Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob zář 28, 2024 10:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 270  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř kvě 12, 2010 8:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Stala se mi nepříjemná věc. Včera večer jsem udělala očistu jater, ale hned dnes kolem poledne snědla celý balík (cca 250g) oliv - sice nepasterizované, tepelně neupravované a nesolené, ale olivy jsou tučné. (přišla mi zásilka od lifefoodu, jen jsem chtěla ochutnat a bohužel byly tak dobré...)! Do teď mám křeče v břiše. Mohla jsem tímto něco v břiše trvale poškodit? A co pro to udělat, abych to vylepšila? Mám nasadit brzo další očistu či raději počkat? Děkuju moc. Jsem totální blb.

No nejlepší nápad to není a pochvaly se za to nedočkáte. Trvalé škody bych v tom nehledal, je to prostě blbost a myslím si, že se to do zítra upraví. Pokud tomu chcete pomoci, tak bych to vyklystýroval, nic jiného není nutné. To vlastní ohodnocení docela sedí, dál to není nutné komentovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř kvě 12, 2010 9:26 pm 
Offline

Registrován: stř kvě 12, 2010 9:17 pm
Příspěvky: 1
Dobrý deň

Mal by som zopár dotazov ohladne očisty pečene.

Mohol by som klistýr zameniť za Sankhapraksalana?
Čím by som mohol nahradiť jablkovú šťavu? Bojujem totiž s kandidou a nechcem ju kŕmiť cukrom.
Je možné si u Vás objednať Epsom soľ ? Mne sa totiž nejako nedarí ju zohnať na Slovensku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř kvě 12, 2010 9:39 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
zapp píše:
Bojujem totiž s kandidou a nechcem ju kŕmiť cukrom.

Ja si myslim, ze jablkova stava kandidu nekrmi, a hlavne ked sa neje vela tukov, co sa pri tejto ociste neje. Do hrubeho creva sa z tejto stavy ani nic nestihne dostat, kedze ju potom vyplachnes horcikom. (ale aj keby sa tam nieco dostalo, efektivita vyuzitia jablkovej stavy je taka vysoka, ze pre kandidu by vela neostalo) Cize, cukry sa vstrebu iba do krvi, a pokial ich tam nedostanes ovocim, telo si ich neefektivne vyraba aj tak samo, takze ak by ju zivila jablkova stava, zivilo by ju uplne vsetko. Kandida je problem inych veci, nie ovocia.
Inak, myslim, ze nieje vhodne tuto stavu zamienat aj z toho dovodu, lebo obsahuje kyseliny, ktore zjemnuju kamienky, takze je na tuto ocistu nanajvys vhodna.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: stř kvě 12, 2010 9:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zapp píše:
Dobrý deň

Mal by som zopár dotazov ohladne očisty pečene.

Mohol by som klistýr zameniť za Sankhapraksalana?
Čím by som mohol nahradiť jablkovú šťavu? Bojujem totiž s kandidou a nechcem ju kŕmiť cukrom.
Je možné si u Vás objednať Epsom soľ ? Mne sa totiž nejako nedarí ju zohnať na Slovensku.

Xion vám to píše dobře, tam bych nic neměnil. Také u klystýru nelaborujte. Co se týká té epsomské soli, tak mi napište do soukromé zprávy adresu a kolik toho chcete poslat, většinou s tím bývá opravdu problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 7:16 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Prosím o pomoc!!!!!!!!
Dělám očistu jater, ted jsem vypila třetí dávku soli. Ale asi mi nefungují střeva. Zatím se nedostavil průjem, ani mne to nenutí. Takže zřejmě mám všechen bordel ve střevech. Jak si rychle pomoci? Když zavedu klystýry, tak ten bordel zřejmě nevyženu celej. A šanka jako taková ta celá se při očistě jater nedoporučuje, aby to na tělo nebylo moc. Do ted jsem jela v kuse každé ráno klystýry s aktivavaným MMS, celkem 28dní zasebou. Nemohla jsem si tím spíš ublížit? Předtím totiž střeva fungovala normálně při očistách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 8:16 am 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Děkuju moc za radu, dnes už je opravdu lépe. Snad už se to nebude opakovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 12:08 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
zuzis píše:
Prosím o pomoc!!!!!!!!
Dělám očistu jater, ted jsem vypila třetí dávku soli. Ale asi mi nefungují střeva. Zatím se nedostavil průjem, ani mne to nenutí. Takže zřejmě mám všechen bordel ve střevech. Jak si rychle pomoci? Když zavedu klystýry, tak ten bordel zřejmě nevyženu celej. A šanka jako taková ta celá se při očistě jater nedoporučuje, aby to na tělo nebylo moc. Do ted jsem jela v kuse každé ráno klystýry s aktivavaným MMS, celkem 28dní zasebou. Nemohla jsem si tím spíš ublížit? Předtím totiž střeva fungovala normálně při očistách.

No jelikož mi nikdo neporadil, tak jsem to udělala takhle. Po třetí várce soli se objevila první tuhá stolice, pak už se průjem dostavil. Tak jsem pořád pila čistou vodu. Pak následovala čtvrtá várka soli, stále jsem pila vodu. Ještě jsem radši dala pátou várku soli a vodu. Vypadli ze mne jen dva kamínky, jinak nic. Jen zbytek z jablek a z její šťávy, co jsem pila včera. Pak už jen čirá voda. Tak jsem to radši ještě zakončila dvěma klystýry s vodou a citronem. Stačilo to takhle? No moc z toho radosti nějak nemám. Jelikož je ten černý měsíc, myslela jsem, že se játra více vyčistí. Nevím co si mám o tom myslet. Naposledy jsem čistila játra před třemi měsíci, že by byla taková čistá? No nevím. Doufám, že se to ostatním povedlo lépe. Jen taková úvaha s klystýrama. Nepoškozujeme častýma klystýrama střeva? Já jen čím více čistím střeva, tím více mám problémy s vyprazdňováním. Teda apson se mi to zdá. Nemůže to třeba být tím, že klystýrama ulehčujeme práci střevám a oni pak zlenivějí? Prostě když dělám klystýr, tak mám problémy ze sebe vylít všechnu vodu. Po hodině pořád cítím jak šplouchá voda (urina) ve střevech. Odejde až z dalším klystýrem ráno. Abych zabránila roztažení střev, tak ten klystýr 1,4L dělám na dvakrát. Tohle téma ai patří do jiné diskuze, ale jsem chtěla, aby tam byla souvislost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 1:29 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
Tak a mám tiež po druhej očiste. Okrem zelenkavej vody, nevypadlo nič. Ani ti malinkaté zelené guličky čo pri prvej očiste, ostali plávať na hladine. Všetko som robil podľa plánu dokonca v čase kedy podľa biorytmu má mať aktivitu práve pečeň+ ten čierny mesiac+ som bok nahrieval cca 5 min pred vypiťím grepového oleja, tak som čakal, že zomňa budú padať žlčové kamienky ako náboje pod guľometným hniezdom. Som zvedavý čo vypadne pri tretej očiste. Skúsim si ju naplánovať o 14 dní tretiu očistu, aj keď si myslím, že najideálnejšie to bolo teraz. Trochu ma to sklamalo \":roll:\"

Edit: Tak neviem čo sa stalo,ale začalo to zomňa vypadávať až teraz, zatiaľ asi tak 10 kamienkov z toho 2 väčšie.


Naposledy upravil mohy dne čtv kvě 13, 2010 4:27 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 1:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Prosím o pomoc!!!!!!!!
Dělám očistu jater, ted jsem vypila třetí dávku soli. Ale asi mi nefungují střeva. Zatím se nedostavil průjem, ani mne to nenutí. Takže zřejmě mám všechen bordel ve střevech. Jak si rychle pomoci? Když zavedu klystýry, tak ten bordel zřejmě nevyženu celej. A šanka jako taková ta celá se při očistě jater nedoporučuje, aby to na tělo nebylo moc. Do ted jsem jela v kuse každé ráno klystýry s aktivavaným MMS, celkem 28dní zasebou. Nemohla jsem si tím spíš ublížit? Předtím totiž střeva fungovala normálně při očistách.

Chce to vypít hodně vody a ono se to dostaví, případně tomu pomoci klystýrem zespodu. Opakované klystýry to celkem snadno vyženou, ale vrchem to chce minimálně 1,5 litru vody. Ty klystýry s MMS jsou nutné pouze pokud z vás jde stále bordel, když již nic nejde, tak bych to stopnul a dělal je jenom občas podle individuální potřeby. Pokud máte ráno normálně spontánní stolici, tak střeva pracují jak mají a ničeho se bát nemusíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 4:03 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Bohuzial, i ja sa musim pridat k skomrajucim sklamanym... dnes rano isla zo mna len hnackova voda. Dufam, ze to trochu naspodu, bolo bahno alebo piesok... utesujem sa tym. Totiz, na hladine ostal plavat... a teraz sa podrzte.. jeden jediny mini-mini kamienok. A to som mal tiez pocit, ze to pojde ako z gulometu. Mesiac, mesiac... ty betar jeden, co nam to robis?!

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 4:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
No jelikož mi nikdo neporadil, tak jsem to udělala takhle. Po třetí várce soli se objevila první tuhá stolice, pak už se průjem dostavil. Tak jsem pořád pila čistou vodu. Pak následovala čtvrtá várka soli, stále jsem pila vodu. Ještě jsem radši dala pátou várku soli a vodu. Vypadli ze mne jen dva kamínky, jinak nic. Jen zbytek z jablek a z její šťávy, co jsem pila včera. Pak už jen čirá voda. Tak jsem to radši ještě zakončila dvěma klystýry s vodou a citronem. Stačilo to takhle? No moc z toho radosti nějak nemám. Jelikož je ten černý měsíc, myslela jsem, že se játra více vyčistí. Nevím co si mám o tom myslet. Naposledy jsem čistila játra před třemi měsíci, že by byla taková čistá? No nevím. Doufám, že se to ostatním povedlo lépe. Jen taková úvaha s klystýrama. Nepoškozujeme častýma klystýrama střeva? Já jen čím více čistím střeva, tím více mám problémy s vyprazdňováním. Teda apson se mi to zdá. Nemůže to třeba být tím, že klystýrama ulehčujeme práci střevám a oni pak zlenivějí? Prostě když dělám klystýr, tak mám problémy ze sebe vylít všechnu vodu. Po hodině pořád cítím jak šplouchá voda (urina) ve střevech. Odejde až z dalším klystýrem ráno. Abych zabránila roztažení střev, tak ten klystýr 1,4L dělám na dvakrát. Tohle téma ai patří do jiné diskuze, ale jsem chtěla, aby tam byla souvislost.

To jste udělala dobře a určitě to stačí. Víte, to je otázka, kterou těžko zodpovědět, ono záleží na množství nastřádané žluče, dokonalém prohřátí jater, lunární cyklu a mnoha dalších faktorech, proto doporučuji očisty opakovat, až do stavu kdy nic nevyjde opakovaně ani v tomto ideálním lunárním termínu. Tak ty klystýry zkušebně na pár dní vynechte a uvidíte jak se to bude chovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 4:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28371
Bydliště: Poděbrady
mohy píše:
Tak a mám tiež po druhej očiste. Okrem zelenkavej vody, nevypadlo nič. Ani ti malinkaté zelené guličky čo pri prvej očiste, ostali plávať na hladine. Všetko som robil podľa plánu dokonca v čase kedy podľa biorytmu má mať aktivitu práve pečeň+ ten čierny mesiac+ som bok nahrieval cca 5 min pred vypiťím grepového oleja, tak som čakal, že zomňa budú padať žlčové kamienky ako náboje pod guľometným hniezdom. Som zvedavý čo vypadne pri tretej očiste. Skúsim si ju naplánovať o 14 dní tretiu očistu, aj keď si myslím, že najideálnejšie to bolo teraz. Trochu ma to sklamalo \":roll:\"

Nenechte se odradit, mnohdy to opravdu z nevysvětlitelných příčin nefunguje a příště i při špatném lunárním cyklu může vyjít velké množství. Ovlivňuje to mnoho faktorů a ten měsíc je pouze jeden z nich.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 7:09 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Nenechte se odradit, mnohdy to opravdu z nevysvětlitelných příčin nefunguje a příště i při špatném lunárním cyklu může vyjít velké množství. Ovlivňuje to mnoho faktorů a ten měsíc je pouze jeden z nich.

Tak jsem ráda, že nejsem zklamaná sama. Taky jsem dělala vše podle plánu, a ještě jsem játra nahřívala tři hodiny před vypitím grepu. Hodiny jsem taky nechala přírodní. Třeba je máme fakt čisté \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 7:11 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Xion píše:
Bohuzial, i ja sa musim pridat k skomrajucim sklamanym... dnes rano isla zo mna len hnackova voda. Dufam, ze to trochu naspodu, bolo bahno alebo piesok... utesujem sa tym. Totiz, na hladine ostal plavat... a teraz sa podrzte.. jeden jediny mini-mini kamienok. A to som mal tiez pocit, ze to pojde ako z gulometu. Mesiac, mesiac... ty betar jeden, co nam to robis?!

Tak mne dva malé kamínky, jsem lepší heč \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očista jater
PříspěvekNapsal: čtv kvě 13, 2010 7:15 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Jarda píše:
Chce to vypít hodně vody a ono se to dostaví, případně tomu pomoci klystýrem zespodu. Opakované klystýry to celkem snadno vyženou, ale vrchem to chce minimálně 1,5 litru vody. Ty klystýry s MMS jsou nutné pouze pokud z vás jde stále bordel, když již nic nejde, tak bych to stopnul a dělal je jenom občas podle individuální potřeby. Pokud máte ráno normálně spontánní stolici, tak střeva pracují jak mají a ničeho se bát nemusíte.

Děkuji za odpověď. Ted zase nevím co s tím, protože mám celý den křeče v žaludku a ve střevech a pořád mám menší průjem. Jídlo jsem dodržela. Tak ted zkusím domácí kefír.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4039 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 270  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz