlučníkové kameny a rentgenologicky potvrzeny. Jeho strach a odpor
k operaci pomohly jeho žlučníku zůstat tam, kam patří.
Protože slyšel o léčbě šťávami a četl jedno z dřívějších vydání této knihy, svěřil se někomu, kdo mu na základě svých zkušeností,
mohl pomocí. Bylo mu vysvětleno, že může během této léčby dojít k horším bolestem, než kdy před tím. Tyto bolesti by však měly trvat
jen několik minut nebo snad hodinu a přestat současně s odchodem rozpuštěného vápníku. Pil během dne více než deset nebo dvanáct
sklenic horké vody se šťávou z jednoho citronu a asi půl druhého litru šťávy z karotky, červené řepy a okurek. Na druhý den měl několik
pět až deset minut trvajících bolestivých záchvatů. Koncem týdne došlo ke krizi, válel se asi půl hodiny v bolestech po zemi. Najednou
bolesti přestaly a za chvíli kameny odešly. Jeho moč se podobala blátu.

Směs šťáv z karotky, červené řepy a okurek se osvědčila jako nejlepší čisticí prostředek žlučníku, jater, ledvin a prostaty,
stejně jako pohlavních žláz.

Tak na to, že by toto odstranilo zmíněné problémy za jeden den, opravdu můžete zapomenout. Osobně jsem uvedenou směs šťáv pil dokonce mnoho měsíců a musím bohužel konstatovat, že stejně bylo co čistit pomocí oleje s grepem. Také, jak v návodu čtete, se to nemusí obejít bez potíží a to docela bolestivých, což bych si raději odpustil. Sice to je razantní čištění a určitě funguje, ale zrovna u jater bych použil jiné postupy a toto bych aplikoval, třeba u těch ledvin a prostaty i když i tady existují rychlejší metody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 26, 2010 12:08 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 7:41 pm
Příspěvky: 133
Je divné , že mu to zabralo po jednom dni a do konce týdne byl jako rybička . Pane Jardo , jaký má vliv pití teplé vody s citronem na organismus .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: pon dub 26, 2010 4:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
sad píše:
Je divné , že mu to zabralo po jednom dni a do konce týdne byl jako rybička . Pane Jardo , jaký má vliv pití teplé vody s citronem na organismus .

To velice dobře čistí organizmus a rovná kyseliny, ale že by to představovalo zase takový zázrak, to tam nehledejte. Nakonec naprosto nic nebrání tomu, aby jste to prakticky vyzkoušel, ale domnívám se, že vás to asi zklame.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz